PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای انتخاب دیتاسنتر برای سرور دانلود

arvin_b
April 17th, 2012, 01:08
سلام

برای یک سرور که برای دانلود باشه نوع دانلود هم فیلم هست چه دیتاسنتری در نظر دارید ؟

می خوام که سرعت شبکه اش خوب باشه آپتایم خوب ولی با موارد کپی رایت زیاد مشکلی نداشته باشه چون این سرور برای یک سایت دانلود فیلم خواهد بود !!!!

در کل به نظر دوستان کدام دیتاسنتر بهتره ؟

دوستان نظرات خود را درتایپک قرار بدند !!!

پیشاپیش از جواب دوستان متشکرم

hostspace
April 17th, 2012, 01:17
من server4you.com
رو پیشنهاد می کنم
قبلا باهاشون کار کردم و مشکلی نداشه
سرویس هم خوبه

3245
April 17th, 2012, 01:26
سلام
سرور دانلود 1-پهنای باند ارزون نیاز داره(جایی باشه که ارزون بده پهنای باند) 2- هارد ارزون باشه چون هاست دانلود محل ذخیره سازی هست) امضا من رو بخونید

ارادت

RezaFH
April 17th, 2012, 01:55
سلام

با توجه به اینکه شما تاپیک رو توی بخش کولوکیشن ایجاد کردید، آیا قصد کولو کردن دارید؟
چون بعضی دیتاسنترها هستند که فقط برای کولوکیشن هستند
یا دیتاسنترهایی که سرور اجاره میدن ولی خدمات کولوکیشن ارائه نمیدن
برای این نوع استفاده هم معمولا دیتاسنترهای هلند پیشنهاد میشن
مگر اینکه آی پی خودتون رو داشته باشید و هر جایی بتونید استفاده کنید که این هم بحثش جداست

RoobinaServer
April 17th, 2012, 03:03
هتزنر

arvin_b
April 17th, 2012, 11:15
سلام

با توجه به اینکه شما تاپیک رو توی بخش کولوکیشن ایجاد کردید، آیا قصد کولو کردن دارید؟
چون بعضی دیتاسنترها هستند که فقط برای کولوکیشن هستند
یا دیتاسنترهایی که سرور اجاره میدن ولی خدمات کولوکیشن ارائه نمیدن
برای این نوع استفاده هم معمولا دیتاسنترهای هلند پیشنهاد میشن
مگر اینکه آی پی خودتون رو داشته باشید و هر جایی بتونید استفاده کنید که این هم بحثش جداست

سلام

بله قصد کولو داریم سرور را بعد از انتخاب دیتاسنتر تهیه میشه !!!

الان این اولین سروری هست که داریم تهیه می کنیم پس هنوز در این کار اطلاعاتی ندارم

شما کجا و چه چیز هایی را پیشنهاد می کنید ؟

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

سلام
سرور دانلود 1-پهنای باند ارزون نیاز داره(جایی باشه که ارزون بده پهنای باند) 2- هارد ارزون باشه چون هاست دانلود محل ذخیره سازی هست) امضا من رو بخونید

ارادت

سلام

داخل امضای شما چیزی در مورد کولو ندیدم چون قصد دارم سرور را خودم خریداری کنم و داخل دیتاسنتر قرار بدم

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

دوستان به نظر شما یک سرور دانلود به یک فایروال سخت افزاری ویا نرم افزاری احتیاج داره

arvin_b
April 17th, 2012, 12:10
دیتاسنتر ؟
کشور ؟
با فایل های کپی رایت مشکل دارند یا نه؟

Mr_Parham
April 17th, 2012, 20:35
بهتتون Voxility رو پیشنهاد می کنم، من 6 ماهه دارم استفاده می کنم حرف نداره

arvin_b
April 17th, 2012, 21:24
بهتتون Voxility رو پیشنهاد می کنم، من 6 ماهه دارم استفاده می کنم حرف نداره

سلام
لطفا کشور وهمچنین آدرس وب سایت را هم بزارید

Mr_Parham
April 17th, 2012, 21:26
سلام
لطفا کشور وهمچنین آدرس وب سایت را هم بزارید
Voxility (http://www.voxility.com/)
در رومانی و آلمان هستند، من توی رومانی ازشون سرور برای هاست دانلود دارم راضی هستم، کیفیت پورتش هم خیلی خوبه و قیمت فوق العاده ای داره

arvin_b
April 18th, 2012, 11:11
دوستان اگر دیتاسنتر هایی غیر از دیتاسنتر هایی که معرفی شده سراغ دارند لطفا معرفی کنند
تمامی اطلاعات که در پست اول گفته شده را داشته باشه

stchost
April 18th, 2012, 12:14
بنده دیتاسنتر Leaseweb را بهتون پیشنهاد دادم که دوستان به اشتباه پست بنده را هم حذف کردن