PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به شریک برای سایت موزیک

mehran00
April 13th, 2012, 14:22
دوستان دنبال یه شریک میگردم برای سایت دانلود موزیک
برای سایت موزیک نیاز به موارد زیر هست که باید داشته باشه

1- هاستینگ برای سایت
2- هاست دانلود برای سایت که باید قوی باشه
3 - پست دهنده برای سایت ( آشنایی کامل با وردپرس و دادن حقوق نویسنده )
4 - سرور مجازی قوی برای دانلود و آپلود سریع
5 - نظارت بر سایت ( پیشنهاد میشه )
6 - خرید دامین بعد از ***** شدن

خوب کسی که بخواد شریک بشه باید بتونه نصف موارد که بالا گفتم بتونه انجام بده نصف بقیه من انجام میدم بعدشم هرچی از سایت پول دراومد نصف نصف تقسیم میشه
کسایی که مایلند اعلام کنن

psfa
April 13th, 2012, 14:34
الان سايت موزيم زياد شده مگر اين كه تو موارد بالا سئو رو هم قرار بدين كه تو صفحات اول گوگل باشيد
وي پي اس رو هم از موارد بالا حذف كنيد چون هاست دانلود ميگيريد روش ليچر نصب مي كنيد نيازي ديگه به وي پي اس نيست

mehran00
April 13th, 2012, 14:36
الان سايت موزيم زياد شده مگر اين كه تو موارد بالا سئو رو هم قرار بدين كه تو صفحات اول گوگل باشيد
وي پي اس رو هم از موارد بالا حذف كنيد چون هاست دانلود ميگيريد روش ليچر نصب مي كنيد نيازي ديگه به وي پي اس نيست

دوست عزیز سئو هم وقتی سایت راه افتاد در نظر گرفته میشه
برای سرور مجازی هم باید تگ سایت بر روی آهنگ ها قرار داده بشه که لازمه و لچر این کارو نمیکنه

psfa
April 13th, 2012, 14:40
مي شه عزيز از تو خود اسكريپت ليچر تغيير نام داره مي تونيد نام رو تغيير بدين و كاراي ديگه هم مي تونيد رو فايل انجام بدين

siingle_boy
April 13th, 2012, 14:41
مي شه عزيز از تو خود اسكريپت ليچر تغيير نام داره مي تونيد نام رو تغيير بدين و كاراي ديگه هم مي تونيد رو فايل انجام بدين

میشه این لیچری که میگید رو به ما معرفی کنید ؟

mehran00
April 13th, 2012, 14:43

دوست عزیز باید از قسمت properties فایل موزیک داخل قسمت های آلبوم و ..... آدرس سایت قرار بدید نه اسم آهنگ
دوستان خواهشن دیگه اسپم ندید

shahab-f
April 13th, 2012, 14:53
خیر سئو از زمان طراحی قالب شروع میشه

mehran00
April 13th, 2012, 14:55
خیر سئو از زمان طراحی قالب شروع میشه

دوست عزیز گفتم سئو هم وقتی سایت راه افتاد در نظر گرفته میشه

hamedskor
July 20th, 2013, 18:59
من در حال طراحی یه سایت موزیکم...
دوست داشتین ادد کنین منو تو یاهو یه گفتوگو داشته باشیم
hamedskort

4lirezash
July 23rd, 2013, 19:43
داش من سایت موزیک دارم مصاحبه های اختصاصی هم گرفتم پرچم بالاست از نظر مالی کم آوردم شریک میخوام بگیرم

همه چی آمادست

http://www.webhostingtalk.ir/f41/86860/

delta
July 23rd, 2013, 19:52
داش من سایت موزیک دارم مصاحبه های اختصاصی هم گرفتم پرچم بالاست از نظر مالی کم آوردم شریک میخوام بگیرم

همه چی آمادست

http://www.webhostingtalk.ir/f41/86860/

داش من!! تاپیک مال پارسال هست...