PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل من با سایت پیوند ها

rain man
April 16th, 2012, 21:06
سلام دوستان

یه مشکلی با فایرفاکس دارم
الکی واسم صفحه پیوند ها باز میشه و واقعا اعصاب خورد کنه...مثلا دارم یچیزی را میخونم یه تب جدید باز میشه و سایت پیوند ها میاد بالا
حالا یه بار طوری نیست بیخیالش میشم و تب را نمیبندم و میرم سر کارم دوباره همون صفحه پیوند ها رفرش میشه و من دوباره منتقل میشم اونجا
ببندمش دوباره باز میشه
یچیز اعصاب خورد کن
با همین کار ها رسیده به الکسای 506 جهانی و 5 ایرانی
چون شنیدم خیلی ها این مشکل را دارن

میشه یه راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم....نمیشه یه ادرس را بلاک کرد توی فایر فاکس

ممنون میشم کمک کنید

با تشکر

tizparvaz
April 16th, 2012, 21:21
سلام دوستان

الکی واسم صفحه پیوند ها باز میشه و واقعا اعصاب خورد کنه...مثلا دارم یچیزی را میخونم یه تب جدید باز میشه و سایت پیوند ها میاد بالا
حالا یه بار طوری نیست بیخیالش میشم و تب را نمیبندم و میرم سر کارم دوباره همون صفحه پیوند ها رفرش میشه و من دوباره منتقل میشم اونجا
ببندمش دوباره باز میشه
یچیز اعصاب خورد کن

میشه یه راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم....نمیشه یه ادرس را بلاک کرد توی فایر فاکس

ممنون میشم کمک کنید

با تشکر

برخی از آنتی ویروسها این مشکلرو برطرف میکنه کسپر اسکای رو میدونم این آپشن رو داره که یه سایترو ***** کنیکه باز نشه

Reza.exe
April 16th, 2012, 21:21
با افزونه Adblockplus ببندش
آخرین باری که این صفحه را دیدم یادم نمیاد کی بود :d

arman_2
April 16th, 2012, 21:23
احتمالا block popup windowns خاموش نیست؟

rain man
April 16th, 2012, 21:29
برخی از آنتی ویروسها این مشکلرو برطرف میکنه کسپر اسکای رو میدونم این آپشن رو داره که یه سایترو ***** کنیکه باز نشه

والا کسپراسکای پیور دارم ولی نمیدونم از کجاش باید بلاک کنی
شما میدونی؟؟

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

با افزونه Adblockplus ببندش
آخرین باری که این صفحه را دیدم یادم نمیاد کی بود :d

اقا دستت درد نکنه امتحان میکنم و خبرشا همینجا میزنم;)

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

احتمالا block popup windowns خاموش نیست؟

والا نمیدونم ولی فکر کنم یه افزون واسه خود فایر فاکس باشه بهتره
چون block popup windowns همه پاپ اپ ها را بلاک میکنه درسته؟؟

tizparvaz
April 16th, 2012, 21:59
والا کسپراسکای پیور دارم ولی نمیدونم از کجاش باید بلاک کنی
شما میدونی؟؟

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

اقا دستت درد نکنه امتحان میکنم و خبرشا همینجا میزنم;)

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

والا نمیدونم ولی فکر کنم یه افزون واسه خود فایر فاکس باشه بهتره
چون block popup windowns همه پاپ اپ ها را بلاک میکنه درسته؟؟

تو ستینگ کسپر یه آپشن چیلدرن داره اونو فعال کنید و آدرس پیوندهارو بذارید تو بلاک دیگه باز نمیشه

mehran00
April 16th, 2012, 22:18
سلام دوستان

ببندمش دوباره باز میشه
یچیز اعصاب خورد کن

ممنون میشم کمک کنید

با تشکر

دوست عزیز سایت پیوند ها اکی باز نمیشه شما داخل سایتی که هستی مثلا اگه داخل صفحه پیچ فیس بوم باشه طبیعتا صفحه *****ینگ میاد که بعد از 30 ثانیه خودش اتوماتیک وارد صفحه لینکا میشه که واسه شما اینطور میشه اما شما میتونید با افزونه Block site (خودم استفاده میکنم ) که سایت پیوند ها داخلش ادد میکنید هر صفحه که باز میکنید بهتون میگه که داخل صفحه سایت بلوک شده هست یا نه و اتوماتیک غیر فعال میکنه

Ashkankamangar.ir
April 16th, 2012, 22:28
دوست عزیز سایت پیوند ها اکی باز نمیشه شما داخل سایتی که هستی مثلا اگه داخل صفحه پیچ فیس بوم باشه طبیعتا صفحه *****ینگ میاد که بعد از 30 ثانیه خودش اتوماتیک وارد صفحه لینکا میشه که واسه شما اینطور میشه اما شما میتونید با افزونه Block site (خودم استفاده میکنم ) که سایت پیوند ها داخلش ادد میکنید هر صفحه که باز میکنید بهتون میگه که داخل صفحه سایت بلوک شده هست یا نه و اتوماتیک غیر فعال میکنه
نه عزیز این مشکلو ما الان 2 ماهه داریم
جالبه برای ما فقط توی فروم ها وی بی اینجوری میشه
یهو تو یه تب باز میشه سایت پیوندها
البته الان اینترنت مخابرات رو که دارم باز نمیشه ولی تو اینترنت شرکت اندیشه سبز خزر مدام باز میشه

mehran00
April 16th, 2012, 22:31
نه عزیز این مشکلو ما الان 2 ماهه داریم
جالبه برای ما فقط توی فروم ها وی بی اینجوری میشه
یهو تو یه تب باز میشه سایت پیوندها
البته الان اینترنت مخابرات رو که دارم باز نمیشه ولی تو اینترنت شرکت اندیشه سبز خزر مدام باز میشه

خوب حتما کد پاپ آپ یا باز شدن صفحه جدید پس از مدت معینی میزارن شما اون افزونه که دادم استفاده کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه