PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیگر نیاز به جستجو برای هاست ندارید!

webhosts
April 25th, 2012, 22:25
با سایت webhostsearch.ir میتونید در عرض چند ثانیه سرویس هاست مورد نیاز خودتون رو پیدا کنید و دیگر نیاز به جستجو در گوگل و ارسال تاپیک ندارید!

sarwhost
April 25th, 2012, 23:26
من که هرکاری میکنم ثبت نام میشم نمیتونم وارد ناحیه کاربری شم ایمیلم نیومده چند بارم تست کردم

webhosts
April 25th, 2012, 23:32
من که هرکاری میکنم ثبت نام میشم نمیتونم وارد ناحیه کاربری شم ایمیلم نیومده چند بارم تست کردم

تا الان 55 نفر عضو شده اند و هیچ مشکلی نداشتند. لطفاً نام کاربری خودتون + آدرس سایتتون رو به info@webhostsearch.ir ایمیل کنید و مشکلتون رو بیان کنید. ما پیگیری میکنیم...

webhosts
April 26th, 2012, 17:19
مشکلتون حل شد. ایمیل هم براتون فرستادیم. تا دو روز آینده هم کلیه سرویس های شما را به صورت رایگان در سایت ثبت می کنیم.
با تشکر مرجع سایت های هاستینگ - موتور جستجوی هاست (http://www.webhostsearch.ir)

sarwhost
April 26th, 2012, 18:00
با سلام ممنون از شما دریافت کردم ممنون از زحمتای شما

webhosts
April 26th, 2012, 19:00
با سلام ممنون از شما دریافت کردم ممنون از زحمتای شما

سرویس های شما ثبت شدند.
با تشکر
مرجع سایت های هاستینگ - موتور جستجوی هاست (http://www.webhostsearch.ir)

sarwhost
April 26th, 2012, 19:11
بله ممنون از لطف شما

SeDaBloG
April 26th, 2012, 19:48
واقعا سایت خوبیه ! ممنون

the_coder
April 26th, 2012, 19:52
سلام
location رو هم باید به جستجوتون اضافه کنید
موفق باشید

webhosts
April 27th, 2012, 10:58
سلام
location رو هم باید به جستجوتون اضافه کنید
موفق باشید

در نتایج جستجو هست! اگر بشود قبل از جستجو هم اضاف می کنیم!

DeltaGostar
April 27th, 2012, 11:22
ارزش - قانون و اصول بر چه بنا شده است در این سایت شما؟ در واقع این سایت شما خلاف مقررات بین المللی و ایران میباشد :)

webhosts
April 27th, 2012, 11:25
ارزش - قانون و اصول بر چه بنا شده است در این سایت شما؟ در واقع این سایت شما خلاف مقررات بین المللی و ایران میباشد :)

چرا خلاف مقررات هست؟!!!

DeltaGostar
April 27th, 2012, 11:34
ببنید شما آزاد هستید به عنوان یه سایت لینک دونی - استفاده کنید - اما این که سایت شما رو برچسب مرکزیت و مرجع سایت های هاستینگ در گوگل و ایران شناخته شود - از نظر بنده کاملا غیر منطقی و خلاف است

مگر صنف داشته باشد صنعت هاستینگ ایران و شما رو معرفی کنند و بهتون مجور داده باشند .

webhosts
April 27th, 2012, 11:44
ببنید شما آزاد هستید به عنوان یه سایت لینک دونی - استفاده کنید - اما این که سایت شما رو برچسب مرکزیت و مرجع سایت های هاستینگ در گوگل و ایران شناخته شود - از نظر بنده کاملا غیر منطقی و خلاف است

مگر صنف داشته باشد صنعت هاستینگ ایران و شما رو معرفی کنند و بهتون مجور داده باشند .

ما نگفتیم گوگل! لطفاً شایعه پراکنی نکنید!

مرجع سایت های هاستینگ هم که گفتیم واقعاً مرجع هست. توی سایت های ایرانی همچین سایتی رو نمیتونید پیدا کنید. میشه گفت 99/5 درصد از هاستینگ ها در سایت ما عضو شده اند و سرویس هاشون رو ثبت کرده اند. در عنوان سایت هم نوشتیم موتور جستجوی هاست!

eh3@n
April 27th, 2012, 13:57
سایت شما بیشتر بر مبنای تبلیغات برای سایت extabit.ir بنا شده است

یک مرجع این کار را انجام نمی دهد دوست عزیز =;

هر گزینه ای سرچ میکنی 3 تای اولی سایت extabit.ir هست

و نکته بعدی اصلا بر مبنای حجم و قیمت جستجو انجام نمیشود

همه ی پلان ها در نتایج مشخص دیده می شوند 500 مگ 200 مگ ... البته اول سایت extabit.ir :71:

eh3@n
April 27th, 2012, 14:39
جهت درک بهتر

5665

DeltaGostar
April 27th, 2012, 16:47
ما نگفتیم گوگل! لطفاً شایعه پراکنی نکنید!

