PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Consol برای کاربران esxi /esx

iNicz.Com
April 25th, 2012, 11:46
بله در نهایت تصمیم گرفتم . خمسی از یاد گرفته هامو پرداخت کنم.:ی
انشا الله با تشکرهاتون مارو به اموزش های بعدی دعوت کنید
سریع میریم به بحث اموزش :
برای شروع اول VPS مورد نظر رو خواموش میکنیم . و 3 پارامتر زیر رو در مسیری که در عکس نشان داده شده وارد کرده و بعد از ذخیره سرور مجازی رو روشن میکنیم.

RemoteDisplay.vnc.enabled = [true]
RemoteDisplay.vnc.port = [port #]
RemoteDisplay.vnc.password = [optional]

5593
اگه ESXI4 دارید بدون مشکل با استفاده از یکی از برنامه های VNC Viewer به راحتی میتونید به سرور مجازی مورد نظر وصل بشید . ولی اکه ESXi5 دارید . فقط 2 راه موجوده . یکی غیر فعال کردن firewall از Esxi و یکی تعریف پورت vnc در فایروال .
مشکل بعد اینکه برای اینکه موس کار کنه باید vmware tools رو نصب کرده باشید.
در ضمن هنگام وصل شدن با VNC Viewer باید مقادیر Color level رو بر روی FULL بزارید.
موفق و پیروز باشید

iNicz.Com
April 25th, 2012, 23:58
یعنی همه بدون مشکل در Esxi5 تونستند راه اندازی کنند ؟؟؟!! با مشکلی برخورد نکردید ؟؟؟

rn4j1m1
April 26th, 2012, 00:09
یعنی همه بدون مشکل در Esxi5 تونستند راه اندازی کنند ؟؟؟!! با مشکلی برخورد نکردید ؟؟؟

فقط باید پورت ها رو توی فایروال باز کرد
توی فروم وی ام ور توضیح دادن ملت

wanener
April 26th, 2012, 00:13
ممنون از به اشتراک گذاری
پیروز باشید

iNicz.Com
April 26th, 2012, 00:18
فقط باید پورت ها رو توی فایروال باز کرد
توی فروم وی ام ور توضیح دادن ملت

مهندس خودت باز کردن پورت رو تست کردی ؟؟؟ معلومه که همه تاپیک های اموزشی این سایت از سایت ها خارجی کپی شدند. مهم اینکه روشی که گذاشته شده . جواب بده. به همین راحتی که توی فرم نوشته نیست که سوال کردم از دوستان.

faranetwork
April 26th, 2012, 09:22
مهندس خودت باز کردن پورت رو تست کردی ؟؟؟ معلومه که همه تاپیک های اموزشی این سایت از سایت ها خارجی کپی شدند. مهم اینکه روشی که گذاشته شده . جواب بده. به همین راحتی که توی فرم نوشته نیست که سوال کردم از دوستان.

معلومه که همه تاپیک های اموزشی این سایت از سایت ها خارجی کپی شدند

نه هادی جان..خیلی از بچه ها خودشون فیلم آموزشی میسازن!!!!

iNicz.Com
April 26th, 2012, 09:28

بله فیلم اموزشی فارسی میسازند. تمامی نرم افزار ها و اموزش ها یی که راجع به OS یا هرچیز دیگه در سایت اصلی مرجعش موجوده ولی چون هر کسی انگلیسیش خوب نیست . بچه میان فارسی میکنند میزارند اینجا. حالا چند تایی هم که وقعا خودشون میزارند اون ها هم تعدادشون کمه. 5-10 % . منظور ما هم با اکثریت هستش . همه رو که شامل نمیشه !!
خود شما که این رو میگید همین اموزش بالایی تو سرورو های OVH با ESXi5 نمیتونند به دلایلی که پیش خودم محفوظه پورتی رو در OVH فعال کنند.

rn4j1m1
April 26th, 2012, 09:48
همین الان خودم تست کردم و کانکت شدم روی ورژن 5 !!
با هادی توی یاهو که صحبت میکردم ، میگفتم مشکل این هست که با ssh نمیشه فایل services.xml رو ادیت کرد و باید kvm باشه
اصلا نیازی نیست این فایل ادیت بشه
شما باید یه فایل جدید با نام سرویستون بسازید (در این مورد vnc.xml) و کد ها رو داخل اون قرار بدین

---------- Post added at 09:48 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

:)

faranetwork
April 26th, 2012, 15:58
بله فیلم اموزشی فارسی میسازند. تمامی نرم افزار ها و اموزش ها یی که راجع به OS یا هرچیز دیگه در سایت اصلی مرجعش موجوده ولی چون هر کسی انگلیسیش خوب نیست . بچه میان فارسی میکنند میزارند اینجا. حالا چند تایی هم که وقعا خودشون میزارند اون ها هم تعدادشون کمه. 5-10 % . منظور ما هم با اکثریت هستش . همه رو که شامل نمیشه !!
خود شما که این رو میگید همین اموزش بالایی تو سرورو های OVH با ESXi5 نمیتونند به دلایلی که پیش خودم محفوظه پورتی رو در OVH فعال کنند.

