PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كسي با payline.ir كار كرده ؟

shazo
April 24th, 2012, 02:24
دوستان كسي با اين سايت كار كرده ؟ به نظر مياد مشابه زرين پال باشه..

hostspace
April 24th, 2012, 02:34
من اکانت ساختم
شرایطش بهتر از زرین پال هست
اما هنوز درگاه رو تو سایت نذاشتم

kashaneh
April 24th, 2012, 08:00
سلام

درصد کارمزد رو خوب گذاشتن
در پاسخ دهی هم عالی هستند

Arashdn
April 24th, 2012, 08:59
من تا الان حدود 600 هزار تومن باهاشون کار کردم
ساپرت خوبی دارن و علاوه بر درگاه پاسارگاد درگاه ملت هم جدیدا اضافه کردن
کارمزدهاشون خیلی مناسبه و هر سری که درخواست تصفیه حساب دادم اگه صبح بوده همون روز و اگه عصر بود فرداش واریز مبشد
.....

parsspace
April 24th, 2012, 09:25
به منم پیشنهاد شده که باهاشون کار کنم. امنیتشون چطوره؟

h4m3d
April 24th, 2012, 09:54
سلام دوستان لطفا کسایی که گذاشتن تو سایتشون لینک بذارن

folletto
April 24th, 2012, 09:56
به نظر منم payline خیلی بهتره،
زرین پال فقط هدفش تیغ زدن وبمستر هاست. :|

shazo
April 24th, 2012, 12:06
دوستان ديگه كسي تجربه استفاده نداره ؟

AmirHosein
April 24th, 2012, 12:09
به نظر منم payline خیلی بهتره،
زرین پال فقط هدفش تیغ زدن وبمستر هاست. :|
زرین پال مگه شما رو مجبور کرده از سرویس هاشون استفاده کُنید :)؟

samansystems
April 24th, 2012, 12:12

معمولا کاربرانی که موارد ممنوعه ميفروشن و حساب هاشون توقيف شده از زرين پال شاکی هستند. :103:

Arashdn
April 24th, 2012, 12:32
یه خوبی دیگه هم دارن
با افراد زیر 18 سال هم کار میکنن(یا حداقل با من که مشکلی نداشتن)
البته باید کارت ملی داشته باشید ....

folletto
April 24th, 2012, 12:50

آخه نمی شه باهاش v~p~n فروخت :d

shazo
April 24th, 2012, 13:10
يعني با اين ميشه ؟

folletto
April 24th, 2012, 13:23
يعني با اين ميشه ؟

من تست نکردم، ولی یکی می گفت میشه،
اگه بشه که خیلی خوبه : )

Arashdn
April 24th, 2012, 13:28
تو قوانینشون قاطعانه نوشته شده که نمیشه .....

kashaneh
April 24th, 2012, 13:53
سلام

همانطور که خیلی از کاربران بلد هستند کنترل پانلی مثل cPanel رو گول/دور بزنند میتونند زرین پال یا هر سیستمی رو قانونش رو نقض کنند اینکارها خیلی راحت اینجا انجام میشه

بنده هم حدود یکسال با در زرین پال عضو بودم تایید اطلاعات 2 هفته طول کشید تیکت زدم طوری برخورد شد که دیگه میترسیدم تیکت بزنم
اطلاعاتم رو 1 ماه پیش بروز رسانی کردم سطح کاربری یک درجه کاهش پیدا کرد تا امروز اصلا رسیدگی نشده
از اونجایی که بنده مجبور نبودم از این سیستم استفاده کنم درخواست حذف اکانت دادم

لطف کنید بی مورد به موارد غیر قانونی ارتباط ندید و سیستم های دیگران رو زیر سوال نبرید

موفق باشید

shazo
April 24th, 2012, 13:56
ولي فك كنم بشه زيز زميني رد كرد.. اين همه سايت هايي كه دارن و ي پ ي ان مي فروشن پس چي كار مي كنن ؟

kashaneh
April 24th, 2012, 14:05
ولي فك كنم بشه زيز زميني رد كرد.. اين همه سايت هايي كه دارن و ي پ ي ان مي فروشن پس چي كار مي كنن ؟

شک نکن دوست عزیز
پیشنهاد بنده همین Payline بی ادعا هست

ToooPDL
April 24th, 2012, 14:06
سیستم خوبیه .
همه چیش یه طرف ؛ خدمات ارزی ـشون یه طرف !

