PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس

tizparvaz
April 16th, 2012, 23:11
سلام
من چطوری میتونم لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین رو مستقیم خریداری کنم ؟ آیا فرقی هم داره خرید مستقیم یا با واسطه
و اینکه اگر بخوام از همکارا بخرم پیشنهاد شما کدوم شرکته ؟

bepad
April 16th, 2012, 23:50
سلام

در صورت نیاز در خدمتیم سی پنل و دایرکت

ایران لایسنس (http://iranlicense.ir/)

موفق باشید

MOHAMMAD MOHSEN
April 16th, 2012, 23:57
سلام
من چطوری میتونم لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین رو مستقیم خریداری کنم ؟ آیا فرقی هم داره خرید مستقیم یا با واسطه
و اینکه اگر بخوام از همکارا بخرم پیشنهاد شما کدوم شرکته ؟

برای دایرکت ادمین می تونید مستقیم ازشون پنل بگیرید برای ثبت لایسنس اول ثبت نام کنید تو directadmin.com بعد یه ایمیل بدین به sales@directadmin.com پنل مبنی بر اینکه سرور میفروشید تعرفه های تخفیفی رو براتون اعمال میکنن اما برای سی پنل اصلا توصیه نمیکنم که مستقیم بگیرد از آلماهاست بگیرید. سایت جدیدشون برای لایسنس بسیار عالی هست و می تونید هر موقع که خواستین تغییر آیپی بدین لایسنس هم پس از پرداخت آنی فعال میشه آدرس پرتال جدیدشون برای ثبت لایسنس
Instant Licence Activation | AHLM (http://www.ahlm.co.uk)

novinvps.com
April 17th, 2012, 00:02
سلام

در صورت نیاز در خدمتیم سی پنل و دایرکت

ایران لایسنس (http://iranlicense.ir/)

موفق باشید

از اینکه ایران لایسنس را برای خرید خود انتخاب کرده اید از شما سپاسگذار هستیم.شما میتوانید برای تهیه لایسنس مورد نظر خود از منو های سایت وارد بخش فروش و توضیحات ان لایسنس شوید قابل ذکر است در هر زمان برای رفع ابهامات و سوالات خود میتوانید از منو های سایت وارد بخش پشتیبانی شده و سوالات خود را با اپراتور های ایران لایسنس در میان بگذارید.هدف ایران لایسنس تامین نیاز های نرم افزار و ایجاد پلی جهت استفاده مصر

قاطی نشون میده یونیکد
برای کروم بد نشون میده

bepad
April 17th, 2012, 00:05
سلام

با فایر فاکس سازگار و بدون مشکل است

موفق باشید

AlmaHost
April 17th, 2012, 00:13
باسلام
https://www.ahlm.co.uk
پیشنهاد میشه! مدیریت کامل لایسنس خود و فعال سازی آن بلا فاصله بعد از پرداخت.
موفق باشید

novinvps.com
April 17th, 2012, 00:14
باسلام
https://www.ahlm.co.uk
پیشنهاد میشه! مدیریت کامل لایسنس خود و فعال سازی آن بلا فاصله بعد از پرداخت.
موفق باشید

دقیقا 2 ساعت پیش بود نگاه کردم موجودی زده بود 0
صفره هنوز؟

AlmaHost
April 17th, 2012, 00:18
دقیقا 2 ساعت پیش بود نگاه کردم موجودی زده بود 0
صفره هنوز؟

باسلام
شما از لینک قدیمی مشاهده میکردید!
الان مدت سه هفته میباشد که سایت مذکور در دسترس میباشد و آماده سرویس دهی 24x7x365 به شما میباشد. تمام سیستم هم به صورت اتوماتیک میباشد
موفق باشید

tizparvaz
April 17th, 2012, 01:30
ممنون از آقای محمد حسین
میخوام بدونم مثلا الان آلما هاست که داره لایسنس میفروشه به قول معروف در راه رضای خدا که موش نمیگیره (بی ادبی نشه فقط مثل بود) میخوام بدونم چطوری میشه این لایسنسهارو با تخفیف گرفت یا سود فروشش چطوریه بلاخره باید سود داشته باشه دیگه
اگر خودمون بخوایم بفروشیم باید چطور اقدام کنیم ا کجا شروع کنیم آیا همین آلما هاست که تقریبا دیگه انحصاری شده واسه خرید لایسنس تخفیف خاصی داره ئاسه فروشنده ها یا نه همه یکسانن

