PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشابه hostdl شرکت مشابه خارجی وجود داره؟

godfather28
April 16th, 2012, 14:34
با سلام به دوستان
خواستم بپرسم
مشابه هاست دی ال
در خارج از ایران شرکت معتبری هست
که سایتهای با ترافیک بالا رو ساپورت کنه؟
(بدون نیاز به خرید vps)

sebastian
April 16th, 2012, 14:36
آره hostgator فوق العادست
Web Hosting - Shared cPanel Web Hosting (http://www.hostgator.com/shared.shtml)
bussiness رو انتخاب کنید
البته تحریم هستش اگه میتونید با هویت جعلی یا از شخص دیگری اقدام به خرید کنید

---
April 16th, 2012, 14:45
ببینید زمانی که میبینید هاست جوابگوی کار شما نیست بهتره که از سرور مجازی استفاده کنید تا بتونید از منابع اختصاصی استفاده کنید .
سرور مجازی هم ابتدا یه مدیریت کلی میخواد و بعدش که شما به کارتون ادامه میدید اینطوری فکر کنم که خیلی بهتر از خریدن سرویس از خارجی ها باشه
هم هزینه ی دلار به صرفه نیست هم اونها قوانین خیلی سخت تری نسبت به ایرانیا دارن

sebastian
April 16th, 2012, 14:47
ببینید زمانی که میبینید هاست جوابگوی کار شما نیست بهتره که از سرور مجازی استفاده کنید تا بتونید از منابع اختصاصی استفاده کنید .
سرور مجازی هم ابتدا یه مدیریت کلی میخواد و بعدش که شما به کارتون ادامه میدید اینطوری فکر کنم که خیلی بهتر از خریدن سرویس از خارجی ها باشه
به خاطر یک سایت فکر میکنید ارزش داره یک لایسنس پنل تهیه بشه؟!!!!!!

godfather28
April 16th, 2012, 14:56
آره hostgator فوق العادست
Web Hosting - Shared cPanel Web Hosting (http://www.hostgator.com/shared.shtml)
bussiness رو انتخاب کنید
البته تحریم هستش اگه میتونید با هویت جعلی یا از شخص دیگری اقدام به خرید کنید

نه
این هاستها
به درد
200-300 بازدید در روز میخوره
یک کم مصرف بره بالا .. ساسپند میکنند
کلا هاست نامحدود نداریم و تبلیغاتی هست

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

قیمت حداقل دو برابر در میاد
سی پنل و شاید لایت اسپید و .. هم باید خریداری بشه
در ضمن دغدغه رسیدگی 24 ساعته به سرور و کانفیگ و اپگرید و امنیت و .. هم هست.

sebastian
April 16th, 2012, 14:58
نه
این هاستها
به درد نمیخوره

دوست عزیز لطفا راجع به چیزی که اطلاعات کافی ندارید لطفا به صورت دقیق و با با عدد ها نظر ندید
من پلن bussiness رو معرفی کردم که استفاده از منابع سرور اون خیلی بیشتر هستش
بله خود بنده هم با هاستینگ خارجی کار میکنم ولی سرویس هایی که در حد 5-6 دلار درماه ازشون تهیه میکنید محدودیت رو دارند

---
April 16th, 2012, 15:06
به خاطر یک سایت فکر میکنید ارزش داره یک لایسنس پنل تهیه بشه؟!!!!!!
خوب خیلی از مواقع هم نیاز به خرید کنترل پنل نیست

نه
این هاستها
به درد

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

قیمت حداقل دو برابر در میاد
سی پنل و شاید لایت اسپید و .. هم باید خریداری بشه
در ضمن دغدغه رسیدگی 24 ساعته به سرور و کانفیگ و اپگرید و امنیت و .. هم هست.
شاید قیمت کمی گرون در بیاد اما اگر حساب بکنید میتونه خیلی هم به صرفه باشه
شما کل میزبانی وب رو سی پنل یا ... نبینید چیزهای دیگری هم هست
میتونید مدیریتتون رو بسپارید به شرکت های دیگه انجام بدن براتون

sebastian
April 16th, 2012, 15:13

مثلا در چه مواردی رو میگید؟!!!
خودتون هم دارید میگید که مدیریت رو یه شرکت دیگه انجام ده
هزینه وی پی اس + لایسنس + مدیریت = فکر میکنید چقدر تموم بشه !!!!!
واقعا نمی ارزه

