PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با بک لینک خداحافظی کنید!

parsianweb
April 13th, 2012, 23:50
اخیرا گوگل اعلام کرده است
با سایت هایی که از بک لینک برای افزایش رتبه در نتایج گوگل استفاده می کنند برخورد خواهد کرد.
قطعا این خبر بدی برای سایت هایی است که مخارج زیادی صرف خرید لینک از سایت های دیگر کرده اند
و البته خبر خوبی برای سایت های مفیدی که به لطف سایت های پولدارتر به رتبه های پایین تری نزول کرده اند خواهد بود.
اما اینکه چقدر گوگل می تواند در این مسیر موفق باشد کاملا مشخص نیست
و احتمالا مانند الگوریتم پاندا با اشتباهات زیادی در شروع کار مواجه خواهد بود.

سخت ترین پروسه برای گوگل پیدا کردن سایت هایی است که لینک می فروشند.
سپس توبیخ سایت هایی که لینک آن ها در سایت های فروش بک لینک قرار دارد.
ابتدا اینکه گوگل بتواند تشخیص دهد این لینک ها فروشی بوده
یا از طرف مدیر به عنوانی سایتی مفید درج شده خود بسیار مشکل است.
اما حتی اگر گوگل در این پروسه کاملا موفق باشد مشکلات زیادی در مراحل بعدی وجود دارد.
برای مثال آیا همه لینک های خروجی موجود در این سایت فروشی بوده اند؟!
آیا لینک های درج شده در سایت زرد توسط مدیر سایت سفارش داده شده اند یا توسط یکی از رقیبان!
آیا همه سایت هایی که بک لینک هم می خرند قطعا سایت های غیر سودمند و مستحق توبیخ هستند؟!
قطعا گوگل در این مسیر با چالش های زیادی روبرو خواهد شد و باید تمام مسائل فوق را حل کند
تا به هدف خود یعنی جلوگیری از سوء استفاده از الگوریتم خود را بگیرد.
به نقل از سایت ضابط

دوستان رنک بعدی گوگل را پیشبینی کنید که آیا می تونه چنین کاری کنه یا نه؟

sebastian
April 13th, 2012, 23:56
اولا که هر وقت لینکی از وبلاگ گوگل بود حرف شما مورد قبول هستش
ثانیا شنیده بودم که گوگل تاثیر بک لینک رو کمتر کرده ولی نه اینکه برخورد بشه
راجع به سایت هایی هم که مثلا 1000 تا لینک رو مثلا 9 یا 10 دلار میفروشن این سیاست همیشه ی گوگل بود که سایت هایی که اون بک لینک ها رو خریداری میکنند امتیاز منفی دریافت میکنند

shazo
April 13th, 2012, 23:56
سلام.. يعني گوگل اين كارو مي كنه ؟

در كل به نظر من چيزه خوبيه..

parsianweb
April 14th, 2012, 00:01
فکر میکنم تو این آپدیت جدید خیلی چیزها تغییر کنه
بر اساس الگوریتم جدید گوگل سایت هایی که مطالب را فقط کپی پیست می کنند کلا از نتایج گوگل حذف می شوند
بر این اساس خیلی از سایت های ایران از بین میرن!

SEOmoz
April 14th, 2012, 00:03
دوست عزیز مشکل برخورد با لینک های غیر طبیعی که برای خیلی از وبسایت های اسپم پیش اومده مربوط میشه به اپدیت های پاندای گوگل و این جور نیست که بگیم این جدا هست
بعدشم تا جایی که من به دنبال اخبار پاندای گوگل بودم تا به حال ضریب اشتباه خیلی خیلی کمی داشته و هر سایتی که penalized شده واقعا مشکل داشته شما کجا دیدی که خیلی اشتباه بزرگی کرده یا کجا کدوم سایت خبر از اشتباهات پاندای گوگل داده که شما میگید:

و احتمالا مانند الگوریتم پاندا با اشتباهات زیادی در شروع کار مواجه خواهد بود.

aspmaker
April 14th, 2012, 00:04
به نظر منم این روند بهتره.
سایتهایی که تولید محتوا خوب دارن میان بالاتر.

sebastian
April 14th, 2012, 00:07
به نظر منم این روند بهتره.
سایتهایی که تولید محتوا خوب دارن میان بالاتر.
تولید محتوا چه ربطی به بک لینک داشت الان؟!!
بک لینک یه پارامتر سئو هستش یعنی این رو حذف کنه کسی نمیتونه مثلا بیاد بالا؟!!/:)
پس الگوریتم واسه چیه :d

parsianweb
April 14th, 2012, 00:07
یعنی دیگه برای سایت ها بک لینک نخریم؟؟

sebastian
April 14th, 2012, 00:09
یعنی دیگه برای سایت ها بک لینک نخریم؟؟
بخرین کی گفته نخرین
شما از وبلاگ گوگل هر وقت همچین چیزی خوندی اونوقت نخر سایت ضابط که ملاک نیست
تاثیرش ممکن هست کمی کم رنگ تر بشه که این رو قبلا هم من تو وبلاگش خونده بودم

serverpars
April 14th, 2012, 00:29
اولا که هر وقت لینکی از وبلاگ گوگل بود حرف شما مورد قبول هستش
ثانیا شنیده بودم که گوگل تاثیر بک لینک رو کمتر کرده ولی نه اینکه برخورد بشه
راجع به سایت هایی هم که مثلا 1000 تا لینک رو مثلا 9 یا 10 دلار میفروشن این سیاست همیشه ی گوگل بود که سایت هایی که اون بک لینک ها رو خریداری میکنند امتیاز منفی دریافت میکنند

لینک از وبلاگ گوگل نیازی نیست ;;)
داخل خود سایت هست :
Paid links - Webmaster Tools Help (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=66736)

Paid links

Google and most other search engines use links to determine reputation. A site's ranking in Google search results is partly based on analysis of those sites that link to it. Link-based analysis is an extremely useful way of measuring a site's value, and has greatly improved the quality of web search. Both the quantity and, more importantly, the quality of links count towards this rating.

