PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از botclicks

wooden
April 14th, 2012, 12:22
سلام دوستان

من میخواستم بدونم که روشی واسه کشف و جلوگیری از fraud clicks هست یانه ؟ چطور میشه به شرکت هایی مثه گوگل که سرویس PPC ارائه میدن اعتماد کرد ؟ اگر راه کاری رو با استفاده از PHP ویا جاوا یا هر روش برنامه نویسی دیگه دارین بفرمایید. و یا منابع موثق واسه پیدا کردن یه راه حل مناسب لطفا لینک بدین مطالعه کنم. (فارسی یا انگلیسی)

مرسی

sebastian
April 14th, 2012, 18:43
مطمئنا اینطوری که شما فکر میکنید نیست چون سیستم pay per click گوگل اونقدری ساده طراحی نشده که با کلیک های جعلی اعتبار شما رو تموم کنه مثلا با یه آی پی اگه چند بار کلیک بشه دیگه اون رو نمیشماره
و قواعدی مثل این اگر این طور بود که سنگ رو سنگ بند نمیشد :D
و همچنین انواع شرکت های تبلیغ کلیکی جهان که عملکر مشابه ای مثل گوگل دارند

wooden
April 15th, 2012, 00:55
پس به هیچ نرم افزار فروشی در وب نمیشه اعتماد کرد ؟ منظورم اینه فقط کسانی که اندازه گوگل خرج میکنن این قدرت رو دارن ؟ من چنتا سیستم دیدم و از یک اسکریپت خوشم اومده اما مطمئن نیستم قدرت انالایزش انقد زیاد باشه که بعدا دردسر ساز نشه ! میشه یک اسکریپت کامل و قابل اعتماد رو پیدا کرد ؟ یا اینکه باید چنتا برنامه نویس حرفه ای استخدام کرد ؟

مرسی