MOHAMMAD MOHSEN
April 17th, 2012, 01:37
ممنون از آقای محمد حسین
میخوام بدونم مثلا الان آلما هاست که داره لایسنس میفروشه به قول معروف در راه رضای خدا که موش نمیگیره (بی ادبی نشه فقط مثل بود) میخوام بدونم چطوری میشه این لایسنسهارو با تخفیف گرفت یا سود فروشش چطوریه بلاخره باید سود داشته باشه دیگه
اگر خودمون بخوایم بفروشیم باید چطور اقدام کنیم ا کجا شروع کنیم آیا همین آلما هاست که تقریبا دیگه انحصاری شده واسه خرید لایسنس تخفیف خاصی داره ئاسه فروشنده ها یا نه همه یکسانن

محمد محسن البته!
آلما از buycpanel.com می گیره تخقیف رو نمیدونم آقای آرایش خودشون باید زحمت جواب رو بکشن. به نظر من برای دادن لایسنس سی پنل باید بهترین شکل اینه که یکی رو انور داشته باشین و اون براتون خرید کنید که حساب معتبر و درست حسابی باشه و اگه مشکل پیش اومد بتونه راحت پیگیری کنه

AlmaHost
April 17th, 2012, 01:39
ممنون از آقای محمد حسین

باسلام
ما میزبان بیش از 800 لایسنس هستیم در ماه! در طی یک الی دوماه آینده هم Partner شرکت مذکور cPanel خواهیم شد!
در صورتی که میخواهید میتوانیم به شما نمایندگی فروش بدهیم طی دو الی سه هفته آینده هم خود شما مستقیم از سایتتون میتونید محصولات ما رو بفروشید.
برای گرفتن نمایندگی هم به account[at]almahost.co.uk ایمیل ارسال کنید به همراه شرایطتون.
در مورد مثال هم خوشحال هستیم که اولین شرکتی در ایران هستیم به صورت انحصاری محصولاتی مانند cPanel را به این صورت ارائه میدهیم! و راهی امن و راحت رو برای کاربران ایرانی فراهم کردیم!
موفق باشید

tizparvaz
April 17th, 2012, 01:43
باسلام
ما میزبان بیش از 800 لایسنس هستیم در ماه! در طی یک الی دوماه آینده هم Partner شرکت مذکور cPanel خواهیم شد!
در صورتی که میخواهید میتوانیم به شما نمایندگی فروش بدهیم طی دو الی سه هفته آینده هم خود شما مستقیم از سایتتون میتونید محصولات ما رو بفروشید.
برای گرفتن نمایندگی هم به account[at]almahost.co.uk ایمیل ارسال کنید به همراه شرایطتون.
در مورد مثال هم خوشحال هستیم که اولین شرکتی در ایران هستیم به صورت انحصاری محصولاتی مانند cPanel را به این صورت ارائه میدهیم! و راهی امن و راحت رو برای کاربران ایرانی فراهم کردیم!
موفق باشید
اگر شرایط نمایندگی رو عمومی اعلا کنید ممنون میشم که بقیه هم بتونن استفاده کنم فک کنم این نمایندگی که گفتید طرفدار زیادی داره منظورم همین که ما هم بتونی داخل سات لایسنس بفروشیم هست

AlmaHost
April 17th, 2012, 01:45
اگر شرایط نمایندگی رو عمومی اعلا کنید ممنون میشم که بقیه هم بتونن استفاده کنم فک کنم این نمایندگی که گفتید طرفدار زیادی داره منظورم همین که ما هم بتونی داخل سات لایسنس بفروشیم هست

این شرایط بسته به شرایط افراد یا شرکتی که درخواست میکنند دارد!
عرض کردم در صورت تمایل شرایطتون رو برای ما به ایمیل account[at]almahost.co.uk ارسال کنید تا پس از بررسی شرایط همکاری برای شما ارسال شود
موفق باشید