PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم دامنه ir

fr_sdgh
April 15th, 2012, 10:00
سلام، چرا قیمت دامنه ir تو nic.ir گرون هست 14400 تومان ، ولی تو سایت های دیگه میگن ما 4000 تومان میدیم.
گفته شده به من که cpanel دامنه ir رو تحریم کرده . به چه صورت هست؟ یعنی چی من الان دارم دامنه ir روی cpanel کار میکم. در واقع هاست اشتراکی دارم.

MOHAMMAD MOHSEN
April 15th, 2012, 12:14
سلام، چرا قیمت دامنه ir تو nic.ir گرون هست 14400 تومان ، ولی تو سایت های دیگه میگن ما 4000 تومان میدیم.
گفته شده به من که cpanel دامنه ir رو تحریم کرده . به چه صورت هست؟ یعنی چی من الان دارم دامنه ir روی cpanel کار میکم. در واقع هاست اشتراکی دارم.

نیک registrar هست و تمایل داره مشتری نهایی از reseller هاش خرید کنن نه مستقیم از خودش اون قیمت پایین هم ماله نماینده هاش هست. سی پنل هم اگه بفهمه دامین ir رو سرور هست لایسنس رو باطل میکنه در واقع مدیران سرور یه جوری سی پنل رو دور میزنن

sebastian
April 15th, 2012, 12:17
اون که نماینده هستش که خیلی ازون تر واسه نماینده ها تموم میشه
ولی اینها هم همش حرفه که دامنه ی آی آر رو تحریم کرده
درسته که خودش هم میگه تحریم ولی آیا نمیدونه که این همه یوزر آی آر یا حتی غیر آی آر ایرانی هستند دارند از سی پنل استفاده میکنند ؟!!!!!
میدونه ولی سیاست های کاری اونها اجازه نمیده بهشون که مشتریهاشون رو به این شکل از دست بدند

talebi1372
April 15th, 2012, 12:25
اون که نماینده هستش که خیلی ازون تر واسه نماینده ها تموم میشه
درسته که خودش هم میگه تحریم ولی آیا نمیدونه که این همه یوزر آی آر یا حتی غیر آی آر ایرانی هستند دارند از سی پنل استفاده میکنند ؟!!!!!
میدونه ولی سیاست های کاری اونها اجازه نمیده بهشون که مشتریهاشون رو به این شکل از دست بدند
در واقع علاقه به همکاری دارند و حتی خودشون در بیشتر مواقع میدونند این یوزر ایرانیه که داره از سی پنل استفاده میکنه . ولی صداشو در نمیارن . بعضی اوقات اگه خیلی دیگه تابلو بازی در بیاری لایسنستو باطل میکنند که نرن بگن سی پنل به ایرانی ها سرویس میده . کلا شما اسه برو اسه بیا تا گربه شاخت نزنه .

sebastian
April 15th, 2012, 12:29
در واقع علاقه به همکاری دارند و حتی خودشون در بیشتر مواقع میدونند این یوزر ایرانیه که داره از سی پنل استفاده میکنه . ولی صداشو در نمیارن . بعضی اوقات اگه خیلی دیگه تابلو بازی در بیاری لایسنستو باطل میکنند که نرن بگن سی پنل به ایرانی ها سرویس میده . کلا شما اسه برو اسه بیا تا گربه شاخت نزنه .
آره دیگه الان جوری شده تعدا هاستینگ ها داره بیشتر از سایت های میشه :d
هر هاستینگی یه سرور هم داشته باشه در کل خیلی میشن حالا سی پنل باید خیلی ** باشه که همه ی مشتری های ایرانی رو تحریم کنه :d که اینکار رو نمیکنه هم

fr_sdgh
April 15th, 2012, 12:40
این قانون تحریم چند وقت هست که اجرا شده و آیا کسی هم از دامنه ی ir گزارش اعمال رو داشته؟
من فکر میکنم به همون صورت که از اسکریپت های نال شده در کنار قوانین ضد نال سرور استفاده میشه، این کار رو هم میشه انجام داد.

talebi1372
April 15th, 2012, 12:54
آره دیگه الان جوری شده تعدا هاستینگ ها داره بیشتر از سایت های میشه :d
هر هاستینگی یه سرور هم داشته باشه در کل خیلی میشن حالا سی پنل باید خیلی ** باشه که همه ی مشتری های ایرانی رو تحریم کنه :d که اینکار رو نمیکنه هم

این تعداد هاستینگو خوب اومدی !!!

