PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال خیلی مهم از سئو کاران عزیز

vahab00
April 23rd, 2012, 17:37
سلام دوستان
یه سوال دارم خوشحال میشم کمکم کنید
من یه سایت دارم (جدای سایت داخل امضام) که آمار نسبتا بالایی داره
از قرار دادن نام و آدرس سایت معذورم اما سوالم
از آنجایی که سایت چندین نویسنده داره و برخی نویسنده ها عادت ندارند برای مطالب برچسب بذارند و از انجایی که نذاشتن برچسب یکم زشت میکرد سایت رو من اومدم و div برچسب رو استایل display:none دادم . حالا سوالم اینه که آیا این کار من تو گوگل و ایندکس شدن سایت تاثیر خواهد داشت ؟
یعنی برچسب ها مخفی باشند مشکلی برای سئو سایت پیش میاره یا خیر ؟
با تشکر

sebastian
April 23rd, 2012, 18:15
سلام دوستان
یه سوال دارم خوشحال میشم کمکم کنید
من یه سایت دارم (جدای سایت داخل امضام) که آمار نسبتا بالایی داره
از قرار دادن نام و آدرس سایت معذورم اما سوالم
از آنجایی که سایت چندین نویسنده داره و برخی نویسنده ها عادت ندارند برای مطالب برچسب بذارند و از انجایی که نذاشتن برچسب یکم زشت میکرد سایت رو من اومدم و div برچسب رو استایل display:none دادم . حالا سوالم اینه که آیا این کار من تو گوگل و ایندکس شدن سایت تاثیر خواهد داشت ؟
یعنی برچسب ها مخفی باشند مشکلی برای سئو سایت پیش میاره یا خیر ؟
با تشکر
نه مشکلی پیش نمیاد چون گوگل بات سورس سایت شما رو اسکن میکنه نه محتوای ظاهری سایت شما رو

psfa
April 23rd, 2012, 18:53
خوب سورس رو كه بررسي كنه اين كد رو هم ميبينه و اين كد هم ببينه ميدونه يعني چي ديگه و ظاهر رو ميفهمه

navibd
April 23rd, 2012, 19:17
گوگل اصلا به تگ و برچسب توجه نمیکنه... مخصوصا وقتی بیشتر از 8 تا باشه.. اما اگه لینک به خود این صفحه باشه و از یه صفحه دیگه هم اومده باشه ، واسه لینک داخلی حسابش میکنه وگر نه روی سئو(به صورت مستقیم) تاثیری نداره..

vahab00
April 23rd, 2012, 21:15
ممنونم از لطفتون
اما من یکم گیج شدم
اخه من با همین تگ ها ورودی گوگل دارم
شما چی میگید ؟ بذارم باشه یا شو کنم ؟

sebastian
April 23rd, 2012, 21:28
خوب سورس رو كه بررسي كنه اين كد رو هم ميبينه و اين كد هم ببينه ميدونه يعني چي ديگه و ظاهر رو ميفهمه
شما خودت فهمیدی چی گفتی؟!!!
میگم یه بار دیگه سوال رو بخون

گوگل اصلا به تگ و برچسب توجه نمیکنه... مخصوصا وقتی بیشتر از 8 تا باشه.. اما اگه لینک به خود این صفحه باشه و از یه صفحه دیگه هم اومده باشه ، واسه لینک داخلی حسابش میکنه وگر نه روی سئو(به صورت مستقیم) تاثیری نداره..
اولا که برچسب و تگ هر دو تا یکی هستن ثانیا شما رو چه حسابی همچین حرفی میزنید که گوگل به تگ توجه نمیکنه؟!!!!
ثالثا اصلا صحبت سر لینک ورودی و خروجی نیست ایشون میخواستن بدونن که با اعمال استایل غیر قابل نمایش بودن تگ مشکلی بوجود میاد یا نه فکر نمیکنم به لینک داخلی یا خارجی مربوط بشه

ممنونم از لطفتون
اما من یکم گیج شدم
اخه من با همین تگ ها ورودی گوگل دارم
شما چی میگید ؟ بذارم باشه یا شو کنم ؟
دوست عزیز فرقی نمیکنه اگه هم none باشه باز هم مشکلی پیدا نمیکنید
مثل keyword و description میمونه دیگه نمایش نداری تو صفحه ولی با همینا باز هم شما ورودی میگیری

psfa
April 23rd, 2012, 21:33
شما خودت فهمیدی چی گفتی؟!!!

