PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود چیه؟ یعنی اشتراکی هست؟

fr_sdgh
April 21st, 2012, 23:41
سلام، هاست دانلود چیه؟ یعنی اشتراکی هست؟
سایت های پر بازدید با سایت های دانلود فرق داره؟
سایت های دانلود مثل پی سی دانلود (http://www.p30download.com/) از سرور اختصاصی بهره میبرن؟
لطفا جواب هر خط سوال رو جداگانه بدین. کلی بیان نکنید!

mehrshad.ho
April 21st, 2012, 23:47
هاست اشتراکی عادی : برای سایت های با بازدید متوسط استفاده میشه
هاست اشتراکی با بازدید بالا : برای سایت های با بازدید بالا استفاده میشه ف البته اکثرا سایت بازدید بالا رو با vps بالا میارند که میشه هاست اختصاصی تقریبا
هاست دانلود : هاستی فقط برای میزبانی فایل های قابل دانلود

hostspace
April 21st, 2012, 23:49
هاست دانلود نوعی هاست اشتراکی هست و طوری مدیریت شده که می تونید توش فایل ذخیره سازی کنید و حتی از اسکریپت های لیچ استفاده کنید . این نوع هاست اشتراکی هست

سایت پر بازدید با سایت دانلود فرقی نداره , هر سایتی می تونه پر بازدید باشه

سایت هایی مثل پی سی دانلود سرور اختصاصی دارن . چون پهنای باند و فضای زیادی برای نگه داری فایل ها لازم دارند

fr_sdgh
April 22nd, 2012, 21:31
هاست دانلود معنی نمیده! خوب وقتی دانلود داره و از میزان مصرف بالاتری نسبت به هاست های اشتراکی دیگه استفاده داره! هر چقدر ما محدودیت حجمی براش بزاریم بازم cpu رو اشغال میکنه. یعنی هنوز پهنای باند کاربر تموم نشده باید ساسپنشه.

persiantools
April 22nd, 2012, 22:09
هاست دانلود معنی نمیده! خوب وقتی دانلود داره و از میزان مصرف بالاتری نسبت به هاست های اشتراکی دیگه استفاده داره! هر چقدر ما محدودیت حجمی براش بزاریم بازم cpu رو اشغال میکنه. یعنی هنوز پهنای باند کاربر تموم نشده باید ساسپنشه.
منظورتون رو شفاف تربیان کنید

hostspace
April 22nd, 2012, 22:22

ببینید
کلا سرورهایی که برای هاست دانلود و یا فایل هاستینگ استفاده میشن , طوری مدیریت میشن که به سرور خیلی فشار وارد نشه . برای مثال , دیتابیس رو کلا آف می کنن یا تنظیمات خاصی تو آپاچی داره که اونو برای دانلود فایل از سرور آماده می کنه
اما سرورهای دانلود , بیشتری فشار رو روی پرت تحمل می کنن

fr_sdgh
April 22nd, 2012, 23:24
ببینید
کلا سرورهایی که برای هاست دانلود و یا فایل هاستینگ استفاده میشن , طوری مدیریت میشن که به سرور خیلی فشار وارد نشه . برای مثال , دیتابیس رو کلا آف می کنن یا تنظیمات خاصی تو آپاچی داره که اونو برای دانلود فایل از سرور آماده می کنه
اما سرورهای دانلود , بیشتری فشار رو روی پرت تحمل می کنن
آها. من معنای هاست دانلود رو خوب نمیدونستم. میشه یه نمونه سایت رو بیان کنید! و چرا از vps استفاده نمیکنه؟

Mr_Parham
April 23rd, 2012, 00:26
آها. من معنای هاست دانلود رو خوب نمیدونستم. میشه یه نمونه سایت رو بیان کنید! و چرا از vps استفاده نمیکنه؟
برای مثال هاست دانلود این سایت
WwW.16.IranDLCenter16.In | ایران دانلود سنتر | آهنگ جدید ، موزیک ویدئو ، فیلم (http://irandlcenter14.in/)
رو نگاه کنید

