PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : NetDQ نماینده انحصاری جدید worldstream

siavash.4150
November 1st, 2009, 10:42
سلام خدمت همه عزیزان،

در صورتی که تمایل به تهیه سرور از Worldstream دارید می توانید توسط ما که به عنوان نماینده انحصاری در ایران هستیم اقدام نمایید.

برای صحت بر نماینده انحصاری بودن می توانید سوال خود را از مستقیما از WS بپرسید.

سرور ویژه:

2x Intel Xeon Quad 5420 ( 20GHz total on 8 cores )
24 Gb DDR2 RAM
4x1000 GB 7.200 RPM ( Raid 10 )
APC Remote Reboot
2 Gbps Uplink
2000 GB Traffic p/m
-
270 Euro/Monthly

سوالی بود در خدمتم

nilkooh
November 1st, 2009, 10:49
این شرکت worldstream هم که هر روز یه نماینده انحصاری معرفی میکنه! @-):106:

siavash.4150
November 1st, 2009, 10:58
این شرکت worldstream هم که هر روز یه نماینده انحصاری معرفی میکنه! @-):106:

;;) بنا به دلایلی این کارو میکنه
و من ترجیح می دم که نگم و دلایل رو اگه صلاح باشه خوده ws می گه

alborzgostar
November 1st, 2009, 10:59
:111::111::111::111::111::111::111::111::111::111: :111::111::111::111::111::111::111::111:

وایی اگه این حقیقت داشته باشه worldstream تو گونی میشه (:|

این نشون میده که دیتا سنتر چقدر ضعف داره

alborzgostar
November 1st, 2009, 11:00
ایمیل بزنید ببینید چی میگه

siavash.4150
November 1st, 2009, 11:03
:111::111::111::111::111::111::111::111::111::111: :111::111::111::111::111::111::111::111:

وایی اگه این حقیقت داشته باشه worldstream تو گونی میشه (:|

این نشون میده که دیتا سنتر چقدر ضعف داره

:) حقیقت رو بعد رو کن واسه بقیه :65:
ممنون

siavash.4150
November 1st, 2009, 11:04
ایمیل بزنید ببینید چی میگه

بله ما هم منتظریم که چی گفته میشه

Roka
November 1st, 2009, 11:21
انحصاری یعنی فقط به یک نفر یا شرکت !

با احترامی که خدمت دوستان دارم ، واقعاً متاسفم برا کسایی که از این دیتاسنتر خرید کردند !
و نگرانم که در آینده چه بلاهایی ممکنه سرشون بیارن

میگفتند وارز هست ، که معلوم شد نیست ، از xlhost هم بیشتر گیر میدند که تو امریکا هست
میگفتند پورتش 1 گیگ هست ، که معلوم شد اشتراکی هست و روز به روز گندش مشخص تر میشه
میگفتند پشتیبانیش قوی هست ، که معلوم شد بد بختا پارتیشن بندی رو هم حتی درست انجام نمیدن
میگفتند نماینده نمیده ، حالا داره انحصاری به دو یا چند نفر میده ( فکر نکنم تو تاریخ مشابه باشه ! )
خیلی چیزا میگفتند که دونه دونه داره .....

جالب اینجاست که یه نفر میگفت خیلی قدیمی هست و من دیدم تاریخ ثبت سایت که اکثراً با تاریخ ثبت شرکت ( حد اقل برای کاری که سایت زدند ) مال سال 2005 هست !

باور کنید همون giga یا xlhost خیلی از بقیه سرتر هستند !

قصد خراب کاری یا اسپم یا ... ندارم
ولی چیزی که واقعاً جلو چشم هست و بهش توجه نمیکنید و هر چند مدت یه بار هم یکی از هاست فروش ها بدبخت میشه و باید فراری بشه یا هر چی درآمد داشته + کلی از جیبش خسارت بده

موفق باشید

siavash.4150
November 1st, 2009, 11:30

واقعاً متاسفم برا کسایی که از این دیتاسنتر خرید کردند !

میگفتند وارز هست ، که معلوم شد نیست ، از xlhost هم بیشتر گیر میدند که تو امریکا هست
میگفتند پورتش 1 گیگ هست ، که معلوم شد اشتراکی هست و روز به روز گندش مشخص تر میشه
میگفتند پشتیبانیش قوی هست ، که معلوم شد بد بختا پارتیشن بندی رو هم حتی درست انجام نمیدن
میگفتند نماینده نمیده ، حالا داره انحصاری به دو یا چند نفر میده ( فکر نکنم تو تاریخ مشابه باشه ! )

جالب اینجاست که یه نفر میگفت خیلی قدیمی هست و من دیدم تاریخ ثبت سایت که اکثراً با تاریخ ثبت شرکت ( حد اقل برای کاری که سایت زدند ) مال سال 2005 هست !

