PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسورد vps

serverstar.ir
April 19th, 2012, 11:07
سلام

به علت بی توجهی یه سری از مشتریان ما وقتی سرور رو گرفتن بعد 2 ماه پسوردشو تغییر ندادن و چون 30 تا رنج ip ما رو یه سرور پشت هم هست یه نفر رفته خیلی راحت یکی یکی پسوردا رو تست کرده و چون پسورو سرور موقه تحول همه یکی هستش پسورد رو راحت عوض کرده 3 تا از سرورا رفتن رو هوا :-$ این یارو یکی از مشتریان ما بوده حتما" چون پسورد رو میدونه !!!

دوستان راهی ندارید پسوردش رو در بیارم ؟؟؟:-&

ariya1
April 19th, 2012, 11:20
تا جایی که اطلاع داریم خیر نمیشه:((:63:

serverstar.ir
April 19th, 2012, 11:22
میشه ... راهش رو در میارم و اینجا میزارم

serverstar.ir
April 19th, 2012, 13:27
سلام مرسی راه بهتری پیدا کردم خیلی کم دردسر هستش

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

ابتدا DVD ویندوز را در داخل درایو سیستم خود قرار دهید و سیستم خود را از روی DVD بوت کنید.پس از بالا آمدن صفحه نصب ویندوز، در پایین پنجره گزینه Repair your computer را انتخاب کنید.

سپس در پنجره بعدی گزینه Command Prompt را از پایین انتخاب کنید.

پس از باز شدن پنجره cmd ما نیاز داریم از فایلی را که قرار است برای ورود به ویندوز دستکاری کنیم در محلی دیگری بکاپ بگیریم.برای اینکار دستور زیر را تایپ کنید:

copy c:\windows\system32\sethc.exe c:\

حلا فقط کافیست فایل اجرایی cmd را کپی کنیم،برای اینکار دستور زیر را تایپ کنید:

copy c:\windows\system32\cmd.exe c:\windows\system32\sethc.exe

سیستم خود را ریستارت کنید و بگذارید به صورت عادی ویندوز لود شود.
زمانی که صفحه خوش آمد گویی و در خواست پسورد را مشاهد کردید دکمه Shift کیبورد را ۵ بار فشار دهید تا پنجره command prompt در حالت administrator نمایش داده شود.

حال زمان عوض کردن پسورد ویندوز است،دستور زیر را تایپ کنید:

net user geek MyNewPassword

توجه:به جای geek باید نام کاربری و یندوز خود و به جای MyNewPassword پسورد جدیدی را که میخواهید جایگزین پسورد فعلی شود تایپ کنید.

اکنون میتوانید با پسورد جدید براحتی وارد ویندوز شوید.

در آخر باید فایل اصلی sethc.exe را که از آن بکاپ گرفته ایم را جایگزین فایل فعلی کنیم.کافیست دوباره سیستم خود را از سی دی وی ویندوز بوت کنید و زمانی که بعد از قسمت Repair your computer پنجره cmd نمایش داده شد دستور زیر را برای جایگزینی تایپ کنید:

copy c:\sethc.exe c:\windows\system32\sethc.exe

در آخر سیتم خود را ریستارت کنید.

و باید بگم این آموزش واسه ویندوز 2003 نیستش :دی

RoobinaServer
April 19th, 2012, 13:37
سلام چه راهی بهتر پیدا کردید؟

serverstar.ir
April 19th, 2012, 13:52
با ریپیر که عوض نمیشه پسورد من دارم به خاطر نداشتن بکاپ دردسر میکشم

2 راه هستش یکی نصب ویندوز کنار ویندوز قیلی و کپی کردن اطلاعات
روش دوم همون ویندوز رو فقط فایل های سیستمی رو پاک و دوباره نصب کنید که وسط نصب پسورد جدید میدید

fck_hamed
April 20th, 2012, 01:19
میتونید از برنامه reset password استفاده کنید
که با بوت شدن و مراحل نرم افزار پسورد جدید تعریف کنید!
این برنامه هم نسخه ویندوز داره هم لینوکس
تو انجمن هم سرچ کنید هست آموزشش

the_coder
April 20th, 2012, 04:56
سلام
باید پسورد ویندوز رو بردارید و پسورد جدید بزارید ، برای اینکار باید تغییراتی توی فایل SAM ویندوز بدید برای اینکار :
اول باید با یک ISO بوت ، وارد محیط DOS بشید(مثلا iso ویندوز 98)
و بعد iso ای به نام pwd هست (با سرچ ساده پیدا می کنید) رو داخل محیط داس اجرا کنید و بعد از اجرا بقیه ماجرا مشخصه
و بعد از ری استارت ویندوز بدون پسورد بالا میاد ، و باید برید و پسورد جدید روی ویندوز بزارید
فردا اگر وقت کردم یک فیلم آموزشی ازش تهیه می کنم و میزارم چون ظاهرا خیلیا بهش احتیاج دارن و بار ها دیدم پرسیده شده
موفق باشید

ilmavps
April 20th, 2012, 10:12
درود بر شما

شخصا این مشکل را داشتم و راه حلی پیدا نکردم تا همین چند روز پیش که یکی از دوستان در تایپکی راه مناسبی معرفی کرده بود استفاده از :

Hirens.BootCD.9.5.iso

البته در حال حاظر لینک را ندارم جستجو کنید اگر نتیجه حاصل نشد با من تماس بگیرید براتون فایلا بفرستم کار کردن با این بوت راحت تر هست و امکانات بیشتری هم دارد

با این iso میتونید پسورد ادمین را پاک کنید

serverstar.ir
April 20th, 2012, 14:08
دوستان عزیز چیزایی که شما دارید میگید نمیشه با مجازی ساز پیدا کرد کامپیوتر خونگی نیست که ... لطفا" اول بخونید

MagicVps.Com
April 20th, 2012, 15:41
دوستان عزیز چیزایی که شما دارید میگید نمیشه با مجازی ساز پیدا کرد کامپیوتر خونگی نیست که ... لطفا" اول بخونید

برای چی نمیشه عزیز بجای فایل ایزو ویندوزاین ایزوهای که دوستان توضیح دادن اونها را توی دیتا استور ابتدا اپ کرده و بعد از قسمت تنضمیات ایزو را مانت کرده و مابقیه قضیا که دوستان توضیح دادن

the_coder
April 20th, 2012, 16:06
سلام
عزیز روش که گفتم برالی مجازی ساز بود و جواب میده
اگر رسیدم تا شب آموزش کاملم میزارم(قول نمیدم)
موفق باشید

sepiddownload.com
April 21st, 2012, 17:48
سلام.
عزیز برای هر مشکلی یک راهی وجود دارد...
امیدوارم راهشو سریعتر پیدا کنید و جلوی مشتریانتون سرافکنده نشید !

Sajad
April 21st, 2012, 18:03
https://www.google.com/search?hl=fa&q=%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D9%88%DB%8C%D9%8 6%D8%AF%D9%88%D8%B2+2003+site%3Awebhostingtalk.ir&oq=%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D9%88%DB%8C%D9% 86%D8%AF%D9%88%D8%B2+2003+site%3Awebhostingtalk.ir&aq=f&aqi=&aql=&gs_nf=1&gs_l=serp.3...15868.25865.0.26060.0.0.0.0.0.0.0.0. .0.0.pezCBP9fEhU
تاپیک بسته شد.