PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر ویژه سرور مجازی (تجهیزات بالا)

iraniserver
April 16th, 2012, 19:14
با سلام و احترام

یک آفر موجود داریم از دیتاسنتر Hetzner آلمان . این آفر محدود هست و تنها دو عدد از اون ارائه خواهد شد.

مشخصات :

Memory= 4Gig + 128MB free
Cores= 4
Disk Space= 60Gig
Port= 1Gig

Vmware ESXI 5

هزینه ی 3 ماهه : 119 هزار تومان
هزینه ی 6 ماهه : 199 هزار تومان

برای سفارش کافی هست در پرتال وبسایت عضو (http://cp.iraniserver.com/cart.php)شده و به ما اطلاع دهید تا فاکتور سرویس برای شما صادر شود.
آفر آماده به تحویل می باشد.
آفر بصورت شش ماهه و سه ماهه می باشد.

دوستان و همکاران: لطفا اسپم ممنوع!

با تشکر فراوان

rezachess
April 16th, 2012, 21:25
سی پی یو سرور چی هست ؟؟
هزینه برای یک ماه نمی شه بپردازیم ؟؟

iraniserver
April 16th, 2012, 21:29
سی پی یو سرور چی هست ؟؟
هزینه برای یک ماه نمی شه بپردازیم ؟؟
جسارتا شما که یک دقیقه پیش در یاهو پی ام دادید و .... (!!) چرا ... ؟

i7
نخیر نمیشه متاسفانه

از چهار سی پیو هم دو هسته اشتراکی و دو هسته اختصاصی هستش

لطفا اسپم ممنوع جناب rezachess (http://www.webhostingtalk.ir/member/26273/) !

jj206
April 19th, 2012, 01:03
سلام

من یکی از این آفر ها رو گرفتم فعلا داریم تست می کنیم تا اینجا که همه چی آرومه

راستی من برا اینکه مورد سایتم خاص بود در کل یه 7 یا 8 ساعتی با جناب اکبری چت می کردیم

ایشون واقعا به سوالات پاسخ می دهند و برا مشتریان خود وقت می گذارند .

البته از نظر هزینه هم خیلی با آدم راه می آیند و کلا تا اینجا ما از ایشون راضی هستیم ایشالا که همین طور باشه تا آخر

در کل می تونن سرور رو هر طور که باب سلقتون هست براتون کانفیگ کنند و تحویل دهند

در جواب دهی به تیکت ها و آف های یاهو خیلی سریع هستند

باز هم می گم ما به شخصه خیلی ایشون را اذیت کردیم سر سرور اما ایشون با روی باز با ما برخورد کردند البته مشکل از سایت ما بود که تحت شرابط خاصی بود

از همین جا ازشون تشکر می کنم و مرسی

iraniserver
April 19th, 2012, 12:20
سلام

من یکی از این آفر ها رو گرفتم فعلا داریم تست می کنیم تا اینجا که همه چی آرومه

راستی من برا اینکه مورد سایتم خاص بود در کل یه 7 یا 8 ساعتی با جناب اکبری چت می کردیم

ایشون واقعا به سوالات پاسخ می دهند و برا مشتریان خود وقت می گذارند .

البته از نظر هزینه هم خیلی با آدم راه می آیند و کلا تا اینجا ما از ایشون راضی هستیم ایشالا که همین طور باشه تا آخر

در کل می تونن سرور رو هر طور که باب سلقتون هست براتون کانفیگ کنند و تحویل دهند

در جواب دهی به تیکت ها و آف های یاهو خیلی سریع هستند

باز هم می گم ما به شخصه خیلی ایشون را اذیت کردیم سر سرور اما ایشون با روی باز با ما برخورد کردند البته مشکل از سایت ما بود که تحت شرابط خاصی بود

از همین جا ازشون تشکر می کنم و مرسی
با تشکر از شما
دوستان توجه داشته باشند تنها یک عدد دیگر از این آفر باقی است

jj206
April 19th, 2012, 22:17
سلام

دوستان ما سرور رو تست کردیم گویا پورتش 100 بود و یا Oversell شدید اعمال شده بود

من سرور های با پورت 100 رو که میزاشتیم تو دانلود 10 مگ را راحت می داد در حالتی که سرور خلوت یود

اما این سرور که به ما دادند نتونست بالا 5 مگ رو دانلود کنه حالا این چه طور پورت یک گیگ می باشد ما نمی دونیم

راستی تست سرور ها در شرایط یکسان و در زمان یکسان بود و از کشور های آمریکا هلند و آلمان

در هر سه مورد که من سرور دارم سرعت خیلی ید بود در بعضی حالات زیر یک مگ و گاهی زیر 80 کیلو

البته ایشون عکسی از عملکرد سرور رو برامون سند کردند که می گفتند سرور یک گیگ هست والا ما که تست کردیم ندیدیم ولی همین تست رو

بر روی سرور هایدیگه مون کردیم سرعت بالاتر بودما فایل های 500 مگ رو برا دانلود میزاشتیم اما متسفانه نتونست خواسته مونو برآورده کنه

ولی پشتیبانی ایشون خوب بود و گاهی هم بهتر از خوب مرسی از همه عزیزان

سلام لطفا بقیه صفحات رو بخونین تا با بلایی که سر ما آوردند روبرو شد

jj206
April 20th, 2012, 14:22
سلام من امروز هم به تست سرور ادامه دادیم سرعت دانلود بسیار بد تر از زمانی بود که من در بالا ذکر کردم
خیلی پایین بود و در حد 400 کیلو بایت و بالاتر هم نمی رسید.
فعلا سرور رو کنسل کردیم اما جناب ایرانی زیر بار نرفتند و قبول نکردند که سرعت پایینه
ما هم قراردادرو کنسل کردیم اما چون شول یک ماه رو دادیم حدودا همین مقادار زمان سرور دست ما می مونه
. در صورتی که در قرارداد بود که اگه سرور مشکل داشت 18 روز کارانتی برگشت پول داره اما متاسفانه همش دروغ بود و پولمون حیف شد.
باز هم از کسانی که می خوان از ایشون خرید کنن می خوام بیشتر تحقیق کنند.

