PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کشور برای هاست

333
April 17th, 2012, 00:53
سلام به نظر شما بهترین کشو برای هاست کدمه من الان میخوام هاست بگیرم کدوم کشور بهتر از بقیه هست
المان /کانادا/المان
وپینگ چه تا ثیری در سایت داره

H.G.N
April 17th, 2012, 01:02
با سلام

دوست عزیز هر چه قدر مسافت سرور میزبان با شما کم باشه سرعت لود سایت شما بالاتر و پینگ پایین تر خواهد بود !

Usa : پینگ این کشور از 250 داریم به بالا !
Germany : پینگ از 160 به بالا !
Canada کار نکردم تا به حال !

در مورد کیفیت هم باید به حضورتون عرض کنم که کیفیت یک سرور و یا هاست تنها به کشور میزبان بستگی نداره !
کیفیت دیتاسنتر - قطعات سخت افزاری مورد استفاده در سرور و ... این ها تعدادی از عوامل هستند !

موفق و موید باشید

hostspace
April 17th, 2012, 01:20
بستگی داره چه چیزی نیاز داشته باشید . من سرعت بارگزاری سایت بالا نیاز دارشتم و از ایران سرویس گرفتم .
نمونه Tak WoW (http://www.takwow.com)

333
April 17th, 2012, 01:42
من برای سایت مجله خبری میخوام سرعت لودم هرچه بیشتر بهتر

tizparvaz
April 17th, 2012, 01:47
من برای سایت مجله خبری میخوام سرعت لودم هرچه بیشتر بهتر

اگر بازدید کنندگان فقط داخل کشورن و قصد گسترش آنچنانی ندارید سرورهای ایران مناسبند اگر میخواهی سایت بزگ و معتبری داشته باشید دو زبانه و هم در ایران و خارج از کشور فعالیت کنید و سرعت بالا نیاز دارید سایترو بر روی دو سرور یکی داخل یکی خارج قرار بدید که بر حسب آی پی بازدید کننده به سرور ارجعتر متصل بشه

m2n
April 17th, 2012, 01:50
سلام به نظر شما بهترین کشو برای هاست کدمه من الان میخوام هاست بگیرم کدوم کشور بهتر از بقیه هست
المان /کانادا/المان
وپینگ چه تا ثیری در سایت داره

دوست من فقط بگرد آمریکا بگیر بقیه همشون ..............

333
April 17th, 2012, 23:59
شما به چه دلیل میگید امریا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

RoobinaServer
April 18th, 2012, 00:04
سرور آلمان بهتره برای این کار

m2n
April 18th, 2012, 00:15
شما به چه دلیل میگید امریا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

آمریکایی ها بد جنس نیستن جنس خوب میدم در عوض پول می گیرن مثل هتزنر آلمان نیست پورت 100 رو به جای 1 گیگابیت بده دست مردم .:71:

the_coder
April 18th, 2012, 00:16
سلام
اول بستکی داره که می خواید هاست تهیه کنید یا می خواید هاست ارائه بدید
در کل بستگی به نوع و استفاده مشتریانتون و خودتون داره
من با توجه به شرایط خودم و احتیاج به پبنگ پایین برای لود سریع و داشتن ضریب اطمینان بالاتر از بعضی جهات
ایران رو انتخاب کردم
موفق باشید

333
April 18th, 2012, 00:17
هزینه های هاست های ایران خیلی بیشتر است والمان قیمت هاش کمه من میخوام هاست تهیه کنم وسایتمو بزنم

the_coder
April 18th, 2012, 00:19
هزینه های هاست های ایران خیلی بیشتر است والمان قیمت هاش کمه من میخوام هاست تهیه کنم وسایتمو بزنم
سایتتون درچه زمینه ای هست؟ و چقدر فضا نیاز دارید؟ اونقدر ها هم که میگید هاست ایران گرون نیست

Ashkankamangar.ir
April 18th, 2012, 00:19
فقط آلمان و هتزنر
پینگ سرور مارو ببین
5501

هتزنر و آلمان هست

DeltaGostar
April 18th, 2012, 00:29
سرعت لود شدن و نیز مسافت به اندازه نیست که شما یا کسی فرقی رو بین اروپا و امریکا حس کند - بهترین کشور برای میزبانی امریکای شمالی است به علت - sla برق , بک بن های شبکه - و بسیاری از مسائل

H.G.N
April 18th, 2012, 00:30
با سلام

دوست عزیز - بنده شخصا هم با آلمان کار کردم ( گیگا - هتزنر ) و الان هم سرور در این دیتاسنترها داریم !

اما کیفیت دیتاسنترهای Usa واقعا بالاست - اگر اسکریپت نال شده و .... نیمخواید روی هاستتان نصب کنید حتما با Usa کار کنید !