samansystems
April 24th, 2012, 14:09
سلام

همانطور که خیلی از کاربران بلد هستند کنترل پانلی مثل cPanel رو گول/دور بزنند میتونند زرین پال یا هر سیستمی رو قانونش رو نقض کنند اینکارها خیلی راحت اینجا انجام میشه

بنده هم حدود یکسال با در زرین پال عضو بودم تایید اطلاعات 2 هفته طول کشید تیکت زدم طوری برخورد شد که دیگه میترسیدم تیکت بزنم
اطلاعاتم رو 1 ماه پیش بروز رسانی کردم سطح کاربری یک درجه کاهش پیدا کرد تا امروز اصلا رسیدگی نشده
از اونجایی که بنده مجبور نبودم از این سیستم استفاده کنم درخواست حذف اکانت دادم

لطف کنید بی مورد به موارد غیر قانونی ارتباط ندید و سیستم های دیگران رو زیر سوال نبرید

موفق باشید

زمانی که اطلاعاتتون در زرين پال رو تغيير ميديد بايد در تيکت افزايش سطح تاييد پيگيری کنيد برای افزايش سطح تاييد مجدد.

shazo
April 24th, 2012, 14:27
يعني شما تاييد مي كنيد كه ميشه با اين سيستم v p n داد ؟

dani0111
April 24th, 2012, 14:43
نه دوست من اصلا تایید نمیشن
payline از زرین پالم شدیدتره قوانینش به همین دلیلم کلی از کاربراش داره کاهش پیدا میکنه و به سرویس دیگه ایی میرن :103:

hostspace
April 24th, 2012, 14:49
یکی از مواردی که زرین پال خیلی توش ضعیفه ، تصفه حساب دیر به دیر هست
واقعا 4 روز خیلی دیره !

kashaneh
April 24th, 2012, 15:11

اگر منظورتون من بودم باید عرض کنم

شما از هر جا هر سرویسی میگیرید باید قوانین مربوط به اون سرویس رو دقیقا انجام بدید

سایت های مشابه هم قوانین مشابهی دارند ، هیچ سیستمی در ایران فروش اکانت مورد نظر رو مجاز نمیذارند

اگر بخواهید قوانین رو زیر پا بذارید همه چیز میتونید بفروشید ولی عواقب اون رو هم (دیر یا زود) باید در نظر بگیرید

samansystems
April 24th, 2012, 23:01
یکی از مواردی که زرین پال خیلی توش ضعیفه ، تصفه حساب دیر به دیر هست
واقعا 4 روز خیلی دیره !

زمان تسويه تراکنش های خروجی کاربران سطح طلائی زرين پال 8 تا 48 ساعت هستش.

mohsensoltani
April 25th, 2012, 10:05
با سلام
سلطانی هستم، از بخش فنی payline

معمولاً در فروم ها فعالیت نمی کنم، این یوزر هم امروز ساختم و این هم اولین پست بنده هست

لازم دونستم این موضوع رو متذکر بشم که به هیچ وجه از درگاه payline برای موارد خلاف قوانین مثل فروش v[p]n استفاده نکنید. در صورت مشاهده بدون هیچ اطلاع و اخطار قبلی حساب شما بلاک میشه، دوستانی که در گفته من شک دارند میتونن پیغام خصوصی بدن تا سایت هایی که تا الآن بلاک کردیم رو بهشون آدرس بدم.

چون بنده خیلی کم در فروم ها فعالیت دارم، اگر مشکلی یا شکی در مورد سیستم دارین میتونین از سیستم تیکت و یا قسمت "تماس با ما" سایت استفاده کنید تا مشکلتون رو رفع کنیم.

در آخر سیستم های نظیر زرین پال، پارس پال، تک پرداخت، jaypal و امثالهم ، همگی همکار و دوستان ما هستند. انشاالله در کنار هم یک رقابت سالم و بدون حاشیه داشته باشیم.

iranian-portal
September 18th, 2012, 19:40
در آخر سیستم های نظیر زرین پال، پارس پال، تک پرداخت، jaypal و امثالهم ، همگی همکار و دوستان ما هستند. انشاالله در کنار هم یک رقابت سالم و بدون حاشیه داشته باشیم.