سلام دوباره من این عکس رو گرفتم براتون میزارم در سمت راست داریم از سرور ایشون با vps که در آمریکا ست و پورتش یک گیگه رو دانلود می گنیم و در سمت چپ داریم یه فایل رو از ovh فرانسه میریزیم تو سرور مرسی که به همه اطلاع میدید متاسفانه اولش با آدم خوبن تا یه مشکل پیش می آد جواب نمی دن

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/5521-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-2-jpg

jj206
April 20th, 2012, 15:04
ما در خواست کنسل شدن سرور رو با توجه به مشکل دار بودنش دادیم اگه پولمونو برگردونن معلوم میشه که چه قدر سرکت ایرانی سرور به گفته هاش و قانون هاش پایبنده

MagicVps.Com
April 20th, 2012, 15:26
عزیز یه تستی با این لینک میزنید با توجه به اینکه سرور توی اروپا هست ممکنه لینک دانلود از انمریکا کم باشه ولی این لینک مال اروپا هست (لیزوب ) و سرور شما هم المان که باز همون اروپا میشه لینک محدود نشده و تا جایکه پورت کشش داشته باشه اینهم جوباب میده یه دانلود بزنید با دانلود منجر و ببنید سرعتش چقدر هست

http://mirror.nl.leaseweb.net/centos/6/isos/i386/CentOS-6.2-i386-bin-DVD1.iso
و عکسش بزارید

jj206
April 20th, 2012, 15:39
سلام من تست رو همان طور که دوستمون فرموده بود انجام دادین عکس سمت چپیه vps آمریکامونه که پورتش 1 گیگه
اما سرور راستیه همون سروریه که از جناب ایرانی سرور گرفتیم و سرور خلوته و فقط خودمونیم روش

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/5523-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-3-jpg

jj206
April 20th, 2012, 15:45
سلام ما دانلود را ادامه دادیم تا حالا اصلا سرعت دانلود و آپلود خوب نبوده
راستی ایشون عکسی برامون فرستادن که همه ادعا های ما رو زیر سوال برده

اینم عکسی که ایرانی سرور به ما داد
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/5526-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-2333-png

موفق باشید و همیشه بیشتر تحقیق کنید

razavihost
April 20th, 2012, 16:06
راستی ایشون عکسی برامون فرستادن که همه ادعا های ما رو زیر سوال برده تیجه گیریش با شما

اینم عکسی که ایرانی سرور به ما داد و گفت گفته های ما صحت نداره

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/5526-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-2333-png

موفق باشید و همیشه بیشتر تحقیق کنید

هاست,هاست لینوکس,هاست ارزان,فروش هاست,خرید هاست,هاست وارز,هاست قدرتمند,هاست سازمانی,هاست بهینه,نمایندگی هاست,هاست ویژه (http://gamahost.ir/)
این لینک واسه تست دانلود کردین رویه سرور ایشون که از خود همون سرور اختصاصی هست .اگه از 90 مگ کمتر سرعت داشت جای سوال داشت. این هم آیپی این لینک 46.4.245.2
که وی پی اس این دوست عزیز 46.4.245.8 رو داره.!

jj206
April 20th, 2012, 16:47
سلان الان تیکت دادن که سرور مشکلی نداره و جیز هایی که تو انجمن گفته می شه بی پایه و اساس هست و تاکید می کنند که سرعت 90 مگ هست

من چیکار کنم ؟ چه گیری کردیم ها

razavihost
April 20th, 2012, 16:52
سلان الان تیکت دادن که سرور مشکلی نداره و جیز هایی که تو انجمن گفته می شه بی پایه و اساس هست و تاکید می کنند که سرعت 90 مگ هست

من چیکار کنم ؟ چه گیری کردیم ها

لینک های ماکروسافت مرجع تست سرعت هستن.بگو ی***و که خودش پیشنهاد میده رو بزاره واسه تست.
یا کلا یه لینک خارج از شبکه سرور خودش تست کنه.
این رویه سرور من هست داخل خوده دیتا سنتر هتزنر تست کن و تصویرشو بزار.

http://iso.routervps.com/Windows%20Server%202008%20R2/windows%20server%202008%20r2%20standard%20enterpri se%20datacenter%20and%20web%20with%20sp1%20x64%20d vd%20617601.iso

jj206
April 20th, 2012, 16:57
سلام اینم تست از لینکی دوستمون داد این عکس مربوط به سرور گرفته شده از ایرانی سرور می باشد

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/5528-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-5-jpg

اینم عکس دانلود همون لینک با vps آمریکا

5530

razavihost
April 20th, 2012, 17:03
این لینک سرعتش 1گیگ هست.
سرور به احتمال زیاد رووش وی پی اس زیاد داره یا سرعت رو بدجوری محدود کرده.
اگه نخواد بده دیگه کاریش نمیشه کرد.چند تومن دادی پاش؟

jj206
April 20th, 2012, 17:09
راستی اینم بگم Cpu دارای 3 هسته بود که من متوجه شدم و تذکر دادم الان شده 4 هسته ایی

ایشالا که اشتباه کاری بوده و از روی عمد نبوده باشه

ostadomid
April 20th, 2012, 17:16
الان وظیفه مدیران انجمن هست که در مورد این آقا و آفرهاشون تصمیم بگیرند. واقعا اگه ایشون داره کم فروشی میکنه نباید اجازه فروش تو این انجمن رو داشته باشه. اما متاسفانه اینچنین رویه ای رو من تو این چند وقته از مدیران ندیدم.

jj206
April 20th, 2012, 17:22
الان وظیفه مدیران انجمن هست که در مورد این آقا و آفرهاشون تصمیم بگیرند. واقعا اگه ایشون داره کم فروشی میکنه نباید اجازه فروش تو این انجمن رو داشته باشه. اما متاسفانه اینچنین رویه ای رو من تو این چند وقته از مدیران ندیدم.

