PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا تعرفه های ایران هاست بالاست؟

bamahost
April 23rd, 2012, 00:00
درود دوستان
من شرکت ایران هاست رو با شرکت های دیگه مقایسه کردم نکته عجیب اینه که خیلی قیمتاش نسبت به میانگین قیمت در اینترنت بالاست
به طور مثال دامنه آی آر رو هرجا با قیمت متفاوتی میدن ولی این قیمت بین 4 تا 6 تومن هست ولی ایران هاست داره میده 12 تومن
میخوام بدونم آیا دلیل خاصی داره؟ و اینکه چرا مردم با این قیمت ازش خرید میکنن در صورتی که با قیمت مناسب تر هم پیدا میشه

shivahost
April 23rd, 2012, 00:02
به نظر من یک دلیلش اینه که روابطی داره با موسساتی که می تونه با قیمت بالا بهشون بفروشه و زمانی که موسسات خیلی قدری را به عنوان مشتری داشته باشه باعث اعتماد سازی بیشتر میشه و قیمت بالاش رو مشتری های معمولی هم می پذیرند.

sarvar
April 23rd, 2012, 00:09
قیمت هاست ایران هاست که معلومه چرا بالاست چون سرور های خوب و امنی داره کمی هم پول اسمش رو میگیره ولی قیمت دامنه هاش بیشتر برای معروف بودنش هست وگرنه چیزی نداره که از دیگران بهتر باشه

m2n
April 23rd, 2012, 00:15
یه چیزی بگم الان قیمت هاست اونقدر پائیین هست که یک هکر خوب دو ساعت الاف نمیشه تا یه سوراخ موشی داخل سرور پیدا کنه بلکه می تونه با 1 هزار تومان تنها یک هزار تومان هاست رو کامل در اختیار بگیره و تا صبح تست امنیتی بزنه قیمت بالا و تنها خرید سالانه درسته مشتری رو کم می کنه ولی امنیت بقیه سایتهارو بالا می بره.حالا معلوم نیست که سیاست شرکت های دیگه بر چه معیاری هستولی دور از این موضوع هم نمی تونه باشه :64:

persiantools
April 23rd, 2012, 00:20
یه چیزی بگم الان قیمت هاست اونقدر پائیین هست که یک هکر خوب دو ساعت الاف نمیشه تا یه سوراخ موشی داخل سرور پیدا کنه بلکه می تونه با 1 هزار تومان تنها یک هزار تومان هاست رو کامل در اختیار بگیره و تا صبح تست امنیتی بزنه قیمت بالا و تنها خرید سالانه درسته مشتری رو کم می کنه ولی امنیت بقیه سایتهارو بالا می بره.حالا معلوم نیست که سیاست شرکت های دیگه بر چه معیاری هستولی دور از این موضوع هم نمی تونه باشه :64:
خب ممکنه هکره پولدار باشه و برای هک ایران سرور حاضر باشه هزینه یک سرویس رو به صورت کامل پرداخت کنه

m2n
April 23rd, 2012, 00:50
خب ممکنه هکره پولدار باشه و برای هک ایران سرور حاضر باشه هزینه یک سرویس رو به صورت کامل پرداخت کنه

دوست من یکم دقیق بخونی ایران سرور نیست :)) ایران هاست هست منظورم ایران هاست نبود کلی گفتم که هر شرکتی سیاستی برای خودش داره یکی میاد هاست 2 هزارتومانی رو میده 20 تومان همه فکر کنن کیفیت بالاست ولی در کل من مثال زدم که هرکی برای شرایط خاص خودش تعرفه داره :53:

delta
April 23rd, 2012, 00:52

وقتی مشتری های ایران هاست ارشاد و بسیج و سپاه و... هست کدوم هکر ایرانی عاقلی میاد اینا رو هک کنه؟؟ مگر هکر جناب خارجی باشند که وقتشون رو برای سایتهای معروف میزارند نه رو این سایت ها..

hostspace
April 23rd, 2012, 00:52
جالبه که برای هاست ها هم از کنترل پنل رایگان dotnetpanel استفاده میکنه !

ehsanx
April 23rd, 2012, 08:27
- پول اسمش رو میخوره.
- پول کیفیتش رو میخوره.