---
April 16th, 2012, 15:28
مثلا در چه مواردی رو میگید؟!!!
خودتون هم دارید میگید که مدیریت رو یه شرکت دیگه انجام ده
هزینه وی پی اس + لایسنس + مدیریت = فکر میکنید چقدر تموم بشه !!!!!
واقعا نمی ارزه
ببینید کل مسائل مربوط به هاستینگ به سی پنل و ... ختم نمیشه
اما تهیه سرور مجازی و مدیریت شاید کمی هزینه ی بالاتری داشته باشه اما حساب کنید که یه سرویسی رو بخرید به هزینه ی 40 دلار ماه بعد به خاطر مصرف زیاد مجبور به تغییر سرور بشید چی میشه ؟ دوباره به همون هزینه ی سرور مجازی بر میگرده

godfather28
April 16th, 2012, 15:35

سرور مجازی برای یک سایت
واقعا نمیصرفه!

sebastian
April 16th, 2012, 15:38
ببینید کل مسائل مربوط به هاستینگ به سی پنل و ... ختم نمیشه
اما تهیه سرور مجازی و مدیریت شاید کمی هزینه ی بالاتری داشته باشه اما حساب کنید که یه سرویسی رو بخرید به هزینه ی 40 دلار ماه بعد به خاطر مصرف زیاد مجبور به تغییر سرور بشید چی میشه ؟ دوباره به همون هزینه ی سرور مجازی بر میگرده
میدونم ولی بلاخره به یه پنل برای راحتی کار وبمستر ختم که میشه که اون هم رایگان نیست
ثانیا هاست اشتراکی که 40 دلار باشه مطئن باشه خیلی بیشتر از اینها منابع سرور داره اینهایی که اکثرا مشکل محدودیت دارند کمتر از 10 دلار هست هزنیه ی سرویسشون
من سروریسی که به ایشون از هاست گیتور معرفی کردم 11 دلار بود ماهی چه برسه به 40 دلار ( یعنی این طور بگم اگه همچین پلنی باشه با این قیمتی که شما میگی یوزر به مشکل بر نمیخوره)
میتونید از هاستینگ های خارجی هم سوال کنید

payam_shzbax
April 16th, 2012, 15:43
Web Hosting | Reseller Hosting | Dedicated Hosting | Cloud Hosting | (http://glowhost.com/)
هم هست اما نه کار کردم نه داشتم ;) فقط نمیدونم یکجا خوندم جز برتر سرویس دهنده های دنیاست

sebastian
April 16th, 2012, 16:09
Web Hosting | Reseller Hosting | Dedicated Hosting | Cloud Hosting | (http://glowhost.com/)
هم هست اما نه کار کردم نه داشتم ;) فقط نمیدونم یکجا خوندم جز برتر سرویس دهنده های دنیاست
برتر از ایناش هم هست ولی همشون ایران رو تحریم کردن

php.source
April 16th, 2012, 16:09
crocweb.com
با ایران مشکل دارند

godfather28
April 16th, 2012, 16:21
دوستان دقت کنند
این سایتهای معتبر امریکایی 10 دلاری و 20 دلاری که معرفی میکنند
با همه چیز نامحدود
اینطوری نیست
اصلا کشش نداره
شخصا با بلوهاست و جاست هاست و .. کار کردم
50 یوزر انلاین میشه سریع ساسپند میکنه
به درد سایتهای شخصی و یا تجاری(شرکتی) میخوره

