PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وریفای کردن حساب آلرت پی. لطفا راهنمایی کنید

p30gem
April 19th, 2012, 15:16
من یک حساب آلرت پی دارم که چند سال پیش باز کرده بودم و جدیدا مقداری دلار به حسابم واریز شده ولی چون حسابم وریفای نشده نمی تونم از حساب برداشت کنم . دوستانی که از آلرت پی استفاده می کنند لطفا رهنمایی بفرمایید. چطوری باید حساب آلرت پی رو وریفای کرد؟ آیا با گیفت کارت می توان وریفای کرد؟

cartman10mpi
April 19th, 2012, 19:40
شما باید به صورت حساب کارت دسترسی داشته باشید ، از حسابتون مبلغ یک دلار و خورده میکش مثلا "۱.۳۶" دلار و از شما می‌خواد که با کنترل حسابتون در صورت حساب کارت مبلغ کسری این مقداری که از حسابتون کشیده شده‌رو بهش بگید (۳۶)، در این صورت کارتتون رو تائید می‌کنه .

Fracture
April 19th, 2012, 21:50
شما باید به صورت حساب کارت دسترسی داشته باشید ، از حسابتون مبلغ یک دلار و خورده میکش مثلا "۱.۳۶" دلار و از شما می‌خواد که با کنترل حسابتون در صورت حساب کارت مبلغ کسری این مقداری که از حسابتون کشیده شده‌رو بهش بگید (۳۶)، در این صورت کارتتون رو تائید می‌کنه .
فقط همین؟ تائید آدرس نمیخواد؟ لیمیت نمیشه؟

cartman10mpi
April 20th, 2012, 14:31
حقیقتش کلا چند راه داشت و این هم یکی‌ از اونا بود . بنده هم فقط همین کاری که بالا توضیح دادم رو انجام دادم و الان اکانت من "Personal Pro Verified" هست. بعد‌ها اگر لیمیت بشه به خاطره شاید کار‌های مشکوک نسبت به قوانین خودشون لیمیت بکنند .از اون اطلاتی‌ ندارم که در چه شرایطی لیمیت میکنند حساب رو .