PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افر فوقعلاده از سرور گیگا. هزینه ماه اول با تخفیف.

HugeServer
November 2nd, 2009, 19:50
با سلام خدمت تمامی همکاران، و دوستان عزیز.

طبق روال گذشته باز هم با افری فوقعلاده از دیتا سنتر گیگا اینترنشنال آلمان با پهنای باند بدون محدودیت در خدمت شما هستیم. از سرور زیر فقط ۳ عدد سرور باقی مانده، كه هر ۳ عدد آن به قیمت فوقعلاده و همچنین بدون هزینه ستاپ و همچنین با تخفیف در ماه اول به فروش میرسد.

Intel Core i7 920 4*2,66 GHz
12288 MB RAM
2000 (2 x 1000) GB HD
100mbit/s port
5 IPs
UNLIMITED Traffic !
Root access : Full
Reboot tickets: free of charge, daily
Reboot Port : Free on Server

50 GigaByte Backup Space On another Server.
One Free Domain .com .net .org .... !
Managed : Yes
Secured : Normal Yes.
Supported : Yes daily and hourly.
Operation System : Linux Series Free and Two Month Windows Free.

Price : Only 200.000 T/M

Price for First month : Only 150.000 T

خوب دوستان همانطور كه ملاحظه کردین، از این سرور فقط با تمامی امکانات ذکر شد، در ماهه اول فقط به قیمت ۱۵۰ هزار تومان عرضه خواهد شد، و ماه های دیگر با قیمت ۲۰۰ هزار تومان. سرور ها منج کامل هستن، رفع مشکلات سخت افزاری سرور، و یا نرم افزاری سیستم ها تنها در کمتر از ۲ ساعت صورت میگیره ( در روزهای اداری ) در غیره این صورت رف مشکلات در کمتر از ۵ ساعت ( سخت افزاری ) و یا نرم افزاری در کمتر از ۲ ساعت توسط متخصصان شرکت در آلمان صورت میگیره. طبق تمامی گفت ها، سرور مورد نظر به صورت نیمه وارز میباشد.

** این قیمت فقط تا آخر هفته اعتبار دارد. قیمت سپانال ۴۰ تومان و هر ای پ اضافه تنها ۱۵۰۰ تومان.

برای اطلاع از تمامی امکانات دیگر در همین تاپیک اعلام کنید، و نظرات خود را هم اعلام کنید.
برای ارزیابی ساپورت شرکت ما، با مشتریان سرور اختصاصی ما تماس حاصل فرمایید.

برای خرید با ما تماس بگیرید. Support [A-t] HugeServer [D-o-T] IR

Sepahrad
November 2nd, 2009, 19:55
دوست عزیز قیمت پورت اختصاصی رو هم بگو اینجا همه گیر این یه تیکه گیگا هستند :d

موفق باشید :53:

HugeServer
November 2nd, 2009, 20:19
دوست عزیز قیمت پورت اختصاصی رو هم بگو اینجا همه گیر این یه تیکه گیگا هستند :d

ممنون از سوال شما دوست عزیز. طبق صحبت هایی كه ما با گیگا انجام دادیم، طبق قول هایی كه قبلا به همه شما عزیزان داده بودن. به تازگی راک اختصاصی شرکت رو گرفتیم. و در هر راک ۴ عدد سرور وجود داره، و هر راک پورت ۱۰۰ اختصاصی دار، این به این معنی هست كه هر سرور در راک پورت ۲۵ تضمین داره :) با توجه به تازه بودن این راک، هیچ کدوم از ۴ سرور فروخته نشد، ۳ تا از سرور ها هامین سرور معرفی شد است كه با تخفیف برای مه اول برای تمامی ایرانیان عزیز عمده کردم.

Domain
November 2nd, 2009, 20:23
طبق تمامی گفت ها، سرور مورد نظر به صورت نیمه وارز میباشد.
یه ذره بیشتر توضیح میدی؟ :d
منظور همون پیگیری شکایات هست که کمی دیرتر صورت میگیره؟ یا روی بعضی موارد اصلاً گیر نمیدهند؟ ;;)

HugeServer
November 2nd, 2009, 20:25
یه ذره بیشتر توضیح میدی؟ :d
منظور همون پیگیری شکایات هست که کمی دیرتر صورت میگیره؟ یا روی بعضی موارد اصلاً گیر نمیدهند؟ ;;)

پست شماره قبلی رو ی بار بخونید، سرور ها در راک اختصاصی خودمون هست، به هامین دلیل هم، ما به ماشتاریاماان گیر نمیدیم، ولی دیگه اگه حد باشه، باز هم زیاد مشکلی نیست، بجز پاک شدن فیله مورد نظر. ؛)

Domain
November 2nd, 2009, 20:37
پست شماره قبلی رو ی بار بخونید، سرور ها در راک اختصاصی خودمون هست، به هامین دلیل هم، ما به ماشتاریاماان گیر نمیدیم، ولی دیگه اگه حد باشه، باز هم زیاد مشکلی نیست، بجز پاک شدن فیله مورد نظر. ؛)
شما گیر نمیدین! ولی وقتی دیتاسنتر شکایت دریافت کنه و برای شما ارسال کنه، مگه نباید شما خواسته شون رو اعمال کنید؟
یا دیتاسنتر این اجازه رو به شما میده تا یه حدی شکایات دریافتی رو نادیده بگیرید و روی سرور اعمال نکنید؟

Sepahrad
November 2nd, 2009, 20:49
ممنون از سوال شما دوست عزیز. طبق صحبت هایی كه ما با گیگا انجام دادیم، طبق قول هایی كه قبلا به همه شما عزیزان داده بودن. به تازگی راک اختصاصی شرکت رو گرفتیم. و در هر راک ۴ عدد سرور وجود داره، و هر راک پورت ۱۰۰ اختصاصی دار، این به این معنی هست كه هر سرور در راک پورت ۲۵ تضمین داره :) با توجه به تازه بودن این راک، هیچ کدوم از ۴ سرور فروخته نشد، ۳ تا از سرور ها هامین سرور معرفی شد است كه با تخفیف برای مه اول برای تمامی ایرانیان عزیز عمده کردم.

کار جالب و خوبی کردید :) انشالله که موفق باشید فقط اگه بخواید پورت 1000 برای رک بگیرید مشکلی پیش میاد ؟ هزینه زیاد مشه ؟

HugeServer
November 2nd, 2009, 20:59
شما گیر نمیدین! ولی وقتی دیتاسنتر شکایت دریافت کنه و برای شما ارسال کنه، مگه نباید شما خواسته شون رو اعمال کنید؟
یا دیتاسنتر این اجازه رو به شما میده تا یه حدی شکایات دریافتی رو نادیده بگیرید و روی سرور اعمال نکنید؟

در مرحله اول باید عرض کنم، طی ۲ سال کاری كه با گیگا داشتیم ، تا بحال یک اخطار هم دریافت نکردیم، ۲ بر دریافت کردیم، كه به دلیل یکی از کاربران بوده، كه با بی اطلاعی پسورد اکانت رو به کسی داد بودن، كه القضا ایشون قسط خراب کاری داشتن، و به هامین دلیل هم گیگا اخطار هک به ما داد بود، كه ماهم با صحبت هایی كه کردیم، قبول کردن كه مشکلی نداره. ولی در مورد وارز، هم دیتاسنتر به ما میگه كه فقط برسی کنیم، و مشکلی خاص بوجود نمیاد، چون كه راک مال خودمون هاست،سرور حا رو بصورت کامل صاحب هستیم، مشکلی به وجود نمیاد، در صورت وجود مشکل پول سرور در هر زمان از مه برگشت داد میشه.

