PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به برنامه نویس php mysql

ruhy
April 13th, 2012, 17:08
سلام تعدادی پروژه php ,mysql (حدود 4 تا درماه ) داریم اون دسته از برنامه نویسانی که تمایل دارند همکاری کنند مشخصات زیر رو برام پیغام شخصی کنید : نام و نام خانوادگی شماره موبایل جهت تماس وبسایت در صورت داشتن شناسه یاهو مسنجر و ایمیل معتبر پروژه ها از طریق ایمیل info@civilparo.ir براتون فرستاده میشه شما بعد از بررسی قیمت بدید بدیهی است که به کمترین قیمت رسیدگی خواهد شد ای دی مسنجر من ruhyshujy

php.source
April 13th, 2012, 21:11
در چه ضمینه ای هست؟ لطفا مشخصات پروژه رو اعلام کنید

mgp.co.ir
April 13th, 2012, 21:48
اگر asp پروژه داشتید در خدمتیم .

ruhy
April 13th, 2012, 23:09
سلام دوستان فعلا برای asp پروژه ای نداریم اما مشخصاتتون رو ارسال کنید داشته باشم

ما یه دونه پروژه نداریم چندین پروژه هست با عنوان ها و کاربری مختلف مشخصات بالا رو پیغام شخصی کنید تا براتون ارسال کنم

php.source
April 13th, 2012, 23:27
مشخصات فردی رو نمیتونم ارسال کنم. اما مشخصاتی که لازم دارید داخل سایت هست:
Afagh Group (http://afagh.info)
قراردادی هم میتونیم کار کنیم

the_coder
April 13th, 2012, 23:33
سلام تعدادی پروژه php ,mysql (حدود 4 تا درماه ) داریم اون دسته از برنامه نویسانی که تمایل دارند همکاری کنند مشخصات زیر رو برام پیغام شخصی کنید : نام و نام خانوادگی شماره موبایل جهت تماس وبسایت در صورت داشتن شناسه یاهو مسنجر و ایمیل معتبر پروژه ها از طریق ایمیل info@civilparo.ir براتون فرستاده میشه شما بعد از بررسی قیمت بدید بدیهی است که به کمترین قیمت رسیدگی خواهد شد ای دی مسنجر من ruhyshujy
سلام
می تونید با شرکت ما قرار داد ببندید و پروژه هاتون رو ما براتون انجام بدیم
پروژه اگر ساده باشه یک برنامه نویس برای کار شما قرار میگیره و اگر زمانش کم و پروژه سنگین باشه چند برنامه نویس برای کار شما در نظر گرفته میشه
3 برنامه نویس وب به صورت دائمی با شرکت کار می کنند و 4 برنامه نویس به صورت پروژه ای و قرار دادی
برای طراحی هم یک طراح در اختیارتون میزاریم که طراحی (ظاهر) پروژتون رو مطابق به میلتون درست کنه
موفق باشید

ruhy
April 14th, 2012, 20:07
سلام
می تونید با شرکت ما قرار داد ببندید و پروژه هاتون رو ما براتون انجام بدیم
پروژه اگر ساده باشه یک برنامه نویس برای کار شما قرار میگیره و اگر زمانش کم و پروژه سنگین باشه چند برنامه نویس برای کار شما در نظر گرفته میشه
3 برنامه نویس وب به صورت دائمی با شرکت کار می کنند و 4 برنامه نویس به صورت پروژه ای و قرار دادی
برای طراحی هم یک طراح در اختیارتون میزاریم که طراحی (ظاهر) پروژتون رو مطابق به میلتون درست کنه
موفق باشید

شرکتتون اسمی ادرسی وب سایتی مشخصاتی رو بفرمائید تا من ارتباط برقرار کنم

the_coder
April 14th, 2012, 20:14
شرکتتون اسمی ادرسی وب سایتی مشخصاتی رو بفرمائید تا من ارتباط برقرار کنم
پیام خصوصی کردم براتون
موفق باشید

ruhy
April 14th, 2012, 20:24
ممنون

ruhy
April 19th, 2012, 22:29
پروژه شماره 1 ارسال شد از دوستانی که تمایل دارند شرکت کنند خودشون رو در پیغام شخصی معرفی کنند تا پروژهارسال بشه بهشون

ruhy
April 22nd, 2012, 14:47
پروژه شماره 2ارسال شد
دوستانی که تمایل دارند پی ام بدن