ولی چیزی که واقعاً جلو چشم هست و بهش توجه نمیکنید و هر چند مدت یه بار هم یکی از هاست فروش ها بدبخت میشه و باید فراری بشه یا هر چی درآمد داشته + کلی از جیبش خسارت بده

موفق باشید

بله انحصاری یعنی 1 نفر
به گفته خودشون به البرز گستر ایمیل زدند و همکاری رو تموم کردند با هاشون ( بنا به همون دلایل )

و اینکه شما انتظار نداشته باش بهت پرت اخنصاصی بده اونم در صورتی که شبکشون 2 تا 10 گیگابیت که یکیش بکبن هست بده

در مورد قدیمی بودن یا نبودن نظری ندارم

خب بله xlhost یه چیز دیگست ولی بحث الان سر Worldstream هست

بله ممنون از توجه شما

Aria
November 1st, 2009, 11:34

با احترامی که خدمت دوستان دارم ، واقعاً متاسفم برا کسایی که از این دیتاسنتر خرید کردند !

موفق باشید

سلام.

من فکر کردم دارم اشتباه می کنم و بعد از این همه سال ایرانی بودن و فارسی حرف زدن، معنی کلمه انحصاری رو درست نمی دونم.

شاید هم واقع ما درست نمی دونیم انحصاری یعنی چی !

به هر حال، سوالات بی جواب زیادی در این انجمن وجود داره که آقایون نماینده اگر زحمت بکشند و روشن کنند موضوعات رو، هم به همکاران ما در این انجمن کمک میشه و هم فروش خودشون بالا میره !

درضمن، قبل از اینکه بیاید بگید باز تو اومدی خراب کنی کسی رو، یکم به این فکر کنید که سوال کردن برای روشن شدن حقیقت، جرم نیست و خراب کردن به حساب نمیاد.

در ضمن، اگر مشکلی در دیتاسنتر ws وجود داره و جوابی بهش داده نمیشه، پس میشه جریان دیتاسنتر تبیان که 1 لشکر ریخن درجا برچسب *** زدن بهش و ما هرچی گفتیم بابا معنی کلمه *** چیزه دیگه ای هست، گفتند که نه، کسی که دروغ بگه، پس *** هست .... حالا این وسط "***" را پیدا کنید ! :114:

خندم میگیره ....!

ببخشید!

با تشکر.

alborzgostar
November 1st, 2009, 11:41
ایمیل زدم منتظر جواب هستم اگه با ما مشکلی دارند همینجا اعلام میکنیم که همکاری می کنیم با هاشون یا نه بعد ما هم مشکلات اونارو اعلام می کنیم

Aria
November 1st, 2009, 11:44
ایمیل زدم منتظر جواب هستم اگه با ما مشکلی دارند همینجا اعلام میکنیم که همکاری می کنیم با هاشون یا نه بعد ما هم مشکلات اونارو اعلام می کنیم

سلام.

جالب شد !

به این میگن اعتراف نا محسوس !!! :113:

عاقلان دانند !!!! :71:

نکته: لطفاً این تاپیک رو منحرف نکنید، برای اعتراف یا ثابت کردن موارد مربوطه، تاپیک جدید بهترین راه هست !

با تشکر.

alborzgostar
November 1st, 2009, 12:00
من جایی اعلام کردم که ws به هیچ عنوان مشکل نداره و یه دیتا سنتر بدون مشکل هست؟؟؟؟؟؟

جایی بوده دوستان گفتند این قسمتشون مشکل داره ( بدون مدرک ) منم گفتم نه مشکل نداره

مگه جرم کردم که باید اعتراف کنم؟ شما به Analezzzzzzzzzzzzzzzz ادامه بدهید

nimap
November 1st, 2009, 12:02
سلام بنده حدود 1هفته پیش قصد خرید سرور از همین دیتاسنتر رو داشتم که یک ایمیل به بخش فروششون زدم که در جوابی که دادند گفتن که با نت دیکیو صحبت کنید .

