PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی هاستینگ

mhackerist
April 20th, 2012, 20:51
با سلام
طراحی قالب اختصاصی هاستینگ می خواستم

طراحی به دو شیوه مد نظرمه که باید از نظر سئو یا کیفیت جوانب را بسنجم و یکی را انتخاب کنم(دوستان هم اگر کمکی کنند ممنون می شم):
1: صفحه اصلی جدا و پرتال جدا(مثلا صفحه اصلی وردپرس) مانند تدبیر سرور tadbirserver.com
2: فقط whmcs .مانند مایا هاست mayahost.net

همونطور که می دونید هزینه کردن برای شروع کار، کار ساده ای نیست.پس امیدوارم قیمت مناسبی پیشنهاد بدهید
کیفیت کار چه از لحاط کد نویسی چه گرافیکی در حد عالی باشه.
نمونه کار هم لطف کنید ممنون می شم

با تشکر:x

lvlehrad
April 20th, 2012, 21:12
tadbirserver.com توسط http://www.sibaweb.ir (http://www.sibaweb.ir/) طراحی شده چرا نمیدید سیبا وب طراحی کنه ...

mhackerist
April 20th, 2012, 21:52
می دونم
اما قیمت هایی پیشنهاد می ده که با اون میشه cms سفارش داد:دی
تدبیرسرور تقریبا 700 هزارتومان طراحی شده
من شخصا به سیباوب اعتقاد دارم.سلیقشونم مثل خودمه.اما قیمت هایی که می ده واقعا برای شروع کار سنگینه

stchost
April 20th, 2012, 22:07
قیمتی که دادند (700 تومان) خوب بوده ، ما اگه بخوایم طراحی کنیم 1 میلیون تومان دریافت می کنیم
کار خوب می خواین دنبال هزینه کم نگردید

mehrshad.ho
April 20th, 2012, 22:10
در زمینه تبدیل و طراحی دیتالایف در خدمتیم

H.G.N
April 20th, 2012, 22:13
دوست عزیز

700 تومان رو بدی موردی نداره واست طراحی کنن اما اختصاصی بمونه برات تا ابد !

الان تو نت ما 1 ساعت بعد اینکه به رنگ و روی سایتت دست زدی قالبت تو نت پخش میشه : دی

psfa
April 20th, 2012, 22:51
كاراشون رو دوست دارم اما يه اشكال تو كارشون هست اينه كه ديگه كاراشون معمولا تكراري و مثل هم هستن و يه جورن

mehrshad.ho
April 20th, 2012, 22:55
سیباوب چند تا طرح زد 4000 تا طرح ملت از توش در آوردند

shazo
April 20th, 2012, 23:33
فك كنم 700 براي شروع كار خيلي زياد باشه.. ولي خوب كار خوب هزينه زيادي هم داره

psfa
April 20th, 2012, 23:38
ايشون يه طراح مي خواستن تاپيك شد بحث در مورد سيباوب فكر كنم دوستان اگه در اين مورد بحث نكنيم تو اين تاپيك بهتر باشه و دوستان براي طراحي پيشنهادهاشون رو به ايشون بدن تا كارشون راه بيوفته

mhackerist
April 21st, 2012, 19:08
حقیقتش 700 تومان کم هزینه ای نیست.با 700 هزار تومان چه کار ها که می شه کرد
به هر صورت کسی نگفته سیباوب بهترینه و هیچ اجباری رو سیباوب نیست.اصلا نمی شه در مورد بهتر یا بدتر بودن بحث کرد چون هرکسی یک سلیقه ای داره

لطفا دوستان پیشنهاد خودشونو بگن
:113:

amirlord
April 21st, 2012, 19:31
سلام
اجباری نیست شما در اوایل کار حتما قالب شکیل و ... داشته باشید ! میتونید برای شروع یک قالب انگلیسی رو فارسی کنید و بعد از یه مدتی قالب اختصاصی داشته باشید ...
میتونم در خدمتتون باشم برای طراحی سایت . از 290 هزار تومن برای یک سایت هاستینگ با گرافیک متوسط و بالاتر 500-900 برای طرح های حرفه ای .
parsflash.ir@gmail.com

psfa
April 21st, 2012, 19:43
ببينيد به نظر من بگيرين يه قالب رو اديت كنيد و اختصاصيش كنيد و پولي كه مي خواين خرج قالب كنيد خرج سرورتون كنيد تا كيفيتتون بالاتر بره اينچوري مشترياتون راضي ترن نه با قالب سايتتون

mhackerist
April 21st, 2012, 19:47
از یک شرکت موتبر که درست نیست اسم ببرم قیمت گرفتم
طی 1 ماه کارو انجام می ده شش ملیون و هشت صد هزار تووووومان.قیمت عالی پر فشار!:107:
به هر صورت هرکی قیمت بهتری پیشنهاد بده و کیفیت نمونه کارهاش بهتر باشه پروژه رو دست اون می سپرم.دروغ نگفته باشم تا به حال از 50 هزار تومان (کیفیت کم) قیمت داشتم تا 6.8 ملیون!
با تشکر

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

ببينيد به نظر من بگيرين يه قالب رو اديت كنيد و اختصاصيش كنيد و پولي كه مي خواين خرج قالب كنيد خرج سرورتون كنيد تا كيفيتتون بالاتر بره اينچوري مشترياتون راضي ترن نه با قالب سايتتون

اینم کاار جالبیه.اما شاید بازده چندانی در برابر تبلیغات نداشته باشه.چون حدود 300 هزار تومان برای تبلیغات شروع کار در نظر گرفته شده.اما اگه قالب بطور کامل ویرایش بشه بد نیست

ZarinServer
May 12th, 2012, 20:51
در خدمیتیم
کل کار با نصب whmcs نال یا لایسنس دار به همراه متصل سازی whmcs به cpanel و یا direct admin به همراه قالب zarinserver.ir/clients
. قالب صفحه اصلی رو هم هرچه مد نظرتون هست رو انجام میدیم
مبلغ : 150هزارتومان
در صورت تمایل پ.خ کنید
با تشکر

lordmhn
May 12th, 2012, 21:07
سلام برای طراحی وردپرس و whmcs هماهنگ با همدیگر در خدمتیم.

هزینه طراحی وردپرس : 200 تومان
هزینه whmcs هم : 150تومان

sultanmhn@yahoo.com
mehrshadonline.com

sarvar
May 12th, 2012, 21:25
لطفا پیام خصوصی را چک کنید

KamranOnline
May 13th, 2012, 10:05
1000000 تومان. برای نمونه کار ها تماس بگیرید
هاست دامین میزبانی وب نمایندگی سرور مجازی اختصاصی | میزبان پایتخت (http://www.EHOST.ir)