بی حاشیه؟!!!!! خیلی جالب و بس خنده داره این حرف!!!
روی صحبتم با شما نیست (این حرف کلی هست و اگر شما هم در حقیقت مخاطب این حرف باشید متاستفم براتون)
یکی از قوی ترین سیستم های پرداخت واسط تا چند وقت پیش شده بود تک پرداخت
به حدی که صحبت سر تک پرداخت و زرین پال بود و خیلی از کاربران زرین پال اومدن تک پرداخت
گذشت تا این که به جرات می تونم بگم یکی از سرویس دهنده هایی که برای اولین بار تو ایران درگاه مستقیم بدون مشکل طراحی و به کاربر ارائه داد همین تک پرداخت بود!!!!!!!
بعضی از ارائه دهندگان درگاه فعلی بعد از تک پرداخت اومدن
گویا دیدن نمیشه با تک پرداخت رقابت کرد شروع کردن به ریپورت دادن به بانک و نتیجه مسدود شدن بانک های تک پرداخت شد!!!!!!!!!!
برای اونهایی که اسم خودشون رو انسان گذاشتند ولی از حیوون هم بدتر هستن تاسف می خورم
اما هیچ وقت بدی پیروز نشده یک روز کاسبی بعضی از این درگاه های به ظاهر خوب تخته میشه

taghi.karimi
September 18th, 2012, 20:33
روی صحبتم با شما نیست (این حرف کلی هست و اگر شما هم در حقیقت مخاطب این حرف باشید متاستفم براتون)
به حدی که صحبت سر تک پرداخت و زرین پال بود و خیلی از کاربران زرین پال اومدن تک پرداخت
گذشت تا این که به جرات می تونم بگم یکی از سرویس دهنده هایی که برای اولین بار تو ایران درگاه مستقیم بدون مشکل طراحی و به کاربر ارائه داد همین تک پرداخت بود!!!!!!!
گویا دیدن نمیشه با تک پرداخت رقابت کرد شروع کردن به ریپورت دادن به بانک و نتیجه مسدود شدن بانک های تک پرداخت شد!!!!!!!!!!
برای اونهایی که اسم خودشون رو انسان گذاشتند ولی از حیوون هم بدتر هستن تاسف می خورم
اما هیچ وقت بدی پیروز نشده یک روز کاسبی بعضی از این درگاه های به ظاهر خوب تخته میشه

این مورد مطمئنا نمیتونه به سمت جناب سلطانی باشه!
به دلیل اینکه درگاه های این سیستم هم (پی لاین) چند باری در اثر ریپورت دچار مشکل شده بودند!

ilight
September 18th, 2012, 21:10
پی لاین خیلی خوب هست ، بیش از ۵۰۰ تراکنش داشتم ، واریزشون هم بسیار سریع هست ، پشتیبانی هم عالی
با چیز فروش ها مشکل داره و برخورد می کنه استفاده کنید.

mohsensoltani
September 18th, 2012, 21:34

سلام
قبل از هر چیز، ای کاش قبل از پست دادن کمی تامل کنید
ما همیشه به رقابت سالم اعتقاد داشته و داریم و بیشتر وقتمون رو صرف گسترش و توسعه سیستم می کنیم
بهتره این موارد رو از کاربران سیستم سوال کنید، تا اینکه خودمون بگیم
به هر حال انشاا... موفق باشید

DaryaHost
September 18th, 2012, 21:41
پی لاین واقعا از همه نظر از بقیه رقیب هاش بهتره
پشتیبانیشون هم بسیار عالی!

Neo2
September 18th, 2012, 22:12

این موضوع گریبانگیر ما هم شده و خیلی از درگاه هامون با مشکل مواجه شد،
به همین دلیل به جای تهمت زدن به سایرین سیستم مون رو هوشمندتر کردیم و قوانین رو جدی تر اجرا کردیم و از نیروی کار بیشتری استفاده کردیم و به صورت قاطعانه با کسانی که موارد خلاف قانون عرضه می کنند برخورد می کنیم.

iranian-portal
September 19th, 2012, 04:05
این موضوع گریبانگیر ما هم شده و خیلی از درگاه هامون با مشکل مواجه شد،
به همین دلیل به جای تهمت زدن به سایرین سیستم مون رو هوشمندتر کردیم و قوانین رو جدی تر اجرا کردیم و از نیروی کار بیشتری استفاده کردیم و به صورت قاطعانه با کسانی که موارد خلاف قانون عرضه می کنند برخورد می کنیم.