فکر کنم نمایندشون به دلایلی عوض شده

به هر حال ایشون تایید میشند و کارشون درسته

Domain
November 1st, 2009, 12:37
چه دیتاسنتر جالبی o:-)
فکر کنم از سوء مدیریتش هست وگرنه تا به‌حال 2 نماینده انحصاری ندیده بودیم که دیدیم! :106:

Domain
November 1st, 2009, 12:43
سلام بنده حدود 1هفته پیش قصد خرید سرور از همین دیتاسنتر رو داشتم که یک ایمیل به بخش فروششون زدم که در جوابی که دادند گفتن که با نت دیکیو صحبت کنید .
یعنی حداقل یه هفته هست که نماینده انحصاری عوض شده و خودش نمیدونه! یا خدای ناکرده پنهان کاری می کنه! :76:

Sepahrad
November 1st, 2009, 13:00
باسلام
-------------
NETDQ واقعا شرکت خوبی هست و من تاییدش میکنم :) تا الان که من مانیتور کردم و صحبت کردم و .. واقعا عالی عمل کردند . ایشون فقط سرور از WS نمیفروشه ;)

نماینده هم 2 تا نیست الکی شلوغش نکنید . از البرز گرفته شده و به NetDQ داده شده . حالا نگفتند شاید دلشون نخواسته یا ... ! الکی بحث رو منحرف نکنید .

دوست عزیز Aria تبیان *** حقیقت و WS هم اگه امکاناتش نسبت به چیزی که گفته غلط هست پس اینم ***ه .

*** که نباید شاخ یا دم داشته باشه !

موفق باشید :53:

Aria
November 1st, 2009, 13:20
من جایی اعلام کردم که ws به هیچ عنوان مشکل نداره و یه دیتا سنتر بدون مشکل هست؟؟؟؟؟؟

جایی بوده دوستان گفتند این قسمتشون مشکل داره ( بدون مدرک ) منم گفتم نه مشکل نداره

مگه جرم کردم که باید اعتراف کنم؟ شما به analezzzzzzzzzzzzzzzz ادامه بدهید

سلام.

خیلی باحالی شما :))

کلی خندیدم دوباره، ادامه بده .... :))

به هر حال، هر موقع چارلی بازی ها تموم شد، لطفاً یکی پاسخگو باشه ....!!!!

مدرک هم که تو تاپیک مربوطه رو کردم، الان این شرکت محترم که تایید هم میشن توسط همکاران، لطف میکنند یکم شفاف سازی کنند ببینیم جریان چیه ؟؟

من خودم شخصاً به دلایلی نیاز به یک سرور از اونجا دارم (برای کارهای قانونی هست، خیالتون راحت) و اگر دوستان تایید کنند، من از خودشون و یا مستقیماً از شرکت، خریداری می کنم.

با تشکر.

Sepahrad
November 1st, 2009, 13:26
باسلام
----------
Aria عزیز نت دیکیو تایید میشه :) میتونید ازشون خرید کنید من تا بحال مشتری ناراضی ازشون ندیدم :) یه زمانی چند نفر از خداشون بود که از ایشون هاست تهیه کنند :) مطمئن باشید و با خیال راحت خرید خودتون از ایشون انجام بدید.

موفق باشید :)

Arashdn
November 1st, 2009, 13:28
سلام
من اقای سیاوش رو از سه سال پیش میشناسم
و کاملا تاییدشون میکنم
ایشون از 4-5 دیتاسنتر مختلف سرور میفروشن و قبل از نت دیکیو هم یه سایت دیگه داشتن که شاید معروفتر باشه

اینم میل من و ورلد استریم
Dear,

Please contact NetDQ.com they are our official iranian reseller.

Thank you!

Met vriendelijke groet / Kind regards,

Lennert Vollebregt
Sales / Account manager

Worldstream C.V.
Honderdland 111-F
2676LT MAASDIJK
Tel.: (+31)(0)174 - 712 117

Company Details:
KvK / Chamber of Commerce : 27 27 22 32
BTW / VAT : NL8158.34.226.B01

Arash Dargahi schreef:- Hide quoted text -

Hello
I like to rent a server
Do you accept customer from Iran?

AmirHosein
November 1st, 2009, 13:30
باسلام
-------------
netdq واقعا شرکت خوبی هست و من تاییدش میکنم :) تا الان که من مانیتور کردم و صحبت کردم و .. واقعا عالی عمل کردند . ایشون فقط سرور از ws نمیفروشه ;)

نماینده هم 2 تا نیست الکی شلوغش نکنید . از البرز گرفته شده و به netdq داده شده . حالا نگفتند شاید دلشون نخواسته یا ... ! الکی بحث رو منحرف نکنید .

دوست عزیز aria تبیان *** حقیقت و ws هم اگه امکاناتش نسبت به چیزی که گفته غلط هست پس اینم ***ه .