اون هاستهایی که شما میانگین قیمتشون رو گرفتید، قیمتشون پایینه. چون اکثرا هزینه شرکت و دفتر و چند تا کارمند رو ندارن. یه ریسلر یا نهایتا سرور گرفتند و شروع کردند به فروختن! بهترین هاستینگهای ایرانی قیمتهاشون بالاست. الان ایران هاست اوله، پارس دیتا دومه و رادکام سوم. قیمتهاشون رو ببینید، حداقل سه تا ده برابر قیمتهاییست که دوستان در اینجا آفر میدهند.
هاست ارزان میخرید، ضررش را میبینید، اعصابتان خورد می‌شود و فحشش را هم میدهید، اما ایران هاست و پارس دیتا و رادکام، خوب میفروشند، چون اکثریت مردم برای چند ده هزار تومان پول هاست، امنیت و اعصاب خودشان را زیر منحنی نمیبرند!
قیمت بعضی از هاستینگهای متفرقه به حدی پایین است که از همان روز اول مشخص است که اینها عمرا بتوانند یک سال سرویس بدهند! با آمدن تابستان وضعیت از این هم بدتر می‌شود!

mehrshad.ho
April 23rd, 2012, 08:58
به نظر من بیشتر پول اسم هست مثل ******

vahidmom
April 23rd, 2012, 09:33
تجربه و سابقه رو همتون یادتون رفته
همین پارس دیتا رو که میگین بنده 10 سال که بیشتر
حالا میگیرم 10 سال پیش تو مجلات کامپیوتری تبلیغ میکردند و هاست و دامنه میفروختند
شرکت های دیگه رو نمیدونم اما پارس دیتا سابقه قدیمی داره.

bamahost
April 23rd, 2012, 14:17
- پول اسمش رو میخوره.
- پول کیفیتش رو میخوره.

اون هاستهایی که شما میانگین قیمتشون رو گرفتید، قیمتشون پایینه. چون اکثرا هزینه شرکت و دفتر و چند تا کارمند رو ندارن. یه ریسلر یا نهایتا سرور گرفتند و شروع کردند به فروختن! بهترین هاستینگهای ایرانی قیمتهاشون بالاست. الان ایران هاست اوله، پارس دیتا دومه و رادکام سوم. قیمتهاشون رو ببینید، حداقل سه تا ده برابر قیمتهاییست که دوستان در اینجا آفر میدهند.
هاست ارزان میخرید، ضررش را میبینید، اعصابتان خورد می‌شود و فحشش را هم میدهید، اما ایران هاست و پارس دیتا و رادکام، خوب میفروشند، چون اکثریت مردم برای چند ده هزار تومان پول هاست، امنیت و اعصاب خودشان را زیر منحنی نمیبرند!
قیمت بعضی از هاستینگهای متفرقه به حدی پایین است که از همان روز اول مشخص است که اینها عمرا بتوانند یک سال سرویس بدهند! با آمدن تابستان وضعیت از این هم بدتر می‌شود!

بله البته همه ی هاست های ارزان قیمت دلیل بر بد بودنشان نیست
منظورتون از تابستون چیه؟
مگه تابستون چه فرقی میکنه؟

H.G.N
April 23rd, 2012, 14:37
منظورتون از تابستون چیه؟
مگه تابستون چه فرقی میکنه؟

دوست من ببینید اصولا هر شرکت و یا سایتی باید سیاست قیمت گذاری داشته باشه در حد کیفیت سرویس های خودش و ساپورت و سایر مسائل و سعی کنه همیشه در یک حد و حدودی که بر حسب موارد بالا داره حرکت کنه !

در مورد تابستان هم منظور دوستمون بچه مدرسه ای ها بود که با اتمام امتحانات خرداد ماه شروع به پهن کردن بساطشون می کنند و اواخر شهریور ماه که باباشون کامپیوتر و اینترنشون رو کمپلت جمع میکنه میزنن به چاک ! :d

lived
April 23rd, 2012, 15:05
ایران هاست به خاطر پشتیبانی و هزینه هایی که برای سرورهاش میکنه مجبوره هزینه بالا بگیره تا بتونه هزینه کارمندهاش،هزینه سرورهاش،مالیات،هزینه دفتر شرکت و هزینه . . . رو بده
مجبوره قیمتهای بالا بده تابتونه جبران کنه و در ضمن توی رنکینگ ایران فعلا از لحاظ دامنه net،org ،com جلوتر از همه است و رنکینگ یک ایران رو گرفته

ehsanx
April 23rd, 2012, 15:09

اگر من به شما بگویم فلان جا یک پرس کوبیده رو میده مثلا هزار تومن، شما اونجا غذا میخورید؟
قطعا نمیخورید! چون مطمئنید که با آن قیمت قطعا گوشت گوسفند یا گوساله نخواهید خورد! (http://www.niksalehi.com/newspaper/view/035931.php) قطعا نمیگویید «همه کوبیده‌های ارزان قیمت دلیل بر ... بودنشان نیست!»
ارزان یعنی مثلا یک هاست 50 تومنی را بدهند 40 تومان. وقتی کسی آن را می‌دهد مثلا 5 یا 10 تومان یا ریگی به کفشش است، یا مشاعرش را ازدست داده است که در هر دو حالت خرید از آن کار درستی نیست.