هاستی که مد نظر من هست
در اصطلاح میشه
semi dedicated hosting

میتونید سرچ کنید

mohamad-h
April 16th, 2012, 19:04
دوست عزیز اگه بازدید خیلی بالائی دارید میتونید یه vps معمولی با ماهیانه 10-15 تومن در ماه جور کنید و با یکم اطلاعات میتونید کنترل پنل رایگان کلوکسو رو نصب کنید و سایتتون رو راه بندازید

در مورد هاستینگ خارجی اطلاعتی ندارم

persiantools
April 16th, 2012, 19:11
نه
این هاستها
به درد

.
هاست گیتور 8000.000 مشتری دارد و این نشان دهنده کیفیت بینظیر و خدمات عالی این شرکت هست

dreamdata
April 16th, 2012, 19:17
هاست گیتور 8000.000 مشتری دارد و این نشان دهنده کیفیت بینظیر و خدمات عالی این شرکت هست

سایتها و مشتری های ایرانی قضیش ( مصرفشون ) فرق داره با مشتری و سایتهای خارجی - صحبت شما صحت نداره - چند روز پیش یکی از مشتریای هاست گیتور ( فقط به دلیل مشکلاتی که داشت توی سرویس دهیشون ) از ما فضا گرفتند.

sebastian
April 16th, 2012, 22:07
سایتها و مشتری های ایرانی قضیش ( مصرفشون ) فرق داره با مشتری و سایتهای خارجی - صحبت شما صحت نداره - چند روز پیش یکی از مشتریای هاست گیتور ( فقط به دلیل مشکلاتی که داشت توی سرویس دهیشون ) از ما فضا گرفتند.
خوب این دلیل نمیشه کا لابد هاست گیتور بد بوده اومده از شما سرویس گرفته که

persiantools
April 16th, 2012, 22:11
مقایسه هاست گیتور با هاستینگ های ایرانی جوکه تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط 75 نفر پرسنل برای تماس تلفنی دارند و خودشون دیتاسنتر اختصاصی دارند

30tGame
April 16th, 2012, 22:29
مقایسه هاست گیتور با هاستینگ های ایرانی جوکه تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط 75 نفر پرسنل برای تماس تلفنی دارند و خودشون دیتاسنتر اختصاصی دارند

مقایسه کردن شما بیشتر یک جوک هست تا هاست گیتور و هاستینگ های ایرانی
هاستینگ هایی مثل هاست گیتور به صورت بین المللی فروش دارند ولی هاستینگ های ایرانی فقط در سطح ایران
هاستینگی که 4000 کاربر داره به نظر شما 75 نفر پرسنل نیاز داره؟!!! یک چیزی باید نیاز باشه که بابتش هزینه بشه
هاستینگی مثل هاست گیتور چون به صورت بین المللی فروش داره حد اقل 30000 کاربر داره پس باید 75 نفر پرسنل داشته باشه
در ضمن به نظر من هاستینگ خوب توی ایران خیلی زیاد هست ولی مشکل اینه که مشتری ایرانی خیلی پر توقع هست
میخواد سالی 15 هزار تومان بده همه کاری براش انجام بدن

sebastian
April 16th, 2012, 22:45
مقایسه کردن شما بیشتر یک جوک هست تا هاست گیتور و هاستینگ های ایرانی
هاستینگ هایی مثل هاست گیتور به صورت بین المللی فروش دارند ولی هاستینگ های ایرانی فقط در سطح ایران
هاستینگی که 4000 کاربر داره به نظر شما 75 نفر پرسنل نیاز داره؟!!! یک چیزی باید نیاز باشه که بابتش هزینه بشه
هاستینگی مثل هاست گیتور چون به صورت بین المللی فروش داره حد اقل 30000 کاربر داره پس باید 75 نفر پرسنل داشته باشه
در ضمن به نظر من هاستینگ خوب توی ایران خیلی زیاد هست ولی مشکل اینه که مشتری ایرانی خیلی پر توقع هست
میخواد سالی 15 هزار تومان بده همه کاری براش انجام بدن

