PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گروهی لایسنس قالب capri دایرکت ادمین ( جدید )

wanener
April 19th, 2012, 23:33
سلام دوستان
من قصد دارم چند تا لایسنس دایرکت ادمین خریداری کنم که به 10 تا نمیرسه
دوستانی که تمایل دارن از طریقاعلام در تاپیک اعلام بفرمایند تا شماره حساب پیام خصوصی بشه

در ضمن قیمت به نرخ روز خرید لایسنسها و با قیمت سایت محاسبه خواهد شد !

wanener
April 22nd, 2012, 23:01
دوستان کسی مثل اینکه علاقه به خرید گروهی نداره !
با شاید هم این گروه اصلا بازدید نداره !

mehdifx
April 25th, 2012, 20:22
من هستم..

برای یک قالب مادام العمر

wanener
April 26th, 2012, 00:04
من هستم..

برای یک قالب مادام العمر

لطفا منتظر باشید تا تعداد درخواست ها بالا برود بعد شماره حساب خدمتتون پیام خصوص میکنم

empratoor
April 28th, 2012, 03:10
منم هستم.

mhasani95
April 28th, 2012, 07:02
منم هستم

wanener
May 2nd, 2012, 17:29
دوستان لطفا در صورت تصمیم قطعی اطلاع بدهید
ظرف هفته آینده در صورت اضافه شدن 3 درخواست دیگر خرید رو انجام میدم

آگونیس
May 2nd, 2012, 17:31
دوستان لطفا در صورت تصمیم قطعی اطلاع بدهید
ظرف هفته آینده در صورت اضافه شدن 3 درخواست دیگر خرید رو انجام میدم

http://www.webhostingtalk.ir/f91/47251/

s.w.a.t
May 2nd, 2012, 17:32
به این تاپیک رجوع کنید :D
موفق باشید

wanener
May 2nd, 2012, 23:37
به این تاپیک رجوع کنید :D
موفق باشید

با تشکر
اما چند تا مساله ! :
1- ایا کد بررسی شده و تمام فایلهایی که توسط این شل روی سرور اجرا میشن رو بررسی کردید ؟
2- آیای به نظرتون اگر شرکت اوتسرویس ببینه این فالب داره از طریق سرویس معتبری مقل گوگل کد دانلود میشه اقدامی نمیکنه !
3- شما به عنوان مدیر تالار نصب نرم افزار از سورس غیر معتبر و بدون مجوز رو بدون اینکه از عواقبش خبر داشته باشید معرفی میکنید !؟؟؟
4 - هدف این تاپیک منفعت مالی نبوده چه بسا درد سر هم برای من به عنوان خریدار در بر خواهد داشت !
5- حدود 20 هزار تومان برای داشتن یکی از اجزای جدائی ناپذیر دایرکت ادیمین به صورت لایف تایم زیاده ؟
6- پیام خصوصی ما رو هم جواب نمیددید بدونیم چرا تاپیک فروش سرور مجازی از هتزنر رو بستید که دیگه مشکل نخورم و اخطار ندید ! :x

empratoor
May 2nd, 2012, 23:47
با تشکر
اما چند تا مساله ! :
1- ایا کد بررسی شده و تمام فایلهایی که توسط این شل روی سرور اجرا میشن رو بررسی کردید ؟
2- آیای به نظرتون اگر شرکت اوتسرویس ببینه این فالب داره از طریق سرویس معتبری مقل گوگل کد دانلود میشه اقدامی نمیکنه !
3- شما به عنوان مدیر تالار نصب نرم افزار از سورس غیر معتبر و بدون مجوز رو بدون اینکه از عواقبش خبر داشته باشید معرفی میکنید !؟؟؟
4 - هدف این تاپیک منفعت مالی نبوده چه بسا درد سر هم برای من به عنوان خریدار در بر خواهد داشت !
5- حدود 20 هزار تومان برای داشتن یکی از اجزای جدائی ناپذیر دایرکت ادیمین به صورت لایف تایم زیاده ؟
6- پیام خصوصی ما رو هم جواب نمیددید بدونیم چرا تاپیک فروش سرور مجازی از هتزنر رو بستید که دیگه مشکل نخورم و اخطار ندید ! :x

1- تمامی فایل ها و سورس این تم در دسترس هست و کدها قابل بررسی! اگه توی کدنویسی capri.sh توجه کنید مورد لایسنس رو هم مشاهده می کنید که به چه صورت هست. از طرفی دوست عزیزمون: Reza.exe تمامی فایل ها رو روی سرور خودشون قرار دادن و از هیچ منبع دیگه ای خونده نمیشه . علاوه بر این ها استفاده از اون اجباری نیست هست؟:دی
2- این دیگه به اونا مربوط میشه نه ما!
3- این گزینه از گزینه هایی که به من ارتباط نداره ولی اگه اینجوریه که دیگه باید کل دنیای ریپ و کرک و هک رو بیخیال شد :دی
4- تایید و تشکر خودمم قبل از استفاده از این تم خریدار بودم
5- بازم تایید ولی خب رایگان یه چیز دیگست :دی
6- ..... :دی

موفق باشید

wanener
May 3rd, 2012, 00:02
چی بگم والا من که 11 تا برای فروش به مشتری های خودم خریدم
حالا روی یک سرور هم توی آلمان یا کانادا به صورت تست نصب میکنم ببینم چی میشه
میترسم روی سرورهای آمریکام نصب کنم!