شما بهتره حرف زدن ياد بگيري اول عزيز
دفعه ي چندمتون هست حواستون رو جمع كنيد

sebastian
April 23rd, 2012, 21:38
شما بهتره حرف زدن ياد بگيري اول عزيز
دفعه ي چندمتون هست حواستون رو جمع كنيد
شما لازم نکرده به بنده حرف زدن رو یاد بدید
ثانیا شما هم بهتر هستش به جای حاشیه جواب رو بدید چون فکر نمیکنم " شما خودت فهمیدی چی گفتی؟!!! " دلیلی برای دور شدن از موضوع اصلی تاپیک باشه
در ضمن نمیخوام به خاطر حاشیه پردازی های شما تاپیک قفل بشه و سوال این دوستمون نیمه کاره باقی بمونه

psfa
April 23rd, 2012, 22:02
ببينيد عزيز شما عادتون هست كه تاپيك ها رو به حاشيه بكشونيد قبلا هم زياد اين كار رو كردين و تو اين تاپيك هم خودتون شروع كردين و طبق عادت بچگانتون تقصير رو گردن كس ديگه انداختين . بهتر هست ديگه ادامه ندين

sebastian
April 23rd, 2012, 22:09
ببينيد عزيز شما عادتون هست كه تاپيك ها رو به حاشيه بكشونيد قبلا هم زياد اين كار رو كردين و تو اين تاپيك هم خودتون شروع كردين و طبق عادت بچگانتون تقصير رو گردن كس ديگه انداختين . بهتر هست ديگه ادامه ندين
شما مشکلتون اینه که بدون اطلاع راجع به چیزی نظر میدید مثلا همون پست اولی که در این تاپیک دادید واقعا میخوام بدونم توضیح بدید که چی گفنید؟؟؟؟؟؟

hamidjan
April 23rd, 2012, 22:09
نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن الکی اظهار نظر کنند و اطلاعات 10 سال پیششون رو به رخ مردم بکشند!

این گفته خود گوگله از سایت پشتیبانی گوگل :

In general, Google won't display any content in rich snippets that is not visible to human user. It can be tempting to add all the content relevant for a rich snippet in one place on the page, mark it up, and then hide the entire block of text using techniques like display:none, value-title, css etc. Don't do it! Google will ignore content that isn't visible to human users, so you should mark up the text that visitors will see on your web pages.

sebastian
April 23rd, 2012, 22:20
نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن الکی اظهار نظر کنند و اطلاعات 10 سال پیششون رو به رخ مردم بکشند!

این گفته خود گوگله از سایت پشتیبانی گوگل :
شما که این گفته ی گوگل رو share کردید ما دقیقا عین همین قضیه رو واسه keyword و description داریم که نمایش داده نمیشه ولی ورودی ازش گرفته میشه
در ضمن اطلاع قدیمی نیست و میتونید امتحان کنید

hamidjan
April 23rd, 2012, 22:23
keyword یا metakeyword ؟
اگر متا کی ورد منظورتونه که مدتهاست منسوخ شده. سایت seomoz.org رو ببینید. این سایت یکی از مراجع بزرگ سئو هستش که با گوگل هم ارتباط نزدیکی داره. توی هیچکدوم از صفحاتش از متا کی ورد استفاده نکرده. پس حتما لازم نبوده دیگه

sebastian
April 23rd, 2012, 22:26
keyword یا metakeyword ؟
اگر متا کی ورد منظورتونه که مدتهاست منسوخ شده. سایت seomoz.org رو ببینید. این سایت یکی از مراجع بزرگ سئو هستش که با گوگل هم ارتباط نزدیکی داره. توی هیچکدوم از صفحاتش از متا کی ورد استفاده نکرده. پس حتما لازم نبوده دیگه
اینجوری که نیست دوست عزیز
این همه سایت های بزرگی که از وردپرس دارن استفاده میکنن اگه پلاگین all in seo pack نباشه کلی از بازدیدشون رو از دست میدن
من این حرف شما رو که منسوخ شده اصلا قبول ندارم چون این قابلیت واقعا تا حد زیادی رو تو سئو تاثیر میزاره با اینکه فقط تو سورس هستش

hamidjan
April 23rd, 2012, 22:29
اینهایی که گفتم حرفهای خودم نبود. از خودم هم کشف یا اختراع نکردم. چیزهایی بود که خوندم از اینور و اونور. از دو سه نفر از دوستان هم پرسیدم. از یکی دو نفر از نوابغ سئو هم پرسیدم. نمونش سپیتا انصاری که اگه خواستید اطلاعاتشو بدم ایمیل بزنید بهش.
این همه منابع هست توی اینترنت. میتونید به راحتی و به رایگان اطلاعاتتونو بروز کنید.