آقا ایمیل شون رو میدید می‌خوام میل بزنم بهشون!:71:

Sepahrad
November 1st, 2009, 13:41
باسلام
--------------
دوست عزیزمون Arashdn هم تایید کردن NETDQ رو :) بله فقط از WS سرور نمیفروشن :)

آقای اروجلو ایمیل کی رو میخواید ؟

AmirHosein
November 1st, 2009, 13:43
باسلام
--------------
دوست عزیزمون Arashdn هم تایید کردن NETDQ رو :) بله فقط از WS سرور نمیفروشن :)

آقای اروجلو ایمیل کی رو میخواید ؟
World stearm
لطفا سریع:">

Sepahrad
November 1st, 2009, 13:54
http://www.worldstream.nl/contact.php

siavash.4150
November 1st, 2009, 16:08
سلام.

من فکر کردم دارم اشتباه می کنم و بعد از این همه سال ایرانی بودن و فارسی حرف زدن، معنی کلمه انحصاری رو درست نمی دونم.

شاید هم واقع ما درست نمی دونیم انحصاری یعنی چی !

به هر حال، سوالات بی جواب زیادی در این انجمن وجود داره که آقایون نماینده اگر زحمت بکشند و روشن کنند موضوعات رو، هم به همکاران ما در این انجمن کمک میشه و هم فروش خودشون بالا میره !

درضمن، قبل از اینکه بیاید بگید باز تو اومدی خراب کنی کسی رو، یکم به این فکر کنید که سوال کردن برای روشن شدن حقیقت، جرم نیست و خراب کردن به حساب نمیاد.

در ضمن، اگر مشکلی در دیتاسنتر ws وجود داره و جوابی بهش داده نمیشه، پس میشه جریان دیتاسنتر تبیان که 1 لشکر ریخن درجا برچسب *** زدن بهش و ما هرچی گفتیم بابا معنی کلمه *** چیزه دیگه ای هست، گفتند که نه، کسی که دروغ بگه، پس *** هست .... حالا این وسط "***" را پیدا کنید ! :114:

خندم میگیره ....!

ببخشید!

با تشکر.

نه عزیز، معنی درست همونی هست که شما فکر میکنی
الان هم فک کنم سو تفاهم شده
تا اونجا که world stream گفته به آقای سید آبادی ایمیل زدن و پایان همکاری رو با ایشون اعلام کردن

خنده خوبه :d

siavash.4150
November 1st, 2009, 16:10

اگه نیاز بود بگید تا اون چیزای که خودشون گفتن رو بگم بهتون

alborzgostar
November 1st, 2009, 16:29
به من ایمیل نزدند اعلام کنند !!

اما دیگه با توجه مشکلاتی که این دیتا سنتر به وجود اوردند برای ما و برای حل مشکل هیچ اقدامی نکردند

همکاری ما هم به پایان رسیده هر کس که نماینده هست امیدوارم موفق باشه

siavash.4150
November 1st, 2009, 16:36
به من ایمیل نزدند اعلام کنند !!

اما دیگه با توجه مشکلاتی که این دیتا سنتر به وجود اوردند برای ما و برای حل مشکل هیچ اقدامی نکردند

همکاری ما هم به پایان رسیده هر کس که نماینده هست امیدوارم موفق باشه

امیدوارم هرجا هستی شاد و موفق باشی
ولی جریان این یورو 1400 تومان چیه؟

alborzgostar
November 1st, 2009, 16:51
امیدوارم هرجا هستی شاد و موفق باشی
ولی جریان این یورو 1400 تومان چیه؟

کدوم 1400 ؟؟؟

من برای کسانی که می خواهند زیر اب بزنند متاسفم !! اندازه کافی پشت سر من حرف درست کردند

هر اسمی رو من گذاشتند حالا میگن جریان اون چیه جریان این چیه؟؟؟ تو این topic 1400 میبینید من

به ایشون چیزی گفتم؟ که .... من حرف زیاد دارم برای گفتند اما من وجدان دارم نمی خواهم کسی رو

از نون خوردن بندازم اشاره نمی کنم . نخواهم کرد

این topic ماله اقای NetDQ هست گفتند نماینده با توجه این که ما نماینده بودیم من اومدم اعلام کردم ما

نماینده بودیم الان نیستیم !!!!!!! حالا این حرف من مشکل داشته؟!!!!!!!!

alborzgostar
November 1st, 2009, 16:53
حالا دوست دارند 100 تا چیز به ما بگند !!

siavash.4150
November 1st, 2009, 17:34
کدوم 1400 ؟؟؟

من برای کسانی که می خواهند زیر اب بزنند متاسفم !! اندازه کافی پشت سر من حرف درست کردند

هر اسمی رو من گذاشتند حالا میگن جریان اون چیه جریان این چیه؟؟؟ تو این topic 1400 میبینید من

به ایشون چیزی گفتم؟ که .... من حرف زیاد دارم برای گفتند اما من وجدان دارم نمی خواهم کسی رو

از نون خوردن بندازم اشاره نمی کنم . نخواهم کرد

این topic ماله اقای netdq هست گفتند نماینده با توجه این که ما نماینده بودیم من اومدم اعلام کردم ما

نماینده بودیم الان نیستیم !!!!!!! حالا این حرف من مشکل داشته؟!!!!!!!!

