PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار برنامه های کنترل پنل

mosi2007
April 19th, 2012, 18:46
سلام دوستان

میخواستم بدونم کاره این برنامه ها چیه میشه اصلا نداشته باشیم و بره چی پول الکی بدیم به خرید این کنترل پنل ها

؟؟

Ashkankamangar.ir
April 19th, 2012, 18:53
باور کن یه ربعه دارم فکر میکنم ببینم منظورت چیه از این سوال

mosi2007
April 19th, 2012, 19:03
باور کن یه ربعه دارم فکر میکنم ببینم منظورت چیه از این سوال

دمت گرم خودمم الان که خوندم نفهمیدم چی گفتم

اخه خیلی عجله دارم و وفتمم کمه خیلی هول شدم

1=خب سوالم اینه که ما وقتی یه vps میگیریم باید حتما از اون شرکتی که vps میگیریم یه cpanel یا غیره( که بهشون میگیم کنترل پنل) هم بگیریم یا لازم نیست ؟؟
2=میتونیم کاری که این کنترل پنلها انجام میدن خودمون با تایپ انجام بدیم؟؟؟
3=اگه یه کنترل پنل رایگان میشناسید معرفی کنید و اینکه این کنترل پنل رایگانو صاحب سرور اجازه میده که ما روی vps نصب کنیم ؟؟؟

cartman10mpi
April 19th, 2012, 19:45
۱-خیر ، اجباری در این کار نیست ، و اگر هم قصد تهیه دارید هیچ اجباری نیست که از همون شرکت تهیه کنید
۲-به سختی ، باید اطلاعات کامل در رابطه با انجام کارهای سرور رو داشته باشید و تمامی برنامه‌های مورد نیاز رو که کنترل پانل در یک جا همشو کنترل می‌کنه رو دونه به دونه دستی‌ نصب و تنظیم کنید .
۳-صاحب سرور در مورد این جور مورد به هیچ وجه حق دخالت رو نداره که برای پانل از چه سیستمی‌ استفاده می‌کنید . پانل‌های رایگان میتونید از "kloxo" و یا "ispconfig" و ... استفاده کنید .

sarwhost
April 19th, 2012, 20:00
تایپی امکان داره اما خیلی سخته بله کلوکسو رایگانه یه دمو هم براتون میزارم ببینید
دمو کنترل پنل کلوکسو (http://www.directadmin.com/demo.html)

mosi2007
April 19th, 2012, 20:17
۱-
۳-صاحب سرور در مورد این جور مورد به هیچ وجه حق دخالت رو نداره که برای پانل از چه سیستمی‌ استفاده می‌کنید . پانل‌های رایگان میتونید از "kloxo" و یا "ispconfig" و ... استفاده کنید .

1=یعنی میتونیم اپاچی php mysql رو با پنل های رایگان نصب کنیم یا نمیتونیم ؟؟؟
2=یه سایت ساختم که توش یه برنامه به اسم ffmpeg.exe است که این برنامه مربوط میشه به ویندوز , نسخه لینکسیش هم است ولی سایتم با این برنامه تحت ویندوزش ست شده و الان نمیشه کاریش کرد
میخواستم بدونم که vps که میگیریم برنامه های تحت ویندوز را ساپورت میکنه یا نه ؟؟؟خصوصا این برنامهffmpeg.exe
3=الان برای یادگیری چه نوع vmware رو توی ویندوزم نصب کنم و چه نوع لینوکسی و اینکه تو این لینوکس که برای اموزش میخوام نصب کنم پانلهای رایگان هم نصب میشه کلا هدفم از سوال 3 این بود که میشه تو ویندوز (pc) یه vps رو راه اندازی کرد ؟؟؟

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

تایپی امکان داره اما خیلی سخته بله کلوکسو رایگانه یه دمو هم براتون میزارم ببینید
دمو کنترل پنل کلوکسو (http://www.directadmin.com/demo.html)

رفتم هم تو قسمت ادمین هم قسمت یوزر
ولی چرا تو قسمت ادمین گزینه های مربوط به php apache mysql نیست ولی تو قسمت یوزر است
یعنی یوزر باید اپاچی و غیره رو نصب کنه یا ادمین؟؟؟

sarwhost
April 19th, 2012, 20:43
رفتم هم تو قسمت ادمین هم قسمت یوزر
ولی چرا تو قسمت ادمین گزینه های مربوط به php apache mysql نیست ولی تو قسمت یوزر است
یعنی یوزر باید اپاچی و غیره رو نصب کنه یا ادمین؟؟؟
خب مگه غیر از اینه سی پنل همن شکلیه تو قسمت یوزر هست