اینم دقت کنید که من meta keyword رو گفتم. نه meta description

sebastian
April 23rd, 2012, 22:40
اینهایی که گفتم حرفهای خودم نبود. از خودم هم کشف یا اختراع نکردم. چیزهایی بود که خوندم از اینور و اونور. از دو سه نفر از دوستان هم پرسیدم. از یکی دو نفر از نوابغ سئو هم پرسیدم. نمونش سپیتا انصاری که اگه خواستید اطلاعاتشو بدم ایمیل بزنید بهش.
این همه منابع هست توی اینترنت. میتونید به راحتی و به رایگان اطلاعاتتونو بروز کنید.

اینم دقت کنید که من meta keyword رو گفتم. نه meta description
خوب راجع با اینکه key رو کنار بزاریم راجع به descr توضیحتون چی میتونه باشه؟

psfa
April 23rd, 2012, 22:42
آقا حميد پيشنهاد مي كنم با ايشون بحث نكنيد فايده اي نداره

hamidjan
April 23rd, 2012, 22:42
Description بر عکس از اهمیت فوق العاده زیادی برخورداره. چون در نتایج جستجو ظاهر میشه و به کاربر در انتخاب نتیجه مورد نظر کمک می کنه. گوگل اگرچه تاکید خیلی زیادی روی Description داره، در عین حال میگه که به هیچ عنوان عامل بالابردن رنک سایت محسوب نمیشه.

sebastian
April 23rd, 2012, 22:45
آقا حميد پيشنهاد مي كنم با ايشون بحث نكنيد فايده اي نداره
کسی از شما راجع بحث ما نظر نخواست
لطفا یاد هم بگیرید تو کار هایی که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید چون اینجوری خودتون رو کوچیک می کنید:71:

amirfateh
April 24th, 2012, 00:18
دوستان همونطور که ذوست خوبمون hamidjan (http://www.webhostingtalk.ir/member/6978/) اشاره کرد، یک قاعده کلی که گوگل سعی داره میکنه بصورت کامل عملی کنه این هست که
گوگل سعی می کنه رفتارش با صفحات وب مانند رفتار یک انسان باشه ، پس از استفاده از هر روشی که این اصل کلی را نادیده بگیره اگر چه تقلب و غیره هم نباشه تاثیر چندانی در هدف شما نخواهد داشت.

سپاس

navibd
April 24th, 2012, 00:23
حرف حمیدجان کاملا درسته . فقط برای سایت مپ نیازی نیست...یعنی تو سایت باشه یا نباشه مهم نیست مهم اینه که تو پنل وب مستر گوگل باشه...

vahab00
April 24th, 2012, 09:47
سلام دوستان من
خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون
از حرف هاتون خیلی چیزهای خوبی یاد گرفتم . امیدوارم همیشه تو زندگی ، کار و... موفق باشید.
براتون از خدا بهترین ها رو آرزو دارم و از همه دوستان گلم تشکر میکنم
و یه معذرت خواهی که باعث شدم بین سپاستین و پی اس فا عزیز بحث ایجاد شه واقعا معذرت میخوام
من به جوابی که میخواستم رسیدم اما زشته کسی با کسی قهر یا از دست کسی ناراحت باشه
باز هم ممنونم از تک تکتون
یا حق

SEOmoz
April 24th, 2012, 17:28
گوگل به هیچ وجه به Meta Keyword اهمیت نمیده نکتش اینجاست که گوگل اهمیت نمیده اگر انسان اینده نگری باشید سئو را توی گوگل خلاصه نمیکنید
Meta Description هنوز هم مهم هست چون در نتایج نشون داده میشه و ارتباط موضوعی و محتوای میتونه از اون هم برگرفته بشه