PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهاجرت به da

Fracture
April 23rd, 2012, 11:22
سلام
من 2 سالی هست که دارم با kloxo کار میکنم ولی دیگه از مشکلات گوناگونش خسته شدم؛ لطفا بنده رو راهنمائی بفرمائید که آیا DA مشکل خاصی نداره؟ رو چه سهستم عاملی بهترین کارائی رو داره و آیا میتونه مثل kloxo با lightpd کار کنه؟ برای هاست چند سایت که در مجموع 500 تا ویزیتور دارن رم 512 کافیه؟ الان دارم با kloxo رو 512 رم کار میکنم و معمولان زیر 250 مصرف دارم (cent os 5.5 openvz) . اگه بخوام به یه سایت آی پی اختصاصی بدم باید لایسنس جدا تهیه بشه؟ با آحرین ورژن php سازگار هست؟ (kloxo خیلی مشکل داره با آپدیت ها) . بدون ترس میتونم yum update رو اجرا کنم؟
و آخرین سوال اینکه قیمت Life time اش چقدره؟ اگه دارید وازم pm بدید لطفا.

ممنونم بابت وقتی که میذارید

hostspace
April 23rd, 2012, 11:36
سلام
من از دایرکت ادمین استفاده می کنم
من خودم روی centos نصب کردم و جواب میده
خود کنترل پنل فکر می کنم حدود 170 یا 180 مگابایت رم اشغال می کنه
برای آی پی اختصاصی نیاز به لایسنس جدا نیست
با آخرین ورژن پی اچ پی هم سازگاره و مشکلی با yum نداره

در جریان قیمت لایسنسش نیستم

amirfateh
April 23rd, 2012, 11:56
دایرکت ادمین گزینه مناسبی هست، اگر وب سایت های شما منابع زیادی مصرف نمی کنند مشکلی با رم ذکر شده ندارد.
ما خودمون دایرکت ادمین کار میکنیم ، مشکلی هم نداریم.

سپاس
فاتح

mehdifx
April 23rd, 2012, 12:46
دایرکت ادمین گزینه مناسبی هست، اگر وب سایت های شما منابع زیادی مصرف نمی کنند مشکلی با رم ذکر شده ندارد.
ما خودمون دایرکت ادمین کار میکنیم ، مشکلی هم نداریم.

سپاس
فاتح

یعنی اگه از منابع زیاد استفاده بشه..(مثلا بازدید زیاد و یا ارسال ایمیل فراوان..) این کنترل پنل بدرد نمیخوره؟

Maya
April 23rd, 2012, 16:46
توصیه ما نیز استفاده از دایرکت ادمین به دلیل قیمت ساپورت و بسیار بهتر از کلکسو میباشد

hostspace
April 23rd, 2012, 16:50
یعنی اگه از منابع زیاد استفاده بشه..(مثلا بازدید زیاد و یا ارسال ایمیل فراوان..) این کنترل پنل بدرد نمیخوره؟

بازدید بالای یک وبسایت و منابع مصرفی سایت ها ، ارتباطی به کنترل پنل نداره
کنترل پنل فقط یک رابط کاربری هست که مشتری می تونه با استفاده از اون ، سایتش رو مدیریت کنه

taghikhani
April 23rd, 2012, 16:52
یکدفعه برو رو سی پنل خیال خودتو برای یک عمر راحت کن

mehdifx
April 25th, 2012, 18:59
بازدید بالای یک وبسایت و منابع مصرفی سایت ها ، ارتباطی به کنترل پنل نداره
کنترل پنل فقط یک رابط کاربری هست که مشتری می تونه با استفاده از اون ، سایتش رو مدیریت کنه

منم همین این را میدونستم. گفتم نکنه به کنترل پنل هم ربط داشته باشه..!! تعجب کرده بودم.

باتشکر از شما.