جالبه نمی آن از خودشون دفاع کنن و میگن گفته های انجمن برامون بی پایه و اساس است و در موقع خرید می گن برو ببین چیا میگن در موردمون

که ما چه خوبیمو اینا ...... راستی منو تهدید هم می کننن

اگه خواستین می تونم تیکت ها رو بزارم

razavihost
April 20th, 2012, 17:25
جالبه نمی آن از خودشون دفاع کنن و میگن گفته های انجمن برامون بی پایه و اساس است و در موقع خرید می گن برو ببین چیا میگن در موردمون

که ما چه خوبیمو اینا ...... راستی منو تهدید هم می کننن

اگه خواستین می تونم تیکت ها رو بزارم

به خدا واگذار کن.
آبرو بردن بنده خدا قابل بخش نیست.
شما دستت جلوتره.
اون دنیا از گناهات میزارن واسه این بنده خدا

jj206
April 20th, 2012, 17:30
سلام مرسی دوست عزیز بنده فصد تخریب نداشتم

razavihost
April 20th, 2012, 17:32
http://www.webhostingtalk.ir/f129/
اینجا اقدام کنید

jj206
April 20th, 2012, 17:38
درست میگن ایشون.

http://www.webhostingtalk.ir/f129/
اینجا اقدام کنید

مرسی اما ارسال موضوع جدید برا من بستست چه باید منوش ظاهر بشه ؟

sorrowrock
April 20th, 2012, 17:42
من هم داشتم دیشب خریداری میکردم که اتفاقی حاصل شد افتاد واسه امروز که این قضایا پیش امد.دوست عزیز فروشنده اگر حرف ایشون صحت نداره بیا دفاع کن اگر صحت داره.یا مشکل رو برطرف کن یا پولش رو برگردون.اگر نمیخوای برگردونی موضوعش جداست.اطفا مدیران پیگیری کنند

jj206
April 20th, 2012, 19:39
ما که نمی تونیم تاپیک انتقاد بدیم باید چی کار کنیم؟

MagicVps.Com
April 20th, 2012, 20:41
کلیه مدارک را میتونید برای یکی از مدیران بفرستید اگر مدارک معتبر و قابل استناد باشن خودشون توی یک تاپیک براتون قرار میدهند که دیگه هم ایشون که فورشنده هستند هم شما توی اون تاپکی میتونید باهم مشکلتون حل کنید

saeed_m27
April 20th, 2012, 20:54
متاسفانه من چند وقت پیش یه تاپیک زدم که در مورد این چنین فروشنده هایی به یه اتفاق آرا برسیم و دوستان خریدار سرور به یه جمع بندی در مورد شخص فروشنده برسند ولی متاسفانه تنها کار مدیران پ.خ خصوصی دادن و بستن تاپیک بود مبنی بر اینکه انجمن یه جایی هست برای آموزش و مطالب علمی نه رقابت !!! که در مورد این جواب مدیران من حرفی ندارم درست قبول دارم محیط یه محیط آموزشی هست ولی ما در این محیط آموزشی کلی فروشنده سرور مجازی داریم چرا نیاییم یه بررسی انجام بدیم در مورد سرویس ارایه شده از طرف سرویس دهنده و میزان کیفیت سرور و میزان رضایت مشتری و ..که خود من کلی متضرر شدم از این طریق و نه من کلی دوستان حاضر در این انجمن میتونند مهر تاییدی بر حرف های بنده باشند امیدوارم مدیران این انجمن تصمیمی اتخاذ کنند که شاهد این چنین مشکلات نباشیم و بتونیم بیشتر جلوی این کم فروشی ها رو بگیریم با تشکر

jj206
April 20th, 2012, 21:05
متاسفانه من چند وقت پیش یه تاپیک زدم که در مورد این چنین فروشنده هایی به یه اتفاق آرا برسیم و دوستان خریدار سرور به یه جمع بندی در مورد شخص فروشنده برسند ولی متاسفانه تنها کار مدیران پ.خ خصوصی دادن و بستن تاپیک بود مبنی بر اینکه انجمن یه جایی هست برای آموزش و مطالب علمی نه رقابت !!! که در مورد این جواب مدیران من حرفی ندارم درست قبول دارم محیط یه محیط آموزشی هست ولی ما در این محیط آموزشی کلی فروشنده سرور مجازی داریم چرا نیاییم یه بررسی انجام بدیم که خود من کلی متضرر شدم از این طریق و نه من کلی دوستان حاضر در این انجمن میتونند مهر تاییدی بر حرف های بنده باشند امیدوارم مدیران این انجمن تصمیمی اتخاذ کنند که شاهد این چنین مشکلات نباشیم و بتونیم بیشتر جلوی این کم فروشی ها رو بگیریم با تشکر

در مورد مدییرای انجمن باید بگیم که اگه حرفشون اینه لطف بفرمایند تاپیک های فروش رو حذف کنن و فقط آموزشی کنند و ما هم بریم پی کارمون

مرسی

saeed_m27
April 20th, 2012, 21:26
این تاپیکی است که من این پیشنهاد رو دادم و جواب مدیر انجمن هم میتونید مشاهده کنید و تازه بعضی دوستان تشکر هم کردند بابت این جواب !!! : http://www.webhostingtalk.ir/f118/45442/

jj206
April 20th, 2012, 21:49
این تاپیکی است که من این پیشنهاد رو دادم و جواب مدیر انجمن هم میتونید مشاهده کنید و تازه بعضی دوستان تشکر هم کردند بابت این جواب !!! : http://www.webhostingtalk.ir/f118/45442/

بله مکان علمی فرهنگی خرید فورش هست اما در هر جایی امکان کلاهبرداری نیز هست

پس نیاز به کسی هست که کنترل کنه وگرنه محبوبیت این انجمن به این خوبی از بین میره و بعد از مدتی همه به چشم یه جایی برای کلاهبرداری بش فکر میکنن و کسی نمی تونه نه خرید کنه و نه فروش

امیدوارم مدیرا یه فکر اساسی کنن . واقعا چند نفر تو این انجمن متضرر شدن و با حرف های مدیر هاستینگ ها گول خوردند متاسفانه برا ارائه هاستینگ به هیچ مجوزی نیاز نیست که خود باعث افزایش تقلب و کلاهبرداری می شود. البته همه دوستان پاک و شریف هستند اما جایی که نظارت لازم نباشه امکان بالا رفتن جرم بالا میره

باز هم شرمندم که اینجا مطرح شد.

jj206
April 21st, 2012, 15:05
مرسی از همه

p30speed
April 21st, 2012, 23:51
دوست عزیز مدارک خودتون به مدیریت انجمن بدید. بعد اگر نیاد پاسخ بده اینجا رو قفل میکنه تا بیاد پاسخ بده.

jj206
April 22nd, 2012, 00:10
دوست عزیز مدارک خودتون به مدیریت انجمن بدید. بعد اگر نیاد پاسخ بده اینجا رو قفل میکنه تا بیاد پاسخ بده.

