PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرين پال يا بانك ملت

shazo
April 16th, 2012, 13:27
سلام.. دوستان براي درگاه زرين پال بهتره يا بانك ملت ؟

ممنون \ دوستاني كه تجربه دارن لطف كنن و توضيح بدن مرسي

amirizadi
April 16th, 2012, 13:36
هر کدام مشکلات و مزایایی دارند

ولی 100٪ سیستم بانکی بهتره و مستقیم کار میکنید

samansystems
April 16th, 2012, 14:00
بستگی به مشتريان شما داره.
برای مثال اگر مشتريان شما کاربرانی هستند که نسبت به اينترنت شناخت کمی دارند و کاربر عادی هستند 100 در 100 درگاه بانکی بهتر هستش.

اما اگر مشتريان شما کاربرانی هستند که با اينترنت سر و کار دارند 50% زرين پال مناسب خواهد بود. البته اين رو در نظر داشته باشيد اگر امکان داشتن درگاه مستقيم بانکی داريد حتما هميشه اون رو در کنار زرين پال استفاده کنيد.

در مورد درگاه های بانکی فقط در مورد درگاه بانک ملت و پرداخت آنی بيشتر تحقيق کنيد چون به پرداخت قبلا مشکلات زيادی برای کاربران بوجود اورده.

shazo
April 16th, 2012, 14:10
چرا بايد درگاه رو در كنار زرين پال بدم ؟

و مشكل پرداخت بانك ؛ منظورتون چيه؟

ممنون

sebastian
April 16th, 2012, 14:18

ممنون
فقط درگاه اصلی بانک توصیه میشه

php.source
April 16th, 2012, 14:28
مطمئنا درگاه بانک بهتر است . یکی از دلایلش هم اینه که زرین پال برای هر پرداخت کارمزد کسر می کنه و مدتی طول میکشد تا مبلغ موجود در حساب زرین پال شما به حساب بانکیتان واریز شود. ولی درگاه بانک ها(به جز بانک سامان) هیچ کارمزدی جهت واریز وجه ها از حساب کسر نمی کنند و به صورت لحطه ای پرداخت ها را وارد حساب شما خواهند کرد.
و مورد دیگر اینکه برای گرفتن درگاه بانک ها نیاز به اساسنامه یا پروانه کسب خواهید داشت ولی حساب زرین پال نیاز به مدارک خاصی ندارد.

shazo
April 16th, 2012, 14:30
ممنون پويان جان.. ولي من شنيدم براي بانك ملت نيازي نداريم كه حتما مثلا شركت ثبت كنيم..

payam_shzbax
April 16th, 2012, 14:33
زرین پال می خوای چیکار وقتی مستقیم داری؟
دوست عزیز شما از هم بانک ملت و هم پاسارگاد می تونید بدون ثبت شرکت بگیرید.2 تاشو بگیر و بدون واسطه کار کن

shazo
April 16th, 2012, 14:45
آگه از بانك پاسارگارد ميشه كه خيلي خوبه ؟ معمولا شرايطش چه طوره ؟ اول بايد پولي بديم ؟ خودشون چقدر درصد بر ميدارن ؟

mehdi24
April 16th, 2012, 14:57
مسلما اگر امکان گرفتن درگاه بانک رو دارید بهتر هست . مجبور هم نیستید کارمز بدید الکی

keywan
April 16th, 2012, 15:02
بانک ملت با اجاره نامه خونه یا سند خونه خودتون هم می تونید بگیرید
کارمزد نداره
من تو این 2-3 ساله که کار می کنم مشکلی ندارم باهاشون

shazo
April 16th, 2012, 15:18
خونه اجاره اي باشه چي ؟

payam_shzbax
April 16th, 2012, 15:24
آگه از بانك پاسارگارد ميشه كه خيلي خوبه ؟ معمولا شرايطش چه طوره ؟ اول بايد پولي بديم ؟ خودشون چقدر درصد بر ميدارن ؟

ببخشید پارسیان.
آخرين اخبار (http://www.pec.ir/Forms/News/ArticleViewer.aspx?ArticleId=18&ArticleType=1&Priority=5&ShowType=Desc)
توضیحات هستش

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

خونه اجاره اي باشه چي ؟
کپی از اجاره نامه . اگر به اسم پدرتون هست هم باید کپی شناسنامه پدر هم باشه

agarb98
April 16th, 2012, 15:29
هر دو رو خوب قرار بده .

shazo
April 16th, 2012, 15:33
دوستان بانك ملت چي ؟ من شنديم چيزه خاصي نمي خواد نه سند نه ثبت شركت

keywan
April 16th, 2012, 15:49
بانک ملت با اجاره نامه خونه یا سند خونه خودتون هم می تونید بگیرید
کارمزد نداره
من تو این 2-3 ساله که کار می کنم مشکلی ندارم باهاشون

