PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مایل به کار و شراکت با شرکت هاستینگ و طراحی سایت در اصفهان/شاهرود

bidari
April 20th, 2012, 00:09
سلام

اینجانب 21 ساله به طور توافقی مایل به همکاری با یک شرکت طراحی وب و هاستینگ در اصفهان هستم...البته با شرایطی:

من اهل اصفهان هستم و در حال حاضر دانشجو در سمنان هستم.میخوام با یه شرکتی به طوری که رابطه همکاری باشه کار کنم...بیشتر محیط دوستانش برام مهمه.اینکه شرکت باشه و نیمه حضوری بتونم در شرکت حضور پیدا کنم.در اصفهان باشه که هر بار اصفهان بودم بتونم کنار همکاران باشم...زیر نظر اون شرکت و با اون شرکت رابطه شراکتی داشته باشم..برای اینکه قوت ببخشم به همکاری میخوام سرمایه ای تا حدود یک میلیون هم بدم . نمیخوام رابطه پرسنلی باشه و بهتره رفاقت باشه تا یه چیزی ازشون یادبگیریم به جای اینکه مثل یه اپراتور کار کنم براشون

آشنایی با whm whmcs
یک سال هاستینگ هم کار کردم و حدود 70 سرویس دادم که 40 تاشون در حال حاضر هستند
چند سال سابقه طراحی سایت با دروپال
با فوتوشاپ و این مسائلم طبیعتا آشنایی دارم
html css در حد متوسط آشنام .. پی اچ پی اندک
مدیریت سرور انجام ندادم اما با کنترل پنل whm whmcs resellerclub و مراحل ثبت دامنه و میزبانی وب آشنام (چیزایی که برای یه هاستینگ نماینده باید نیاز باشه رو کاملا آشنام)

میتونم به عنوان طراح سایت ، اپراتور بخش هاستینگ و ثبت دامنه خودم کار کنم ... دیگه خودتون میدونید به چه صورت هست . سایت فعلی رو هم با سایت شرکت یکی میکنیم و ادامه میدیم

انشاالله همکاری در یک فضای دوستانه باشه تا همکاری کنیم و چیزای زیادی از کنارشون یاد بگیرم...امیدوارم دوستان منت بذارند و اگر مایل به همکاری هستند بفرمایند تا در پ.خ اطلاعات کاملترو بدم خدمتشون...

bidari
April 20th, 2012, 14:21
UP...