PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده برای سایت دانلود

navid2zp
April 26th, 2012, 15:24
با سلام خدمت دوستان
بنده نیاز به یک نویسنده دارم
تاپیک قبلیه منم شاید دیده باشید که 2نویسنده استخدام شد که بعد از مدتی هر کدوم به مشکلی خوردن و نتونستن ادامه بدن
برای این مدت که حداقل تا بعد خرداد باشه نیاز به یک نویسنده دارم متاسفانه به یه سری از مشکلات بر خوردم که فعلا هزینه بالایی نمیتونم بدم قبول هم دارم قیمت کم هست ولی سعی می کنم به نحوی جبران کنم
برای هر پست میتونم تا 500 تومن بدم بیشتر از این واقعا نمیتونم لطفا اونایی که با این شرایط می تونن کار کنن بگن
مطالب اختصاصی
وی پی اس + اکانت پرمیوم فایل شرینگ ها + منبع و ... رو در اختیارتون قرار میدیم
برای تسویه حساب هم صحبت می کنیم تا به توافق برسیم
میتونید یک بنر هم بزارید اگه پستتون از نظر کیفیت بالا بود بازدید هم فعلا حدود 3000 در روز هستش که کم کم داره رشد می کنه.
فعلا فقط به یک نفر نیاز دارم که روزی 4 پست بزنه هر کس شرایطش بهتر بود انتخاب میشه
ممنون

delta
April 26th, 2012, 18:22
والا داریم یک سایت خدماتی برای پست زدن به سایتهای میسازیم. یک چند روزی طول میکشه .به زودی تاپیکش رو هم میزنم ..مدیرای سایت ما از نظر نویسندگی جزو برترینها هستند.

نمونه هم سایت خودمون

Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی و نرم افزار (http://www.deltafoxy.com)
هر پست 600 .. vps هم برای دانلود خودمون داریم.اکانت پریمویم هم خودمون داریم.منبع هم خودمون داریم... 30 درصد مطالب اختصاصی کامل نیست نیمه اختصاصی هست.عکسهای مطالب هم ویرایش میشوند توسط مدیرامون و ساخته میشوند. یک ماهه روزی 4 پست 70 هزار تومان.. به دلایلی اول مبلغ رو میگیریم و شروع به کار میکنیم.

دلایل: ممکنه طرف بیخیال سایت بشه.. سایتش رو تخته کنند. فیل بشه.نتونه مبلغ رو بده و هزاران مشکلی که قبلا برامون پیش آمده مبلغ اول دریافت میشه. شما فقط باید یک هاست دانلود بدید به ما یا vps ی که فایلهاتون رو روش نگه میدارید..
الان نیستم.دارم میرم بیرون.اگر خواستید پ خ بدید تا شب آمدم بررسی میکنم به یکی از مدیرای سایتم اطلاع بدم..

AriyaDownload
April 26th, 2012, 19:11
والا داریم یک سایت خدماتی برای پست زدن به سایتهای میسازیم. یک چند روزی طول میکشه .به زودی تاپیکش رو هم میزنم ..مدیرای سایت ما از نظر نویسندگی جزو برترینها هستند.

نمونه هم سایت خودمون

Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی و نرم افزار (http://www.deltafoxy.com)
هر پست 600 .. vps هم برای دانلود خودمون داریم.اکانت پریمویم هم خودمون داریم.منبع هم خودمون داریم... 30 درصد مطالب اختصاصی کامل نیست نیمه اختصاصی هست.عکسهای مطالب هم ویرایش میشوند توسط مدیرامون و ساخته میشوند. یک ماهه روزی 4 پست 70 هزار تومان.. به دلایلی اول مبلغ رو میگیریم و شروع به کار میکنیم.

دلایل: ممکنه طرف بیخیال سایت بشه.. سایتش رو تخته کنند. فیل بشه.نتونه مبلغ رو بده و هزاران مشکلی که قبلا برامون پیش آمده مبلغ اول دریافت میشه. شما فقط باید یک هاست دانلود بدید به ما یا vps ی که فایلهاتون رو روش نگه میدارید..
الان نیستم.دارم میرم بیرون.اگر خواستید پ خ بدید تا شب آمدم بررسی میکنم به یکی از مدیرای سایتم اطلاع بدم..

ایول
منتظر همچین سایتی هستیم که به صورت حرفه ای بخواد کار کنه
ما اولین مشتری هستیم :d

hannah
April 27th, 2012, 00:12
نویسنده با سابقه کار میشویم :d

navid2zp
April 27th, 2012, 00:15
نویسنده با سابقه کار میشویم :d
پ.ح شد

areyan95
June 10th, 2012, 23:18
من میتوانم کار انجام بدم;;)

alikhkh
August 5th, 2012, 17:33
سلام
لطفا شرایط کامل و آدرس سایت رو پ.خ کنید.
پیروز و سربلند باشید.
یا حق

delta
August 5th, 2012, 23:46
سلام
لطفا شرایط کامل و آدرس سایت رو پ.خ کنید.
پیروز و سربلند باشید.
یا حق

طرف سایتش رو در اوایل سال 2012 فروخته.. شما میتوانید جهت نویسندگی در سال 2013 با ایشون مکاتبه کنید.. :-b ( اصلا به تاریخ تاپیک نگاه نمیکنه کسی جدیدا)

hack2hacker
August 6th, 2012, 22:05
اگه خواستید من هم هستم
اگه خواستید پ خ کنید

alikhkh
August 7th, 2012, 13:19
ما از کجا بدونیم فروخته ؟ :d
طرف سایتش رو در اوایل سال 2012 فروخته.. شما میتوانید جهت نویسندگی در سال 2013 با ایشون مکاتبه کنید.. :-b ( اصلا به تاریخ تاپیک نگاه نمیکنه کسی جدیدا)

hostarya
August 7th, 2012, 13:35
با سلام هر کی نویسنده خواست بهم بگه من سابقه کار در
دانلود من (http://www.downloademan.com)رو دارم/