PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت رایگان ویژه ی سایت اکسپرس لیچ !!

Mr_Parham
April 25th, 2012, 02:01
سلام دوستان

اکسپرس لیچ به تازگی تغییرات عمده ای داده، برای مثال مزایا سایت جدید چنین است

- آپلود و لیچ کردن فایل های بزرگ (تا 10 گیگ)
- لیچ و آپلود تا سقف 50 گیگ روزانه
- 100 گیگ فضای اختصاصی
- بدون محدودیت سرعت
- بدون نیاز به صبر کردن برای لینک
- نگه داری فایل ها تا 7 روز بعد از اخرین دانلود

قابلیت های جدید :

- امکان لیچ کردن فایل های تورنت
- امکان تماشای انلاین فایل های تصویری
- امکان پخش انلاین فایل های صوتی
- امکان تکه کردن فایل ها
- امکان unrar کردن فایل ها

و همچنین امکان لیچ از سایت های زیر

Rapidshare.com
Hotfile.com
Netload.in
4shared.com
Depositfiles.com
Filefactory.com
Crocko.com
Bitshare.com

هم بدون مشکل وجود داره، حالا اکسپرس لیچ برای این که بتونه سرویس خودش رو به خوبی معرفی کنه تصمیم گرفته که به تمام کاربر های تازه وارد 24 ساعت رایگان قابلیت های کاربر های ویژه رو بده، برای این کار اول از این آدرس عضو شوید
ExpressLeech - Easy way to share your files (http://www.expressleech.com/?op=registration)
در هنگام ثبت نام از کوپون “NewUser” استفاده کنید.

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

دوستانی که تصمیم گرفتند بعد از استفاده برای مدت بیشتری از سرویس استفاده کنند از این آدرس می تونند اقدام کنند
ExpressLeech - Easy way to share your files (http://www.expressleech.com/?op=payments)

3245
April 25th, 2012, 02:30
عذر میخوام، اگر کسی از الان سایت لیچ دقیقا با همین امکانات اکسپرس لیچ بزنه و با زبان های مختلف و درگاه های مختلف، آیا مشتری خواهد داشت؟ یعنی پول سرورش در میاد؟

اگر این پست رو در این تایپیک مطرح کردم و موجب ناراحتی شما شد عذر میخوام

Mr_Parham
April 25th, 2012, 02:34
عذر میخوام، اگر کسی از الان سایت لیچ دقیقا با همین امکانات اکسپرس لیچ بزنه و با زبان های مختلف و درگاه های مختلف، آیا مشتری خواهد داشت؟ یعنی پول سرورش در میاد؟

دوست عزیز این سایت دو سال سابقه داره (توی سایت های مثل سافت گذر، وطن دانلود و ترفندستان مقاله دربارش هست)، فقط اسکریپت رو تغییر داده، به این راحتی نمیشه وارد این بازار شد تا اونجایی که من می دونم

3245
April 25th, 2012, 02:52
خوب اگر منظور قدرت سرورها و کیفیت باشه من میتونم نهایت کیفیت رو برای مشتری تامین کنم (البته مثلا فرض میکنیم که میتونم)
سوال من این است اگر با تبلیغ گسترده + کیفیت سرویس ها خوب باشن و مشتری ها راضی باشن، آیا با وجود اینهمه سایت لیچ، آیا هنوز مشتریش وجود داره؟

ارادت

Mr_Parham
April 25th, 2012, 02:56
خوب اگر منظور قدرت سرورها و کیفیت باشه من میتونم نهایت کیفیت رو برای مشتری تامین کنم (البته مثلا فرض میکنیم که میتونم)
سوال من این است اگر با تبلیغ گسترده + کیفیت سرویس ها خوب باشن و مشتری ها راضی باشن، آیا با وجود اینهمه سایت لیچ، آیا هنوز مشتریش وجود داره؟
ارادت
منظور من هم همین بود، سایتی که تازه باز شده باشه چرا مشتری باید بیاد پول بده، وقتی داره از جای دیگری سرویس می گیره و مشکلی نداره، ما مشتری های خودمون رو داریم، برای بیشتر کردنشون هم هزینه و تبلیغ می کنیم ولی بازده انچنانی ندارد

payam_shzbax
April 25th, 2012, 02:59

نه دوست عزیز سیاست کاری تو این زمینه خیلی پیچیده هست .
یکی از دوستان بنده مدیر یکی از همین آپلود و لیچر های بزرگ بود جر کلی ضرر چیزی واسش نموند.
البته اون زمان نه hetzner و ohv جانیوفتاده بود و از سرور های xlhost گرون استفاده میکرد

Mr_Parham
April 25th, 2012, 03:04
نه دوست عزیز سیاست کاری تو این زمینه خیلی پیچیده هست .
یکی از دوستان بنده مدیر یکی از همین آپلود و لیچر های بزرگ بود جر کلی ضرر چیزی واسش نموند.
البته اون زمان نه hetzner و ohv جانیوفتاده بود و از سرور های xlhost گرون استفاده میکرد
1- راه اندازی همچین سایتی توی این جور دیتاسنتر ها اشتباه هست
2- حتی اگر اون ها هم باشه سودی نخواهد داشت و همش ضرر هست برای افرادی که تازه وارد میشوند

Mr_Parham
April 25th, 2012, 10:35
up ......................

Mr_Parham
April 25th, 2012, 19:25
دوستان هر کی مشکلی داره لطفا از فرم تماس زیر استفاده کنه برای مطرح کردنش
ExpressLeech - Easy way to share your files (http://www.expressleech.com/contact.html)