:-)

bamahost
April 23rd, 2012, 16:21
از همه دوستان عزیز که وقت گذاشتن و جواب دادن ممنونم
از حرفاتون چیزای زیادی دستگیرم شد
ولی به نظر شما قیمت بالای دامنه اونم آی آر میتونه بخاطر کیفیت و پشتیبانی باشه؟ من اینطور فکر نمیکنم چون آی آر همه از nic هستن

Maya
April 23rd, 2012, 16:30
شرکت ایران هاست یکی از برترین شرکت های ایرانی در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب و همکار ما میباشند طبیعتا قیمت بالا دلیل دارد و قیمت های ارزان بی دلیل نیست .
امیدواریم این شرکت و سایر شرکت های هاستینگ در زمینه ارائع خدمات موفق باشند و هرروز موففیت های جدید بدست اورند .

pardishosting
April 23rd, 2012, 16:54
کار درست رو همون ها می کنند.
الان فروش یک هاست یک ساله با یک سال پشتیبانی کلی مسائل و مشکلات قیمتش از 1 جفت کفش کمتره ، در حالی که فروشنده کفشش رو می فروشه و قضیه تمام هست. اما شما باید یک سال به کاربر سرویس بدی.
قیمت فروش هاست از شارژ ایرانسل هم کمتره ، خلاصه تورم هی می ره بالا ، تو هاست تورم منفی ایجاد می شه ! دلیلش مشخصه اغلب کسایی که می اند توی این کار به عنوان شغل بهش نگاه نمی کنند ، بلکه یه سرگرمی و گرفت گرفت ، نگرفت نگرفت بهش نگاه می کنند .

shivahost
April 23rd, 2012, 17:28
کار درست رو همون ها می کنند.
الان فروش یک هاست یک ساله با یک سال پشتیبانی کلی مسائل و مشکلات قیمتش از 1 جفت کفش کمتره ، در حالی که فروشنده کفشش رو می فروشه و قضیه تمام هست. اما شما باید یک سال به کاربر سرویس بدی.
قیمت فروش هاست از شارژ ایرانسل هم کمتره ، خلاصه تورم هی می ره بالا ، تو هاست تورم منفی ایجاد می شه ! دلیلش مشخصه اغلب کسایی که می اند توی این کار به عنوان شغل بهش نگاه نمی کنند ، بلکه یه سرگرمی و گرفت گرفت ، نگرفت نگرفت بهش نگاه می کنند .

یکی هم در یک تاپیک دیگه آمده میگه می خواد چند سایت راه بندازه و براش بهتره ریسلر بگیره و برای جبران هزینه هاست سایت خودش سرویس بفروشه!

یکی هم میاد مفت میده بعد به من پیغام خصوصی میده که هاست ارزان فروختم مثل چی تو گل گیر کردم حالا چطوری گران کنم که مشتریام از دست نره!

از اینطور افراد زیاده که به این کار حرفه ای و برنامه ریزی شده نگاه نکرده اند!

MOHAMMAD MOHSEN
April 23rd, 2012, 19:15
اونا برای کارشون ارزش قائل هستن!

meysamz
August 14th, 2012, 14:30
دلایلشو تو این مقاله توضیح دادم
قیمت های متفاوت هاست (http://cms.zabet.ir/price-host)

ققنوس
October 1st, 2012, 16:52
امروز قيمت ثبت دومين دات كام در ايران هاست شد 40,000تومان !

shivahost
October 1st, 2012, 16:55
خوبه ما هم می رسیم به همان قیمت... الان 32500 هستیم

ققنوس
October 1st, 2012, 16:59
خوبه ما هم می رسیم به همان قیمت... الان 32500 هستیم

پناه برخدا .......

فك كنم ملت ايران كم كم بايد دومين دات كام رو بيخيال شن !

shivahost
October 1st, 2012, 17:02
پناه برخدا .......

فك كنم ملت ايران كم كم بايد دومين دات كام رو بيخيال شن !

ملت باید خیلی چیزهای ضروری رو بی خیال بشند... دامین که مطرح نیست...

meysamz
October 1st, 2012, 17:29
مقاله ای در مورد قیمت های متفاوت هاست

قیمت های متفاوت هاست (http://cms.zabet.ir/price-host)

mahdi2009
October 2nd, 2012, 13:18
کیفیت هم چماق خوبی شده برای فروشنده ها ! استارتر گرامی شرکتهایی هستند که کیفیت بهتر و قیمت ارزانتری ارائه میدن. صرف اینکه یک شرکتی لابی و باند بازی خوبی داره بین نماینده های هاستینگش در این سایت و... شما نباید فریب این تبلیغات رو بخورید. بین مشتریها و دوستان فعالی که در وب دارید جویا بشید به نتیجه خواهید رسید این رو هم در نظر بگیرید شرکتهای بزرگ ایرانی اغلب برای مشتریهای ارزانشون اهمیتی قائل نیستند. متاسفانه در شرکتهای بزرگ مشتریها به چند دسته مفید و غیر مفید تقسیم میشن!