مرجع سایت های هاستینگ هم که گفتیم واقعاً مرجع هست. توی سایت های ایرانی همچین سایتی رو نمیتونید پیدا کنید. میشه گفت 99/5 درصد از هاستینگ ها در سایت ما عضو شده اند و سرویس هاشون رو ثبت کرده اند. در عنوان سایت هم نوشتیم موتور جستجوی هاست!

هر یک ساعت یک سایت و هاستینگ در ایران تولید میشود

واقعا 99 درصد در سایت شما عضو شده اند و آیا رتبه جهانی هم دارند؟

شما بدون مقدمه و بدون مجور در حال کار میباشد همین .

هیچ مایل به عدم پشرفت شما نیستم و آرزوی موفقیت دو چندان را برایتان داریم

webhosts
April 27th, 2012, 17:20
سایت شما بیشتر بر مبنای تبلیغات برای سایت extabit.ir بنا شده است

یک مرجع این کار را انجام نمی دهد دوست عزیز =;

هر گزینه ای سرچ میکنی 3 تای اولی سایت extabit.ir هست

و نکته بعدی اصلا بر مبنای حجم و قیمت جستجو انجام نمیشود

همه ی پلان ها در نتایج مشخص دیده می شوند 500 مگ 200 مگ ... البته اول سایت extabit.ir :71:

سلامی دوباره خدمت شما...

ظاهراً این جوره! اگر توجه کرده باشید سایت 100% کامل نشده. شما همینجور بر روی search کلیک کنید مشاهده می کنید که یک لیست حدوداً هشت صفحه ای می آورد. در صفحه اول حدودا 6 تا سایت نشون میده در صفحه دو 3 تا در صفحه 4 یکی! البته بعضی موقع ها این متغییر هست. این نشان میدهد که قسمت نتایج جستجو کامل نشده! ما داریم روش کار می کنیم به محض این که تکمیل شد به شما در همین پست اطلاع می دهیم تا تست کنید. آن موقع اگر extabit.ir در نتایج اول جستجو بود هر چی خواستید بگید!

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

هر یک ساعت یک سایت و هاستینگ در ایران تولید میشود

واقعا 99 درصد در سایت شما عضو شده اند و آیا رتبه جهانی هم دارند؟

شما بدون مقدمه و بدون مجور در حال کار میباشد همین .

هیچ مایل به عدم پشرفت شما نیستم و آرزوی موفقیت دو چندان را برایتان داریم

در سایت ما فقط هاستینگ ها عضو میشوند نه بقیه سایت ها. پس این جمله شما اشتباه هست! "هر یک ساعت یک سایت و هاستینگ در ایران تولید میشود"

رتبه جهانی داشته باشند یا نداشته باشند چه ربطی به کار ما داره؟!!! مثلاً توی گوگل سایت ها ثبت میشوند همشون رتبه جهانی دارند؟!!

بدون مجوز و مقدمه کار کردن یعنی چی؟!!! مگر شما هاستینگ راه اندازی کردید مجوز یا مقدمه داشتید؟!!! نکنه جدیداً برای راه اندازی سایت باید مجوز بگیری؟!

خدا را شکر باز هم سایت هاستینگ در سایتمان ثبت شده و تعداد سایت های ثبت شده به 65 سایت رسیده! آمار روزانه هم 3750 هست! رتبه الکسای سایتمان هم هر روز در حال بهبود است. خودتان چند روز یک بار چک کنید مشاهده می کنید که رتبه الکسا در حال بهبود است.
از این که به سایت ما توجه کردید صمیمانه سپاس گذاریم.

eh3@n
April 27th, 2012, 18:27
اگه این مشکلات برطرف بشه سیستمه خوبیه می تونه جا بیفته و تبلیغات خوبی برای همه هاستینگ ها باشه

البته اگه همه ی سایت پر نشه از تبلیغات هاستینگ

درست شد خبر بدین منم عضو بشم

عنوانش یکم حاشیه سازه :39: به نظر من موتور جستجوی هاستینگ ایرانی بود خیلی بهتر بود

با آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی

webhosts
April 27th, 2012, 18:39
اگه این مشکلات برطرف بشه سیستمه خوبیه می تونه جا بیفته و تبلیغات خوبی برای همه هاستینگ ها باشه

البته اگه همه ی سایت پر نشه از تبلیغات هاستینگ

درست شد خبر بدین منم عضو بشم

البته عنوانش یکم حاشیه سازه به نظر من موتور جستجوی هاستینگ ایرانی بود خیلی بهتر بود

با آرزوی موفقیت

بله 100% مشکل برطرف میشه و مطمئن باشید عدالت بین همه سایت ها برقرار هست. هم چنین سایت پر از تبلیغ نمی شود چون ظاهر سایت بسیاز زشت می شود. در حدی تبلیغ می گذاریم که هزینه های دامین و هاست تامین شود.

