PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ??? چگونه اسکریپت راه اندازی کنیم ؟؟؟

soheyl_ir89
April 25th, 2012, 17:04
سلام دوستان

اسکریپت هایی مثل آزمون آنلاین یا سایر اسکریپت ها، مثلا بازی های آنلاین و ... رو چه جوری راه اندازی می کنن؟
من فقط وردپرس رو cpanel نصب کردم و سایت وردپرس راه اندازی کردم.
یه جوری توضیح بدین متوجه بشم.

ممنون

extern
April 30th, 2012, 20:19
سلام.اسکریپت رو که یک نفر طراحی می کنه و راه اندازی میشه اگر شما منظورتون این هست که شما هم راه اندازی کنید می تونید از اسکریپت های نال شده بازی آنلاین یا موارد دیگه استفاده کنید.

hannah
April 30th, 2012, 23:32
نصب اسکریپت ها معمولا به این شکله که فایل اینستال رو باز میکنید و اطلاعات دیتابیس و بعد اطلاعات معمولی مثل رمز عبور مدیر اینا رو میدید و یا اطلاعات دیتابیس رو در فایل مخصوص که معمولا config.php هست میزارید

soheyl_ir89
May 1st, 2012, 07:14
نصب اسکریپت ها معمولا به این شکله که فایل اینستال رو باز میکنید و اطلاعات دیتابیس و بعد اطلاعات معمولی مثل رمز عبور مدیر اینا رو میدید و یا اطلاعات دیتابیس رو در فایل مخصوص که معمولا config.php هست میزارید

ممنون دوست عزیز
برای مدیریتشون چی؟
مثلا برای سایت های وردپرس و جوملا و ... ، از طریق cms شون مدیریت می کنیم سایت رو.

hannah
May 1st, 2012, 14:12
اکثرا یا بهتره بگم همهی اسکریپت ها دارای پنل مدیریت هستند مانند جوملا وردپرس و ... پنل دارند