نه عزیزم حرفت مشکل نداشته
من هم یه چیزایی شنیدم در مورد یورو 1400 تومان سوال پرسیدم که از کوره در رفتی :106:

4dmin
November 1st, 2009, 17:41
خوب هر یورو تقریبا 1450 1460 تومن هست دیگه ! مشکل چیه؟!

alborzgostar
November 1st, 2009, 17:50
که از کوره در رفتی

دوستان خودشون قضاوت کنند من نه به ایشون توهین کردم نه حرف بدی زدم اما مثل اینکه دشمنی دارند

با ما

siavash.4150
November 1st, 2009, 18:01
خوب هر یورو تقریبا 1450 1460 تومن هست دیگه ! مشکل چیه؟!

ریت جهانی یورو امروز 1.48 دلار هست در حالی که پیپال 1.53 دلار حساب میکنه
حالا دلار رو چند میگیری شما؟
من امروز دلار 1100 تومانی گرفتم خودم
1.53 * 1100 = 1683 تومان
البته به دلیل نوسانات یورو و دلار قیمت ریالی هم هر روز تغییر میکنه

هر کدوم از سرور هارو خواستید بگید تا قیمت ریالی بدم خدمت شما همراه با آفر

siavash.4150
November 1st, 2009, 18:03
دوستان خودشون قضاوت کنند من نه به ایشون توهین کردم نه حرف بدی زدم اما مثل اینکه دشمنی دارند

با ما

به خدا نمی دونستم از کوره در رفتی یه نو توهین هست:d

به هر حال شاد باشی

4dmin
November 1st, 2009, 18:11
من آخر نفهمیدم این 1400 چی بود و چرا اینجا مطرح شد!

Aria
November 1st, 2009, 18:46
سلام.

و باز هم هواشی ...!

با تشکر ؟

Sajad
November 1st, 2009, 18:59
یا واضح حرف بزنید یا حرف نزنید. چیزی هم که میخواید بگید مدرک و دلیل و منطق میخواد نه همین جور بگید و برید.
اگه این وضع ادامه پیدا کنه تاپیک قفل میشه.

arak-hosting
November 1st, 2009, 19:03
یا واضح حرف بزنید یا حرف نزنید. چیزی هم که میخواید بگید مدرک و دلیل و منطق میخواد نه همین جور بگید و برید.

با سلام

شما درست میگید ولی این دیتا سنتر من فکر میکنم خیلی کارش خوبه چون من یک سرور داشتم
پشتیبانی عالی داشتن . من که میگم اگر کسی سرور میخواد از اینجا بگیر خیلی سرورشون کیفتش بالاست
worldstream
=))

siavash.4150
November 1st, 2009, 19:20

عزیز واضح بود
من سوال کردم ایشون اطلاعی نداشت پس جواب نداد
بعدش هم من قیمت امروز یورو رو گفتم کاملا واضح

موفق باشید

Sajad
November 1st, 2009, 19:29
عزیز واضح بود
من سوال کردم ایشون اطلاعی نداشت پس جواب نداد
بعدش هم من قیمت امروز یورو رو گفتم کاملا واضح

موفق باشید

اونوقت ربط اینا به تاپیک چیه؟
به بحث در مورد تاپیک بپردازید.

siavash.4150
November 1st, 2009, 19:31
اونوقت ربط اینا به تاپیک چیه؟
به بحث در مورد تاپیک بپردازید.

به روی چشم

Roka
November 1st, 2009, 19:37

فکر کنم نمایندشون به دلایلی عوض شده

به هر حال ایشون تایید میشند و کارشون درسته

مطمئنی ؟
فکر نکنم یک هفته پیش بوده باشه !
چند روز پیش البرزگستر گفتند که نماینده انحصاری گرفتند ، فقط اینکه همزمان داده باشند !!!

باسلام
-------------
NETDQ واقعا شرکت خوبی هست و من تاییدش میکنم :) تا الان که من مانیتور کردم و صحبت کردم و .. واقعا عالی عمل کردند . ایشون فقط سرور از WS نمیفروشه ;)

نماینده هم 2 تا نیست الکی شلوغش نکنید . از البرز گرفته شده و به NetDQ داده شده . حالا نگفتند شاید دلشون نخواسته یا ... ! الکی بحث رو منحرف نکنید .

دوست عزیز Aria تبیان *** حقیقت و WS هم اگه امکاناتش نسبت به چیزی که گفته غلط هست پس اینم ***ه .