Ashkankamangar.ir
April 15th, 2012, 13:04
نه عزیز همین چند روز پیش سیپنل ایمیل داد که شما داری از سه دامنه ی IR میزبانی میکنی که جا داره از کسانی که ریپورت دادن تشکر کنم
ما بیش از 100 یوزر با دامنه ir داریم و این سه به دلیل قدیمی تر بودن در هوییز ما میومدن و جالبه سیپنل به همین سه تا گیر داد
یادتون باشه تا یه ایرانی که فکر میکنه فروشندست و داره مردونه هاست میفروشه ریپورت نده به سیپنل و وقتی شما آیپی سرورت با آی پی دی ان اس فرق داره مشکلی نداری
ولی با یه ریپورت میتونه بیچارت کنه

talebi1372
April 15th, 2012, 14:09
نه عزیز همین چند روز پیش سیپنل ایمیل داد که شما داری از سه دامنه ی IR میزبانی میکنی که جا داره از کسانی که ریپورت دادن تشکر کنم
ما بیش از 100 یوزر با دامنه ir داریم و این سه به دلیل قدیمی تر بودن در هوییز ما میومدن و جالبه سیپنل به همین سه تا گیر داد
یادتون باشه تا یه ایرانی که فکر میکنه فروشندست و داره مردونه هاست میفروشه ریپورت نده به سیپنل و وقتی شما آیپی سرورت با آی پی دی ان اس فرق داره مشکلی نداری

کلا بعضیا مشکل دارن . شما به دل نگیر !
اگه شلوار لی که تو چین زدن 4 دلار رو بهش بدن 80 تومن ناراحت نمیشه ولی یک وی پی اس بدی با 20 درصد سود یا یک هاست با 30 درصد ناراحت میشن . بر میخوره بهش !
رقابت هم که ماشالله سالم ! میره هاستینگهای رقیب رو ریپورت میکنه . اصلا به این فکر نمیکنند شاید یکی دیگه هم خودشونو ریپورت کنه !

fr_sdgh
April 15th, 2012, 16:56
خوب من قصد راه اندازی نمایندگی هاست داشتم با دامنه ir
میگن "نماینده نباید سایتش روی آی آر باشه
یک هاستینگ اسم بیاورید که دامنه آن روی آی آر ست شده است" ؟!
:68:

mehdi24
April 15th, 2012, 17:42
پس با این حساب دم برادران ریپورتر گرم !;;)

fr_sdgh
April 15th, 2012, 18:58
اینجا فیسبوک نیست که کامنت میزاری حاجی :39::71:
نه فقط این دوستمون کلا تو این انجمن از این مورد خیلی دیدم. شما یه سری بزنید به انجمن forum.joomlafarsi.com مدیریت میشه ها!!!

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

خوب من قصد راه اندازی نمایندگی هاست داشتم با دامنه ir
میگن "نماینده نباید سایتش روی آی آر باشه
یک هاستینگ اسم بیاورید که دامنه آن روی آی آر ست شده است" ؟!
:68:
نیاز به پاسخ دارم.

sebastian
April 15th, 2012, 22:54
ریپورت که قضیش فرق میکنه اگه کسی ریپورت بده که این ایرانیه خوب اون دیگه تو اون حالت نمیتونه بی خیالش بشه ولی بعضی ها رو هم این شکلی باید لایسنسشون رو باطل کنه که نشون بده ایران رو تحریم کرده

shazo
April 15th, 2012, 23:12
خوب الان ما نفهميديم چرا نيك ميده 14 و نماينده ها ميدن 4 تومن ؟

sebastian
April 15th, 2012, 23:16
خوب الان ما نفهميديم چرا نيك ميده 14 و نماينده ها ميدن 4 تومن ؟
قیمت جهانی و اصلیش همون 14 هست
ولی حالا شما میری مثلا 1 میلیون کارت شارژ ایرانسل میخری. خوب مطمئنا ایرانسل خیلی باهات کمتر حساب میکنه
وشما هم میخوای یه حالی به مشتری ها بدی و بازار رو به سمت خودت جذب کنی خیلی کمتر از همه جا قیمت مدید