PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش پلسک

fullsite
April 26th, 2012, 12:35
سلام
خسته نباشید

من سرور ویندوز تهیه کردم و پلسک 10 توی اون نصب کردم

من چند تا سوال دارم

من داخل کنترل پنل پلسک اومدم پنل درست کردم که به فرض فضا اینقدر باشه پهنای باند و .....

بعد از این اومدم از قسمت customers یدونه اکانت درست کردم و پلن مشخص شده خودم رو بهش دادم

الان سوال من این هست که چطوری حداکثر سرعت دانلود کاربرام رو روی 200 کیلوبایت بر ثانیه تنظیم کنم
چطوری رویه پوشه های مورد نظر خودم رمز بذارم

اگر آموزش کا*** از پلسک 10 وجود داره برای من اینجا بذارید

پلسک پایین تر نباشه ، چون آموزش پایین تر رو دارم ولی زمین تا آسمون با پلسک 10 فرق داره

ممنون

mizbanaval
April 27th, 2012, 01:46
با سلام در همان قسمت که پکیج می سازین یکی از تب هاش اونجا میتونید لیمیت کنین
من خودم کردم ولی یک مشکلی بود شما وقتی لیمیت میکنی اگه مثلا بگی 200 کیلوبایت .یک کاربر که با 100 کیلوبایت داره دانلود میکنه کاربر دیگه هم ماکزیمم تا 100 کیلوبایت میتونه دانلود کنه یعنی اینجور نیست که بگی هر کاربر 200 کیلوبایت (سرعت هاست رو لیمیت میکنه نه یک کاربر رو ) مال من که اینجوری بود راهی واسش پیدا نکردم نامحدود گذاشتم (مشتریا حال میکنن :دی)
خیلی اسون هست هزجایی که مشکل داشتی اینجا مطرح کن تا اونجا که بلد باشم بهتون کمک میکنم
یک نکته : من به شخصه از پلسک انتظاری بیشتر از هاست دانلود ندارم (واسه وبسایت روش حساب باز نکن مگر asp )

fullsite
April 27th, 2012, 03:43
با سلام در همان قسمت که پکیج می سازین یکی از تب هاش اونجا میتونید لیمیت کنین
من خودم کردم ولی یک مشکلی بود شما وقتی لیمیت میکنی اگه مثلا بگی 200 کیلوبایت .یک کاربر که با 100 کیلوبایت داره دانلود میکنه کاربر دیگه هم ماکزیمم تا 100 کیلوبایت میتونه دانلود کنه یعنی اینجور نیست که بگی هر کاربر 200 کیلوبایت (سرعت هاست رو لیمیت میکنه نه یک کاربر رو ) مال من که اینجوری بود راهی واسش پیدا نکردم نامحدود گذاشتم (مشتریا حال میکنن :دی)
خیلی اسون هست هزجایی که مشکل داشتی اینجا مطرح کن تا اونجا که بلد باشم بهتون کمک میکنم
یک نکته : من به شخصه از پلسک انتظاری بیشتر از هاست دانلود ندارم (واسه وبسایت روش حساب باز نکن مگر asp )

مرسی دوست عزیز

روشی که بالا گفتین رو بلد بودم و همون طور که خودتون گفتین برای همه کاربرا در مجموع محدود میشه
منم گذاشتم روی 50 mb/s که زیاد هم حال نکنن آخه زیاد هستن :D

منم از پلسک برای دانلود استفاده میکنم

اگر سوالی بود مطرح میکنم کمکم کنید

اگر برای محدود کردن تک تک کاربرا هم راهی پیدا کردین بگین

ممنون:->

mizbanaval
April 27th, 2012, 11:45
سلام مجدد
یک چیزی یادم اومد گفتم شاید کمکتون کنه تو همین انجمن دیدم بعضیا میگفتن با فایروال میشه امیدوارم راهشو پیدا کنید ما رو هم بی خبر نزارین
موفق باشید