باسلام
----------
Aria عزیز نت دیکیو تایید میشه :) میتونید ازشون خرید کنید من تا بحال مشتری ناراضی ازشون ندیدم :) یه زمانی چند نفر از خداشون بود که از ایشون هاست تهیه کنند :) مطمئن باشید و با خیال راحت خرید خودتون از ایشون انجام بدید.

موفق باشید :)

سلام
من اقای سیاوش رو از سه سال پیش میشناسم
و کاملا تاییدشون میکنم
ایشون از 4-5 دیتاسنتر مختلف سرور میفروشن و قبل از نت دیکیو هم یه سایت دیگه داشتن که شاید معروفتر باشه

اینم میل من و ورلد استریم
Dear,

Please contact NetDQ.com they are our official iranian reseller.

Thank you!

Met vriendelijke groet / Kind regards,

Lennert Vollebregt
Sales / Account manager

Worldstream C.V.
Honderdland 111-F
2676LT MAASDIJK
Tel.: (+31)(0)174 - 712 117

Company Details:
KvK / Chamber of Commerce : 27 27 22 32
BTW / VAT : NL8158.34.226.B01

Arash Dargahi schreef:- Hide quoted text -

Hello
I like to rent a server
Do you accept customer from Iran?

عزیزان من
مشکل مدیر سایت netDQ نیست و در اعتبار ایشون هیچ شکی نیست
مشکل خود دیتاسنتر هست
من و شماها به عنوان کسانی که تجربه داریم ، وظیفه داریم دیتاسنتر هایی که ثبات ندارند ازشون آفر ندیم ، مطمئن باشید اگه برای یک هاستینگ مشکل پیش بیاد رو اعتبار همه اثر میزاره ! ( چیزی که همه داریم میبینیم و همه میگند هاست از خارج میگیریم تا زمانی که به ایران بودنمون گیر ندادن خیالمون راحت هست ، که یکی از مهم ترین دلائلش همین مدل دیتاسنتر های بی ثبات هست )

به هر حال توی این تاپیک که در مورد این دیتاسنتر هست و باید در مورد این دیتاسنتر بحث بشه بایم بگم که

دیتاسنتری که این همه بچه گانه عمل میکنه یا اینکه برای کاربر هاش ارزش قائل نیست ارزش نداره که بخوای نماینده بشی
لابد فردا یکی از سرور های آقای x رو بر میداره میده به آقای y و میگه ما ایمیل زدیم و اطلاع دادیم

پورت 2 گیگ ؟
اونا پورت 1 گیگ درست حسابی نمیدند ، 2 گیگ کردند حالا ؟

لطفاً قبل از فروش سرور ، یک جواب منطقی بدید به خاطر این همه اشتباه هات و مشکلات فاحش

1 : چرا پورت اختصاصی نیست ؟ وی پی اس که نمیفروشند که بگیم اشتراکی هست !!
2 : چرا این همه به کاربر ها بی اهمیتی نشون میدند ؟
فکر نکنم یک هفته بشه به آقای البرزگستر نمایندگی داده باشند ( برداشت بد نکنید ، به هیچ وجه قصد جسارت به شما ( نت دکیو ) رو ندارم ولی مشکل اینجاست که در حین اینکه به آقای x نمایندگی انحصاری دادند به آقای y هم دادند ، بعد آقای x رو کنار زدند ، حالا به جای آقای x و y هر کسی که میخواد باشه )

3 : وقتی میگفتند ( فروشنده ها ) وارز هست ، معلوم شد که از برخی شرکت ها حتی امریکایی هم بیشتر گیر میدند ؟ و لطفاً یک جواب قطعی بدید ، چون خیلی ها فقط و فقط به خاطر وارز بودن خرید کردند یا میکنند
این 3 سئوال رو جواب بدید ، بقیه دوستان هم قطعاً سئوال دارند که میپرسند

موفق باشید

siavash.4150
November 1st, 2009, 20:02
مطمئنی ؟
فکر نکنم یک هفته پیش بوده باشه !
چند روز پیش البرزگستر گفتند که نماینده انحصاری گرفتند ، فقط اینکه همزمان داده باشند !!!

