PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای فروش هاست

hossein535
April 14th, 2012, 00:32
با عرض سلام وخسته نباشید

میخواستم از پیشکسوت های "فروش هاست" درخواست کنم اگه امکانش هست ما تازه وارد ها را از تجارب آنها در فروش بهتر هاست بهره مند کنند و اینکه ما چطور میتوانیم فروش موفق داشته باشیم .

اگه امکانش هست لطفا وارد جزئیات بشوید مثلا گفتن کلمه تبلیغ را با جزئیات" : کجا ها وچطوری تبلیغ کنیم . . . . " توضیح بدهند.

به نظر من این یکی از زیباترین کاریهایی است که این انجمن میتواند به عنوان خدمت رسانی به بازدیدکنندگان (البته در عرصه هاستینگ) انجام بدهد

پیشاپیش از همه دوستانی که تجاربشان را در اختیار دیگران قرار میدهند تشکر وقدردانی بسیار میکنم.

lived
April 14th, 2012, 00:38
سلام دوست عزیزم
بحث هاستیگ امنیت و پایداری سرورهای شما
نوع برخورد شما با مشتری
سیستم بازاریابی و گرفتن مشتری
باید راجعب اینها بحث بشه تا شما به نتیجه لازم برسید

hossein535
April 14th, 2012, 00:46
سلام دوست عزیزم
بحث هاستیگ امنیت و پایداری سرورهای شما
نوع برخورد شما با مشتری
سیستم بازاریابی و گرفتن مشتری
باید راجعب اینها بحث بشه تا شما به نتیجه لازم برسید
سلام
با تشکر بسیار فراوان از شما

میشه یکم بیشتر توصیح بدهید

sebastian
April 14th, 2012, 00:52
سلام
با تشکر بسیار فراوان از شما

میشه یکم بیشتر توصیح بدهید
از عومل مهم موفقیت یه هاستینگ پشتیبانی خوب اون هستش وقتی این باشه یعنی 60 درصد کار حله
بقیه ی هم مربوط به کیفیت سرویس و پایداری و امنیت اون میشه

hossein535
April 14th, 2012, 01:06
با تشکر

دوستان تمامی این توضیحات درست اما به نظر من اینها جزو عوامل دوام یک هاستینگ است اما بحث من مربوطه است به "شروع یک هاستینگ" ,"جذب مشتری "و . . . است

sebastian
April 14th, 2012, 01:08
با تشکر

دوستان تمامی این توضیحات درست اما به نظر من اینها جزو عوامل دوام یک هاستینگ است اما بحث من مربوطه است به "شروع یک هاستینگ" ,"جذب مشتری "و . . . است
براش شروع اون هم الان باید با سرمایه بالا وارد کار بشید
و همچنین تبلیغات هدفمند میتونه برای مشتری کمک کنه

lived
April 14th, 2012, 14:54
hossein جان شما هاستینگ را راه اندازی کردین ؟
یا میخواهید اول راجعب راهندازی و جذب مشتری تحقیق کنید بعد راه اندازی کنید ؟

hossein535
April 14th, 2012, 17:02
hossein جان شما هاستینگ را راه اندازی کردین ؟
یا میخواهید اول راجعب راهندازی و جذب مشتری تحقیق کنید بعد راه اندازی کنید ؟

با سلام وتشکر.
من هاستینگ را راه انداختم الان میخواهم مشتری جذب کنم

shopel
April 14th, 2012, 17:32
من به شما برای جذب مشتری از راه تبلیغات این سه راه رو در وحله اول پیشنهاد می کنم.
قبل از پیشنهاد به جیب مبارک هم یه نگاه بندازین چون معمولا تبلیغات بدون صرف هزینه به خوبی میسر نیست.
اولا تبلیغات در گوگل بهترین نوع تبلیغات و بالاترین بازدهی رو داره بدون برگشت. دوستانی که این نوع تبلیغات رو چشیده اند متوجه منظور بنده میشوند . البته تبلیغ حساب شده با معرفی کلمات کلیدی درست درمون.
دوما تبلیغ تو همین سایت وب هاستینگ تالک که به نظر من بی نظیره و کمک شایانی تو قدم اول به شما می کنه
سوم تبلیغ ایمیلی یا همون ارسال ایمیل انبوه
فعلا همینا رو قدم به قدم برین بهتون کمک می کنه
بعد تبلیغات پیامکی تو محله سرویس دهی خودتون روش خوبیه
تبلیغات محیطی در این زمینه کمترین تاثیر رو داره پس فعلا سمتش نرین
تبلیغ تو سایت های پربازدید هم در وحله دوم کمک خوبیه
انشالله که موفق باشین

entezar
April 14th, 2012, 18:17
من به شما برای جذب مشتری از راه تبلیغات این سه راه رو در وحله اول پیشنهاد می کنم.
قبل از پیشنهاد به جیب مبارک هم یه نگاه بندازین چون معمولا تبلیغات بدون صرف هزینه به خوبی میسر نیست.
اولا تبلیغات در گوگل بهترین نوع تبلیغات و بالاترین بازدهی رو داره بدون برگشت. دوستانی که این نوع تبلیغات رو چشیده اند متوجه منظور بنده میشوند . البته تبلیغ حساب شده با معرفی کلمات کلیدی درست درمون.
دوما تبلیغ تو همین سایت وب هاستینگ تالک که به نظر من بی نظیره و کمک شایانی تو قدم اول به شما می کنه
سوم تبلیغ ایمیلی یا همون ارسال ایمیل انبوه
فعلا همینا رو قدم به قدم برین بهتون کمک می کنه
بعد تبلیغات پیامکی تو محله سرویس دهی خودتون روش خوبیه
تبلیغات محیطی در این زمینه کمترین تاثیر رو داره پس فعلا سمتش نرین
تبلیغ تو سایت های پربازدید هم در وحله دوم کمک خوبیه
انشالله که موفق باشین

نظرخوبی دادن به نظر من ...