PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل وصل شدن به ssh

ourweb
April 20th, 2012, 22:58
با سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید دوستان من امروز سرور رو reboot دادم و الان میخوام وصل بشم به ssh ولی وقتی نام کاربری رو میزنم یک ارور میده نمیدونم از کجاست خیلی سرچ کردم با خیلی از نرم افزار های دیگه و حتا داخل ویندوز سرور چک کردم ولی همون این ارور رو میده ممنون میشوم دوستان کمک کنند.

disconneted : no supported authentication methods available (server sent : publickey,gssapi-with-mic)

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

با سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه؟

ertebat7
April 20th, 2012, 23:10
موقع اتصال سریعا این ارور ظاهر میشه یا چند ثانیه طول میکشه ؟

j4b3r
April 20th, 2012, 23:18
سلام
احتمالا شما اتصال از طریق یوزر و پسورد رو غیر فعال کردید
راه های اتصال همون طور که گفته
(server sent : publickey,gssapi-with-mic)
حتما قبلا تنظیمات ssh رو تغییر دادید
که با ریست سرور اعمال شده

MOHAMMAD MOHSEN
April 20th, 2012, 23:29
با سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید دوستان من امروز سرور رو reboot دادم و الان میخوام وصل بشم به ssh ولی وقتی نام کاربری رو میزنم یک ارور میده نمیدونم از کجاست خیلی سرچ کردم با خیلی از نرم افزار های دیگه و حتا داخل ویندوز سرور چک کردم ولی همون این ارور رو میده ممنون میشوم دوستان کمک کنند.

disconneted : no supported authentication methods available (server sent : publickey,gssapi-with-mic)

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

تنظیمات ssh server رو تغییر دادین. وصل شدن از طریق public key رو فعال کردین و از طریق پسورد رو غیرفعال!
سرور چی هست؟ سی پنله؟

javadi_31456
April 20th, 2012, 23:53
دقیقا داره می گه که روش اعتبار دهی (لاگین) در دسترس نیست
ببینید مشکل کجاست

RoobinaServer
April 20th, 2012, 23:59

سلام

از سیپنل تنظیمات سکیوریتی تنظیمات اس اس اچ هست فعالش کنید (authentication)

ourweb
April 21st, 2012, 12:40
سلام

از سیپنل تنظیمات سکیوریتی تنظیمات اس اس اچ هست فعالش کنید (authentication)

سلام این دوست مان که گفته بود از سی پنل تازه یادم اومد چیکار کردم از SSH Password Authorization Tweak بود که وصلش کردم درست شد ممنون .

hostarya
May 11th, 2012, 19:38
دوستان منم یه مشکل دارم این ارور اش هستش مشکلش کجاست؟
network error:connection refuset

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

کمککککککککککککککک

Metalik
May 11th, 2012, 19:54
خطای network error:connection refuset، علت ها:

1. سرور دان شده است
2. مشکل از ارتباط اینترنتی، با اینترنت دیگر چک کنید
3. پورت ssh تغییر داده شده، پورت صحیح را وارد کنید
4. تنظیمات فایروال سرور به درستی تنظیم نشده است.

hostarya
May 11th, 2012, 19:55
اگه مورد 4باشه مشکل رو چطور حل کنیم

Metalik
May 11th, 2012, 20:05
اگه مورد 4باشه مشکل رو چطور حل کنیم

اگه سرور اختصاصی باشه باید تیکت بزنید به دیتاسنتر و دسترسی بدهید تا فایروال را غیر فعال کنند.

اگر vps باشه باید تیکت بزنید به مدیر سرور و دسترسی بدهید تا از طریق console فایروال را غیرفعال کند.

alieblice
May 12th, 2012, 17:40
به این صورت بزنین ببینین دلیل refuse شدن رو مینویسه :
ssh -vv USERNAME@IP
تا سه تا v میشه به کار برد