تا وقتی که هاستینگ های ایرانی برای سود بیشتر خودشون پلان هایی رو با نام های یک دامنه + هاست + راه ندازی در تبلیغات مختلفشون میگن و تبلیغ میکنن که سایت خود را همین امروز از ما تحویل بگیرید و از این جملات تبلیغی
خوب معلوم هستش کاربری که هیچ آگاهی در این زمینه نداشته مجبور میشه همه ی مشکلات و سوال ها و درخواستش رو به پشتیبانی هاستینگ بگه و کارها رو 2 چندان و مشکلات 2 چندان بشه

Metalik
April 17th, 2012, 09:15
Site5 Web Hosting - Free 30 Day Trial + Choose Your Location (http://www.site5.com/) با ایران هم به شدت مشکل داره

lvlehrad
April 17th, 2012, 10:28
baby plan از hostgator دارم راضیم ازش :دی

sebastian
April 17th, 2012, 14:52
baby plan از hostgator دارم راضیم ازش :دی
این رو باید به بعضی از کاربرای این تاپیک بگید که وقتی Bussiness رو هم پیشنهاد میدم باز هم حرف از محدودیت منابع سرور میزنن :D

diges
April 17th, 2012, 15:27
پلن تجاری hostgator یکی از بچه ها داره روزی 4000 تایی بازدید داره تا الان مشکل خاصی نبوده !

ماهانه حدود 15 دلاری هست شما مقایسه کنید 5-6 برابر یک هاست خارجی معمولی قیمت داره پس استفاده از منابع هم چند برابر هست .

ms313
April 17th, 2012, 15:45
ببخشيد ها فروشنده هاي ايراني هم مي پچنون بعضي وقت ها خودشون هم اصلا از بعضي چيز ها سر در نميارن . با عرض پوزش.
اگه ميشه يه سايت بگيد كه با كپي رعايت هم مشكل نداشته باشند براي آپلود سنتر زدن مي خوام .

persiantools
April 17th, 2012, 16:07
ببخشيد ها فروشنده هاي ايراني هم مي پچنون بعضي وقت ها خودشون هم اصلا از بعضي چيز ها سر در نميارن . با عرض پوزش.
اگه ميشه يه سايت بگيد كه با كپي رعايت هم مشكل نداشته باشند براي آپلود سنتر زدن مي خوام .

1-هیچ شرکت معتبر خارجی در جهان وجود نداره کا هاست وارز بده . جالبه اونها اصلا نمی دونن وارز یعنی چی و از این مهمتر هر شرکت خارجی که هاست وارز بده به شدت جریمه میشه
2- در ضمن هاست اشتراکی برای آپلودسنتر عمومی مناسب نیست و 100% سرویس رو مسدود می کنند

ms313
April 17th, 2012, 16:12
پس چه چيزي مناسب براي آپلود سنتر عمومي و هاست دانلود دادن هيچكسي هم كه پورت 1 گيگ رايه نميده براي سرور مجازي؟! در ضمن فكر كنم آپلود سنتر زدن و هاست دانلود هم باي جريمه داشته باشه چون كپي هستش .؟

sebastian
April 17th, 2012, 16:14
برای آپلودسنتر کمی قضیه فرق میکنه و به دلیل مصرف خیلی بیشتر از سیستم مدیریت محتوا توصیه میشه که با هاستینگ های خارجی کار کنید که میتونید برای اینکار از vps + یک پنل رایگان مثل کولکسو استفاده کنید
به این دلیل میگم که اینکارو کنید چون مثل ایران معمول نیست که هر کی واسه خودش یه سایت داره میاد تو اون هاستش یه آپلوسنتر هم راه اندازی میکنه بلکه اونها برای اینکار از سرور استفاده میکنند به همین دلیل احتما sus شدن شما توسط اونها زیاد هستش

ms313
April 17th, 2012, 16:20
برای آپلودسنتر کمی قضیه فرق میکنه و به دلیل مصرف خیلی بیشتر از سیستم مدیریت محتوا توصیه میشه که با هاستینگ های خارجی کار کنید که میتونید برای اینکار از vps + یک پنل رایگان مثل کولکسو استفاده کنید
به این دلیل میگم که اینکارو کنید چون مثل ایران معمول نیست که هر کی واسه خودش یه سایت داره میاد تو اون هاستش یه آپلوسنتر هم راه اندازی میکنه بلکه اونها برای اینکار از سرور استفاده میکنند به همین دلیل احتما sus شدن شما توسط اونها زیاد هستش