دوست عزیز تو سایت خود به پرداخت زده برای خونه های اجاره ای 1 کپی از اجاره نامه و برای خونه های شخصی کپی از سند مالکیت به همراه کپی مدارک صاحب سند یا مستاجر

mehrshad.ho
April 16th, 2012, 16:57
فقط بانک ملت تایید میشه

jahan654
April 16th, 2012, 17:30
شک نکن فقط بانک ملت

samansystems
April 17th, 2012, 09:52

ممنون

-- برای مثال سايت های فروشنده کارت شارژ مشتريان زيادی دارند که اصلا شناختی راجب زرين پال ندارن و بنابراين خريدشون رو از درگاه بانکی انجام ميدن. اما درصدی از کاربران هستند که خودشون تو زرين پال فعال هستند و ترجيح ميدن به جای اينکه پول خودشون رو خارج کنند از زرين پال و کارمزد بدند به طور مستقيم از يکی ديگه از پذيرنده ها خريد کنند و کارمزد ندن. به خاطر همين فروشنده ها ترجيح ميدن در کنار درگاه بانکی درگاه زرين پال رو هم داشته باشند.

-- به پرداخت (شرکت ارائه دهنده درگاه های پرداخت بانک ملت) مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و مغايرت های زيادی رو با مشتريان خودش داره که با جستجو در اينترنت ميتونيد اين رو متوجه بشيد.
اگر قصد استفاده از درگاه بانکی رو داريد بهتره سراغ شرکت های بانک های پارسيان، پاسارگاد و سامان بريد که سابقه خوبی در اين زمينه دارند. اما استفاده از درگاه بانک ملت اصلا توصيه نميشه.
بانکی که برای تراکنش های معمولی خودش در اينترنت بانک 25 تومان کارمزد ميگيره چطور برای درگاه پرداخت خودش کارمزد نگيره و تازه تسويه آنی هم بده ؟

shazo
April 17th, 2012, 14:30
خب خلاصه مل تاييد ميشه يا نه؟

samansystems
April 17th, 2012, 14:37
ملت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره.
تو اينترنت جستجو کنيد سابقه شرکت به پرداخت هستش. اصلا هم به اين ربطی نداره که چون شرکت وابسته به بانک هستش کارش درست باشه (انياک هم از بانک مرکزی مجوز داشت و با 4 5 تا بانک کار ميکرد. سوئيچ شتاب دستش بود و الان گندش دراومده. وقتی بانک مرکزی رو عملکرد شرکت ها و پياده سازی استاندارد ها نظارت نميکنه نتيجه اين ميشه). سابقه هر شرکت عملکرد گذشته اون هستش.

salar74_a
April 17th, 2012, 14:38
اگر نمیتونید بانک ملت بگیرید

تک پرداخت

takpardakht.com

تایید میشه
(بهتر از زرین پال) (نظر شخصی)

samansystems
April 17th, 2012, 14:47
زرين پال بيش از 3000 پذيرنده داره. پذيرنده های زرين پال ترجيح ميدن از ديگر کاربران سايت خريد کنند تا اينکه پول رو از سيستم خارج کنند و کارمزد پرداخت کنند.

keywan
April 17th, 2012, 14:55
-- به پرداخت (شرکت ارائه دهنده درگاه های پرداخت بانک ملت) مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و مغايرت های زيادی رو با مشتريان خودش داره که با جستجو در اينترنت ميتونيد اين رو متوجه بشيد.
اگر قصد استفاده از درگاه بانکی رو داريد بهتره سراغ شرکت های بانک های پارسيان، پاسارگاد و سامان بريد که سابقه خوبی در اين زمينه دارند. اما استفاده از درگاه بانک ملت اصلا توصيه نميشه.
بانکی که برای تراکنش های معمولی خودش در اينترنت بانک 25 تومان کارمزد ميگيره چطور برای درگاه پرداخت خودش کارمزد نگيره و تازه تسويه آنی هم بده ؟

دوست عزیزی که این حرفو می زنید تا الان درگاه ملت داشتید؟؟!! من الان دو ساله که بادرگاه ملت کار می کنم و همون لحظه خرید بدون کسر هیچ مبلغی به عنوان کارمزد پول مستقیم تو حسابمه . شما چطور میگی چنین امکانی نداره ملت؟
والا تا جایی که شنیدم بانک سامان کارمزد میگیره ، پارسیان که بعد از 24 ساعت پول رو میریزه تو حساب و اگر قراره کسی درگاه بگیره پاسارگاد و ملت رو پیشنهاد میدم

shazo
April 17th, 2012, 15:00
چند سال عضو بانك پاسارگاردم.. فك كنم از اونجا بگيرم بهتره

دوستان اول كار بايد پولي بديم ؟ براي شروع منظورمه

keywan
April 17th, 2012, 15:03
تا جایی که من می دونم خیر
از این آدرس می تونی اطاعات دقیق رو دربیاری درگاه پرداخت اینترنتی - :: بانك پاسارگاد :: (http://bpi.ir/opp)

shazo
April 17th, 2012, 15:57
بانك پاسارگارد سفته مي خواد كه دوتسان.. تا 200 هزار تومن..

s.w.a.t
April 17th, 2012, 16:09
باسلام
مقایسه کاملا غیرمنطقی میباشد!
چرا که بانک ملت یک بانک میباشد و زرین پال واسط بین شما و بانک!
تاپیک قفل شد
موفق باشید