PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی پی اس ویندوز برای 24 ساعت نیاز دارم

dertgtr
April 23rd, 2012, 13:43
سلام دوستان عنوان تاپیک مشخصه . من فقط برای 24 ساعت نیاز به وی پی اس ویندوز دارم یه فایلی هست که به دلیل سرعت پایین نتم نمی تونم دانلودش کنم می خوام با وی پی اس دانلود و آپلودش کنم توی 4share یه ماه بعد نت پر سرعت میگیرم دانلودش کنم
کسی می تونه این محبت رو در حق من بکنه :53:

mehrshad.ho
April 23rd, 2012, 13:59
از سرویس های ابری پارس پک استفاده کن 24 ساعت رایگان میده

dertgtr
April 23rd, 2012, 14:16
از سرویس های ابری پارس پک استفاده کن 24 ساعت رایگان میده

ممنون از معرفی شما بله ولی من یه بار با شماره موبایلم گرفتم 2ساعت هم نشد که ایمیل زد و گفت مدت تست تموم شده !

extern
April 23rd, 2012, 14:23
ممنون از معرفی شما بله ولی من یه بار با شماره موبایلم گرفتم 2ساعت هم نشد که ایمیل زد و گفت مدت تست تموم شده !
سلام.اگر نیاز نیست لینک فایل رو برای من ارسال کنید تا براتون دانلود کنم.

mehrshad.ho
April 23rd, 2012, 14:29

با یه شماره موبایل دیگه بگیر
ایرانی هستیم دیگه و بلدیم دور بزنیم

dertgtr
April 23rd, 2012, 15:25
سلام.اگر نیاز نیست لینک فایل رو برای من ارسال کنید تا براتون دانلود کنم.

ممنونم از پاسخ شما مشکل اینه که شما مستقیم هم کنید رو سرور خودتون من الان نمی تونم دانلود کنم باید ببرم روی سرور 4 شیر که البته اون هم ***** هست پس باید ببرم رو سرور humyo تا یک ماه بعد که نت پر سرعت گرفتم دانلود کنم . لینک ها رپیدشیر هستند می ترسم لینک ها شکسته بشن

---------- Post added at 09:31 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

با یه شماره موبایل دیگه بگیر
ایرانی هستیم دیگه و بلدیم دور بزنیم

شماره دیگه ای ندارم . تازه پارس پک خیلی محدوده مونیتور هم می کنند تا ببینه طرف داره استفاده می کنه بعد یه ساعت نشده می بنده !

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:31 AM ----------

دوستان کسی با مرام یعنی نیست به من کمک کنه ؟

extern
April 23rd, 2012, 17:04
سلام.
کلا چند تا فایل دارید آخر می خوایید روی 4share آپلود کنید یا جای دیگه ؟
پ.خ بدید بهم.

dertgtr
April 23rd, 2012, 17:58
سلام.
کلا چند تا فایل دارید آخر می خوایید روی 4share آپلود کنید یا جای دیگه ؟
پ.خ بدید بهم.

ممنون از محبت شما پیغام خصوصی کردم