PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی vps ؟؟؟

mosi2007
April 19th, 2012, 17:57
سلام دوستان
من قبلا یه سوال پرسیده بودم راجع به هاست برای اپلود ویدیو
ولی الان به این نتیجه رسیدم که یه vps بگیرم

خوب سوالاتم را شروع میکنم
1=اول اینکه تو این vps باید vmware نصب کنی یا نه ؟؟؟ یا خودشون نصب میکنن؟؟؟؟
2=اگه اره چه مدلی تحت لینوکس یا ویندوز داره یا نه ؟؟؟؟

3=برای اموزش خودم میخوام یه vmware نصب کنم ولی نمیدونم چه نوع لینوکسی نصب کنم روش که تو vps هم نصب است؟؟؟؟

4=دیگه هر چی لازمه برای یادگیری کار با vps لطفا بگید
5=راستی من از برنامه ffmpeg.exe استفاده میکنم اینو میتونم تو لینوکس تو vps استفاده کنم؟؟؟نمیخام که از نسخه لینوکسیش استفاده کنم

6= این cpanel رو باید خودم تو vps نصب کنم یا نصب است یا نباید نصب کنم اصلا قاطی کردم وقتمم خیلی کمه
هرچی به ذهنتون میرسه برای اموزش بگید لطفا

ممنون

ms313
April 19th, 2012, 18:56
سلام
شما مي خواهيد وي پي اس بفروشيد يا تو وي پي اس آپلود كنيد ؟

TOOBA IT
April 19th, 2012, 19:15
سلام دوستان
من قبلا یه سوال پرسیده بودم راجع به هاست برای اپلود ویدیو
ولی الان به این نتیجه رسیدم که یه vps بگیرم

خوب سوالاتم را شروع میکنم
1=اول اینکه تو این vps باید vmware نصب کنی یا نه ؟؟؟ یا خودشون نصب میکنن؟؟؟؟
2=اگه اره چه مدلی تحت لینوکس یا ویندوز داره یا نه ؟؟؟؟

3=برای اموزش خودم میخوام یه vmware نصب کنم ولی نمیدونم چه نوع لینوکسی نصب کنم روش که تو vps هم نصب است؟؟؟؟

4=دیگه هر چی لازمه برای یادگیری کار با vps لطفا بگید
5=راستی من از برنامه ffmpeg.exe استفاده میکنم اینو میتونم تو لینوکس تو vps استفاده کنم؟؟؟نمیخام که از نسخه لینوکسیش استفاده کنم

6= این cpanel رو باید خودم تو vps نصب کنم یا نصب است یا نباید نصب کنم اصلا قاطی کردم وقتمم خیلی کمه
هرچی به ذهنتون میرسه برای اموزش بگید لطفا

ممنون

1 - شما رو سرور مجازی vmware نصب کنید , برای یادگیر بهتر هست رو سیستم خودتون vmware رو نصب کنید ...
2 - برای نصب vmware باید سرور اختصاصی تهیه کنید و روی لینوکس نصب میشه .
3 - Debian
5 - یک سرور مجازی تهیه کنید با سیستم عامل ویندور ...
6 - شما میخواهید سایتتون رو تو سرور مجازی راه اندازی کنید یا فقط قسمت دانلود سایتتون !!؟
-

mosi2007
April 19th, 2012, 22:05
1 - شما رو سرور مجازی vmware نصب کنید , برای یادگیر بهتر هست رو سیستم خودتون vmware رو نصب کنید ...
2 - برای نصب vmware باید سرور اختصاصی تهیه کنید و روی لینوکس نصب میشه .
3 - Debian
5 - یک سرور مجازی تهیه کنید با سیستم عامل ویندور ...
6 - شما میخواهید سایتتون رو تو سرور مجازی راه اندازی کنید یا فقط قسمت دانلود سایتتون !!؟
-

1=نه میخوام کل سایتم رو بزارم تو vps بعد vps امکان دانلود و اپلودبرای کاربران میده یا نه ؟؟؟
2= باید vps رو برام کانفیگ کنن و کانفیگ شامل چه چیز هایی میباشد و رایگان این کارو میکنن؟؟؟
3=این vps که میگیریم apache phpmyadmin mysql را خودم باید نصب کنم یا خود صاحب سرور این کارو میکنه ؟؟؟
4=بالاخره نفهمیدم که خودم باید vmware نصب کنم تو vps یا برام صاحب سرور نصب میکنه ؟؟؟
5=برای کار با کنترل پانلها از کجا بهشون وصل بشم که سایتو مدیریت کنم از همین اینترنت تو پی سی میشه یا نه؟؟؟

ms313
April 19th, 2012, 22:11
1=نه میخوام کل سایتم رو بزارم تو vps بعد vps امکان دانلود و اپلودبرای کاربران میده یا نه ؟؟؟
2= باید vps رو برام کانفیگ کنن و کانفیگ شامل چه چیز هایی میباشد و رایگان این کارو میکنن؟؟؟
3=این vps که میگیریم apache phpmyadmin mysql را خودم باید نصب کنم یا خود صاحب سرور این کارو میکنه ؟؟؟
4=بالاخره نفهمیدم که خودم باید vmware نصب کنم تو vps یا برام صاحب سرور نصب میکنه ؟؟؟
5=برای کار با کنترل پانلها از کجا بهشون وصل بشم که سایتو مدیریت کنم از همین اینترنت تو پی سی میشه یا نه؟؟؟
دوست عزز بستگي داره از كي خريد كنيد.
بله اين امكان رو ميده اگه ويندوز باشه iis و اگه لينوكس باشه اگه خواستين رايگان باشه koloxo و اكه هم پولي خواستين از كسي كه خريد مي كنيد بپرسيد بهتون مي گن.
2- بازم بستگي به فروشنده داره يه عده رايگان انجام ميدن يه عده پول مي گيرن.
3-فكر كنم هزينه دريافت كنن نصب كنن.
4-اين برنامه رو خودشون نصب مي كنن.
بله از طريق اينترنت بستگي به پنلتون داره اگه ريموت دستكتاپ باشه ، بار يموت دسكتاپو اگه ديگر پنل ها باشه برنامه هاي خاص خودشو داره.
لطفا در خواست سروريس كنيد اگه مي خواهين خريد كنيد و شرايطتتون رو بگيد تا براتون قيمت بدن.