عزیزان من
مشکل مدیر سایت netDQ نیست و در اعتبار ایشون هیچ شکی نیست
مشکل خود دیتاسنتر هست
من و شماها به عنوان کسانی که تجربه داریم ، وظیفه داریم دیتاسنتر هایی که ثبات ندارند ازشون آفر ندیم ، مطمئن باشید اگه برای یک هاستینگ مشکل پیش بیاد رو اعتبار همه اثر میزاره ! ( چیزی که همه داریم میبینیم و همه میگند هاست از خارج میگیریم تا زمانی که به ایران بودنمون گیر ندادن خیالمون راحت هست ، که یکی از مهم ترین دلائلش همین مدل دیتاسنتر های بی ثبات هست )

به هر حال توی این تاپیک که در مورد این دیتاسنتر هست و باید در مورد این دیتاسنتر بحث بشه بایم بگم که

دیتاسنتری که این همه بچه گانه عمل میکنه یا اینکه برای کاربر هاش ارزش قائل نیست ارزش نداره که بخوای نماینده بشی
لابد فردا یکی از سرور های آقای x رو بر میداره میده به آقای y و میگه ما ایمیل زدیم و اطلاع دادیم

پورت 2 گیگ ؟
اونا پورت 1 گیگ درست حسابی نمیدند ، 2 گیگ کردند حالا ؟

لطفاً قبل از فروش سرور ، یک جواب منطقی بدید به خاطر این همه اشتباه هات و مشکلات فاحش

1 : چرا پورت اختصاصی نیست ؟ وی پی اس که نمیفروشند که بگیم اشتراکی هست !!
2 : چرا این همه به کاربر ها بی اهمیتی نشون میدند ؟
فکر نکنم یک هفته بشه به آقای البرزگستر نمایندگی داده باشند ( برداشت بد نکنید ، به هیچ وجه قصد جسارت به شما ( نت دکیو ) رو ندارم ولی مشکل اینجاست که در حین اینکه به آقای x نمایندگی انحصاری دادند به آقای y هم دادند ، بعد آقای x رو کنار زدند ، حالا به جای آقای x و y هر کسی که میخواد باشه )

3 : وقتی میگفتند ( فروشنده ها ) وارز هست ، معلوم شد که از برخی شرکت ها حتی امریکایی هم بیشتر گیر میدند ؟ و لطفاً یک جواب قطعی بدید ، چون خیلی ها فقط و فقط به خاطر وارز بودن خرید کردند یا میکنند
این 3 سئوال رو جواب بدید ، بقیه دوستان هم قطعاً سئوال دارند که میپرسند

موفق باشید

1 هفته پیش درست هست
زمانی بود که با دیتاسنتر صبت می کردیم اون زمان هنوز آقای سید آبادی نماینده بود و به ما هم گفتن نمایندگی رو اعلام کن
همون روزا بود که یکی به من زنگ زد و گفت که ws هم سایت شما و هم سایت البرز هاستینگ رو دادن
ولی بعد از این هرکسی میل میزنه میگه که با NetDQ تماس بگیرید

دلایلی که ws ان کارو کرد دلیل به بی ثباتی نمیشه
1. گفتند ما سر پرداخت سرور خوب عمل می کنیم و قبل از موعد یا سر موعد پرداخت می کنیم
( آقای سید آبادی مثل اینکه 7 تا سرور پرداخت نشده تو پلان شون بوده )
2. شرکت ثبت شده در آمریکا در ایالت ohio داریم
3.راحت تماس تلفنی با ما بر قرار می کنن ( میگفتن به خاطر زبان نمی تونن یه تماس خوب با آقای سید آبادی داشته باشن)

پس دلیل به بی ثباتی نمیشه
دلیل به این میشه که هرکسی دنبال منافع خودشه :D

alborzgostar
November 1st, 2009, 20:08
واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییی

دقیقا همین حرف ها رو زمانی که به من می خواستند نمایندگی بدنند می گفتند و در مورد samanenic

می زدند !! خیلی جالبه !

Hi,

It's not kidding.
Hereby i send you some points we don't like our cooperation;

- You do not pay the invoices
- There is alot of malware / abusive content hosted on your servers
- You barely sell new servers in iran (we need a reseller who sells at least 3 servers / week)

Roka
November 1st, 2009, 20:10
1 هفته پیش درست هست
زمانی بود که با دیتاسنتر صبت می کردیم اون زمان هنوز آقای سید آبادی نماینده بود و به ما هم گفتن نمایندگی رو اعلام کن
همون روزا بود که یکی به من زنگ زد و گفت که ws هم سایت شما و هم سایت البرز هاستینگ رو دادن
ولی بعد از این هرکسی میل میزنه میگه که با netdq تماس بگیرید

دلایلی که ws ان کارو کرد دلیل به بی ثباتی نمیشه
1. گفتند ما سر پرداخت سرور خوب عمل می کنیم و قبل از موعد یا سر موعد پرداخت می کنیم
( آقای سید آبادی مثل اینکه 7 تا سرور پرداخت نشده تو پلان شون بوده )
2. شرکت ثبت شده در آمریکا در ایالت ohio داریم
3.راحت تماس تلفنی با ما بر قرار می کنن ( میگفتن به خاطر زبان نمی تونن یه تماس خوب با آقای سید آبادی داشته باشن)

پس دلیل به بی ثباتی نمیشه
دلیل به این میشه که هرکسی دنبال منافع خودشه :d

واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییی

دقیقا همین حرف ها رو زمانی که به من می خواستند نمایندگی بدنند می گفتند و در مورد samanenic

می زدند !! خیلی جالبه !