خب من الان اومدم وي پي اس از يه شركت ايراني گرفتم خب اينا هم كه پورت 1 گيگ رو روي سرور مجازي مستقيم نميدن ؟
حالا مي خواستم سايت دانلود بزنم يه چند ماه هي هستش كه هيچي هم نتونستم بزنم چون در گير انتخاب سرور مجازي هستم .

sebastian
April 17th, 2012, 16:33
خب من الان اومدم وي پي اس از يه شركت ايراني گرفتم خب اينا هم كه پورت 1 گيگ رو روي سرور مجازي مستقيم نميدن ؟
حالا مي خواستم سايت دانلود بزنم يه چند ماه هي هستش كه هيچي هم نتونستم بزنم چون در گير انتخاب سرور مجازي هستم .
نــ پـــ میخواستی کلی پورت رو بدن به شما ؟:d اشتراک گذاری میشه بین سرور های مجازی ها دیگه
ولی اگه هم میخواید آپلودسنتر راه اندازی کنید که از هاستینگ غیر ایرانی حداقل هاست تهیه نکنید چون مشکل پیش میاد (منظور همون عکس هستش فایل که جای خود داره)

ms313
April 17th, 2012, 20:01
مشكل بسته شدن هاست ؟
اگه بخوام سرور مجازي تهيه كنم چي مي تونم تهيه كنم مشخصات سخت افزار بدين براي آپلود سنتر و هاست دانلود ؟
كس هايي كه هاست دانلود ميدن تو خارج از ايران اون وقت بايد با فايل ها مشكل داشته باشن مثل رپيدشر يا تن پيك.

persiantools
April 17th, 2012, 20:20
مشكل بسته شدن هاست ؟
اگه بخوام سرور مجازي تهيه كنم چي مي تونم تهيه كنم مشخصات سخت افزار بدين براي آپلود سنتر و هاست دانلود ؟
كس هايي كه هاست دانلود ميدن تو خارج از ايران اون وقت بايد با فايل ها مشكل داشته باشن مثل رپيدشر يا تن پيك.

بستگی به سطح کاری شما داره ممکنه 1000 تا کاربر فایل آپلود کنن و یا فقط 5 نفر .
ولی آپلود سنتر بزرگ نیاز به سرور اختصاصی با هارد بزرگ داره

agarb98
April 17th, 2012, 20:21
به نظر من اختصاصی کار کنی بهتره .

ms313
April 17th, 2012, 20:32
نه هنوز اول كار مي خوام باشه به اون بزرگي هم نيست.
در ضمن فردا گير ندن براي وي پي اس كه چرا آپلود سنتر زدي يا سايت دانلود گذاشتي چون بيشتر برنامه ها كرك داره.

sebastian
April 17th, 2012, 21:57
نه هنوز اول كار مي خوام باشه به اون بزرگي هم نيست.
در ضمن فردا گير ندن براي وي پي اس كه چرا آپلود سنتر زدي يا سايت دانلود گذاشتي چون بيشتر برنامه ها كرك داره.
ببینید برای آپلودسنتر عکس و هم اینکه از اون سرور مجازی برای هاست دانلودتون هم استفاده کنید یه سرور مجازی با رم 512 و هارد 50 هم کافیه حالا تا بعد میتونید ارتقاء بدید برای اطمینان از وارز بودن سرور هم قبل از خرید خوب میپرسید از ادمین سرور

ms313
April 17th, 2012, 22:33
من يه بار از چند نفر پرسيدم تو اين انجمن هم مثل ين پست خودم تو تايپيك ديگرون پست زدم و پرسيدم كه چه مقدار پورت مي خواد همه گفتن كه پورت 1 گيگ مي خواد الان هيچكس اون پورت رو نميدن .
در ضمن از سايت هاي خارجي ميشه معرفي كنيد براي اين كار ؟!

