PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر نمایندگی هاست از سنتوس به کلود لینوکس

mogtabaa
April 18th, 2012, 12:59
با سلام به همگی
دوستان من یه نمایندگی هاست از یه شرکت دارم
یه مدت پیش وارد نمایندگی شدم دیدم جایی که قبلا سیستم رو می زد
سنتوس الان نوشته کلود لینوکس
حالا سوال من اینه
1- کدوم یکی بهتره و مشکلات کمتری داره
2- کدوم از لحاظ قیمتی بالاتره
3- البته اینو هم بگم که مشکلاتی برای نصب اسکریپت ها هم پیدا کردم
4- آیا می تونم بهشون بگم قانونا یا عرفا که هاست نمایندگی منو به همون
سیستم قبلی برگردونن؟

ممنون و متشکر از ارسال نظرات خوبتون

Maya
April 18th, 2012, 13:12
پایداری کلود بالاتر است و سیستم ها تفاوتی ندارد
مشکلی براتون پیش نخواهد امد .

mohsen1
April 18th, 2012, 14:04
1- کلود لینوکس
2- کلود لینوکس
3- به کلود لینوکس ارتباطی نداره !
4- سیستم عامل عوض شده ، کلود لینوکس قابلیت نیست که برای یکی فعال باشه و برای یکی نه!

جای شما باشم ازشون تشکر هم می کنم ...

m_hdi
April 19th, 2012, 00:49
مشکلات هاست معمولا ربطی به سیستم عامل نداره مگر مشکلات خود کنترل پنل پیدا کنه پس شما برای اسکریپت وغیره ربطی به سیستم عامل پیدا نمیکنید از نرم افزار های نصب شده بر روی سیستم عامل هست مثل php وغیره
این دو که گفتید دو سیستم عامل هستند و ربطی به مشکلات هاست شما نداره

astro.alireza
April 19th, 2012, 01:04
نمی شه گفت سیستم عامل عوض شده! لینوکس در واقع اسم هسته ای هست که توی این سیستم عامل ها استفاده شده و تفاوت نسخه های لینوکس در تفاوت برنامه هایی هست که به صورت ماژولار به اون اضافه شده.
کلاد لینوکس یه برنامه هست که روی لینوکس سنت او اس نصب می شه و امکانات مدیریتی خاصی به اون میده. یعنی سیستم عامل شما عوض نشده و فقط به واسطه نصب این برنامه امکانات خاصی به اون اضافه شده و حالا اسمش هم عوض شده!
از این جور چیزا تو لینوکس زیاد هست. مثلا ubuntu هم توزیع هایی به نام های kubuntu, xubuntu, edubuntu و ... داره که تفاوت اونها صرفا به خاطر تفاوت برنامه هایی هست که به صورت پیش فرض روشون نصب شده وگرنه همه یکی هستند

m_hdi
April 19th, 2012, 01:08
درسته هسته یکی هست ولی تفاوت زیاد........

Talahost.Com
April 19th, 2012, 01:25
نمی شه گفت سیستم عامل عوض شده! لینوکس در واقع اسم هسته ای هست که توی این سیستم عامل ها استفاده شده و تفاوت نسخه های لینوکس در تفاوت برنامه هایی هست که به صورت ماژولار به اون اضافه شده.
کلاد لینوکس یه برنامه هست که روی لینوکس سنت او اس نصب می شه و امکانات مدیریتی خاصی به اون میده. یعنی سیستم عامل شما عوض نشده و فقط به واسطه نصب این برنامه امکانات خاصی به اون اضافه شده و حالا اسمش هم عوض شده!

برنامه نیست، یک سیستم عامل با هسته اختصاصی خاص خودش هست.