مرسی بله من براشون پاسخ خصوصی کردم و آدرس اینجا رو هم دادم که بیاد و مدارک رو ببینه

من همه مدارکی دارم همینه که اینجا گذاشتم و فکر نمی توش حرفی باشه
بازم اگه راهی هست یا باید تک تک عکس هارو براشون بفرستم بم بگین ولی فکر کنم که خودش اگه بیاد و اینجا ببینه می فهمه که چی بر سر ما گذشته.
ولی فعلا که ایشون نیامده اند حرفی بزنن و یا از خودشون دفاع کنن حالا خودتون نتیجه گیری کنید

saeed_m27
April 22nd, 2012, 00:29
بهترین کار رو کردین که عکس و مدارک مستند دارین و میتونین اینجا هم نشد به فتا بدین پیگیر بشه که درس عبرتی برای بقیه بشه که فکر نکنند هرجور دلشون هوس کرد بفروشند مثل ایشون زیادن عزیز من الان بخوام نام ببرم پای خیلی ها به این تاپیک باز خواهد شد که الان نظری نمیدن و ساکت نشتند و بخدا قسم این بار قسم خوردم اگر کسی بخواد اینجا این مدل بفروشه و قصدش زیان به من باشه به بدترین شکل رفتار کنم و شما هم به نظرم پیگیرش بشو و اینجا اعلام کن نتیجه رو که بقیه هم مطلع بشند و به دام این چنین اشخاص نیفتند

ms313
April 22nd, 2012, 00:33
ببخشيد ها تجربه تلخه كه دارم مي گم تو اين چند سال...
هر وقت حواستين وي پي اس يا سرر انتقال بدين پول سه تا رو كنار بذاريد چون يكيش درست و حسابي از كار در مياد ...
يا هم از شركت هاي ايراني نخريد و السلام...
البته زياد ضرر دادم كه اين حرف رو زدم ولي شايد چند شركت ايراني و معروف رو پيدا كردم....

sorrowrock
April 22nd, 2012, 00:46
ایشون برای من هم چند روز پیش این پیام رو زدند.قبل خرید خوب پیام میدید الان کجا هستید؟

با سلام و عرض ادب
دوست عزیز، اگر نیاز به سرور مجازی دارید با بالاترین کیفیت ممکن در خدمتتون هستیم
نظرات مشتریان ما ، وضعیت کیفی و پشتیبانی ما رو مشخص کرده

گروه ایرانی سرور و به خصوص آقای اکبری کاملا تایید میشن.
بنده بیشتر از 1 سال هست که باهاشون همکاری دارم. پشتیبانی عالی و حرفه ای دارند...
دوستانی که قصد خرید دارند، با خیال راحت اقدام کنن...

صد در صد تایید می شن من قبلا از ایشون سرور داشتم و هنوز هم دارم
عالی , بیست , یک و ...........
خریدن یه سرور مجازی از ایشون توصیه می شه

با سلام و عرض ارادت خدمت شما دوستان عزيز

من از ايشون چندتا سرور دارم و واقعا راضي هستم . هم از لحاظ پشتيباني و هم كيفيت سرويس ها

فرد مورد اعتمادي هست خلاصه

با سلام

بنده از ایرانی سرور خیلی وقته سرور و همچنین نمایندگی هاست دارم و راضی هستم .

پشتبانی خیلی خوبه ( البته از طریق تیکت ) واقعا عالیه تیکت ها بیشتر مواقع کمتر از 5 دقیقه پاسخ داده میشه .
و
کیفیت هم جای خود دارد .b-)

از همین جا هم ازشون تشکر میکنم و خسته نباشید

سلام

من از تیرماه 90 تا امروز از ایشون سرور دارم.

دوستان فرمودند پشتیبانی ایشون با تیکت عالیه!
من حتی مواردی هم شده که غیر از یاهو مسنجر و ... با اس ام اس مستقیم موبایل به موبایل مشکلاتم رو حل کردم و حتی کارهای ساده ی نصب پانل و اسکریپت رو هم در زمانی که مشکلاتی برای بنده وجود داشته انجام دادن.

من هفت سال هست که از این هاستینگ به اون هاستینگ میرم ولی انصافاً خدمات و پشتیبانی ایشون مثل قیمت سرویسهاشون بی نظیره.
فقط وقتی که برای مشتری میذارن ماهانه ارزشی بیش از صدهزارتومن داره.
ضمناً در چند مورد برای من بصورت مجانی سرورهام رو ارتقاء دادن و من از این کارهای ایشون بسیار متحیر شدم! و وظیفه ی خودم میدونم که همین جا از ایشون و تیم قوی شون تشکر کنم.;;)

فکر میکنم ایشون با اینکه سابقه ی زیادی دارند ایرانی سرور رو سه چهار ماهه که راه اندازی کردن و تا اونجا که میدونم هزینه های بسیار زیادی کردن که سزویس دهندگان مختلف رو تست کنن و بهترین ها رو انتخاب کردن.

:111:جای ریسکی وجود نداره و من بسیار راضی هستم که با ایشون کار می کنم.:111:

و ده ها نظر دیگر...