هادی جان همچین میگی محفوظ هست اینگار نقشه ناسا رو داری..عزیزم بهت گفتم بیا آموزش میکروتیک توی OVH بده گقتی نه فلانه کار هر کس نیست و........ولی ما اومدیم گذاشتیم ..مثل شما هم منت نزاشتیم!!! پس اگه آموزش میزاری دیگه چرا منت میزاری کامل بزار
http://www.webhostingtalk.ir/f14/46051/?highlight=
,g

iNicz.Com
April 26th, 2012, 16:20
هادی جان همچین میگی محفوظ هست اینگار نقشه ناسا رو داری..عزیزم بهت گفتم بیا آموزش میکروتیک توی OVH بده گقتی نه فلانه کار هر کس نیست و........ولی ما اومدیم گذاشتیم ..مثل شما هم منت نزاشتیم!!! پس اگه آموزش میزاری دیگه چرا منت میزاری کامل بزار
http://www.webhostingtalk.ir/f14/46051/?highlight=
,g

عزیز شما حالت خوب نیست کسی منت نمیزازه . کنجکاو شدم ببینم کسی مشکلی داشته یا نه !! شما چرا جوش میاری ؟ مشکلی داری با من ؟؟؟ در مورد mikrotik در ovh هم خواهیم دید. انشاالله بلای که درovh سر huge server اومده سر شما نیاد

faranetwork
April 26th, 2012, 16:35
عزیز شما حالت خوب نیست کسی منت نمیزازه . کنجکاو شدم ببینم کسی مشکلی داشته یا نه !! شما چرا جوش میاری ؟ مشکلی داری با من ؟؟؟ در مورد mikrotik در ovh هم خواهیم دید. انشاالله بلای که درovh سر huge server اومده سر شما نیاد

مشکلات ابیوزی دیگران ربطی به ما نداره!!! کسی جونش نیاورد..منت رو ینجا گذاشتی

iNicz.Com
April 26th, 2012, 16:43
مشکلات ابیوزی دیگران ربطی به ما نداره!!! کسی جونش نیاورد..منت رو ینجا گذاشتی

بیخیال شما نمودنم منت رو از کجای این جمله در اوردی. شاید دوست ندارم به اشخاصی چیزی بگم !! باید از شما اجازی بگیریم ؟؟؟ دوستمون rn4j1m1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/1056/) رو میبینی . خودشون گفتن که با من صحبت کردن و بهش گفتم که مورد چیه !! منتی بود که به کسی نمیگفتم. خود rn4j1m1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/1056/) و دوستانی بودند که همین مورد رو نخواستن به کسی اموزش بدن و تجارتی میخواستن کنند . این هم تشکر شما باز این اموزشه ؟؟؟ در شمن نمیدونم چرا http://www.webhostingtalk.ir/f66/46799/#post429757 اینجا خواستی نشون بدی که فیلمی اموزشی شاختی با وجود اینکه از کس دیگه یاد گرفته بودی !!
اقای رضا بهروزی سالهاست که میدونن در مورد mikrotik خیلی اطلاعات دارند . ولی مثل شما پر ادعا نبودند !!

atilnic
April 28th, 2012, 21:42
اول از همه تشکر و سپس سلام

هادی جان تو خودتو ناراحت نکن قربون چشم های رنگیت برم من داداش :دی :71:
هادی جان راست میگه در مورد سرور های اختصاصی و ... هر چیز میدونه و گفته درست از آب در اومده یعنی میدونه چه خبره واقعا هم سابقه خوبی داره
با هادی قبلا کار کردم و راضی بودم

موفق باشید

aph
May 11th, 2012, 13:54
سلام

آقای قنبری من طبق آموزش جلو رفتم و فایل vnc.xml را در فایروال ادیت کردم

و پورت 5901 را باز کردم ولی هنگام کانکت شدن ارور 10061 میاره و وصل نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر.