PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارايه سايت سرور و هاستينگ از جوملا

shazo
April 16th, 2012, 02:50
سلام.. دوستان از ديد شما خوب هست براي سايت سرور و هاستينگ از جوملا استفاده بشه ؟

ممنون

Ashkankamangar.ir
April 16th, 2012, 07:54
مشکلی نداره ولی من خودم به شخصه همیشه از صفحات html استفاده میکنم به نظرم بهتره

shazo
April 16th, 2012, 12:06
مون صفه html رو ميشه از كجا تهيه كرد ؟

بعد چه طوري بايد با whm تطبيقش داد ؟

mehdi24
April 16th, 2012, 12:12
بستگی داره با کدوم سیستم راحتتر باشی
ما از جوملا استفاده کردیم

shazo
April 16th, 2012, 12:14
همين سايت كه توي امضاتون هست ؟

بعد چه طوري بايد با whm سِتش كرد ؟

Maya
April 16th, 2012, 12:47
مشکلی نداره و بسیار خوبه این اسکریپت به صورت رایگان میباشد و شما میتوانید از این اسکریپت استفاده کنید
موفق باشید

shazo
April 16th, 2012, 12:49
منظور شما كدم اسكريپ هست عزيز..

mehdi24
April 16th, 2012, 13:53
همين سايت كه توي امضاتون هست ؟

بعد چه طوري بايد با whm سِتش كرد ؟

بله
اگه منظورتون whmcs هست که چیز خاصی نداره . چه جوملا باشه چه html کد فرقی نمی کنه

shazo
April 17th, 2012, 14:37
الان دوستان مي تونن يه سايت هاستينگ با جوملا نشون بدن..

يا يه سايتي كه با html و اسكريپ رايگان باشه.. ممنون

shivahost
April 17th, 2012, 14:56
ببین دوست عزیز joomla خوبه مثل سایت ما: شیوا هاست : ثبت دامنه ، وب هاستینگ ، طراحی سایت (http://www.shivahost.ir)

اما این جوملا به whm یا پنل سرور یا نمایندگی هاست شما وصل نمی شه بلکه در کنار آن مناسب است از سیستمی مثل whmcs استفاده کنید مثل ما: Shiva Host - صفحه نخست (http://www.shivahost.ir/portal)

shazo
April 17th, 2012, 15:13
بله.. الان متوجه شدم شيوا هاست جان يعني مثلا whmcs روي ساب دامنه مياد و ايندكس مثلا جوملاست

درسته ؟

shivahost
April 17th, 2012, 15:19
بله.. الان متوجه شدم شيوا هاست جان يعني مثلا whmcs روي ساب دامنه مياد و ايندكس مثلا جوملاست

درسته ؟

بله، و اگر بتونید اون ساب دامنه رو روی یک سرور دیگه داشته باشید برای امنیت whmcs بهتره

shazo
April 17th, 2012, 17:42
منظور يه سرور ديگه چيه ؟ ميشه بيشتر توضيح بدين ؟

و يه سوال ديگه اگر روي ساب دامنه باشه..

مثلا سايت من

host.com

user.host.com

ميشه كه روي ساب دامنه يوسر اسكريپ whmsc مياد درسته ؟ چا خود شما اين كارو نكرديد ؟

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

آپ !

shazo
April 17th, 2012, 22:10
دوستان كسي اطلاع نداره ؟

Ashkankamangar.ir
April 17th, 2012, 22:14
790 پست در انجمن تخصصی وبهاستینگ دادین که همش سواله سوالات تکراری
عزیز یه سرچی در انجمن و گوگل بزنید تمام جواب هاتون هست
خیلی وقتا باید تجربه کنید (آزمون و خطا)
ریسلری چیز خاصی نیست که اینهمه سوال براش نیاز باشه ما همه اول مثل شما بودیم گرچه الانم هیچی نیستیم ولی به هر حال را خودتون بده فردا همه اینارو یاد میگیرید یه نفر پستهاتونو سرچ میکنه میبینه یه همچین سوالایی میپرسیدید

در مورد سوالتونم چرا نمیشه عزیز
همه رو ساب دامنه whmcs رو نصب میکنن مثل ما
شما میتونی رو هر ساب دامنه یه سیستم نصب کنی
رو یه ساب دامنه نیوک رو یه ساب دامنه whmcs رو یکی وردپرس
بیشتر هاستینگ ها هم میان داخل روت وردپرس یا جوملا یا یه صفحه html میذارند و در ساب دامنه clients یا هر چیز دیگه ای
و whmcs رو نصب میکنن

shazo
April 17th, 2012, 22:31
ممنون.. عزيز بنده ادعايي نكردم.. چون علاقه دارم به مبحث هاستينگ و سرور مي خوام ادامه بدم.. خلاف شرع كه نكردم سوال كردم.. !

بله همه پست هاي من اكثر سوال بوده يا به قول شما ريسلر .. همين امروز يه جا تو همين انجمن ديدم كه دوستي گفته بود بخش ريسلر انجمن ضعيفه..

اگر به پست و ميزان تشكره بنده 5 هزار پست توي انجمن پي سي ورد دارم و 6500 هزار تشكر ؛ چون تخصص بنده نرم افزاره ؛ علاقه به هاستينگ باعث ميشه كه سوال كنم..

از كجا معلوم همين سوال هايي كه مي كنم سوال ديگر دوستان نباشه ؟ از شما هم ممنونم كه جواب سوال من رو داديد..

shivahost
April 18th, 2012, 00:25
منظور يه سرور ديگه چيه ؟ ميشه بيشتر توضيح بدين ؟

و يه سوال ديگه اگر روي ساب دامنه باشه..

مثلا سايت من

host.com

user.host.com

ميشه كه روي ساب دامنه يوسر اسكريپ whmsc مياد درسته ؟ چا خود شما اين كارو نكرديد ؟

سایت های دانلود رو دیدید؟ مثلا سایت domain.com که اصلیشون هست رو روی یک هاست اشتراکی میارند بالا و قسمت فایلها مثلا dl.domain.com را روی یک هاست دانلود میارند بالا.

یعنی شما می توانید هر ساب دامنه را روی یک سرور متفاوت داشته باشی یا همه را پیش هم روی یک سرور داشته باشی که معمولا اینطور است و بیشتر سایت های دانلود هستند که ساب دامین روی سرور دیگر میارند.

اینکه whmcs را روی سروری دیگر بالا بیاورید یک توصیه امنیتی است که خود ما هم آن را رعایت نکرده ایم و شاید بزودی انجام دهیم.