در اینصورت منتظر نماینده انحصاری جدید باشیم:58:

alborzgostar
November 1st, 2009, 20:14
- There is alot of malware / abusive content hosted on your servers

تو سایتم مطالب توهین امیز هست؟

رفتند زیر اب منو زدند گفتند البرز گستر فلانه................ ایناهم مثل بچه ها باور کردند

در کل تو این کارهای حرفه ای این مسخره بازی ها معنی نداره من کلی مدارک برای اینا فرستادم و......

siavash.4150
November 1st, 2009, 20:29
- there is alot of malware / abusive content hosted on your servers

تو سایتم مطالب توهین امیز هست؟

رفتند زیر اب منو زدند گفتند البرز گستر فلانه................ ایناهم مثل بچه ها باور کردند

در کل تو این کارهای حرفه ای این مسخره بازی ها معنی نداره من کلی مدارک برای اینا فرستادم و......

بعد من یه جمله از کوره در میری میگم میگی فلان کرد بیسار کرد

من اصلا نه به سایتت اومدم نه چیزی گفتم
شاید شما این کارو با سمانه نیک کردی فک می کنی با شما هم همین کار شده

تو هاستینگ که نبودی ولی امیدوارم تو زندگیت موفق باشی

Charshakh
November 1st, 2009, 20:31
بعد از مدت ها این جا اومدم ... یوزر شماره 13 !! لول ! قدیمی ها میشناسنم.

خواستم بگم بس کنید این دعوا ها رو ! بزرگ شید :)

siavash.4150
November 1st, 2009, 20:34
بعد از مدت ها این جا اومدم ... یوزر شماره 13 !! لول ! قدیمی ها میشناسنم.

خواستم بگم بس کنید این دعوا ها رو ! بزرگ شید :)

:71:
علی جان دعوا نیست

معرفی نماینده جدید Worldstream هست #-o

Charshakh
November 1st, 2009, 20:36
والا چیزی که من این جا میبینم بیشتر شبیه رینگ بکسه !! فکر می کنین که هر کی محکم تر بزنه , هاستینگ بغلی رو بکشه برندست ...!!!!

ببخشید واسه اف تاپیک

siavash.4150
November 1st, 2009, 20:41
والا چیزی که من این جا میبینم بیشتر شبیه رینگ بکسه !! فکر می کنین که هر کی محکم تر بزنه , هاستینگ بغلی رو بکشه برندست ...!!!!

ببخشید واسه اف تاپیک

نه اگه همچین چیزی بوده من عذر خواهی می کنم

iranihost
November 1st, 2009, 20:55
به خدا این بحث ها زشته !!

مرتضی نماینده بوده ! حالا به هر دلیلی نیست دیگه ! نماینده جدید هست !

ولی توصیه میکنم دیتاسنتری که بدون اطلاع نماینده عوض میکنه ، ازشون سرور نگیرید !

alborzgostar
November 1st, 2009, 21:00
این اقای gig_nic بود از من سوال کردند شما نماینده هستید هنوز گفتم اره گفت ایمیل زدم netdq معرفی

کردند من باور نکردم اما ایمیل رو برای من forward کردند دیدم بله درسته به من ایمیل نزدند بگند اقای x

ما به این دلایل نمی تونیم با شما همکاری کنیم

Sajad
November 1st, 2009, 21:01
بجای بحث های بیهوده نتیجه نهایی رو اعلام کنید. در غیر این صورت قفل...

Sepahrad
November 1st, 2009, 21:05
بجای بحث های بیهوده نتیجه نهایی رو اعلام کنید. در غیر این صورت قفل...

نتیجه نهایی : شرکت NetDQ نماینده انحصاری جدید دیتاسنتر WS میباشد .

برای ایشان آرزوی موفقیت داریم .

قفل بشه !

goldstar
November 1st, 2009, 21:28
سلام
امیدوارم در کارتون موفق باشین
اما دیتاسنترش همچین آش دهنسوزی نیست که همه دارند سر نماینده بودن و نبودن بحث میکنند!
از مزیتهاش وارز بودن اعلام میشد که مشخص شد اون هم نیست!

siavash.4150
November 1st, 2009, 21:49
ممنون از همه

Sajad
November 1st, 2009, 21:56
قفل شد.