PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل اساسي با فايرفاكس

psfa
April 16th, 2012, 00:03
سلام دوستان من قبلا از فايرفاكس استفاده مي كردم اما به خاطر مشكلات زيادي كه پيش اومد واسش رفتم سراغ كروم تا اين كه با اين هم مشكل پيدا كردم.
فايرفاكس رو پاك كردم و فايل هاي تو رجيستريش رو هم پاك كردم دوباره نصب كردم اما الان هيچ سايتي رو باز نميكنه (به عكس ضميمه شده مراجعه كنيد لطفا)

mehran00
April 16th, 2012, 00:53
سلام دوستان من قبلا از فايرفاكس استفاده مي كردم اما به خاطر مشكلات زيادي كه پيش اومد واسش رفتم سراغ كروم تا اين كه با اين هم مشكل پيدا كردم.
فايرفاكس رو پاك كردم و فايل هاي تو رجيستريش رو هم پاك كردم دوباره نصب كردم اما الان هيچ سايتي رو باز نميكنه (به عكس ضميمه شده مراجعه كنيد لطفا)
روی سایت های معروفی مثل گوگل ، یاهو تست کنید

psfa
April 16th, 2012, 14:30
يادم رفت بگم فقط گوگل باز ميشه
فكر كنم سيستم ويروسي شده اينجوري شده اين

shazo
April 16th, 2012, 14:32
توي محيط كروم Ctrl+shift+deleet بگيريد..

psfa
April 16th, 2012, 15:01
توي محيط كروم Ctrl+shift+deleet بگيريد..
ممنون اما بحث سره فاير فاكس هستا و اينيم كه گفتين تمام كوكي ها و كش هاي ايناي مرورگر رو پاك ميكنه ديگه؟

psfa
April 16th, 2012, 20:24
دوستان يه مشكل عجيب اينه كه رفتم تو ويندوز 7 متاسفانه فايرفاكس تو اون هم همين مشكل رو داشت نميدونم از چيه واقعا

NetBanan.Net
April 16th, 2012, 20:52
دوستان يه مشكل عجيب اينه كه رفتم تو ويندوز 7 متاسفانه فايرفاكس تو اون هم همين مشكل رو داشت نميدونم از چيه واقعا

سلام دوست عزیز

تنظیمات پ/ ر/و / ک/ س/ ی را هم چک کنید :

options-advanced-network-settings-

use system . . . را انتخاب کنید

یک مورد دیگه هم هست بخاطر تنظیمات dns کانکشی که به اینترنت وصل میشوید میباشد که اگه تغییر کنه یا روی یک dns خاص قرار بگیرد سایت هایی مثل گوگل باز میشود اما سایت های دیگر نه , بهرحال تنظیمات را هم چک کنید

psfa
April 17th, 2012, 00:27
روي هميني كه گفتين هست
نميدونم چرا اينچوري شده آلان فقط سايت من با گوگل رو باز مي كنه :d
ويندوزامو بايد عوض كنم

Hoomanf
April 17th, 2012, 09:17
روی کروم سایت ها باز میشن ؟

از دیروز ظهر برای من هیچ سایتی باز نمیشه جز google و hotmail اینترنت مخابرات دارم...

پینگ ثابته، دانلود مشکلی نداره ولی هیچ سایتی باز نمیشه!

psfa
April 17th, 2012, 14:26
نه براي من فقط فايرفاكس اينجوري شده