PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی شماره تماس ادمین سایت persiandomain.net رو نداره !!!

serverstar.ir
April 14th, 2012, 17:44
سلام دوستان من یم دامین 40 ساعت پیش تو سایت persiandomain.net ثبت کردم اما هنوز فعال نشده پشتیبانی سایت جواب تیکت نداده شماره تماس هم نداره تو این سایت لطفا" اگر کسی داره بده تا دامین رو بگیرم چون خیلی واجبه
مرسی

AmirHosein
April 14th, 2012, 18:06
نمایش مشخصات: Mohammad_reza - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/18915/)

serverstar.ir
April 14th, 2012, 18:10
نمایش مشخصات: Mohammad_reza - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/18915/)

مرسی اما من شماره تماس ندیدم اینجا /:)

RoobinaServer
April 14th, 2012, 18:12
مرسی اما من شماره تماس ندیدم اینجا /:)

فکر کنم نداشتن لینک عضویت اینجا رو دادن دستتون به یه جا دیگم بند بشه برای پیگیری /:)

عجب ساپرتی

serverstar.ir
April 14th, 2012, 18:51
جالبه از تو یاهو به این آقا پیام دادم دامین میخوام لینک داد گفت آنلاین بخر بعد که گفتم خیلی وقته خریدم تحویل بده دیگه جواب نداد تو wht هم انلاین شد جواب نداد و جواب تیکت هم نداد من مشکلم با پولی که دادم نیست اما اینکارش خیلی زشته مردم الاف نیستند امیدوارم کسی از این سایت که یه شماره ایرانسلم توش نیست خرید نکنه ... متاسفم

به نظر شما اسم اینکار چیه ؟؟؟

serverstar.ir
April 14th, 2012, 21:29
up

Mohammad_reza
May 13th, 2012, 01:37
دوست عزیز من این تاپیک رو تازه دیدم ، دوستان هم که مشاءا... هیچکس به من بابت این تاپیک اطلاع نداد تا بیام و پاسخگو باشم.
در هرصورت بابت اینکه الان دارم پاسخ میدم ، عذر می خوام.
---------------------
در پاسخ به شما :

ببینید ، بعضی اوقات به چندین دلیل ممکنه ثبت دامنه بصورت آنی اتجام نشه که براتون بعضی هاشو میگم :

وارد کردن مشخصات با حروف فارسی (در سایت ذکر شده باید با حروف انگلیسی نوشته بشه)
تعداد کد پستی که وارد کردید درست نباشه (غیر از 10 رقم)
دی ان اس هایی که وارد کردید ، درست نباشند.
دامنه هایی که نیاز به ارائه مدارک و ثبت دستی دارند (مانند دامنه .co)
و .....

اگه هنوزم سوالی دارید ، خوشحال میشم کمکتون کنم ، البته از طریق بخش پشتیبانی سایت ، نه این انجمن ، چون اینجا انجمن مطرح کردن شکایات و .. نیست.
موفق باشید.

serverstar.ir
May 13th, 2012, 08:57
دوست عزیز من این تاپیک رو تازه دیدم ، دوستان هم که مشاءا... هیچکس به من بابت این تاپیک اطلاع نداد تا بیام و پاسخگو باشم.
در هرصورت بابت اینکه الان دارم پاسخ میدم ، عذر می خوام.
---------------------
در پاسخ به شما :

ببینید ، بعضی اوقات به چندین دلیل ممکنه ثبت دامنه بصورت آنی اتجام نشه که براتون بعضی هاشو میگم :

وارد کردن مشخصات با حروف فارسی (در سایت ذکر شده باید با حروف انگلیسی نوشته بشه)
تعداد کد پستی که وارد کردید درست نباشه (غیر از 10 رقم)
دی ان اس هایی که وارد کردید ، درست نباشند.
دامنه هایی که نیاز به ارائه مدارک و ثبت دستی دارند (مانند دامنه .co)
و .....

اگه هنوزم سوالی دارید ، خوشحال میشم کمکتون کنم ، البته از طریق بخش پشتیبانی سایت ، نه این انجمن ، چون اینجا انجمن مطرح کردن شکایات و .. نیست.
موفق باشید.

مشکل من حل شد و این چیزا که شما میگیدو اگه ندونم که...
مشکل بنده چیز دیگه بوده که جواب تیکت و تلفن ندادید مشکل با پشتیبانی بود نه کد پستی looooool

AmirHosein
May 13th, 2012, 10:15
قُفل شُد.