PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور اختصاصی میصرفه ؟

mahkoom021
April 26th, 2012, 18:35
سلام
اقایونی که سرور اختصاصی دارید ممنون میشم اگه تجربه شونو به من بگن
من واسه چند تا از بچه ها سرور مجازی گرفتم و حالا هزینه سرورایی که گرفتیم یخورده بالاس تقریبا 150 تومن در ماه دارم پول سرور مجازی به فروشنده های این فروم واسه بچه ها میدم
10 تا سروره
1 سرور 128
3 سرور 256
4 سرور 512
2 سرور 1024
میخواستم ببینم با این شرایط خرید سرور اختصاصی میصرفه واسم ؟
اگه اره که
1.از کدوم لوکیشن ؟اروپا حتما باشه(فکنم فرانسه گزینه خوبی باشه)
2.با چه مقدار رم ؟
3. پورت 100 کافیه ؟

کلا سرور اختصاصی گرفتن غیر از هزینه ماهیانه خود سرور چقدر خرج داره ؟ (هزینه راه اندازی + هزینه ایپی + هزینه پورت + بعضی سرورا یه سری هزینه های جداگانه دارن +......)
من قصد فروش سرور مجازی ندارما یعنی سایت و لایسنس whmcs و درگاه و از این چیزا اصلا لازم ندارم

فعلا هم اصلا به فروش سرور فکر نمیکنم چون اصلا سودش نسبت به وقتی که از ادم میگیره نمیصرفه مگه اینکه بگیرم و ببینم خیلی کار ساده و بی دردسریه
نهایتا 2-3 تا سرور دیگه به اینا اضافه میشه

در کل میخوام ببینم با خرید سرور چه چیزایی به نفع من میشه ؟
علاوه بر اینکه خب رشته ام کامپیوتر و بحث اموزشی رو بذاریم کنار
از لحاظ مالی چجوریه ؟
اینطور که من تو این 1 سال دیدم دیگه هرکی که حتی رشته اش کامپیوتر نیست و هیچی از شبکه نمیدونه داره زده تو کار هستینگ و سرور میفروشه فکنم کار راحتی باشه تازه واسه منی که رشته ام اینه و کلی از کاراشو بلدم تازه قصد فروش پابلیک رو هم ندارم

درباره رم هم که وی پی اس های خودم جمعا 5 گیگ هستن دیگه و اگه بعدا خواستم بازم بفروشم باید جا داشته باشه دیگه
در هر صورت ممنون میشم اگه تجربه اتون رو بگید که اشتباه نکنم

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

یه نکته ای که باید بگم اینه که تمام مشتریام دوستام هستن و سر پشتیبانی اذیت نمیشم :دی

php.source
April 26th, 2012, 18:35
اره برای شما میصرفه یه اختصاصی بگیرید
از دیتا سنتر های ارزون قیمت و مرغوب مثل myloc و هرتزنر بگیرید

allbert
April 26th, 2012, 18:37
با این موارد مصرف بله اما این رو هم در نظر داشته باشید که اداره سرور اختصاصی یک مقدار نیاز به تجربه داره

موفق باشید

mahkoom021
April 26th, 2012, 18:42
اره برای شما میصرفه یه اختصاصی بگیرید
از دیتا سنتر های ارزون قیمت و مرغوب مثل myloc و هرتزنر بگیرید

ممنون میشم اگه درباره قیمت ها و رم و پورت و اینجور چیزا هم راهنمایی کنید

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

با این موارد مصرف بله اما این رو هم در نظر داشته باشید که اداره سرور اختصاصی یک مقدار نیاز به تجربه داره

موفق باشید

من فقط تجربه کار با سرور مجازی رو داشتم و کانفیگای معمولی رو بلدم و سرور اختصاصی نداشتم
علاوه بر این راه اندازی هرچی رو که لازم داریم تا یه سرچ انگلیسی میزنیم 100 تا سایت پیدا میشه
این تجربه که میگید در چه حد نیازه ؟
دقیقا میخوام ببینم کجاها به مشکل میخورم ؟

php.source
April 26th, 2012, 18:44
بخش آموزشی هست آفر دادن ممنوعه
ولی خوب برید قسمت درخواست سرور اختصاصی تاپیک بزنید
من بقیه دوستان آفر میدن
خودتون قضاوت کنید

mahkoom021
April 26th, 2012, 18:57
من فعلا قصد خرید ندارم و دارم اطلاعات جمع میکنم
تو اون بخش هم فقط دوستان صرفا فروشنده انجمن میرن که اصلا جواب سوال بقیه رو نمیدن مگه اینکه پولی توش باشه واسه همین قصد گرفتن وقتشونو ندارم
نیازی به افر دادن نیست من فعلا دارم درباره سرور و مدیریت و هزینه هاش سوال میکنم
فقط میخوام بدونم سرور با چه رم و cpu ای واسه من کافیه امکان اپگرید داره یا نه و غیر از هزینه خود سرور دیگه چه هزینه هایی باید بدم و مشکلات سرور اختصاصی که بهشون میخورم چیا هست