PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی سرویس دهنده خارجی با شرایط خاص

jgvr
April 16th, 2012, 02:57
درود دوستان
در حال حاضر ما از eukhost سرویس داریم که انصافا همه جوره ازشون راضی هستیم ولی یه موردی هست. محدودیت منابع روی هاست اشتراکیشون بسیار شدیده به شکلی که یه سایت وردپرس با 2000 بازدید تقریبی در روز، نزدیک 20 بار با مشکل محدودیت در CPU usage مواجه میشه. درسته وردپرس اساسا فشار زیادی روی سی پی یو میاره ولی فکر نمیکنم شدتش انقدر باشه که 2000 بازدید (پیج‌ویو) رو نتونه ساپورت کنه روی هاست اشتراکی. مشکل اینه که سرویس‌های قوی‌تر یوکاهاست (بیزینس هاستینگ) به شدت گرونه و اصلا منطقی نیست با توجه به اینکه نرخ‌شون بر اساس پوند هست. وقت منیج سرور مجازی هم ندارم و فکر هم نمیکنم بتونم بهتر از یه تیم متخصص امنیت و کیفیت سرویس سایتم رو تامین کنم (نظر شما چیه؟!)!
دامین آی آر هست و طبعا نباید سرویس دهنده با ایران مشکلی داشته باشه. در مجموع درخواست من اینه :
یک سرویس دهنده خوب (دیگه با توجه به اینکه از یوکاهاست سرویس میگیریم خودتون حدس بزنید منظورم از خوب چیه) که سرویس‌های اشتراکی قوی داشته باشه و با ایران و آی آر هم مورد نداشته باشه معرفی کنید لطفا.
site5 به شدت توجه من رو جلب کرده ولی متاسفانه دامین آی آر نمی‌پذیرن. ترجیح این هست که سی‌پنل ارائه بدند.
فکر نکنم با *****هایی که گذاشتم اصلا آفری وجود داشته باشه. دی:
با این حال ممنون میشم دوستانی که تجربه داشتند کمک کنند.

نکته : خواهش میکنم به هیچ وجه آفر خودتون رو ارائه نکنید یا نپرسید چرا از ایرانی‌ها هاست نمیگیرم. ممنون

---------- Post added at 02:57 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

مدیران عزیز کلمه ف ی ل ت ر! اون معنایی که باعث بشه بخواین سانسورش کنید یا حتی براتون مشکلی بوجود بیاره رو نداره. مثلا من اینجا از کلمه ریسگیر استفاده کنم؟! فکر میکنم کمی زیادی سخت گرفتید/.

sebastian
April 16th, 2012, 13:05
ما هم همین مشکل محدودیت منابع سرور رو داریم
کلا هاستینگ های خارجی اینجورین و کاریش هم نمیشه کرد

victor7732
April 27th, 2012, 10:28
آقا این eukhost که انصافا خیلی گرونه ... چه دلیلی داره که ازش استفاده می کنید ؟

php.source
April 27th, 2012, 10:42
crocweb.com
آبی پی ایران فقط نیوفته :دی

hannah
April 27th, 2012, 11:04
crocweb.com
آبی پی ایران فقط نیوفته :دی
میگن دامین ای ار هست :دی

Ashkankamangar.ir
April 27th, 2012, 11:14
از هاست دی ال بگیر

stchost
April 27th, 2012, 11:20
شما یمتونید از site5 خرید کنید و دامنه اصلی سفارشتون را .com قرار بدید و با addon دامنه ملی را اضافه کنید
کلا site5 با ایران مشکلی نداره و فقط مشکلشون دامنه ir هست که با addon قابل رفع هست
پشتیبانی خوبی هم دارند

موفق باشید

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

از هاست دی ال بگیر

دوستمون گفتند حرف هاست ایرانی نزنید و سوالی هم نکنید !!

php.source
April 27th, 2012, 11:41
میگن دامین ای ار هست :دی
دامین com بزارن. ir رو پارک کنن

victor7732
April 29th, 2012, 17:55
Site5 که آمریکایی هست , چطور با ایران مشکلی نداره ؟!