HugeServer
November 2nd, 2009, 21:02
کار جالب و خوبی کردید :) انشالله که موفق باشید فقط اگه بخواید پورت 1000 برای رک بگیرید مشکلی پیش میاد ؟ هزینه زیاد مشه ؟

گیگا متاسفانه ۱۰۰۰ شیر ارایه نمیده، ولی انشاله، كه تعداد راک ها به ۵ برسه، سی میکنیم برای ۵ راک ۱۰۰۰ دد بگیریم كه با این حساب به هر دد حدود ۲۰۰ ددی میرسه، :)

goldstar
November 2nd, 2009, 21:37
سلام
درسته سرورها مال شما هستند اما پهنای باند تامینی و آی پی و .... که مربوط به گیگا هست
فکر میکنم اگر شکایت سفت و سخت باشه ببندند

HugeServer
November 2nd, 2009, 21:47

سلام
درسته سرورها مال شما هستند اما پهنای باند تامینی و آی پی و .... که مربوط به گیگا هست
فکر میکنم اگر شکایت سفت و سخت باشه ببندند

گیگا کلا سرور هارو بدون اطلاع قبلی، نمیبنده :)

NovinServer
November 2nd, 2009, 21:50
بدلیل اینکه نام کاربری جناب اقای محمدی غیر فعال شده بود و ایمیل فعال سازی برایشان ارسال نمی شد و در حال پیگیری است از من خواستند تا پیغام زیر اینجا بزنم :

1- شما مدعی هستید در هر rack تعداد 4 سرور قرار می دهید، در صورتی که rack های گیگا 25 تایی است و اصلاً گیگا رک 4 تایی ندارد.
در ضمن، گیگا به سرور اجاره ای رک اختصاصی نمی دهد و مانند persianwhois باید سرور colo داشته باشید تا به شما rack بدهند.
چه توضیحی در این رابطه دارید؟

2- شما مدعی 2 سال سابقه کار با گیگا هستید.
مشکلی ندارد این موضوع را از گیگا استعلام کنیم و جواب آنرا اینجا قرار دهیم؟

HugeServer
November 2nd, 2009, 22:14
بدلیل اینکه نام کاربری جناب اقای محمدی غیر فعال شده بود و ایمیل فعال سازی برایشان ارسال نمی شد و در حال پیگیری است از من خواستند تا پیغام زیر اینجا بزنم :

با سلام خدمت شما دوست عزیز.

آقای نوین سرور عزیز، شما كه همیشه قسط خراب کردن همه کس رو دارید و داشتید، این رو از من دوستانه بشنو، كه با اینجور کارها، به هیچ جایی نمیرسید. از هرکجا كه دوست دارید استعلام بگیرید. كه بقیه دوستان هم راستی کار های ما را بدانن. :)

تو همه کارهات موفق باشید.

NovinServer
November 2nd, 2009, 22:18
با سلام خدمت شما دوست عزیز.

آقای نوین سرور عزیز، شما كه همیشه قسط خراب کردن همه کس رو دارید و داشتید، این رو از من دوستانه بشنو، كه با اینجور کارها، به هیچ جایی نمیرسید. از هرکجا كه دوست دارید استعلام بگیرید. كه بقیه دوستان هم راستی کار های ما را بدانن. :)

تو همه کارهات موفق باشید.

یکبار دیگه پیشنهاد می کنم پیغام من را کامل بخونی !
این پیغام از نمایندگی رسمی شرکت گیگا ( PersianWhois ) برای من ارسال شد که اینجا بزنم ! نام کاربری خودشون متاسفانه دچار مشکل شده است و به جای ایشون پست ارسال کردم !

من یا فرضا پرشین هویز چرا باید شما را تخریب کنیم ؟
این یک مسئله است که گفته شده ، شما هم موظف هستی شفاف سازی کنی ! :x

NovinServer
November 2nd, 2009, 22:24
ازش بپرسید ایمیلی که با اون با گیگا در ارتباط هست و اونا میشناسندش را بده تا از گیگا استعلام بیگیریم.!

سوال !

HugeServer
November 2nd, 2009, 22:25
یکبار دیگه پیشنهاد می کنم پیغام من را کامل بخونی !
این پیغام از نمایندگی رسمی شرکت گیگا ( persianwhois ) برای من ارسال شد که اینجا بزنم ! نام کاربری خودشون متاسفانه دچار مشکل شده است و به جای ایشون پست ارسال کردم !

من یا فرضا پرشین هویز چرا باید شما را تخریب کنیم ؟
این یک مسئله است که گفته شده ، شما هم موظف هستی شفاف سازی کنی ! :x

دوست عزیز، هرکسی توی این فروم میدونه كه کار شما چی هست :)
کلا ی پیشنهاد دوستانه دیگه. گیگا کلا نماینده رسمی نداره. حالا از اینا بگذریم، هر مگه كه اکانت خودش باز شد، میان اینجا و توضیح میدان، شما هم این وسط کار روابط عمومی رو انجام نده، همونجور كه گفتم. از خود گیگا بپرسید.

دوست ندارم كه توی این تاپیک در این مورد بیشتر بحث بشه، اگر كه میخوای همچین کاری کنی، ی تاپیک با این عنوان باز کن.

NovinServer
November 2nd, 2009, 22:35
دوست عزیز، هرکسی توی این فروم میدونه كه کار شما چی هست :)
کلا ی پیشنهاد دوستانه دیگه. گیگا کلا نماینده رسمی نداره. حالا از اینا بگذریم، هر مگه كه اکانت خودش باز شد، میان اینجا و توضیح میدان، شما هم این وسط کار روابط عمومی رو انجام نده، همونجور كه گفتم. از خود گیگا بپرسید.

دوست ندارم كه توی این تاپیک در این مورد بیشتر بحث بشه، اگر كه میخوای همچین کاری کنی، ی تاپیک با این عنوان باز کن.

بهتره ببینیم کار شما چیست ! :))
بعدم وقتی کسی از یک همکار سوال می کنه به جای تفره رفتن بهتر هست پاسخ سوال ارسال کنه !
با کنایه صحیت نکنید ! سوالاتی پرسیده شده حالا چه من چه پرشین هویز ! هر دو یکی هستیم اقا سوال داریم شما هم وارد انجمن شدی باید به سوالات پاسخ بدهی ! :114:

اینجا اسمش روش هست ! انجمن هاستینگ !
شفاف و روشن پاسخ سوال ها را بفرستید تا هم خودشون ببیند هم بقیه متوجه شوند !

HugeServer
November 2nd, 2009, 22:51
خوب آقا برای اینکه تمام دوستان عزیز در این فروم صداقت کار های مار بدونن. من توضیح تمام سوال هارو میدم كه ایشالا هیچ حرفی توش نباشه:)

شماره پست : Post #12 (http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=41855&postcount=12)
۱. جناب آقای نوین سرور و یا ... ، هامین نشون میده كه شما هیچی از سرور های گیگا و مشخصات سرویس های ایشان ندارید. به این صفحه مراجع کنید. http://www.giga-international.com/detail_housing.php?id=4 ، راک شماره ۲، برای ۵ سرور طراحی شد، كه شما فرمودید ۲۵ سرور، هامین آولین اشتباه شما بود. ما هامین راک هارو داریم، كه فلان به دلیل اینکه سرور کام داریم، در هر راک ۴ سرور قرار دادیم، كه مشتریها راضی باشن، اگر قرار باشه اظافه بشه، میشه ۵ تا نه ۲۵ تا :)
۲. اگر كه جزو مشتریان همیشگی گیگا باشید، میتونی راحت ازشون بپرسی، و نیازی به ایمیل ما ندارین.

شماره پست : ... Post #15 (http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=41866&postcount=15)
۱. همونطور كه عرض شد، اگه كه بخوای چیزی از گیگا بپرسی، نیازی به ایمیل شرکته ما كه با گیگا در تماس هستیم ندارین، در ضمن، هرکسی میدونه كه دادن این ایمیل اصلا خوب نیست، و عواقب بدی داره.