برای سفارش بفرمایید تا راهنماییتون کنیم

با تشکر فراوان

p30speed
April 22nd, 2012, 09:51
لطفا مدیران به این تایپیک رسیدگی کنند. با تشکر

MagicVps.Com
April 22nd, 2012, 10:11
یک نکته بسیار مهم
۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

ولی در بعضی مواقع برای حففظ اعتبار و وضعیت انجمن هم که شده مدیران روی این موضع میتونند دخالت کنند البته دخالت که نه منظور رفع مشکل و جلوگیری از مشکلات جدید

این اقا 5 روزپش تاپیک فروش زده کسی هم خرید کرده الان 5 روز هست که این تاپکی در جریان هست بعدزا پست فورش دیگه فروشنده توی تاپیک حاضر نشده و به هر دلیلی حتی حاضر نشده بیاد از خودش دفاع کنه کسی نمیگه حق با خریدار بوده یا اینکه فورشنده خدای نکرده ادم درستی نبوده بحث سر اینه بعداز این همه مدت خوب کسی که فروشنده سرویس هستی چرا نمیاد یه نظری بدین یه پستی بدین کسی نگفته حق با شما نیست یا حق با خریدار هست ولی دلیلش چیه

فروشنده عزیز چرا در تاپیک شرکت نمیکنید و از حق خودتون دفاع نمیکنید

اریخ عضویت
December 12th, 2011

تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
15 ساعت پیش

saeed_m27
April 22nd, 2012, 10:14
آخه وقتی هر کی پا میشه فروشنده میشه عاقبتش میشه همین وقتی کسی منافع خودش رو به کیفیت سرویس ترجیح میده میشه همین داستان توروخدا به چه قیمتی ؟ نه واقعا تویی که داری میخونی و وژدان میفهمی به چه قیمتی میخوای به طرف سرویس بونجول بندازی؟ یا تویی که تو توانت نیست سرویس بدی چرا میای تاپیک میدی ؟ چرا فکر میکنی طرف رو گنج نشسته یا از تو جوب میاره که باید تو هم بزنی به جیب نه به قرآن اینجور نیست !!آخه اون دنیاتم ببین بالاخره حساب کتابی در پیش هست نکنین چرا نمیای اول بسملا به طرف بگی سروری که بهت میدم این مشخصات رو داره چرا دروغ تحویلش میدی چرا دنبال دردسری چرا میخوای با غفت و خواری پول بیاد تو جیبت تا کی میخوای با دروغ پیش بری فکر میکنی سر چند نفر رو میشه با شیره مالید و آب از آب تکون نخوره ؟!! آخه چرا درست حسابی نمیای سرویس بدی و اعتماد طرف رو جلب کنی تا بتونه تمدید کنه ؟ چرا با این همه احتیاجت نمیری گدایی خدایی گدایی شرافت مندانه تر از اینه بیای سر ملت کلاه بزاری.....امیدوارم هر چه زودتر بساط دروغ و دغل از تو این انجمن جمع بشه و ما با هم دوستانه تر رفتار کنیم نه مثل گرگ !! با تشکر

lived
April 22nd, 2012, 10:25
مشکل اساسی اینه که ملت تا قیمت ارزون رو میبینن دست و پاشون سست میشه و فکر میکنن عجب بچه زرنگی هستن که این قیمت رو گیر آوردن و کلی سود میکنن
یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه هنوز اینقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم

saeed_m27
April 22nd, 2012, 10:35
مشکل اساسی اینه که ملت تا قیمت ارزون رو میبینن دست و پاشون سست میشه و فکر میکنن عجب بچه زرنگی هستن که این قیمت رو گیر آوردن و کلی سود میکنن
یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه هنوز اینقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم

چه تضمینی هست که شما پول بیشتری بدی و سرور عین یک ماهش درست کار کنه؟؟ نه خداییش یکی بیاد یه قیمت منصفانه بده و تضمین کتبی هم بکنه که سروری که میده عین یک ماهش درست کار میکنه من خریدارم ؟!! من همه نوع سرور با همه جور قیمتی تست کردم ولی هیچ کدوم اونی نبود که تبلیغش رو کرده فروشنده بنده هم طرف منظورم دقیقا همین اشخاص هستش که فقط به فکر سودشونن نه چیز دیگه ای وگرنه هستند کسانی که هنوز وژدانشون نمرده و شرافت کاری دارند و باید اونا رو طلا گرفت

lived
April 22nd, 2012, 11:06
چه تضمینی هست که شما پول بیشتری بدی و سرور عین یک ماهش درست کار کنه؟؟ نه خداییش یکی بیاد یه قیمت منصفانه بده و تضمین کتبی هم بکنه که سروری که میده عین یک ماهش درست کار میکنه من خریدارم ؟!! من همه نوع سرور با همه جور قیمتی تست کردم ولی هیچ کدوم اونی نبود که تبلیغش رو کرده فروشنده بنده هم طرف منظورم دقیقا همین اشخاص هستش که فقط به فکر سودشونن نه چیز دیگه ای وگرنه هستند کسانی که هنوز وژدانشون نمرده و شرافت کاری دارند و باید اونا رو طلا گرفت

سعید جان حرفت کاملا درسته منظور منم این نبود که قیمت خیلی بالا دلیل بر خوب بود صد در صد است اما همیشه قیمت پایین مشکوک است چرا که ما همه اینجا جمع شدیم که یه سودی ببریم وگرنه الاف که نیستیم وقتمون رو هدر بدیم(البته نه با پول ناراضی)
و اما راجعب اینکه سرور درست کار بکنه یا نه
اول اینکه از دیتا سنترهای معتبر سرور تهیه بشه دوم اینکه شخصی که این سرویس رو به شما میده خودش رو در رابطه با مشتری مسئول بدونه حتی هر چقدر مشتری پول کمی داده باشه
متاسفانه متاسفانه نمیدونم بعضی از افراد این پول هایی که به نارضایتی از دیگران میگیرن قصد دارن کجا ببرن و یا اینکه چطور خرجش کنن
من خودم از دیتا سنتر خیلی خوب سرویس گرفته بودم و پول زیادی هم برای پورت و سخت افزار داده بودم ولی درست جواب نمیداد ولی اینقدر پیگر شدم اینقدر به طرف خارجی تیکت دادم و باهاش توی اسکایپ و یاهو چت کردم تا اینکه کیفیت مورد نظر رو ازش دریافت کردم
و همیشه در تلاش بودم به کسی که سرویس میدم ازم راضی باشه تا با اون پول منفعت کنم
چون من توی زندگیم به این اصل اعتقاد دارم که خوبی کنی خوبی میبینی و بدی کنی بدی میبینی

