PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نیوک در cpanel

eh3@n
April 15th, 2012, 12:16
سلام

چند روزی هم از سرور هاست نمایندگی گرفتم

اما متاسفانه امروز صبح سایت های نیوک بالا نمیان

سایت اصلی هم به همین صورت

باهاشون مطرح کردم گفتن سایر نمایندگی ها و کاربران این مشکل را ندارند

مشکل از کجا میتونه باشه ؟

نمونه

http://patoghtanhae.com/

ورد پرس ها بالا میان اما نیوک و سایت اصلی نه

amirizadi
April 15th, 2012, 12:31
فایل error.log را پاک کنید از داخل public_html ببینید حل میشه؟!

eh3@n
April 15th, 2012, 13:02
مشکل سایت اصلی برطرف شد

اما سایر سایت های نیوک خیر

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

دوستان راهنمایی کنید لطفا

sarwhost
April 15th, 2012, 15:11
با سلام دوستان ایشون از ما نمایندگی دارن تا صبح امروز درست بود اما ایشون میگن صبح اینطوری شده مشکل چی میتونه باشه ایا میتونه بکابا باشه یا دیتابیس دی ان اسهام که کاکل ست هستن

eh3@n
April 15th, 2012, 17:19
up

kianesfahan
April 16th, 2012, 00:31
درود .

دوست عزیز سایت های نیوک به سرور نیوک وصل میباشد که به چند روزی هست سرور های نیوک مورد حمله قرار گرفته و سایت های دوستان دچار مشکل شده است .
این عمل اتصال سایت به سرور نیوک به گفته مدیران فقط برای چک کردن نسخه نیوک میباشد .

اما در انجمن نیوک یک فایل ادمین مدیران معرفی کردند که این اتصال را قطع می کند . و در صورتی که سایت نیوک مشکل پیدا کند دیگر وب سایت های کاربران مشکلی نخواهد داشت . خود بنده نیز همین کار را کردم و مشکل سایتم حل شد .

در صورتی که فایل را احتیاج دارید اطلاع دهید تا در هاستی اپ کنم و تقدیم کنم چون سایت های اپلود فایل این نوع فایل با پسوند php را قبول نیم کنند !!!

موفق باشید

sarwhost
April 16th, 2012, 00:36
درود .

دوست عزیز سایت های نیوک به سرور نیوک وصل میباشد که به چند روزی هست سرور های نیوک مورد حمله قرار گرفته و سایت های دوستان دچار مشکل شده است .
این عمل اتصال سایت به سرور نیوک به گفته مدیران فقط برای چک کردن نسخه نیوک میباشد .

اما در انجمن نیوک یک فایل ادمین مدیران معرفی کردند که این اتصال را قطع می کند . و در صورتی که سایت نیوک مشکل پیدا کند دیگر وب سایت های کاربران مشکلی نخواهد داشت . خود بنده نیز همین کار را کردم و مشکل سایتم حل شد .

در صورتی که فایل را احتیاج دارید اطلاع دهید تا در هاستی اپ کنم و تقدیم کنم چون سایت های اپلود فایل این نوع فایل با پسوند php را قبول نیم کنند !!!

موفق باشید

یعنی الان مشکل از اونه شایدرس باشه اما سایتای دیگه ما که با نیوک هستن بالا میان
حالا شما اون فایل بدین وچطور نصب کنیم
ایشالله حل شه

eh3@n
April 16th, 2012, 09:11
درود .

موفق باشید

دوست عزیز اون فایل آدمین رو بنده خودم ساختم و در انجمن نیوک قرار دادن

اون فایل صرفا جهت رفع مشکل ورود به کنترل پنل بود

مشکل از انتقال نادرست بک آپ ها بود

kianesfahan
April 17th, 2012, 10:33
درود .

اون فایل را یکی از مدیران قرار داده بود .

الان مشکل شما حلش شده است ؟

نیازی به آن فایل ندارید ؟

موفق باشید