شماره پست : Post #17 (http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=41871&postcount=17)
جواب سوال های شما و دوستتون را دادم، ایشلا كه متوجه شد باشی :)

NovinServer
November 2nd, 2009, 23:07
پیغام :

بهشون یگید قرارداد PDF که برای rack گیگا براشون ارسال کرده را برای اثبات همه چیز بصورت screen shot در تاپیک ضمیمه کنند.
در ضمن، بگید 5 U/ tower spaces یعنی اجازه colo کردن تا سایز سرور 5U نه Rack!
بگید اصلاً rack 5u را جای دیگه نگه که واقعاً مضحک و خنده دار است!

و بگید سرورهایی که شما دارید ارائه میدید اجاره ای است و گیگا سرور اجاره ای را داخل rack اختصاصی قرار نمیده!
حتی حاضر نیست ایمیلش را بده، یا اینکه از تفاهم نامه ای که با گیگا داره با حذف موارد محرمانه عکس بگیره و ارسال کنه!

HugeServer
November 2nd, 2009, 23:31
پیغام :

با سلام.

خوب در جواب به این سؤال باید بگم كه، اولان هیچ کسی قرار داد خودش رو با یک شرکت، به کسی دیگه نشون نمیده ؛) در ضمن هر کسی در این فروم میدونه كه شرکته ما در آلمان هست، و بیشتر کارهای ما به صورت تلفنی و یا حضوری هست.

در ضمن، همون طور كه در آولین پست بخونید، عرض کردم كه الان ۴ تا سرور در راک وجود در، و این به این منی هست كه، سرور هارو ما خریدیم، و نه اینکه اجاره کرد باشیم مانند ...
در مورد ایمیل هم عرض کردم، اگه كه مشتری گیگا باشید، و به گفت خودتون رسلر رسمی در ایران باشی ، كه همچین چیزی وجود نداره، میتونی ازشون بپرسید :) كه ما کی هستیم، و کجا هستیم. من ایمیل رو نمیدم ۱.barye inke كه فک نمیکنم درست باشه، ۲. میخوام ببینم شما كه نماینده رسمیشون هستی چی کار میکنید.

HugeServer
November 2nd, 2009, 23:35
@bestserver.ir
شما ۵ یونیت از یک راک رو اجاره کردید
بله همان طور كه قبلا هم عرض کردم، راک شماره ۲ را اجاره کردیم، و سرور هارو خریداری :)

persianwhois
November 2nd, 2009, 23:43
خیر، بازهم متوجه نشدید دوستمون چی گفت!
ایشون فرمودند شما 5 Unit از یک Rack کامل را اجاره کردید. و این در سایت گیگا هم نوشته شده است.

نه اینکه شما Rack 5 تایی دارید و 4 تا سرور در آن قرار دادید.

ضمناً، پر کردن یک Rack بصورت کامل مشکلی را برای سرور های Arrange شده ایجاد نمی کند. چون این در سوئیچ است که میتوان میزان Traffic Shape و Traffic Limit را تعریف و تنظیم کرد.

دوست عزیز، اگر می خواهید در کار خود پیشرفت کنید صادق باشید و سعی نکنید با تخیلات خود مشتری جذب کنید.

ضمناً می تونم بپرسم سرورهای Corei7 و Q6600 که الآن در Rack قرار دادید هر کدام چند وات مصرف برق دارند؟

HugeServer
November 2nd, 2009, 23:50
خیر، بازهم متوجه نشدید دوستمون چی گفت!
ایشون فرمودند شما 5 Unit از یک Rack کامل را اجاره کردید. و این در سایت گیگا هم نوشته شده است.

نه اینکه شما Rack 5 تایی دارید و 4 تا سرور در آن قرار دادید.

ضمناً، پر کردن یک Rack بصورت کامل مشکلی را برای سرور های Arrange شده ایجاد نمی کند. چون این در سوئیچ است که میتوان میزان Traffic Shape و Traffic Limit را تعریف و تنظیم کرد.

دوست عزیز، اگر می خواهید در کار خود پیشرفت کنید صادق باشید و سعی نکنید با تخیلات خود مشتری جذب کنید.

ضمناً می تونم بپرسم سرورهای Corei7 و Q6600 که الآن در Rack قرار دادید هر کدام چند وات مصرف برق دارند؟

جناب من از شما یک سوال میکنم صادقانه جواب بدید.
شما ادعا کردید، كه نماینده رسمی در ایران هستید. گیگا کلا نماینده رسمی نمیده، اینو روشن کنید. ??

در مورد سوال شما، باید عرض کنم كه بنده حرف امیر جان رو کامل متوجه شدم، و جواب خودم هم ارسال کردم.
در مورد سؤال كه پرسیداید سرور Core I7 چند وات مصرف میکنه باید عرض کنم كه این سرور مصرفش از 299 تا 399 این هست .

persianwhois
November 3rd, 2009, 00:00
جناب من از شما یک سوال میکنم صادقانه جواب بدید.
شما ادعا کردید، كه نماینده رسمی در ایران هستید. گیگا کلا نماینده رسمی نمیده، اینو روشن کنید. ??

در مورد سوال شما، باید عرض کنم كه بنده حرف امیر جان رو کامل متوجه شدم، و جواب خودم هم ارسال کردم.
در مورد سؤال كه پرسیداید سرور Core I7 چند وات مصرف میکنه باید عرض کنم كه این سرور مصرفش از 299 تا 399 این هست .
1- خیر، من کجا مدعی نمایندگی گیگا در ایران شدم؟ لطفاً مشخص کنید.
من یکی ار معتبرترین مشتریان گیگا در ایران هستم که سرور را تلفنی سفارش میدم و در کمتر از 2 ساعت تحویل میدم.
کسانی که با من کار کردند این موضوع را تائید می کنند.

اینهم ایمیل خود گیگا:

Dear Mr Yarmohammadi,

one of our most valued customers in Iran are without any doubt you
yourself Mr.Yarmohammadi, you know this and you can rest assured about this.

If you have any questions or need help, please don't hesitate to contact us.

--
Best regards,

Alexander Kuchta
Kundenservice / Customer support

2- باید عرض کنم سرور Corei7 حدود 130 watt مصرف برق دارند و همین موضوع نشان می دهد شما اصلاً با سرویس های colocation گیگا کار نکردید.

ضمناً، باب روشن شدن قضیه عرض می کنم:
طبق فرمایش خودتان شما از 5U تعدا 4 سرور استفاده می کنید و به گفته خودتان هر سرور هم از 299 تا 399 watt برق مصرف می کند!
اگر به لینکی که خودتان از گیگا فراهم کردید سری بزنیم:
http://www.giga-international.com/detail_housing.php?id=4
می بینیم که بسته مورد نظر شما نهایتاً 500 watt برق می دهد.
حالا اگر 299 watt هم فرض کنیم، شما حداقل به 1000watt برق نیاز دارید.
یعنی 2 برابر بیشتر از ظرفیت بسته مورد نظر! حتماً برای برق اضافه هم ژنراتور خریدید ...

HugeServer
November 3rd, 2009, 00:09
من یکی ار معتبرترین مشتریان گیگا در ایران هستم که سرور را تلفنی سفارش میدم و در کمتر از 2 ساعت تحویل میدم.

اینهم ایمیل خود گیگا:

Dear mr yarmohammadi,

one of our most valued customers in iran are without any doubt you
yourself mr.yarmohammadi, you know this and you can rest assured about this.

--
best regards,

alexander kuchta
kundenservice / customer support

2- باید عرض کنم سرور corei7 حدود 130 watt مصرف برق دارند و همین موضوع نشان می دهد شما اصلاً با سرویس های colocation گیگا کار نکردید.