امیدوارم مشکلی نخورید

mehdifx
May 3rd, 2012, 00:04
دوست عزیز من همچنان اعلام آمادگی برای قالب میکنم..

wanener
May 3rd, 2012, 00:05
دوست عزیز من همچنان اعلام آمادگی برای قالب میکنم..

لطفا منتظر باشید
چون دیدم استقبالی نشد و پاسخی نگرفتم فقط برای مشتریان خودم گرفتم
حساس پیپلم پر از خالی شده
اجازه بدهید در هفته آینده خریداری و به رایگان نصب خواهد شد

s.w.a.t
May 3rd, 2012, 00:47
با تشکر
اما چند تا مساله ! :

1- بنده نه از دایرکت ادمین استفاده میکنم نه خواهم کرد ;) که بیام چک بکنم ببینم سالم هست یا نه!
2- قطعا چرا!
3- خیر من نه معرفی کردم نه چیز دیگه! فقط نوشتم " به این تاپیک رجوع کنید " و همچنین تایید .... پس قبل از تایپ جمله من رو با دقت مطالعه کنید ... ;)
4- بنده نه گفتم هدف شما چی هست چی نیست ...!
5- برای دوستانی که با فصل تابستون و تعطیلی مدارس هجوم میارن در این کار، بله زیاد میباشد!
6- هم به قوانین انجمن رجوع کنید قبل از ارسال پیغام خصوصی و نوشتن در این تاپیک خواهید دید:
هر کاربر در هفت روز فقط اجازه ايجاد يک تاپيک در بخش فروش را دارد. اين قانون شامل تمام شرکت هاي ذیربط هم مي شود .

موفق باشید :)

wanener
May 3rd, 2012, 08:54
1- بنده نه از دایرکت ادمین استفاده میکنم نه خواهم کرد ;) که بیام چک بکنم ببینم سالم هست یا نه!
2- قطعا چرا!
3- خیر من نه معرفی کردم نه چیز دیگه! فقط نوشتم " به این تاپیک رجوع کنید " و همچنین تایید .... پس قبل از تایپ جمله من رو با دقت مطالعه کنید ... ;)
4- بنده نه گفتم هدف شما چی هست چی نیست ...!
5- برای دوستانی که با فصل تابستون و تعطیلی مدارس هجوم میارن در این کار، بله زیاد میباشد!
6- هم به قوانین انجمن رجوع کنید قبل از ارسال پیغام خصوصی و نوشتن در این تاپیک خواهید دید:

موفق باشید :)

ممنونم از پاسختون
بله من هم تنها چیزی که به نظرم اومد ممکنه باعث حذف شده باشه همین بود اما ذکر علت حذف میتونه کمک خوبی برای جلوگیری از تکرار بعدی بشه

mehdifx
May 21st, 2012, 10:54
بالاخره این تاپیک به نتیجه رسید؟

خیلی وقت بود که در خواست داده بودیم

seecurity
May 21st, 2012, 11:08
رایگانش نیست مگه

wanener
May 31st, 2012, 11:40
با عرض معذرت همونطور که میبینید بازخوردی نداشته کلا 3 تا اضافه تر از اونی که میخواستم خودم بگیریم

اما اگر بیشتر درخواست اومد حتما او کی میکنم

wanener
May 31st, 2012, 11:41
رایگانش نیست مگه

کجا
لطفا راهنمائی کنید که اگر هست خریداری نکنیم

hiss
May 19th, 2013, 15:52
سلام دوستان .
این داستان به نتیجه ای نرسید ؟
برای خرید لایسنس گروهی

sadeght
May 20th, 2013, 10:51
سلام دوستان .
این داستان به نتیجه ای نرسید ؟
برای خرید لایسنس گروهی

خواستید من دارم برای فروش اطلاع بدید

wanener
May 20th, 2013, 12:29
سلام
اگر دوستان تمایل داشته باشند
مجدد برای خرید گروهی آمکادگی داریم
عزیزانی که تمایل دارند اعلام کنند که با حد نصاب رسیدن برای خرید اقدام شود
با احترام

hiss
May 20th, 2013, 14:22
من هستم آقا ...

MostafaBestMan
May 20th, 2013, 16:52
سلام
یک عدد لایسنس (خرید مستقیم صورت گرفته) موجود است.دوستانی که تمایل دارن پیام خصوصی بدن قیمت مد نظرشون رو

Tarfandaneh
October 8th, 2013, 11:15
سلام دوستان
اگر هنوز اقدام به خرید نکردید منم به لیست اضافه کنید.من لایسنس نامحدود قالب Capri را می خوام فقط اگر میشه بگید هر کدوم باید چقدر پول واریز کنیم؟

bndghn
November 20th, 2013, 11:37
سلام ...
ما هم هستیم ...
یه پیغامی پسغامی بدین بخریم ...

mhiizadi
November 20th, 2013, 13:34
سلام ...
ما هم هستیم ...
یه پیغامی پسغامی بدین بخریم ...

میدونی این تایپیک نسلش منقرض شده ؟