victor7732
April 29th, 2012, 17:58
به نظر من سرور مجازی برای یک سایت اصلا نمیتونه چیز خوبی باشه , چون باید نحوه کار با سرور و اینها رو آشنا باشید , یک رسیلر قوی میتونه خیلی بهتر از سرور مجازی باشه ( به نظر من )

ms313
April 29th, 2012, 23:35
به نظر من سرور مجازی برای یک سایت اصلا نمیتونه چیز خوبی باشه , چون باید نحوه کار با سرور و اینها رو آشنا باشید , یک رسیلر قوی میتونه خیلی بهتر از سرور مجازی باشه ( به نظر من )

با سرور مجازي كار كردم موندم چي نصب كنم روش...

hostspace
April 30th, 2012, 00:20
Dedicated Servers, vSERVERs – SERVER4YOU (http://www.server4you.com)

پنل هم کلوکسو نصب کنید که رایگان براتون در بیاد

delta
April 30th, 2012, 00:26
واقعا نمیدونم وقتی خود هاست دل هست چه نیازی به مشابهش تو خارج از کشور هست!! مشابهش رو تو خارج از کشور نمیتونید و نبایدم گیر بیارید.چون هاست دل وارز ساپورته اما خارجی ها به قوانین زیادی پایبند هستند..در کل زرنگی هاست دل رو نمیتونن داشته باشند. وگرنه هاست دل هم سرورهاش از آمریکا و کاناد و.. هست.
وقتی هاست دل هست خوب هست از همون بخرید..هر موقع دیگه نبود فکر جایگزین باشد. خدایی اینا کارشون درسته و تو خیلی موارد غیر هاستینگ راهنماییم کردند و مشورت دادند بهم.واقعا تحسین برانگیزند و کاش هاستینگای دیگر هاست دل رو الگوی خودشون قرار بدند.

ms313
April 30th, 2012, 00:51
واقعا نمیدونم وقتی خود هاست دل هست چه نیازی به مشابهش تو خارج از کشور هست!! مشابهش رو تو خارج از کشور نمیتونید و نبایدم گیر بیارید.چون هاست دل وارز ساپورته اما خارجی ها به قوانین زیادی پایبند هستند..در کل زرنگی هاست دل رو نمیتونن داشته باشند. وگرنه هاست دل هم سرورهاش از آمریکا و کاناد و.. هست.
وقتی هاست دل هست خوب هست از همون بخرید..هر موقع دیگه نبود فکر جایگزین باشد. خدایی اینا کارشون درسته و تو خیلی موارد غیر هاستینگ راهنماییم کردند و مشورت دادند بهم.واقعا تحسین برانگیزند و کاش هاستینگای دیگر هاست دل رو الگوی خودشون قرار بدند.

با سلام
بله پشتيباني هاست دي ال خوبه ولي قيمت هاش زياد هستش و سرور مجازي اريه نميدن.

delta
April 30th, 2012, 01:08
با سلام
بله پشتيباني هاست دي ال خوبه ولي قيمت هاش زياد هستش و سرور مجازي اريه نميدن.

سرور مجازی؟ عزیز من یک هاست معمولی هاست دل اندازه یک سرور مجازی 2 گیگ قدرت داره و حتی بیشتر!! معلومه که قیمتش باید بالا باشه.وقتی سروری 48 هسته ای هست بایدم گرون باشه.البته این قیمت برای سایتهایی که کیفیت و سرعت بالا نیاز دارند هیچه!!

ms313
April 30th, 2012, 01:21
آخه سرور مجازي مي خوام كه راحت دانلود آپلود كنم ... اما مي خواستم روش هم آپلود سنتر نصب كنم ... اولاي كار هم هستيم.
سرور مجازي با كيفيت خيلي دير گير مياد...سابقه تلخ كاري در نت ثابت كرده از چيز پي ان فروشي گفته تا ....به خاطر همين قصد خريد از سايت هاي خارجي رو داشتم...

delta
April 30th, 2012, 01:41
آخه سرور مجازي مي خوام كه راحت دانلود آپلود كنم ... اما مي خواستم روش هم آپلود سنتر نصب كنم ... اولاي كار هم هستيم.
سرور مجازي با كيفيت خيلي دير گير مياد...سابقه تلخ كاري در نت ثابت كرده از چيز پي ان فروشي گفته تا ....به خاطر همين قصد خريد از سايت هاي خارجي رو داشتم...