طبق فرمایش خودتان شما از 5u تعدا 4 سرور استفاده می کنید و به گفته خودتان هر سرور هم از 299 تا 399 watt برق مصرف می کند!
یعنی 2 برابر بیشتر از ظرفیت بسته مورد نظر! حتماً برای برق اضافه هم ژنراتور خریدید ...

سلام مجدد دوست گرامی.

در مورد اینکه شما این حرف رو نزدید، بله همون روابط شما كه حرفهای شما رو منتقل میکردن، و میگفتن كه ایشون و شما نداریم، هرچی شما میگی ایشون میگن، این حرف زده.

در مورد میل شما هم بنده عرض کردم، sherkat ما در ایران نیست كه بخواهیم از ایران بهترین خریدار باشیم :) این هم اشتباه بدی شما، لطفا پست هارو دقیقا بخونید.
در مورد مصرف سرور مورد نظر هم، به گیگا میل بدید، و جوابش اینجا بنویسید، كه سرور آی ۷ چقد برق مصرف میکنه :)

در مورد اون لینک مورد نظر هم، باید عرض کنم كه وات اظافه هم میشه خرید؛)

پیشنهاد : قبل ارسال هرگونه پست، به گیگا میل بدید، و در مورد همچی دقیق سوال کنید. بعد اینجا بیان کنید :)

NovinServer
November 3rd, 2009, 00:10

اینهم ایمیل خود گیگا:

Dear mr yarmohammadi,

one of our most valued customers in iran are without any doubt you
yourself mr.yarmohammadi, you know this and you can rest assured about this.

--
best regards,

alexander kuchta
kundenservice / customer support

2- باید عرض کنم سرور corei7 حدود 130 watt مصرف برق دارند و همین موضوع نشان می دهد شما اصلاً با سرویس های colocation گیگا کار نکردید.

طبق فرمایش خودتان شما از 5u تعدا 4 سرور استفاده می کنید و به گفته خودتان هر سرور هم از 299 تا 399 watt برق مصرف می کند!

=)) تصحیح می کنم ، منظور من از نماینده رسمی گیگا همان نماینده معتبر گیگا هست !
بعدم من کی گفتم جناب یار محمدی این را گفته ؟
من تمامی حرف های جناب اقای محمدی را در نقل قول قرار دادم !

persianwhois
November 3rd, 2009, 00:18
سلام مجدد دوست گرامی.

در مورد اینکه شما این حرف رو نزدید، بله همون روابط شما كه حرفهای شما رو منتقل میکردن، و میگفتن كه ایشون و شما نداریم، هرچی شما میگی ایشون میگن، این حرف زده.

در مورد میل شما هم بنده عرض کردم، شارلات ما در ایران نیست كه بخواهیم از ایران بهترین خریدار باشیم :) این هم اشتباه بدی شما، لطفا پست هارو دقیقا بخونید.
در مورد مصرف سرور مورد نظر هم، به گیگا میل بدید، و جوابش اینجا بنویسید، كه سرور آی ۷ چقد برق مصرف میکنه :)

در مورد اون لینک مورد نظر هم، باید عرض کنم كه وات اظافه هم میشه خرید؛)

پیشنهاد : قبل ارسال هرگونه پست، به گیگا میل بدید، و در مورد همچی دقیق سوال کنید. بعد اینجا بیان کنید :)

دیگه بحثی با شما نیست.
طبیعی هست که تا ابد هزاران دلیل و منطق برای خود میارید و زیر بار اعتراف و حرف حق و مستند نخواهید رفت.
منطق هر کس عقل خودش هست، از اینکه وارد تاپیک شما شدم هم عذر خواهی می کنم.
فقط خواستم شفاف سازی شده باشد.

شب بخیر :103:

HugeServer
November 3rd, 2009, 00:28
دیگه بحثی با شما نیست. از اینکه وارد تاپیک شما شدم هم عذر خواهی می کنم.
طبیعی هست که تا ابد هزاران دلیل و منطق برای خود میارید و زیر بار اعتراف و حرف حق و مستند نخواهید رفت.
منطق هر کس عقل خودش هست، از اینکه وارد تاپیک شما شدم هم عذر خواهی می کنم.
فقط خواستم شفاف سازی شده باشد.

شب بخیر :103:
من هم خوشحال میشم كه شفاف سازی کنید، و ادعای خودتون رو ثبت کنید، و بگید كه اگر كه بهترین moshtarishoon هستید، نمیتوانید اینفو من را از گیگا بگیرید؟ یعنی به شما این همه بی اعتماد هستن كه نمیگن من کی هاستم و کجا هاستم ؟؟؟؟ و اینکه خودتون دیدید كه هامین دوستتون گفت شما نماینده رسمی هستین :) كه بده اینکه من گفتم گیگا نماینده نمیده، شما گفتی من نگفتم و منظورم این بود. از این هم بگذاریم وقتی كه سال کردی، جواب رو گرفتی، و اینکه از من پرسیدین چه قد برق مصرف میشه، گفتم به شما، بعد میگی اینجوری نیست:) خوب میل گیگا رو نشون بدید كه بگن سرور آی ۷ چند وات مصرف میکنه.

در ضمن، بنده از اول قصد شما و آقای نوین سرور را میدونستم. ولی کلان عدم وقتی كه حرفی میزنه باید پاش وایسه. درسته ؟؟؟ پس درخواستی كه از شما کردم رو انجام بده، تا بقیه هم بدونن شما کی هستی، و اینکه الکی گفتی فلان وات مصرف میکنه، جوابش رو بده.

من همون طور كه گفتم ۲ سال دارم با گیگا کار میکنم، و اینکه کسانی كه با ما کار کردن ، و سرورهای مارا دیدن، میدونن كه ما همیشه طرفدار مشتری هستیم. و نه چیز دیگر.

و اینهم در این افر ما مشخص هست. تخفیف هایی و تحصیلات كه ما ارایه میدیم رو شما نمیتوانید ارایه بدید. چرا میخوای بقیه رو خراب کنی؟

از اول هم كه گفت بودم، نباید بحث رو شروع میکردی، و حالا كه شروع کردی، تا آخرش وایسا. و دلیل هاتون رو بیارید . همه اینجا میدونن كه من چکاره هستم و کجا هستم، و server هامان چه گونه هست :)

NovinServer
November 3rd, 2009, 01:22
من هم خوشحال میشم كه شفاف سازی کنید، و ادعای خودتون رو ثبت کنید، و بگید كه اگر كه بهترین moshtarishoon هستید، نمیتوانید اینفو من را از گیگا بگیرید؟ یعنی به شما این همه بی اعتماد هستن كه نمیگن من کی هاستم و کجا هاستم ؟؟؟؟ و اینکه خودتون دیدید كه هامین دوستتون گفت شما نماینده رسمی هستین :) كه بده اینکه من گفتم گیگا نماینده نمیده، شما گفتی من نگفتم و منظورم این بود. از این هم بگذاریم وقتی كه سال کردی، جواب رو گرفتی، و اینکه از من پرسیدین چه قد برق مصرف میشه، گفتم به شما، بعد میگی اینجوری نیست:) خوب میل گیگا رو نشون بدید كه بگن سرور آی ۷ چند وات مصرف میکنه.

در ضمن، بنده از اول قصد شما و آقای نوین سرور را میدونستم. ولی کلان عدم وقتی كه حرفی میزنه باید پاش وایسه. درسته ؟؟؟ پس درخواستی كه از شما کردم رو انجام بده، تا بقیه هم بدونن شما کی هستی، و اینکه الکی گفتی فلان وات مصرف میکنه، جوابش رو بده.

من همون طور كه گفتم ۲ سال دارم با گیگا کار میکنم، و اینکه کسانی كه با ما کار کردن ، و سرورهای مارا دیدن، میدونن كه ما همیشه طرفدار مشتری هستیم. و نه چیز دیگر.

