PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش انتقال سایت از یک سرور به سرور دیگر

mehdi_af
April 26th, 2012, 16:45
من می خوام یه سایت رو انتقال بدم به هاستینگ خودم.
هر دو هم سی پنل هستن.

لطفا اموزش کامل رو بدید.

mehrshad.ho
April 26th, 2012, 16:46
مدیر سرور هستید یا ریسیلر ؟

mehdi_af
April 26th, 2012, 16:54
مدیر سرور هستید یا ریسیلر ؟

ریسلر

mehrshad.ho
April 26th, 2012, 17:04
خودتون نمیتونید
برید توی سی پنل قبلیتون قسمت فول بک آپ
فول بک آپ بگیرید و از همون جا منتقل کنید به هاست جدید حودتون(نه اون هاستی که قراره روش ریستور بشه) بعد دسترسی فول بک اپ رو 777 میزاری و یه لینک میدی مدیر سرور و میگی ریستور کن

mehdi_af
April 26th, 2012, 17:09
خودتون نمیتونید
برید توی سی پنل قبلیتون قسمت فول بک آپ
فول بک آپ بگیرید و از همون جا منتقل کنید به هاست جدید حودتون(نه اون هاستی که قراره روش ریستور بشه) بعد دسترسی فول بک اپ رو 777 میزاری و یه لینک میدی مدیر سرور و میگی ریستور کن

من می خوام از یه سایت دیگه انتقال بدم.
یه مشتری هس که از هاستینگش ناراضیه و می خواد بیاد روی سرور ما.
آیا با این روش باید انتقال بدم؟
یعنی دیگه می خواد مشتری ما بشه.
از ما یه پنل خریداری کرده و گفته که سایتشو براش انتقال بدیم.

mehrshad.ho
April 26th, 2012, 17:13
اول بهشون هاست تحویل ندین
با این روشی که گفتم فول بک آپ رو بگیرین و عادی بریزین روی هاست(شخصی) خودتون بعد که لینک دانلود رو به مدیر سرور بده این تنها ترین راه برای ریسیلر هاست
دسترسی 777 یادتون نره

farhadhack
November 3rd, 2012, 14:22
من یک vps دارم میخوام اطلاعات درون هاستم رو انتقال بدم به vps چیکار کنم؟

Reza68
November 18th, 2012, 09:41
دوست عزیز اطلاعات درون هاستتون رو می خواهید انتقال بدید یا خود هاستتون رو کامل ؟؟؟ و اینکه سیستم عامل های به چه صورت هستند همراه با کنترل پنلها

baamusic
May 16th, 2013, 15:53
با سلام
اگه ریسلر هستید بهتره دستی انجام بدید و اول فایل ها را انتقال بدید و بعد دیتابیس رو
البته بستگی به امکاناتی که مدیری سرور برای اکانت ریسلر سرور شما فعال کرده نیز بستگی داره تا انجام عملیات ساده تر از این که گفتم بشه انجام داد

sherman2000
December 26th, 2013, 21:07
شما باید دسترسی روت داشته باشید به سرور مبدا و مقصد اون هم بصورت آی پی با پورت SSH

به سرور مقصد برید و با اطلاعات سرور اول به اکانت ها ریموت بشید و اکانت رسیلر مورد نظر کپی کنید همونجا...

اگر دسترسی روت به سرور مبدا ندارید کافی اطلاعات سرور مقصد برای صاحب سرور اول ارسال کنید و درخواست بدید و گرنه باید دونه دونه اکانت فول بک آپ منتقل کنید اونجا که رمز عبور کاربران هم تغییر می کنه و دردسر ...

آموزش تصویری انتقال رسیلر از یک سرور به سرور دیگر:

How to copy multiple accounts from another server to your WHM server using SSH (http://my.kualo.com/knowledgebase/921-how-to-copy-multiple-accounts-from-another-server-to-your-whm-server-using-ssh.html)