PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات از whmcs نال شده به whmcs اصلی

behta
April 20th, 2012, 22:03
سلام من می خواستم برای شروع از whmcs نال استفاده کنم بعدها از لایسنس استفاده کنم

می تونم کلیه اطلاعاتم و انتقال به ورژن اصلی بدم ؟

برای شروع چطوره از نال استفاده کنم ؟

lordmhn
April 21st, 2012, 00:23
سلام
فکر میکنم بعدا مشکل خواهید داشت برای انتقال اطلاعات چون به هم سازگار نیستند !

برای شروع اگه میخواید از نال استفاده کنید اسکریپتشو میتونید توی سایت های اسکریپت دهی پیدا کنید !
ولی اگه کار حرفه ای و پایدار میخواهید انجام بدین از اصل استفاده کنید و به کارتون تضمین بدین !

persiantools
April 21st, 2012, 00:29
نخیر به هیچ وجه مشکل نخواهید داشت .بنده خودم همین کار رو کردم و فقط محتوای whmcs اصلی را به سی پنل منتقل کردم و به راحتی سیستم آپگرید شد . برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی whmcs در ایران پرسش بفرمایید

itjavani
April 21st, 2012, 00:31
اگر نسخه نال شده ای که استفاده خواهید کرد خیلی داغون نباشه مشکلی نمیخورید

lordmhn
April 21st, 2012, 00:37
نخیر به هیچ وجه مشکل نخواهید داشت .بنده خودم همین کار رو کردم و فقط محتوای whmcs اصلی را به سی پنل منتقل کردم و به راحتی سیستم آپگرید شد . برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی whmcs در ایران پرسش بفرمایید

دردسرهایی داره ولی شاید بشه من دقیق تست نکردم ولی اگه بخواهید آپگرید کنید میشه ولی اگه همون ورژن باشه گمون نمیکنم !:106:

RoobinaServer
April 21st, 2012, 01:21
دردسرهایی داره ولی شاید بشه من دقیق تست نکردم ولی اگه بخواهید آپگرید کنید میشه ولی اگه همون ورژن باشه گمون نمیکنم !:106:

راحت میشه با آپگرد به ورژن اصلی تبدیل کرد البته اگر نسخه نال مشکل نداشته باشه

درباره این که میگید همون ورژن باشه نمیشه چرا بازم میشه

تو دیتابس کافیه مثلا ورژن فعلی رو زده 4.4.5 بکنیش 4.4.2 بعد 4.4.5 اصلی رو بگذارید برای آپگرد و انجامش میده مشکلی هم پیش نمیاد

یه جورایی کلک زده میشه

behta
April 22nd, 2012, 01:29
نظر شما چیه نسخه نال رو از سایت نالر (http://www.nuller.ir/)دانلود کنم ؟ به غیر از سایت نالر از کجا دیگه می تونم دانلود کنم ؟

sherman2000
December 7th, 2012, 19:46
دوستان پس از انتقال اگر دامنه ها و سرویس ها دستی اضافه شده باشه برای سینک کردن رجیستر دامنه و سرویس ها باید چکار کرد؟