و اینهم در این افر ما مشخص هست. تخفیف هایی و تحصیلات كه ما ارایه میدیم رو شما نمیتوانید ارایه بدید. چرا میخوای بقیه رو خراب کنی؟

از اول هم كه گفت بودم، نباید بحث رو شروع میکردی، و حالا كه شروع کردی، تا آخرش وایسا. و دلیل هاتون رو بیارید . همه اینجا میدونن كه من چکاره هستم و کجا هستم، و server هامان چه گونه هست :)

دیر تشریف میارید !
اقای محمدی رفتند خوابیدند اما من قول می دهم بیشتر 5 تا سرور ندارید همه هم اجاره ای است !
در هر حال کاری نداریم اما خوب جناب محمدی شفاف سازی کرد و شما هیچ مدرکی را ارائه نکردی که بدرد دوستان بخوره ! در حالت کلی کار شما دارای ابهاماتی که روشن نشد اما با همین صحبت هایی که شد یک چیزهایی معلوم گردید !

همیشه یک نماینده خوب اثبات می کنه که چگونه خرید می کنه با چه کسانی کار می کنه ! این گونه که شما صحبت کردی هر کس یک سوتی ازت گرفت ! بعدم شما می روی دنبال سوتی اونها !!!!!!
اقا جناب محمدی یک صحبتی کرد شما باید اثبات کنی حرف ایشون اشتباه است نه مثلا پاسخ بدهید شما چه نماینده ای هستی که نمی توانی اطلاعات من را از گیگا بگیری ... :53:

من که خودم اصلا تا حالا مستقیم با گیگا کار نکردم اما بر اساس صحیت هایی که شد حرف شما بدون دلیل مدرک بود و هیچ و پوچ ! :53:

MagicVps.Com
November 3rd, 2009, 01:35
1-
2- باید عرض کنم سرور Corei7 حدود 130 watt مصرف برق دارند و همین موضوع نشان می دهد شما اصلاً با سرویس های colocation گیگا کار نکردید.

طبق فرمایش خودتان شما از 5U تعدا 4 سرور استفاده می کنید و به گفته خودتان هر سرور هم از 299 تا 399 watt برق مصرف می کند!

با سلام من نه طرفدار شما هستم نه طرفدار این یکی ولی خنده دار ترین چیزی که شندیم این بوده
رفیق 130 وات که شما میگی وات مصرفی این cpu 130 وات هست یعنی می فرماید شما مادر برد و

رم و هادر دیگه برق مصرف نمیکنند و از اسمون برقشون تامین میشه مگر همچین چیزی ممکنه اون چیزی که شما فرمودین وات مصرفی cpu خالی هست

مدرک و صحت
http://www.mypicx.com/uploadimg/576905661_11022009_1.png

سایت اینتل

http://ark.intel.com/ProductCollection.aspx?familyId=28037

HugeServer
November 3rd, 2009, 01:39
خوب بازم كه شما امدید، با اینکه این موضوع اصلا بشما مربوط نمیشه، و بحث بین دو خریدار های گیگا بود.
آقای یار محمدی تا ساعت حدود ۱۱ به وقت آلمان در سایت انلاین بودن . این هم مدرک : ... امروز, 10:47 PM (http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=41923&postcount=73)

به هر صورت، باز هم شما لفظ نماینده رو تکرار کردی، كه من هم ۱۰۰ بار گفتم گیگا نماینده نداره.
در مورد حرفی كه میزنید، مواظب باشید، كه چه میفرماید.
بنده هم از ایشون دلیل خواستم، ایشون جواب نداده فروم را ترک کردن.

لطفا وقتی كه چیزی نمیدونید نباید بیاد و چیزی بگید. اگر ام مثالی باشه، خود آقای یار محمدی میان توضیح میدان، و نیاز به وکیل وصی نداره ؛)

دیر تشریف میارید !
اقای محمدی رفتند خوابیدند اما من قول می دهم بیشتر 5 تا سرور ندارید همه هم اجاره ای است !
در هر حال کاری نداریم اما خوب جناب محمدی شفاف سازی کرد و شما هیچ مدرکی را ارائه نکردی که بدرد دوستان بخوره ! در حالت کلی کار شما دارای ابهاماتی که روشن نشد اما با همین صحبت هایی که شد یک چیزهایی معلوم گردید !

همیشه یک نماینده خوب اثبات می کنه که چگونه خرید می کنه با چه کسانی کار می کنه ! این گونه که شما صحبت کردی هر کس یک سوتی ازت گرفت ! بعدم شما می روی دنبال سوتی اونها !!!!!!
اقا جناب محمدی یک صحبتی کرد شما باید اثبات کنی حرف ایشون اشتباه است نه مثلا پاسخ بدهید شما چه نماینده ای هستی که نمی توانی اطلاعات من را از گیگا بگیری ... :53:

من که خودم اصلا تا حالا مستقیم با گیگا کار نکردم اما بر اساس صحیت هایی که شد حرف شما بدون دلیل مدرک بود و هیچ و پوچ ! :53:

NovinServer
November 3rd, 2009, 01:45
خوب بازم كه شما امدید، با اینکه این موضوع اصلا بشما مربوط نمیشه، و بحث بین دو خریدار های گیگا بود.
آقای یار محمدی تا ساعت حدود ۱۱ به وقت آلمان در سایت انلاین بودن . این هم مدرک : ... امروز, 10:47 pm (http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=41923&postcount=73)

به هر صورت، باز هم شما لفظ نماینده رو تکرار کردی، كه من هم ۱۰۰ بار گفتم گیگا نماینده نداره.
در مورد حرفی كه میزنید، مواظب باشید، كه چه میفرماید.
بنده هم از ایشون دلیل خواستم، ایشون جواب نداده فروم را ترک کردن.

لطفا وقتی كه چیزی نمیدونید نباید بیاد و چیزی بگید. اگر ام مثالی باشه، خود آقای یار محمدی میان توضیح میدان، و نیاز به وکیل وصی نداره ؛)

=))=))=))=))=))
مردم از خنده ! الان 4 تا تاپیک هست من دارم یک چیز دیگه می گوییم از تاپیک صحفه دوم شما داری تکرار می کنی نماینده نداره گیگا !
بیخیال ! خودشون اگر خواستند میاند ادامه می دهند !
موفق باشید ، من زیاد سر در نمی یارم !
در ضمن من وکیل کسی نیستم ، یشون یوزرش قبلا مشکل داشت که به من گفتند اینها را کپی کنم داخل انحمن زیر تاپیک شما ، منم انجام دادم ! بعد هم برای رفع مشکل به سجاد پیغام دادم .... مشکل حل شد .

یا علی (:|

HugeServer
November 3rd, 2009, 09:26
سلام مجدد.

جناب آقای یار محمدی ، من دیشب خیلی انتظار کشیدم كه شما علارغم اینکه در فروم تشریف داشتین، بیان و سوال و درخواست گفت شد را انجام بدید. و این هم كه شما یک دفه یک مبحث رو كه خودتون شروع کردین رو ول میکنید، کره پسندیده به حساب نمیاد.
در مورد اون موضوع كه عرض کردید، بنده هیچی از کلکسیون های گیگا نمیدونم، و برق را ... . همه متوجه شدیم كه شما برق مصرفی رو الکی فرمودید، و این به اون دلیل هاست كه تا بحال با سرور های کلو و راک های اختصاصی کار نکرده اید.
همانطور كه دوستان عزیز مشاهده میکنن. این دوستمون هم عرض کردن كه فقط خود سی پی یو این مقدار برق مصرف میکنه، و بقیه موارد یک سرور باید از آسمون برق بیاره و یا اینکه در خود سرور یک تلید کننده برق داشته باشه، كه بتونه برق مصرفی رو تامین کنه. پس اون حرف شما به خودتان بر میگردد. نه به من.

