PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریدایرکت ساب دامین روی دامین اصلی

joomla2
April 15th, 2012, 11:19
سلام

ایا میشه ساب دامین forum.site.ir را روی site.ir ریدایرکت کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنید. الان نیاز دارم، وگرنه ابروم کم و زیاد میشه :(. با تشکر

cartman10mpi
April 15th, 2012, 11:23
میتونید با اسکریپت پی‌ اچ‌ پی‌ این کار رو انجام بدید . راه‌های زیاده دیگه هم موجود هست

<?php
header( 'Location: http://www.yoursite.com/' ) ;
?>

sebastian
April 15th, 2012, 11:43
سلام

ایا میشه ساب دامین forum.site.ir را روی site.ir ریدایرکت کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 08:47 AM ----------

دوستان لطفا راهنمایی کنید. الان نیاز دارم، وگرنه ابروم کم و زیاد میشه :(. با تشکر

فایل htaccess بسازید و این این کد رو درش قرار بدید

<Files ~ "^\.(htaccess|htpasswd)$">deny from all</Files>Redirect permanent forum.site.ir site.irorder deny,allow

joomla2
April 15th, 2012, 11:52
ممنون

ایا به جای forum.site.ir و site.irorder باید ادرس سایت خودم را بذارم؟

sebastian
April 15th, 2012, 11:54
ممنون

ایا به جای forum.site.ir و site.irorder باید ادرس سایت خودم را بذارم؟
بله ولی اون site.irorder نیست اون site.ir هستش که به order چسبیده و شما با هم خوندیدش

joomla2
April 15th, 2012, 12:26
ممنون

رفتم در پوشه ساب دامین forum یه فایل htaccess بود و کد را داخلش قرار دام و ذخیره کردم. اما ریدایرکت نمیکنه و خطای زیر میاد

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@site.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

sebastian
April 15th, 2012, 12:32
ممنون

رفتم در پوشه ساب دامین forum یه فایل htaccess بود و کد را داخلش قرار دام و ذخیره کردم. اما ریدایرکت نمیکنه و خطای زیر میاد

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@site.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
آها اگه htaccess موجود دارید که فقط یه قسمت خاصی از کد رو توی اون فایل اضافه کنید چون بقیه کد های اون برای سیستم cms شما لازم هستش
این قسمت رو اضافه کنید

Redirect permanent forum.site.ir site.ir

حتی شما از پنل هاستتون هم میتونید ریدایرکت رو راحتر انجام بدید که شما فقط تعیین میکنید از چی به چی ریدایرکت بشه و اون خودش کد رو به فایل htaccess مشا اضافه میکنه