PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قویترین سرور دنیا چیه ؟

persiantools
April 19th, 2012, 00:01
قویترین سروری که تا حالا یک دیتاسنتر ارائه کرده چیه ؟
من قویترین سروری که دیدم
HG
2012 (http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/hg_2012.xml)
ovh
هست

RezaFH
April 19th, 2012, 01:02
سرورها برای کاربرد عمومی، نیاز نیست خیلی خیلی قوی باشند و معمولا خیلی کم پیش میاد که چنین سروری برای کسی نیاز باشه!
به همین دلیل هم دیتاسنتر ها خیلی خیلی کم چنین سرورهایی رو ارائه میدن.
اصولا فرقی هم براشون نمیکنه، چون در مقابل چیزی که ارائه میدن، هزینه دریافت میکنند، اما با توجه به درخواست کم اصلا اقتصادی نیست.
OVH هم با توجه به اینکه بیشتر برای قطعات هزینه Setup میگیره براش تا حدودی اقتصادی میشه
کسی اگر بخواد هزینه قطعات رو بده، بنده هم میتونم یک سرور خیلی قوی و حتی قوی تر از این براش جمع کنم!

allbert
April 19th, 2012, 01:04
به نظر من قدرت و کیفیت سرور به نوع قطعات مورد استفاده شده هم مربوط میشه

اگر کیفیت ها یکی بود singlehop نهایت رمش 24گیگ نبود و 500 گیگ رم میداد

اما اگر از نظر قدرت میخواید مثال بزنید دیتاسنتر های گوگل خیلی عالی طراحی شدند

و تو فروشنده ها هم بیشترین منابع سخت افزاری رو همون مدلی که شما گفتید هست

persiantools
April 19th, 2012, 09:18
سرورها برای کاربرد عمومی، نیاز نیست خیلی خیلی قوی باشند و معمولا خیلی کم پیش میاد که چنین سروری برای کسی نیاز باشه!
به همین دلیل هم دیتاسنتر ها خیلی خیلی کم چنین سرورهایی رو ارائه میدن.
اصولا فرقی هم براشون نمیکنه، چون در مقابل چیزی که ارائه میدن، هزینه دریافت میکنند، اما با توجه به درخواست کم اصلا اقتصادی نیست.
OVH هم با توجه به اینکه بیشتر برای قطعات هزینه Setup میگیره براش تا حدودی اقتصادی میشه
کسی اگر بخواد هزینه قطعات رو بده، بنده هم میتونم یک سرور خیلی قوی و حتی قوی تر از این براش جمع کنم!

ممنون میشم قیمت کامل قطعات سخت افزاری یک سرور خیلی قوی رو بفرمایید