من باز هم منتظر جواب شما هستم. امیدوارم كه در گفت های خود نمانده باشید. و اگر اینگونه باشه، معلوم میشه كه قصد شما از شروع عیب پست ها چی بود :)

همیشه موفق باشید، در تمامی مراحل کاری و زندگیتان :63:

persianwhois
November 3rd, 2009, 13:26

به لطف شما نمایندگی گیگا را در ایران گرفتیم.
با خرید 5 سرور دیگر و رسیدن سرور ها به تعداد 20 سرور، گیگا به ما نمایندگی ایران را داد.

یک ایمیل به گیگا بزنید و بپرسید آیا Yarmohammadi از شرکت Gozargah در ایران نماینده شماست؟
بعد جواب آنرا در همین تاپیک قرار دهید.

persianwhois
November 3rd, 2009, 13:31
سلام مجدد.

جناب آقای یار محمدی ، من دیشب خیلی انتظار کشیدم كه شما علارغم اینکه در فروم تشریف داشتین، بیان و سوال و درخواست گفت شد را انجام بدید. و این هم كه شما یک دفه یک مبحث رو كه خودتون شروع کردین رو ول میکنید، کره پسندیده به حساب نمیاد.
در مورد اون موضوع كه عرض کردید، بنده هیچی از کلکسیون های گیگا نمیدونم، و برق را ... . همه متوجه شدیم كه شما برق مصرفی رو الکی فرمودید، و این به اون دلیل هاست كه تا بحال با سرور های کلو و راک های اختصاصی کار نکرده اید.
همانطور كه دوستان عزیز مشاهده میکنن. این دوستمون هم عرض کردن كه فقط خود سی پی یو این مقدار برق مصرف میکنه، و بقیه موارد یک سرور باید از آسمون برق بیاره و یا اینکه در خود سرور یک تلید کننده برق داشته باشه، كه بتونه برق مصرفی رو تامین کنه. پس اون حرف شما به خودتان بر میگردد. نه به من.

من باز هم منتظر جواب شما هستم. امیدوارم كه در گفت های خود نمانده باشید. و اگر اینگونه باشه، معلوم میشه كه قصد شما از شروع عیب پست ها چی بود :)

همیشه موفق باشید، در تمامی مراحل کاری و زندگیتان :63:

لطفاً 3 کار را انجام دهید و جواب هر 3 را در این تاپیک قرار دهید:

1- به گیگا ایمیل بزنید و در مورد مصرف برق سرور Corei7 سوال کنید و جواب آنرا اینجا قرار دهید.
اگر حتی یک سرور هم colo کرده بودید متوجه می شدید که گیگا مصرف برق را بر چه اساس اندازه گیری می کند.

2- به گیگا ایمیل بزنید و بپرسید آیا Yarmohammadi از شرکت Gozargah ایران Reseller شماست؟ جواب آنرا هم در این تیکت قرار دهید.

3- من حاضرم کپی قرارداد های Colocation و Rack که با گیگا دارم را اینجا قرار بدم. شما هم حاضر به انجام چنین کاری هستید؟

در پایان پس از انجام موارد فوق و اعلام نتیجه در این تاپیک اگر بازهم آرام نشدید و استدلالی داشتید بفرمائید تا پاسخ دهم.

persianwhois
November 3rd, 2009, 14:02
ضمن انجام موارد بالا، لطفاً اطلاعات تماس و شناسایی خود را در همین تاپیک اعلام کنید تا بنده و دیگر دوستان هم شما را از گیگا استعلام کنیم.

در ضمن، مگر نفرمودید که شرکت شما در آلمان است؟ پس لطفاً شماره تماس و آدرس شرکت خود در آلمان را هم فراهم کنید.
بنده قصد دارم وکیل شرکت خودمان در آلمان را جهت مراجعه حضوری به شرکت شما بفرستم و نتیجه این مورد را هم جهت اطلاع عموم در اینجا اعلام کنم.

Sepahrad
November 3rd, 2009, 14:57
باسلام
-------------
دوست عزیزمون آقای پرشین هویز فکر کنم بس باشه . ایشون آفر دادند هر کی میخواد میخره هرکی نمیخواد نمیخره :) 20 تا سرور تعداد زیادی نیست که به خودتون ببالین . لطف تمومش کنید و این تایپیک بنده خدا رو خرابش نکنید !

اصلا ایشون هیچ کارند و هیچی بلد نیستند . به ما مربوط نیست هرکی میخواد میخره و هرکی هم نمیخواد نمیخره :) چرا کل کل میکنید با هم !؟

آقای تایپیک قفل بشه بهتر هست وگرنه بازم به حاشیه میره بحث . BestServer هم تایید میشن میتونید ازشون خرید کنید و همچنین Persianwhois . از هر دوجا میتونید خرید کنید . ببینید کجا بیشتر به جیبتون پسندیدس :)

NovinServer
November 3rd, 2009, 15:06
باسلام
-------------
دوست عزیزمون آقای پرشین هویز فکر کنم بس باشه . ایشون آفر دادند هر کی میخواد میخره هرکی نمیخواد نمیخره :) 20 تا سرور تعداد زیادی نیست که به خودتون ببالین . لطف تمومش کنید و این تایپیک بنده خدا رو خرابش نکنید !

اصلا ایشون هیچ کارند و هیچی بلد نیستند . به ما مربوط نیست هرکی میخواد میخره و هرکی هم نمیخواد نمیخره :) چرا کل کل میکنید با هم !؟

آقای تایپیک قفل بشه بهتر هست وگرنه بازم به حاشیه میره بحث . Bestserver هم تایید میشن میتونید ازشون خرید کنید و همچنین persianwhois . از هر دوجا میتونید خرید کنید . ببینید کجا بیشتر به جیبتون پسندیدس :)

دوست من چرا بی خودی تاپیک قفل بشود ؟ i-)
این اصلا کل کل نیست ! بلکه یک بحث دوستانه در مورد شفاف سازی قیمت ها است ! 8-|

4dmin
November 3rd, 2009, 15:09
کل کل که نیست بچه بازی هم هست
واقعا خجالت آوره عنوان تایپیک رو بینید بعد این اسپم ها بشمارید یکی میخواد قرارداد بیاره یکی میخواد وکیل بفرسته جوکه واقعا:106:
در ضمن ریسلر اسمش روشه و نماینده نیست ! نماینده : agent ,...

Sepahrad
November 3rd, 2009, 15:11
دوست من چرا بی خودی تاپیک قفل بشود ؟ i-)
این اصلا کل کل نیست ! بلکه یک بحث دوستانه در مورد شفاف سازی قیمت ها است ! 8-|

خودتون بهتر میدونید ;) ما تاحالا ندیدیم کسی این شکلی شفاف سازی کنه . میخواید یه تایپیک جدید بزنید نه این تایپیک این بنده خدا را خراب کنید !

NovinServer
November 3rd, 2009, 15:17
خودتون بهتر میدونید ;) ما تاحالا ندیدیم کسی این شکلی شفاف سازی کنه . میخواید یه تایپیک جدید بزنید نه این تایپیک این بنده خدا را خراب کنید !

نمی دانم والله !
اگر نیاز باشه خودشون ایجاد می کنند !
در کل این مشکل اونهاست ما دخالت نکنیم خیلی بهتره و فقط نگاه می کنیم که اخر این تاپیک به کجا می رسد !

WebRang
November 3rd, 2009, 15:31
:))
چقدر طولانی بود ...
فقط وقت کردم چند تا پست ها رو بخونم و امیدوارمم که فهمیده باشم ، موضوع رو!

صداقت چیز خوبی هست !
حالا یک سوالی دارم
BestServer عزیز شما نمایندگی رسمی این دیتاسنتر هستین؟

PErsianWhois عزیز شما چطور؟!