در رابطه با عنوان هم خدمتتون عرض کنم. موتور جستجوی هاست ایرانی مناسب نیست چون ما نسخه انگلیسی هم راه اندازی کردیم و تا چند روز دیگه تمام میشه. پس در عنوان کلمه "ایرانی" باشه مناسب نیست. از نکات جالب نسخه انگلیسی این هست که ارزهای موجود در قسمت جستجو "دلار ، یورو و پوند" می باشد!
هم چنین درآینده ای نزدیک حراجی دامنه به نسخه فارسی و انگلیسی اضاف می کنیم.
اگر پیشنهاد یا انتقادی دیگر دارید ما صمیمانه آماده شنیدن هستیم.

webhosts
April 28th, 2012, 18:05
بله 100% مشکل برطرف میشه و مطمئن باشید عدالت بین همه سایت ها برقرار هست. هم چنین سایت پر از تبلیغ نمی شود چون ظاهر سایت بسیاز زشت می شود. در حدی تبلیغ می گذاریم که هزینه های دامین و هاست تامین شود.

در رابطه با عنوان هم خدمتتون عرض کنم. موتور جستجوی هاست ایرانی مناسب نیست چون ما نسخه انگلیسی هم راه اندازی کردیم و تا چند روز دیگه تمام میشه. پس در عنوان کلمه "ایرانی" باشه مناسب نیست. از نکات جالب نسخه انگلیسی این هست که ارزهای موجود در قسمت جستجو "دلار ، یورو و پوند" می باشد!
هم چنین درآینده ای نزدیک حراجی دامنه به نسخه فارسی و انگلیسی اضاف می کنیم.
اگر پیشنهاد یا انتقادی دیگر دارید ما صمیمانه آماده شنیدن هستیم.

آقای "ehs@n" همان طور که خدمتتان عرض کردم مشکل در لیست نتایج جستجو وجود داشت که آن را برطرف کردیم. هم اکنون تست کنید و مشاهده می کنید که فقط یک سایت خاص در ردیف اول نمی آید و عدالت کاملاً بین همه سایت ها برقرار است.
با تشکر

webhosts
April 28th, 2012, 22:04
نسخه انگلیسی سایت به طور کامل راه اندازی شد. از کلیه دوستانی که سایت هاستینگ با زبان انگلیسی دارند برای عضویت و ثبت رایگان سرویس ها دعوت به عمل می آید.

با تشکر
Web Hosting Directory (http://www.webhostsearch.net)

eh3@n
April 29th, 2012, 02:30
عدالت برقرار شده کار خوبی انجام دادین

چند نکته

نامحدود در سایتتون وجود ندارد (پهنای باند نامحدود - فضای نامحدود )

نتایج قیمت هنوز درست نیست بنده زیر 10 هزار تومان انتخاب کردم 35 هزار تومان رو اول اورد

نوع کنترل پنل هاست مشخص نیست در سایتتون cpanel - directadmin و ...

این سه مورد را برطرف کنید فکر کنم بی عیب بشه سایتتون

webhosts
April 29th, 2012, 09:41
عدالت برقرار شده کار خوبی انجام دادین

چند نکته

نامحدود در سایتتون وجود ندارد (پهنای باند نامحدود - فضای نامحدود )
نتایج قیمت هنوز درست نیست بنده زیر 10 هزار تومان انتخاب کردم 35 هزار تومان رو اول اورد
نوع کنترل پنل هاست مشخص نیست در سایتتون cpanel - directadmin و ...
این سه مورد را برطرف کنید فکر کنم بی عیب بشه سایتتون

این چیزهایی که میگید نمیشه اضاف کنی! خیلی گسترده و پیچیده میشه. کنترل پنل دایرکت ادمین ، سی پنل ، وب سایت پنل ، کلوکسو ، وبمین و... وجود دارند!

در رابطه با نامحدود هم خدمتتان عرض کنم ، همان طور که میدانید چیزی به نام نامحدود واقعی وجود ندارد! اگر هم اضاف کنیم همه گزینه نامحدود را انتخاب می کنند به همین دلیل سایت های دیگر که در لیست هستند نشان داده نمیشوند!

در رابطه با قیمت هم که گفتید خدمتتان عرض کنم اول سیستم میاد با سیستم عامل و هاست و قیمت و چیزهای دیگر رو چک میکنه مطابق انتخاب شما میاره و بعد اگر این ها تمام شد سیستم سایت های دیگری رو نشون میده که با قیمت درخواستی شما متفاوت است. پس اگر دیدید چند سایت اول با قیمت درخواستی شما مطابقت دارند و بعئی ها مطابقت ندارند بدانید هاستی با قیمت درخواستی شما دیگر وجود نداشته!

webhosts
April 29th, 2012, 19:02
هم اکنون "میکروتیک" به سیستم عامل ها در "سرور مجازی + سرور مجازی وارز + سرور اختصاصی + سرور اختصاصی وارز" اضافه گردید. در صورتی که میکروتیک ارائه می دهید می توانید آن را در سایت ثبت کنید.

با تشکر