سلام
قبل از هر چیز، ای کاش قبل از پست دادن کمی تامل کنید
ما همیشه به رقابت سالم اعتقاد داشته و داریم و بیشتر وقتمون رو صرف گسترش و توسعه سیستم می کنیم
بهتره این موارد رو از کاربران سیستم سوال کنید، تا اینکه خودمون بگیم
به هر حال انشاا... موفق باشید

تشکر از پیگیری مدیران و مسئولان پی لاین
اما ابتدای حرفم عرض کردم:

بخش اول مشخص هست که کلی مطرح کردم موضوع رو
در مورد دو بخش دیگری که بولد شده
به طور دقیق منظورم این بود که خوب بعضی از حقایق رو خود آدم و خدای خودش می دونه
گفتم اگر خدایی نکرده شما هم مخاطب باشید در حقیقت باید .....!!!

در مورد اقدام به عدم ارائه درگاه به ارائه دهندگان چیلتر شکن هم کار خوبی کردید
به نظر من فروش این محصول اونجوری که این جریان رو بزرگ کردیم ناشایست نیست
به هر حال این هم نوعی خدمات هست که بدون شک 99درصد کاربران ایرانی از اون استفاده می کنند
اما خوب مشکل اینجاست از وقتی درگاه آنلاین به برخی از این عزیزان ارائه شد کلاه برداری هم سر به فلک کشید!

چه شما چه سایر ارائه دهندگان این نوع خدمات که واقعا کار رو برای وبمسترا راحت کردید امیدوارم همیشه موفق باشید
البته نه اون دسته از عزیزانی که رقابت سالم نمی کنند!!!

بازهم اگر جسارتی شد پوزش

Neo2
September 19th, 2012, 10:58
تشکر از پیگیری مدیران و مسئولان پی لاین
اما ابتدای حرفم عرض کردم:

بخش اول مشخص هست که کلی مطرح کردم موضوع رو
در مورد دو بخش دیگری که بولد شده
به طور دقیق منظورم این بود که خوب بعضی از حقایق رو خود آدم و خدای خودش می دونه
گفتم اگر خدایی نکرده شما هم مخاطب باشید در حقیقت باید .....!!!

در مورد اقدام به عدم ارائه درگاه به ارائه دهندگان چیلتر شکن هم کار خوبی کردید
به نظر من فروش این محصول اونجوری که این جریان رو بزرگ کردیم ناشایست نیست
به هر حال این هم نوعی خدمات هست که بدون شک 99درصد کاربران ایرانی از اون استفاده می کنند
اما خوب مشکل اینجاست از وقتی درگاه آنلاین به برخی از این عزیزان ارائه شد کلاه برداری هم سر به فلک کشید!

چه شما چه سایر ارائه دهندگان این نوع خدمات که واقعا کار رو برای وبمسترا راحت کردید امیدوارم همیشه موفق باشید
البته نه اون دسته از عزیزانی که رقابت سالم نمی کنند!!!

بازهم اگر جسارتی شد پوزش

چون پست همکار ما رو repley زده بودید لازم شد که ایشون هم توضیحاتی ارائه کنند.
چندماه پیش در پیگیری کردیم مشخص شد که بخش عمده این مشکلات و گزارش به بانک رو کی انجام میده و جالب تر اینجا بود که کسی که بیشترین گزارش ها رو به بانک میده
مدیر یا وابسته هیچ کدوم از این سرویس ها نبوده. شماره تماس شون رو پیدا کردیم و باهاشون تماس گرفتیم و خودشون هم صریحا گفتند گزارش تخلف میدادن و درگاه های کدوم وب سایت ها با صحبت های ایشون بسته شده !
ایشون ساکن یکی از شهرستان های شیراز هستند و شرکت ساختمانی دارند یک وب سایت خیلی کوچیک مشابه گم نام هم راه اندازی کردند و الان دارن به v.p.n فروش ها سرویس میدن
جالب تر اینکه گفتند از این وب سایت برای شناسایی فروشندگان v.p.n استفاده می کنند و اطلاعات همه فروشنده هاشون رو یکجا دارن به پلیس فتا ارسال می کنند و
برای بعضی ها هم الان تشکیل پرونده دادند !! و طبق گفته های خودشون الان چند روز در هفته کارشون این هست که بشینن زنگ بزنن بانک ها و گزارش تخلف بدن !!
لازم بود این مسائل اینجا عنوان بشه تا مدیران وب سایت ها سهل انگاری های خودشون رو در برخورد با متخلفین به گردن هم نندازند.