(همیشه شاهد دعوا بین نماینده ها یا کسایی که تعداد سرور های بالایی در یک دیتاسنتر دارن و ادعای رسیلری میکنن بودیم! )

میخواین یه نفر بپرسه که آیا اصلا این دیتاسنتر رسیلری قبول میکنه یا نه ؟!
(این جوری شاید بهتر پیش بریم )
اگر قبول میکنه اصلا" کی هست ؟!

منتظر جوابتان هستم
موفق باشید

rayannet
November 3rd, 2009, 15:34
فکر کنم خودشون این تاپیک را کش دادند وگرنه جناب یارمحمدی دیشب خداحافطی هم کرد اما باز خودتون کاری کردید که مجبور شدند باز جوابتون بدند اما من اشنایی که با اقای یارمحمدی دارم میدونم اصلا اهل کل کل نیستند. !!!

WebRang
November 3rd, 2009, 15:37
فکر کنم خودشون این تاپیک را کش دادند وگرنه جناب یارمحمدی دیشب خداحافطی هم کرد اما باز خودتون کاری کردید که مجبور شدند باز جوابتون بدند اما من اشنایی که با اقای یارمحمدی دارم میدونم اصلا اهل کل کل نیستند. !!!
درست میفرمایید ....
اما منم سوال دارم ، امیدوارم که طرفین از دستم ناراحت نشه!
نمیدونم چرا چند وقتی نماینده شدن یا ... مد شده !
و همیشه هم شاهد درگیری ها هستیم ....

در ضمن، قصد خرید از این دیتاسنتر رو (50% امکان داره) دارم ...
خوب از نمایندش بگیرم با تخفیف بیشتر ، مسلما" چیز بهتری هست تا خودم برم بگیرم!
در ضمن چیزیکه خیلی مهم هست ، اینه
که Contact Email به نام خودم باید باشه،
آیا همچنین چیزی امکان داره ؟!

akbar123sat
November 3rd, 2009, 16:06
من به عنوان یک فرد بی طرف نظر میدم
من شرکت پرشین ویهویز رو میشناسم نزدیک 2 سال
حتی تمام دامنه های شرکت ما اونجا ثبت شده .

به چند دلیل
اول اینکه شرکت ثبت شده هستند و قانونی کار میکنن
دوم اینکه سابقه زیادی دارن تو این زمینه
سوم اینکه پشتیبانی قوی دارن امکان نداره شما تیک بزنید و چند ساعته جواب نگیرید
من تا حالا در زمینه هاست با ایشون کار نکردم ولی چند تا دامنه شرکت رو ایشون ثبت کردن .

در ضمن اگه واقعا کسی تو المان کار میکنه بهتره ادرس و شماره تلفن دفتر کارش رو بزاره من اگه بودم میزاشتم حتی چند تا عکس از محل کارم تو المان و حتی نقشه کامل اونجا رو میزاشتم . یادمه قبلا ها یکی بودش به اسم جعفر وب که تو کرده جنوبی هاست میفروخت . پا شده بودش رفته بود تو یه دیتا سنتر بزرگ فکر کنم اسمش brother بود تو کره جنوبی بعد میگفت این دیتا سنتر برای من هستش B-)
و خیلی مسایل دیگه البته این دوستمون جعفر خودش مقیم کره جنوبی بودش , ...... اینو راست میگفت

این داستان نمایندگی گرفتن هم شده باسه خودش داستانی
هر روز یکی میشه نماینده رسمی و قانونی بعد یکهفته دیگه یکی دیگه میشه نماینده اصلا نمیدونم چه خبر هستش و ....

HugeServer
November 3rd, 2009, 18:07
به لطف شما نمایندگی گیگا را در ایران گرفتیم.
با خرید 5 سرور دیگر و رسیدن سرور ها به تعداد 20 سرور، گیگا به ما نمایندگی ایران را داد.

یک ایمیل به گیگا بزنید و بپرسید آیا yarmohammadi از شرکت gozargah در ایران نماینده شماست؟
بعد جواب آنرا در همین تاپیک قرار دهید.
با سلام.

با توجه به پست های قبلی، متوجه میشید، كه من به سوال های شما جواب دادم، ولی شما از پاسخ دادن به انها طفره رفتین. به هر حال بگذریم.

در مورد نمایندگی در ایران، برای شما آرزوی موفقیت میکنم، و انشالا كه همیشه پیسرز باشی در کارهات. اینکه شما فرمودید كه به گیگا میل بزنیم. این هم بیتجربگی شما با کار با این دیتا سنتر را دارید. و نمیدونید كه این جزو قوانین دیتا سنتر نیست كه از مشتریهای دیگش حتا اسمشون رو به افراد بدهد :)

پیروز باشید.

HugeServer
لطفاً 3 کار را انجام دهید و جواب هر 3 را در این تاپیک قرار دهید:

1- به گیگا ایمیل بزنید و در مورد مصرف برق سرور Corei7 سوال کنید و جواب آنرا اینجا قرار دهید.
اگر حتی یک سرور هم colo کرده بودید متوجه می شدید که گیگا مصرف برق را بر چه اساس اندازه گیری می کند.

2- به گیگا ایمیل بزنید و بپرسید آیا Yarmohammadi از شرکت Gozargah ایران Reseller شماست؟ جواب آنرا هم در این تیکت قرار دهید.

3- من حاضرم کپی قرارداد های Colocation و Rack که با گیگا دارم را اینجا قرار بدم. شما هم حاضر به انجام چنین کاری هستید؟

در پایان پس از انجام موارد فوق و اعلام نتیجه در این تاپیک اگر بازهم آرام نشدید و استدلالی داشتید بفرمائید تا پاسخ دهم.

با سلام.

با توجه به صحبت هایی كه من با دیتا سنتر در موقع اجاره راک ها و خرید سرورها کرده بودم، و اینکه خودم میدونم سرور خودمون چه مقدار برق مصرف میکنه. به سال شما بصورت زیر جواب میدم. متن زیر به زبان آلمانی هست، من اون را میزارم، اگر كه شما میخوای خودتون به انگلیسی بپرسید ببینیم جواب گیگا به این سوال ها چیه؟

Dafür gilt ein monatlicher Preis
von 29.99 EUR für den Server (pro 100 Watt Durchschnittsverbrauch, für
Ihre Zusammenstellung rechne ich mit 299 bis 399 Watt) und 19.99 EUR
für das nötige Bandbreitenmodul. Die Einrichtungsgebühr für das
Housing und die Bandbreite läge bei 49.98 EUR.
Die Vorteile dieses Modells im Überblick:
- Der Server wird exakt nach Ihren Wünschen gebaut, ist also
maßgeschneidert
- Der Wert bleibt bei Ihnen: Der Server ist Ihr Eigentum, Sie können
entscheiden was damit passiert, so können Sie ihn sich beispielsweise
zuschicken lassen ....

Falls Sie weitere Fragen haben oder wir Ihnen anderweitig behilflich sein
können, lassen Sie es uns wissen.

--
Mit freundlichen Grüßen

Alexander Kuchta
Kundenservice / Customer support

.
.

خوب لطفا كه خودتون ترجمه کنید، و ببینید كه ...

2 جواب این درخواستتون رو در پست قبلی دادم.

3 باتوجه به گفته های گذشته، شرکت ما کلا از طریقه تلفن با گیگا در تماس هست، شما قرار داد هارو لطف کنید، من هم چون پی دی اف ندارم از این قرار داد های خودمون، از گیگا درخواست قرار داد های سرور هارو میکنم، و اینجا قرار میدم، كه همه متوجه بشن.

پیروز باشید.

