PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد راه اندازی یک سایت تخصصی بازی

AriyaDownload
April 16th, 2012, 11:55
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه و دلار در حال افت :d
تصمیم داریم یک سایت تخصصی بازی راه اندازی کنیم (زمینه فقط تخصصی هست) ==> یعنی داریم در این مورد فکر می کنیم هنوز تصمیم قطعی صورت نگرفته
جای همچین سایتی به نظرم تویه نت ایران واقعا خالی هست و من سایتی رو پیدا نکردم که درست و حسابی بتونه تویه این زمینه تخصصی کار کنه
و اینکه رایگان هم کار نمی کنیم اکثر لینک ها vip هستن :109:
بازی های ==> pc / psp / ps3 / mobile / xbox و غیره رو بذاریم تویه سایت
خوب حالا راهنمایی هایی که از شما بزرگواران می خوام :

1- اول اینکه از یک سایت بازی چه انتظاری دارید؟
2- دوم اینکه دنبال یک دامین درست و درمون می گردیم از دوستان کسی دامینی نداره در این مورد و یا دامین آزاد سراغ نداره؟
3- نظرتون در مورد راه اندازی همچنین سایتی چی هست؟ به نظرتون می تونه به مرحله درآمد زایی برسه؟ (با توجه به هزینه های بالایی که داره)

فعلا همین سوالات هست، ممنون می شم دوستان با توجه به اطلاعاتشون در این تاپیک شرکت کنن
تا اگه یک موقع این تصمیم قطعی شد به بهترین نحو بتونیم راه اندازی کنیم.
با سپاس

GOD
April 16th, 2012, 11:59
سلام
دیر تصمیم گرفتید;)
هفته دیگه میاد بالا سایت ما هم دقیقا همین تصمیم رو داشتیم

AriyaDownload
April 16th, 2012, 12:06
سلام
دیر تصمیم گرفتید;)
هفته دیگه میاد بالا سایت ما هم دقیقا همین تصمیم رو داشتیم

:d سلام
دیر تصمیم گرفتیم یا شما می خوایید زودتر از ما بالا بیارید :دی
ایده رو قاپیدی :d ==> شوخی :d
امیدوارم موفق باشید
ادرس سایت رو امکانش هست بدید؟؟

GOD
April 16th, 2012, 12:12
پخ میکنم الان

faranetwork
April 16th, 2012, 12:13
GamesDL | دانلودسنتر شبانه روزی بازی ها (http://gamesdl.ir/forum.php)
این سایت هست که البته الان وی بیشون مشکل خورده ! ولی همه چی داره

AriyaDownload
April 16th, 2012, 12:40
GamesDL | دانلودسنتر شبانه روزی بازی ها (http://gamesdl.ir/forum.php)
این سایت هست که البته الان وی بیشون مشکل خورده ! ولی همه چی داره

ممنونم از راهنماییتون
ولی سایت چیزی نداشت الان؟
دیتابیس به مشکل خورده؟؟

lordmhn
April 16th, 2012, 15:44
قبل از این که شما یک سایت بزنید باید یک گروه نویسنده حرفه ای ، نقد کننده داشته باشید ، بعد از اون یک سرور مجازی و یک طراحی حرفه ای تا بتونید تو کارتون موفق باشید !

اگه نیاز به طراحی داشتید در خدمت هستم !

payam_shzbax
April 16th, 2012, 16:34
به نظر من برای xbox , ps3 آموزش هک+ باز کردن کنسول و آپدیت و ... رو بزاری.تو یوتوب پره! بگیر و فارسیش کن!
3/4 تا گیمر واقعی یعنی از اون دیونه ها که زندگیشون گیم هست رو پیدا کنی که بازی های واقعا شاخ رو پیدا کنن و معرفی و بازی الکی نزارید فقط واسه اینکه بگید ما بروز هستیم و فلان و فلان
مثلا من میرم 16(عمده حساب میکنه!) تا بازی میگیرم اما 3 تاش و واقعا بازی می کنم.!!! یعنی بیای چیزای بدرد بخور رو بزاری...
ظاهر سایت! یه سر به سایت billizard برن ! می فهمی که یک سایت گیم همش هست و پوستش!
و همچنین اگر اینکارارو کردی ادرس سایتتو پ.خ کن کار دارم توش می خوام ببینم بازی جدید چی اومده =))