saeed_m27
April 22nd, 2012, 13:03
سعید جان حرفت کاملا درسته منظور منم این نبود که قیمت خیلی بالا دلیل بر خوب بود صد در صد است اما همیشه قیمت پایین مشکوک است چرا که ما همه اینجا جمع شدیم که یه سودی ببریم وگرنه الاف که نیستیم وقتمون رو هدر بدیم(البته نه با پول ناراضی)
و اما راجعب اینکه سرور درست کار بکنه یا نه
اول اینکه از دیتا سنترهای معتبر سرور تهیه بشه دوم اینکه شخصی که این سرویس رو به شما میده خودش رو در رابطه با مشتری مسئول بدونه حتی هر چقدر مشتری پول کمی داده باشه
متاسفانه متاسفانه نمیدونم بعضی از افراد این پول هایی که به نارضایتی از دیگران میگیرن قصد دارن کجا ببرن و یا اینکه چطور خرجش کنن
من خودم از دیتا سنتر خیلی خوب سرویس گرفته بودم و پول زیادی هم برای پورت و سخت افزار داده بودم ولی درست جواب نمیداد ولی اینقدر پیگر شدم اینقدر به طرف خارجی تیکت دادم و باهاش توی اسکایپ و یاهو چت کردم تا اینکه کیفیت مورد نظر رو ازش دریافت کردم
و همیشه در تلاش بودم به کسی که سرویس میدم ازم راضی باشه تا با اون پول منفعت کنم
چون من توی زندگیم به این اصل اعتقاد دارم که خوبی کنی خوبی میبینی و بدی کنی بدی میبینی

گل گفتی منم دقیقا منظورم همینه طرف وقتی احساس مسئولیت کنه در قبال مشتری و سعی کنه همیشه بهترین بمونه هیچ وقت شاهد این مشکلات نخواهیم بود ولی افسوس کو گوش شنوا کو وژدان بیدار کی به مشتری و رضایت و کیفیت سرویس دهی اهمیت میده فقط بلدن پول بگیرن !!

lived
April 22nd, 2012, 16:52
گل گفتی منم دقیقا منظورم همینه طرف وقتی احساس مسئولیت کنه در قبال مشتری و سعی کنه همیشه بهترین بمونه هیچ وقت شاهد این مشکلات نخواهیم بود ولی افسوس کو گوش شنوا کو وژدان بیدار کی به مشتری و رضایت و کیفیت سرویس دهی اهمیت میده فقط بلدن پول بگیرن !!

من یه زمانی خودم از توی ایران سرویس میگرفتم و اصلا آدم گیر و یا حساسی نبودم
ولی واقعا نامردی زیاد دیدم
اسم نمیارم اما از کسانی که توی همین وب هاستینگ تالک بنر داره و خیلی پر ادعا هستند سرور گرفتم (اونها خودشون رو قدرت برتر میدونن) ولی با اجازت ماه دوم سرور دون شد و اونها تیکت جواب نمیدادن،گوشی ها رو خاموش کرده بودند وبعد از یک هفته طرف گوشیشو داده بود دست خواهرش میگفت شماره واگذار شده،من که کاریش نداشتم فقط میخواستم تکلیف سرور رو معلوم کنه که اگر نمیده برم سرور دیگه و من رفتم از جای دیگه گرفتم و تمام یوزرهام پرید و از صفر شروع کردم
بعدا کلی پیگیری کردم و در نهایت بابت یک ماه پولی که داده بودم دو هفته سرور دادن منم یوزر فری دادم ملت
برای همین کاملا درک میکنم چی میگی
البته من موردهای زیادی داشتم که اینجا واقعا نمیگنجه که بگم
الان با سافت لایر مستقیم کار میکنم و خدا رو شکر خدا رو شکر مشکلی ندارم اگر هم مشکلی پیش میاد پشتیبانی اونها خیلی قشنگ پاسخ میده و رفع میکنه

aph
April 22nd, 2012, 17:00
سلام

دوستان عزیز تاپیک فروش دیگران رو کردید چت خونه . هی پست می دید. شما که با ایشان مشکلی پیدا نکردید پس اسپم نکنید و اجازه دهید خریدار و فروشنده به نتیجه برسند.

امیدوارم از حرف من ناراحت نشید.

با تشکر.

p30speed
April 22nd, 2012, 17:01
جالب جناب استارتر آنلاین میشه و به اینجا هم سر میزنه و پستها رو میخونه ولی پاسخی نمیده
تاریخ عضویت December 12th, 2011 تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت 2 ساعت پیش

esmaeil1
April 22nd, 2012, 17:43
من از ایشون سرور داشتم که ای کاش نمیداشتم !!! پیرم کردن
یه مدت قطع شد کلا باز یه مدت از تاریخش گذشته بود ای پی زدم دیدم روشنه !

بعدشم رفتم از یه جای دیگه آمریکا گرفتم تا الان که حدودا دو ماه شده فقط دو ساعت قطع شده اونم به خاطر اشتباه حسابدارشون که تاریخ میلادی بلد نبوده !