خوب شما از اول بگو برای چی میخواید ما هم معرفیت کنیم..اگر تو ایران هاست بپرسی میگم هاست دل.. سرور مجازی بپرسی میگم پرشین کلود..سرور مجازی عالی میخوای؟ بیا از سایت زیر تهیه کن.سرعت و کیفیتش تضمین شده هست.از سرورهای ابری استفاده میکنند.یک سرور مجازی از همینجا دارم برای سایت خودم ماهانه بالای 6 ترابایت دانلودی داره!! فشاری که بهش میاد از سرور خصوصی معمولی بیشتره اما آخ نگفته!! کیفیتش هم میتونی بپرسی از هرکسی جناب رضا حسینی تایید شده کل انجمن هستند.کیفیت سرورهاشون بی نظیره. چون واقعا کیفیتش بالاست که دارم تضمینش میکنم.وگرنه از چندین جای دیگه سرور مجازی دارم تعریف نمیکنم..

پرشین کلود | سرور مجازی ، سرور مجازی انگلستان (http://persiancloud.ir/)

m2n
April 30th, 2012, 01:55
آلما هاست با سرور های قدرتمندشون پشنهاد میشه هاست دی ال پیشون کم میاره چرا؟اون میاد عکس سرور رو میزاره همه رو خبر می کنه ولی آلما هاست بعد خرید معنی کیفیت رو به مشتری هدیه میده :x=D>

از همین جا خسته نباشید میگم خدمتشون

آلما هاست (http://www.almahost.ir/)

victor7732
April 30th, 2012, 08:55
سرور مجازی؟ عزیز من یک هاست معمولی هاست دل اندازه یک سرور مجازی 2 گیگ قدرت داره و حتی بیشتر!! معلومه که قیمتش باید بالا باشه.وقتی سروری 48 هسته ای هست بایدم گرون باشه.البته این قیمت برای سایتهایی که کیفیت و سرعت بالا نیاز دارند هیچه!!

واقعا اینقدر کیفیتش خوب هست ؟ 48 هسته ؟!!! من رو سایتشون دیدم که اصلا پلن نداره و بسته با مشخصات سایت فضا و پهنای باند پیشنهاد و اختصاص می دهند ...

godfather28
April 30th, 2012, 22:57
یک احترامی
یک چیزی
تاپیک ما شد مشاوره شخصی :-p

ms313
May 1st, 2012, 00:08
ببخشيد كه تايپيك شما رو خراب كردم...

delta
May 1st, 2012, 01:03
واقعا اینقدر کیفیتش خوب هست ؟ 48 هسته ؟!!! من رو سایتشون دیدم که اصلا پلن نداره و بسته با مشخصات سایت فضا و پهنای باند پیشنهاد و اختصاص می دهند ...

خوب بده مگه؟ هر سایتی بسته به نیازش مشخصات درخواست میده..سایتی که روزی 100 هزار بازدید داره با سایتی که روزی 100 تا بازدید داره خوب معلومه که باید درخواستش متفاوت باشه.. برعکس هاستینگای دیگه یک پلان میزارن دیگه فرقی نمیکنه براش سایت طرف رو بکشه نکشه..

LinuXi
August 6th, 2012, 18:17
زیاد ایرانی با خارجی فرق نمی کنه.از نظر قیمت و پشتیبانی و فقط یه شرکت خوب ایرانی پیدا کنی بهتر از خارجیه
خلاصه دیتاسنتر ها خارجی هست