دلیل اصلی این که از VPS استفاده نمی کنند این هست که برای مدیریت درست اون اطلاعات کافی ندارند (و یا هزینه ی VPS از هاست دانلود بیشتر میشود)

ali320m
August 16th, 2012, 01:43
سلام دیدم سوال در مورد هاست دانلود هست منم مبتدی دیگه تاپیک نزدم همینجا سوالم میپرسم ممنون میشم جراهنمایی کنید.
1.من یه هاست لینوکس سی پنل دارم و میخوام یه هاست دانلود واسه فایل هام بخرم .برای انتقال فایل بین دو هاست حتما باید هاست دانلودمم سی پانل باشه یا ایراد نداره دایرکت ادمین باشه؟
2.اینکه میگن ftp نا محدوده یا بیشتر کار با ftp هست منظورشون چیه یعنی برای آپلود؟

tak2media
August 16th, 2012, 05:09
سلام دیدم سوال در مورد هاست دانلود هست منم مبتدی دیگه تاپیک نزدم همینجا سوالم میپرسم ممنون میشم جراهنمایی کنید.
1.من یه هاست لینوکس سی پنل دارم و میخوام یه هاست دانلود واسه فایل هام بخرم .برای انتقال فایل بین دو هاست حتما باید هاست دانلودمم سی پانل باشه یا ایراد نداره دایرکت ادمین باشه؟
2.اینکه میگن ftp نا محدوده یا بیشتر کار با ftp هست منظورشون چیه یعنی برای آپلود؟

سلام
1-فرفی نمیکنه هرچی میتونه باشه
2-از این پروتکل برای انتقال فایل استفاده میشه منظورشون تعداد اکانتی که می تونید ایجاد کنید نامحدوده

ali320m
August 16th, 2012, 19:49
چطور میشه یه ساب دامین به هاست دانلود متصل کرد؟میشه بعدا هاست دانلودرو عوض کرد اما آدرس فایل ها بهم نخوره؟

ali320m
August 16th, 2012, 21:32
پیش بینی میکنم فایل هام تا آخر سال به 10 گیگ برسه و در ادامه...از طرفی در آمدی ندارم که سرور مجازی بگیرم فعلا یه گیگ فضا گرفتم که سایت همراه 900 مگ فایل روشه می خوام یه هاست دانلود بگیرم فعلا انتقال بدم و احتمال ساسپند شدن سایت کم شه .برای شرایط فعلی انتخاب مناسبی هست ؟اگه بعد سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم مثلا با100 گیگ می شه انتقال داد یا اونوقتشم کار درستی نیست.؟سایتم دانلودی هست

habiballahafg
August 28th, 2012, 22:48
سلام، هاست دانلود چیه؟ یعنی اشتراکی هست؟
سایت های پر بازدید با سایت های دانلود فرق داره؟
سایت های دانلود مثل پی سی دانلود (http://www.p30download.com/)
از سرور اختصاصی بهره میبرن؟
لطفا جواب هر خط سوال رو جداگانه بدین. کلی بیان نکنید!
سلام هاست دانلود همون هاست اشتراکی هست زیرا شرکت فروشنده هاست همون را بر روی یک سرور قرار میده
سایت های پربازدی فشار بیشتری بر روی رم و سی پی یو میاره ولی سایت های دانلود بیشتر به فضای ذخیره سازی نیاز دارند

dude
August 28th, 2012, 23:18
پیش بینی میکنم فایل هام تا آخر سال به 10 گیگ برسه و در ادامه...از طرفی در آمدی ندارم که سرور مجازی بگیرم فعلا یه گیگ فضا گرفتم که سایت همراه 900 مگ فایل روشه می خوام یه هاست دانلود بگیرم فعلا انتقال بدم و احتمال ساسپند شدن سایت کم شه .برای شرایط فعلی انتخاب مناسبی هست ؟اگه بعد سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم مثلا با100 گیگ می شه انتقال داد یا اونوقتشم کار درستی نیست.؟سایتم دانلودی هست

شما هر زمانی می توانید فایل هایتان تان را به جای دیگر انتقال بدهید. چه 100 گیگ باشد و چه بیشتر. مسئله فقط این است که پهنای باند کافی و پورت با سرعت کافی داشته باشید. اگر یک مثال ملموس بخواهید: فرض کنید پورت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه داشته باشید. در این صورت انتقال ۱۰۰ گیگ دیتا حدود سه ساعت طول می کشد.