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

قبل از خرید خوب جواب می دادید اما بعدش میگید پشتیبانی با یاهو نداریم تیکت هارو هم با 15 ساعت تاخیر جواب میدید دستتون درد نکنه واقعا متاسفم

به من که تاریخ تمدید سرور پوکیده شدمو با ایدی اعلام کردن !

jj206
April 22nd, 2012, 19:17
سلام مرسی از دوستان

باز هم از همه دوستان تشکر می کنیم و امیدواریم همه چیز درست بشه

راستی از اینکه اینجا به قول دوستمون چت خونه شد من از همه عذر می خوام که کار به اینجا کشید

باز هم از اینکه قوانین سایت رو زیر پا نهادیمو اینجا تاپیک زدیم عذر خواهی می کنیم

امیدواریم جناب اکبری پاسخ قانع کننده ای به ما بدهند فعلا یه تیکت دادند در مورد مسکلات پیش اومده

بریم ببینیم چی میشه

saeed_m27
April 22nd, 2012, 20:42
سلام

دوستان عزیز تاپیک فروش دیگران رو کردید چت خونه . هی پست می دید. شما که با ایشان مشکلی پیدا نکردید پس اسپم نکنید و اجازه دهید خریدار و فروشنده به نتیجه برسند.

امیدوارم از حرف من ناراحت نشید.

با تشکر.

اولا چت خونه نیست و داریم یه راه حلی برای این دوستمون پیشنهاد میکنیم
ثانیا همین کاری که تو الان کردی و پریدی وسط اسمش اسپم هستش عزیزم در ضمن من چه اسپمی زدم میشه بفرمایید ؟!! شاید تجربه شخصی و راهنمایی جدیدا شده اسپم که من بی خبرم !!
آخه تو که تاپیک رو کامل نخوندی چرا الکی نظر میدی ؟!!

aph
April 22nd, 2012, 20:54
اولا چت خونه نیست و داریم یه راه حلی برای این دوستمون پیشنهاد میکنیم
ثانیا همین کاری که تو الان کردی و پریدی وسط اسمش اسپم هستش عزیزم در ضمن من چه اسپمی زدم میشه بفرمایید ؟!! شاید تجربه شخصی و راهنمایی جدیدا شده اسپم که من بی خبرم !!
آخه تو که تاپیک رو کامل نخوندی چرا الکی نظر میدی ؟!!
دوست عزیز من قصد جسارت یا ناراحت کردن شما و یا دیگران را ندارم.
دوست هم ندارم زیاد در این بحث ها شرکت کنم . من عرض کردم که کسانی که با ایشان مشکل دارند بزارید اونا بحث کنن.

باز هم اگر باعث ناراحتی شما شدم واقعا از شما عذر می خواهم.

با تشکر.

دوستان وب
April 22nd, 2012, 21:52
با سلام خدمت تمامی دوستان ،
متاسفانه بنده این تاپیک و پست ها را دیدم و ای کاش نمیدیدم . در همین اول عذر خواهی میکنم بابت این پستم شاید اسپم باشه !!!
ما حدود 1 ساله پیش با هاستینگی به نام هاست ** آشنا شدیم و چند سرور مجازی خرید کردیم .
حدود 3 ماه هیچ مشکلی نبود و به خوبی کار میکردیم ولی بعد از سه ماه سرور اصلی به دلیل پرداخت نکردن هزینه بسته شد و تمامی اطلاعات از بین رفت .
با همکاری مشتریان دیگر خبر دار شدیم که ایشون چند هاستینگ دیگر هم مدیریت میکردند و به **** پرداخته اند .
این پرونده را به صورت قانونی بررسی کردیم و بالاخره ایشون به سزای اعمالشون رسیدند .

جالب اینجاست که چند روز قبل از قطع شدن سرور ایشون شخصی را معرفی کردند که خود را مدیر سایت ایرانی سرور معرفی کرد و قرار بر این شد برایشان قالب طراحی کنم و در ازای آن تخفیف در سرور مجازی دریافت کنم .
بنده قالب را طراحی کردم و تحویل دادم ولی بعد از یک مدت هر دو ناپدید شدند و سرور هم قطع شد .

در کل ایشان را اصلا پیشنهاد نمیکنم ...

jj206
April 23rd, 2012, 21:13
سلام دوستان

یه سوال اگه بخواهیم به یکی نشون بدیم سرعت پورت سرور کم هست و سرور داغونه باید چی کار کرد.

1- فایل بریزیم تو سرور از جاهای مختلف بگیم ازش دانلود کنن ببینین سرعت چنده ؟
2- با پوتی یه چیزی بریزیم تو سرور و اون میشه سرعت پورت؟
3- با یه vps نو که مال خودمونه و کسی روش نیست و پورتش یک گیگه ازش دانلود کنیم باید سرعت پورت رو بزنه؟
حالا اگه یه جا 1 مگ بود و جای دیگخ 20 مگ معلوم میشه که مثلا پورت vps مشکل داره و پورت سرور که تست داریم می کنیم مشکل نداره ؟
4- شما بگین من به یه مدیر هاست چه طور باید ثابت کنم سرعت پورتش پایینه ولی اون می گه نه؟

مرسی از همه عزیزان من از روی عمد سوالمو اینجا مطرح کردم مرسی

jj206
April 24th, 2012, 17:12
سلام این پاسخ آخر ما هست

مناسفانه کار کا با شرکت ایرانی سرور به جایی نرسید و من این جا هر گذشت رو می نویسم

ما خواستیم از ایشون هاست دانلود بگیریم اما ایشون پیشنهاد همین آفر را دادند و گفتنذ این سرور مجازی از هاست دانلود بهتره

ماهم گرفتیم ایشون اصرار به ریختن پول بیشتر داشتند و اینکه جتما باید سه ماهه پرداخت کنید ..................

