PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مترجم ها

333
April 26th, 2012, 20:47
سلام من برای فارسی سازی مطالب سایتم میخوام مطالب را فارسی سازی کنم ایا راهی وجود دارد که متون انگلیسی و عربی رابه فارسی ترجمه کرد به غیر از گوگل گوگل خیلی بد ترجمه میکنه نرم افزاری برای این کار میشناسید.این سایت ایا خودشون ترجمه میکنن یا از نرم افزار ی استفاده میکنن

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

up

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

دوستان راهنمایی کنید خیلی کارم خرابه

soheyl_ir89
April 26th, 2012, 22:57
سلام من برای فارسی سازی مطالب سایتم میخوام مطالب را فارسی سازی کنم ایا راهی وجود دارد که متون انگلیسی و عربی رابه فارسی ترجمه کرد به غیر از گوگل گوگل خیلی بد ترجمه میکنه نرم افزاری برای این کار میشناسید.این سایت ایا خودشون ترجمه میکنن یا از نرم افزار ی استفاده میکنن

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

up

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

دوستان راهنمایی کنید خیلی کارم خرابه

نرم افزارهای توی بازار رو امتحان کردین؟

sebastian
April 26th, 2012, 23:26
راستش هنوز همچین نرم افزاری نیست (حداقل برای عموم) که به کاملا به درستی ویراستاری و قواعد بندی کنه متون شما رو چون اگه اینطور بود دیگه دیگه رشته ای به نام مترجم زبان انگلیسی معنایی نداشت

333
April 26th, 2012, 23:28
یه نرم افزاری هست به نام مترجم پارس که 15 تومانه ولی فکر نکنم چیز جالبی باشه چون انلانش که چیزی نیست

sebastian
April 26th, 2012, 23:42
یه نرم افزاری هست به نام مترجم پارس که 15 تومانه ولی فکر نکنم چیز جالبی باشه چون انلانش که چیزی نیست
من حدود 7-8 سال پیش اونجوری که یادم مترجم پارس رو خریداری کرده بودم که چیزی خوبی نبود فکر نمیکنم با ارتقاء اون نرم افزار تونسته باشه از متجرم گوگل الان بهتر عمل کرده باشه

333
April 27th, 2012, 00:04
تو ایران فعلا تنها مترجم پارس مطرح هست ولی این سایت ها مثل زومیت یه مقاله 3 صفحه رو میشینن مینویسن >؟؟؟یا کار دیگه ای هست

sebastian
April 27th, 2012, 00:19
تو ایران فعلا تنها مترجم پارس مطرح هست ولی این سایت ها مثل زومیت یه مقاله 3 صفحه رو میشینن مینویسن >؟؟؟یا کار دیگه ای هست
بله ترجمه میکنند چون اگه دقت کنید به صورت تحت الفظی معنی نمیشه بلکه با محتوای اصلی خبر دوباره بازنویسی میشن مطالب سایت های مثل نارنجی یا زوم آی تی

333
April 27th, 2012, 00:30
پس با این وضعیت بگو کار من ساخته هست منم یه سایت در ضمینه ای تی زدم و طراحی قالبش با سازوب هست و هاست هم از ثمین پرتو باید بشینم ترجمه

sebastian
April 27th, 2012, 00:31
پس با این وضعیت بگو کار من ساخته هست منم یه سایت در ضمینه ای تی زدم و طراحی قالبش با سازوب هست و هاست هم از ثمین پرتو باید بشینم ترجمه
دیگه بالاخره هر کار سختی خودش رو داره دیگه

333
April 27th, 2012, 00:31
به نظر شما موفق میشم روز 2 مطلب بزنم