HugeServer
ضمن انجام موارد بالا، لطفاً اطلاعات تماس و شناسایی خود را در همین تاپیک اعلام کنید تا بنده و دیگر دوستان هم شما را از گیگا استعلام کنیم.

در ضمن، مگر نفرمودید که شرکت شما در آلمان است؟ پس لطفاً شماره تماس و آدرس شرکت خود در آلمان را هم فراهم کنید.
بنده قصد دارم وکیل شرکت خودمان در آلمان را جهت مراجعه حضوری به شرکت شما بفرستم و نتیجه این مورد را هم جهت اطلاع عموم در اینجا اعلام کنم.

با سلام،

تمامی مشخصات در سایت ما قرار دارد. میتونید مشاهده کنید :)

HugeServer
November 3rd, 2009, 18:08
چقدر طولانی بود ...
فقط وقت کردم چند تا پست ها رو بخونم و امیدوارمم که فهمیده باشم ، موضوع رو!

صداقت چیز خوبی هست !
حالا یک سوالی دارم
bestserver عزیز شما نمایندگی رسمی این دیتاسنتر هستین؟

persianwhois عزیز شما چطور؟!

(همیشه شاهد دعوا بین نماینده ها یا کسایی که تعداد سرور های بالایی در یک دیتاسنتر دارن و ادعای رسیلری میکنن بودیم! )

میخواین یه نفر بپرسه که آیا اصلا این دیتاسنتر رسیلری قبول میکنه یا نه ؟!
(این جوری شاید بهتر پیش بریم )
اگر قبول میکنه اصلا" کی هست ؟!

منتظر جوابتان هستم
موفق باشید

وبرنگ جان، به شما پیشنهاد میکنم كه پست هارو بخونی. متوجه میشید كه گیگا نماینده میده یا نه :)

HugeServer
November 3rd, 2009, 18:10
درست میفرمایید ....
اما منم سوال دارم ، امیدوارم که طرفین از دستم ناراحت نشه!
نمیدونم چرا چند وقتی نماینده شدن یا ... مد شده !
و همیشه هم شاهد درگیری ها هستیم ....

در ضمن، قصد خرید از این دیتاسنتر رو (50% امکان داره) دارم ...
خوب از نمایندش بگیرم با تخفیف بیشتر ، مسلما" چیز بهتری هست تا خودم برم بگیرم!
در ضمن چیزیکه خیلی مهم هست ، اینه
که contact email به نام خودم باید باشه،
آیا همچنین چیزی امکان داره ؟!

در مورد این سوال شما، باید عرض کنم. كه بله میتونید خودتان باشید، ولی سرور ها در رک ما هستن، و گیگا بشما در مورد ساپورت کمکی نمیکند :)

HugeServer
November 3rd, 2009, 18:13
در مورد بقیه پست ها هم، فک کنم كه کلا جوابی بهشون ندم بهتر هست. به این دلیل كه کسانی كه همینجوری حرف زده اند و نظر داد اند. اصلا چیزی در مورد دیتاسنتر و این حرفا نمیدونن.
پس بزارید اگه كه آقای محمدی صحبتی دارن خودشون میگن :)

در مورد این ۳ سرور كه در افر زده شد است، ۲ سرور به کاربران خارجی ما فروخته شدن. فقط یک سرور از انها باقی مونده :)

موفق باشید.

goldstar
November 3rd, 2009, 18:16
سلام
حقیقتش به نظرم این بحث ها بی فایده هست
دو شرکت خوب از این دیتاسنتر سرور ارایه میکنند
آقای یارمحمدی از گذرگاه که 100 درصد از طرف من تایید شده هستند . (قدیم مشتریشون بودم و کارشون حرف نداره)
آقای bestserver هم با توجه به شناختی که توی انجمن پیدا کردم فرد خوبی هستند
به هر حال انتخاب با شما مشتریان
خوش به حال شماست که دو شرکت خوب از این دیتاسنتر برای شما سرورهای خوبی ارایه میده!

persianwhois
November 3rd, 2009, 18:22
خیر، صحبتی نیست. تجربه ثابت کرده کش و قوس دادن چنین مواردی ثمره ای ندارد.
هر کس خودش می تواند اگر بخواهد مستقیم با دیتاسنتر وارد مذاکره شده و استعلام کند. بنده گفتنی ها و سوالاتی که پرسیده شده بود را جواب دادم، حالا هر کس خودش می داند.
از قدیم گفتند صلاح کار خویش خسروان دانند.

باز هم از شما عذرخواهی می کنم از اینکه در تاپیک شما وارد شدم.

خدانگهدار

HugeServer
November 3rd, 2009, 18:25
سلام
حقیقتش به نظرم این بحث ها بی فایده هست
دو شرکت خوب از این دیتاسنتر سرور ارایه میکنند
آقای یارمحمدی از گذرگاه که 100 درصد از طرف من تایید شده هستند . (قدیم مشتریشون بودم و کارشون حرف نداره)
آقای bestserver هم با توجه به شناختی که توی انجمن پیدا کردم فرد خوبی هستند
به هر حال انتخاب با شما مشتریان
خوش به حال شماست که دو شرکت خوب از این دیتاسنتر برای شما سرورهای خوبی ارایه میده!
ممنون هستم از نظر شما.

منتظر ایشون میمونم تا جواب های خودشون را نسبت به حرف هایی كه زدن بفرمایند.
ولی در کل با قیمت هایی كه عرض شد، معلوم میشه كه هدف شرکته ما بخصوص شخص خودم كه به عنوان پشتیبان فارسی زبان شرکت در آلمان فعالیت میکنم نسبت به کاربر های ایرانی، این نیستش كه server هارا به قیمت های geroon ارایه بدهیم. همانطور كه شما هم میدونید. از همان اول ورود من به این فروم تمامی قیمت های ارایه شد از طرف من در این فروم کمترین قیمت های ممکن بوده. و این افر هم تایید میکنه. قصد ارایه سرور هایی رو هم به شما دوستانه عزیز دارم كه خود شما ساخت افزار هارو انتخاب کنید. قیمت هارو به صورت کامل در پست های بدی اعلام میکنم :)

موفق باشید.

WebRang
November 3rd, 2009, 18:36
سوال های من رو چرا هیچ کس جواب نمیده؟!
(پلان هایی که کاستوم کردم، هزینه اش چند میشه؟ )

WebRang
November 3rd, 2009, 18:37
در مورد این سوال شما، باید عرض کنم. كه بله میتونید خودتان باشید، ولی سرور ها در رک ما هستن، و گیگا بشما در مورد ساپورت کمکی نمیکند :)
اینجوری که ارزش نداره....
ولی درکل ممنون از لطفتان

HugeServer
November 3rd, 2009, 19:26
سوال های من رو چرا هیچ کس جواب نمیده؟!
(پلان هایی که کاستوم کردم، هزینه اش چند میشه؟ )
جناب آقای وبرنگ.
شما این سوال رو جای دیگه هم پرسیدید. من در اونجا جواب شما رو دادم :)

موفق باشید :)

HugeServer
November 3rd, 2009, 19:27
اینجوری که ارزش نداره....
ولی درکل ممنون از لطفتان
ارزش داشتن یا نداشتن، در قیمت هااست . كه خودت باید ببینی، چه جوری به نفع شما هاست، همون جوری بگیری :)

WebRang
November 3rd, 2009, 20:36
ارزش داشتن یا نداشتن، در قیمت هااست . كه خودت باید ببینی، چه جوری به نفع شما هاست، همون جوری بگیری :)
درست میفرمایید ...
اما تنها قیمت مد نظر نیست! :77:

HugeServer
November 3rd, 2009, 20:57
درست میفرمایید ...
اما تنها قیمت مد نظر نیست! :77:
بله شما درست میفرماید، کیفیت هم مد نظر هست. كه این Ghesmat رو میتونید از مشتریان سرور اختصاصی ما بپرسید :)