بعد از یک روز که سرورو را تحویل دادند ما متوجه شدیم که سرعت پورت وافعا پایینه و اصلا یک گیگ نیست

هرچه تلاش کردیم موفق نشدیم کلی با جناب اکبری هم تماس گرفتیم از یاهو اما ایشون هر دفعه جوابی سر بالا به ما دادند و مارو تا همین امروز بازی دادند

اینا تو سایت زدند که در صورتی که کار بر ناراضی باشه 18 روز گارانتی برگشت وجه داریم اما با خود بنده که چت کردند گفتند به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی ما وجهی را برگشت نمیدیم

تمام اسناد هم من دارم به همراه مداریک و تیکت ها

گفتند عیب نداره شما برو تو تاپیک نوشته هارو ادیت کن ( که بیتشر از این ضایع نشن ) بعد که ادیت کردیم ما پولتو به یه شکل دیگه برمی گردونیم که مقلا یکی دیگه بیاد خرید کنه بعد ما پولو اونو به تو واریز می کنیم

گفتم باشه اما بعد از ادیت گفتند نه خودت باید مشتری پیدا کنی گفتند من کسیو مثل خودم بد بخت نمی کنم

فرداش اومدند گفتند اصلا سرور مشکل نداره و زدند زیر همه چیز

در کشاکش اینکه سرور مشکل نداره از طرف شرکت برایمان عکسی فرستادند که در پوتی چیزی را به سرور انتقال دادند و گفتند سرعت 90 مگ هست

بعد از چند روز که ما هم کلی عکس از جاهای مختلف برایشون فرستادیم ( در همین انجمن و در صفحات قبل هست ) ما رو مسخره کردند و گفتند اینکه با پوتی چیزی به سرور انتقال یابد

ملاکی برای سرعت پورت نیست ( سوتی آخه چه قدر ) بعد گفتند که شما یه فایل بزار ما دانلود کنیم ببینیم که مثلا مشکلل داره

منم یه فایل با بد بختی آپ کردم بعد عکس برامون فرستادند و می گن دیدی مشکل نداره ( حالا تو عکس یارو داره از ایران با اینترنت 128 داره دانلود می کنه ) خودشون می گفتند باید سورر به سرور باشه و از همون اروپا مثلا لیچ بشه ( سوتی آخه چه قدر )

در کل آقا ما بیخیال پولمون شدیم و رابطمون رو با این شرکت قطع کردیم
نکات:
1- ایشون تلفن در اختیار هیچ کسی نمی زاره
2- اصرار داشته که 3 ماه بدیم در صورتی که در تمام دنیا ماهانه عرف هست
3- می گفتند هرچه پول بیشتری بریزی بهتره
4- هر روز مارو بازی می داند و در تیکتی که دادند گفتند اگر حکم قضایی هم بیاورید نمی تونید کاری کنید
5- می گفتند گفتگو های انجمن برایمان بی اهمیت هست ( در یاهو خواهش می کردند که بیاییم و نوشته هارو ادیت کنیم )
6- من این همه اینجا انتقاد کردم جالبه جناب ایرانی سرور می اومدن و اینا رو می خوندن و لی جوابی نمی دادند ( جالبه نه چون شرمسار بودند و نمی تونستند جوابی بدهند )

در کل باز هم ممنون امیدوارم گول این چنین شرکت هایی که خودشونو بزرگ جا می زنند نخورد لا اقل برید زمان ثبت دومین را ببینید که 4 ماه بیشتر نیست اما خودشونو خیلی بزرگ جا میزنند

باز هم مرسی از همه و مرسی از مدیرا که امیدورام پیگیری این جور آفر ها باشند مرسی

شرکت مربوطه iraniserver.com آیدی انجمن و ایدی یاهو iraniserver

در ضمن تمام مدارک در صفحات قبل آپلود شده است مرسی از همه

ms313
April 24th, 2012, 18:19
عجب !
تو ايران يه شركتي زياد اهمين نميده بعضي ادم ها 7-8 تا شركت دارن نمونه هاشو ديدم. يك شركت كه هاست مي فروخت با يه اسم و من تو پرتالشون عضو بودم بعدا كه سايتشون بالا نيومد بعد كلي سرچ كردن و پرسيدن از اينو اون يكي از دوستان اسم يه شركت ديگه رو هم گفت كه مديرشون يه نفر بودن البته برام اين كارشون زياد جالب بود كه تو هر دو تا سايتون مي شد با يه ايميل و يه پسورد كه تو يكي از سايت ها ثبت نام كرده بودم وصل بشم...پول لايسنس سي پنل رو نريخته بودن.

jj206
April 25th, 2012, 21:54
سلام ببخشید که مربوط نیست اما اینجا هم نظر بدین ممنون میشیم تا بقیه هم ایشونو بشناسن

سوال در مورد کیفیت شرکت ایرانی سرور - Iraniserver.com (http://www.webhostingtalk.ir/f41/46694)

جالبه سایت خودشون هم همراه با همین سرور آفر هم دان شده و نمی آد

الان سرور ما هم دانه و لود نمی شه

jj206
April 28th, 2012, 16:59
up خیلی ممنون

RoobinaServer
April 28th, 2012, 17:20
سلام چرا آپ میکنید ؟ مگه لینک به مدیرات ندادید ؟

به Vahid لینک بفرستید رسیدگی میکنه اگر نکرد یعنی هیچ مدیر دیگه رسیدگی نمیکنه نیازی به آپ نیست دوست من

jaaf4r
May 5th, 2012, 20:02
من حدود دو ماه هست که از ایشون سرور مجازی گرفتم ، قطعی ، سرعت پایین و مهم تر از همه پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف در حد صفر ! الان سرور من مشکل رستارت شدن داره می گن برو تو انجمنا درخواست بده ببین چی می گن بگو ما درستش کنیم ؟!!!!! یعنی در حد نابود پشتیبانی

اگر وقت و پول اضافی دارید پیشنهاد اول من ایرانی سرور هست تا کلا از سرور خریدن و سایت داشتن پشیمون بشید.

rezachess
May 5th, 2012, 20:05
من حدود دو ماه هست که از ایشون سرور مجازی گرفتم ، قطعی ، سرعت پایین و مهم تر از همه پشتیبانی بسیار بسیار ضعیف در حد صفر ! الان سرور من مشکل رستارت شدن داره می گن برو تو انجمنا درخواست بده ببین چی می گن بگو ما درستش کنیم ؟!!!!! یعنی در حد نابود پشتیبانی

اگر وقت و پول اضافی دارید پیشنهاد اول من ایرانی سرور هست تا کلا از سرور خریدن و سایت داشتن پشیمون بشید.
این را من هم قبول کنم یک مدتی که از ایشون سرور داشتم ببعضی وقت ها مشکل پیش می آمد می گفت برو تو انجمن مرح کن

rtl1209
May 5th, 2012, 23:42
عجب