However, some SEOs and webmasters engage in the practice of buying and selling links that pass PageRank, disregarding the quality of the links, the sources, and the long-term impact it will have on their sites. Buying or selling links that pass PageRank is in violation of Google's Webmaster Guidelines and can negatively impact a site's ranking in search results.

Not all paid links violate our guidelines. Buying and selling links is a normal part of the economy of the web when done for advertising purposes, and not for manipulation of search results. Links purchased for advertising should be designated as such. This can be done in several ways, such as:
•Adding a rel="nofollow" attribute to the <a> tag
•Redirecting the links to an intermediate page that is blocked from search engines with a robots.txt file

Google works hard to ensure that it fully discounts links intended to manipulate search engine results, such as excessive link exchanges and purchased links that pass PageRank. If you see a site that is buying or selling links that pass PageRank, let us know. We'll use your information to improve our algorithmic detection of such links.

aalireza439
April 14th, 2012, 00:39
بخرین کی گفته نخرین
شما از وبلاگ گوگل هر وقت همچین چیزی خوندی اونوقت نخر سایت ضابط که ملاک نیست
تاثیرش ممکن هست کمی کم رنگ تر بشه که این رو قبلا هم من تو وبلاگش خونده بودم

منبع نمی خواد ، وقتی خود گوگل اخطار بفرسته.
الان گوگل به سایت های که اقدام به فروش بک لینک می کنند اخطار فرستاده ، سایت هایی هم که بک لینک خرید می کنند ، اخطار لینک غیر طبیعی می فرسته.

SEOmoz
April 14th, 2012, 00:39
نه دوست عزیز نخرید کاملا کار اشتباهی هست گوگل در حال حاضر داره بد برخورد میکنه علاوه بر اینها داره De Index هم میکنه
Link schemes - Webmaster Tools Help (http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=66356)

parsianweb
April 14th, 2012, 00:42
منظورتون از اخطار چیه؟ چجوری اخطار می فرسته؟
مثلا الان سایت پارس تولز باید چیکار کنه؟ منبع درآمدش همین تبلیغات و فروش بک لینکه!

SEOmoz
April 14th, 2012, 00:47
گوگل و لینک های مشکل دار | Unnatural Links | SEOmoz (http://www.seomoz.ir/%d8%a7%d8%ae%d8%b7%d8%a7%d8%b1-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%d9%88-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84-%d8%af%d8%a7%d8%b1-unnatural-links.html)
اینجوری اخطار میده
در مورد پارس تولز نمیدونم اما سایت های بزرگی بودند که اخطار گرفتند و افت داشتند

sebastian
April 14th, 2012, 00:51
منظورتون از اخطار چیه؟ چجوری اخطار می فرسته؟
مثلا الان سایت پارس تولز باید چیکار کنه؟ منبع درآمدش همین تبلیغات و فروش بک لینکه!

فکر کنم از گوگل آنالیز رو میگن

دیگه پارس تولز هم که شور بک لینک رو در آورده :d
از بالا تا پایین سایت زده تبلیغ لینکی

ertebat7
April 14th, 2012, 00:51
خود شرکت گوگل با خیلی از این سایت ها طرف قراردادهست بعد با خود همون ها هم برخورد میخواد بکنه؟

SEOmoz
April 14th, 2012, 00:53
طرف قرار داد چی؟
فروش بک لینک؟

parsianweb
April 14th, 2012, 00:55
خود شرکت گوگل با خیلی از این سایت ها طرف قراردادهست بعد با خود همون ها هم برخورد میخواد بکنه؟

منظورتون از طرف قرار داد چیه؟

sebastian
April 14th, 2012, 00:55
رو چه حسابی شما واسه خودت میای همچین حرفی میزنید؟!!!
مدرکی واسه این حرفتون دارید یا میتونید بگید این رو ازکجا فهمدید؟!!

parsianweb
April 14th, 2012, 00:56
دوستان تاریخ حدودی آپدیت رنک ها رو میدونید؟

bl4ck
June 25th, 2012, 12:46
دوستان اپديت جديد گوگل كسي نميدونه حدود چه وقتي هست؟

Arna
June 25th, 2012, 12:56
دوستان اپديت جديد گوگل كسي نميدونه حدود چه وقتي هست؟
با سلام
گوگل تقریبا هر 3 4 ماه رنک های خودش رو آپدیت میکنه

bl4ck
June 25th, 2012, 13:18
عزيز اينو ميدونم

ميخوام بدونم كسي ميدونه اين اپديت جديدش چقدر مونده ؟ چندروز يا چند ماه

payam_shzbax
June 25th, 2012, 14:24
این کار خوبه . فقط مشکلش اینه که سایت های خزنده گوگل رنک می گیرن زیـــــــــــــــــــــــ ـــــــاد!