PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانک پارسیان

loginvps.com
April 13th, 2012, 01:45
از دوستان کسی میدونه بانک پارسیان هم درگاه پرداخت داره؟ اگه داره یه توضیحی بفرمایین که چه جوری اقدام کنم؟
(من به خود بانک مراجعه کردم اطلاعی نداشتند)

---
April 13th, 2012, 01:53
سلام
بله دارند منتها به بانک مرتبط نیست باید با تجارت الکترونیک پارسیان مکاتبه کنید
http://pec.ir

loginvps.com
April 13th, 2012, 02:02
سلام
بله دارند منتها به بانک مرتبط نیست باید با تجارت الکترونیک پارسیان مکاتبه کنید
http://pec.ir

به بانک مرتبط نیست یعنی کارمزد خودشو میگیره ؟

---
April 13th, 2012, 02:04
یعنی شما با بنک پارسیان طرف نیستید با تجارت الکترونیک پارسیان طرفید

MOHAMMAD MOHSEN
April 13th, 2012, 02:08

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان زیر مجموعه بانک پارسیان هست و برای گرفتن گیت باید از طریق این شرکت اقدام کنید. بانک پارسیان کارمزدی نداره و مبلغ پرداخت شده از گیت رو عینا به حساب پذیرنده واریز میکنه. برای گرفتن گیت هم می تونید از لینک زیر اقدام کنید خودشون پس از نهایت یک هفته با شما تماس میگیرن

درخواست استفاده از سيستم پرداخت اينترنتي (http://pec.ir/Forms/EShops/EPaymentRequestPage.aspx)

loginvps.com
April 13th, 2012, 02:43
مدارکی که برای پذیرندگان حقیقی هست چیه ؟
با ما تماس میگیرند چه مطلبی رو عرض می کنند ؟:39:

P30Tools
April 13th, 2012, 03:05

تماس می گیرند حالتون رو بپرسن!,خوب برای ادامه مراحل درخواستتون تماس میگیرند دیگه!

shahmoradi
April 13th, 2012, 10:49
به نظر شما گرفتن درگاه بانک ملت راحت تره یا بانک پارسیان ؟؟؟
و اینکه چه جوریاست کارمزد نمی گیرن؟

MOHAMMAD MOHSEN
April 13th, 2012, 11:09

1- داشتن حساب فعال در بانک پارسیان
2- کپی کارت ملی و شناسنامه
3- جواز کسب مرتبط
4- کپی سند و یا اجاره نامه محل سکونت و یا کسب (در صورتیکه سند و یا اجاره نامه مال خودتون نیست باید کپی کارت ملی و شناسنامه صاحب سند + نامه رضایتنامه صاحب سند رو براشون بفرستید)
5- 2 میلیون سفته یا چک ضمانت

saeed_m27
April 13th, 2012, 11:37

به نظرم از درگاه ملت استفاده نکنید خیلی بهتره چون هر روز خدا باید زنگ بزنی بهشون واسه درخواست ستل یا فرقی نمیکنه باید ستل کنی نمی دونم مشکل از چی هست ولی از لحاظ کارمزد وجهی کسر نمیشه و عینا میره تو حساب من که میخوام پارسیان هم تست کنم چون ملت اذیت میکنه

MOHAMMAD MOHSEN
April 13th, 2012, 11:42

ملت رو توضیح دادن پارسیان کارمزد نمیگیره و وجه عینا واریز میشه البته روز کاری بعد دردسرهای ستل ملت رو هم نداره الان من دو ساله ازشون گیت دارم یک پرداخت اشکال دارم نداشتم ازشون + کارمنداش خیلی مودب هستن و امکان پشتیبانی با ایمیل در روزهای تعطیل هم هست

P30Tools
April 13th, 2012, 11:42
به نظرم از درگاه ملت استفاده نکنید خیلی بهتره چون هر روز خدا باید زنگ بزنی بهشون واسه درخواست ستل یا فرقی نمیکنه باید ستل کنی نمی دونم مشکل از چی هست ولی از لحاظ کارمزد وجهی کسر نمیشه و عینا میره تو حساب من که میخوام پارسیان هم تست کنم چون ملت اذیت میکنه
مشکل از ماژول یا اسکریپتتون هست! تا الان فقط یک مورد برای ما پیش اومده که تماس گرفتیم و بعد از اون با تغییر و اصلاح ماژول حل شده.

saeed_m27
April 13th, 2012, 11:43
1- داشتن حساب فعال در بانک پارسیان
2- کپی کارت ملی و شناسنامه
3- جواز کسب مرتبط
4- کپی سند و یا اجاره نامه محل سکونت و یا کسب (در صورتیکه سند و یا اجاره نامه مال خودتون نیست باید کپی کارت ملی و شناسنامه صاحب سند + نامه رضایتنامه صاحب سند رو براشون بفرستید)
5- 2 میلیون سفته یا چک ضمانت

اوووووووووووووووووووووووو وووووووو.....!!! چه خبره مگه میخوان چیکار کنند ای بابا با این حساب ملت بهتره که من 2 روزه اوکی کردم این دنگ و فنگ رو هم نداشت . سفته؟!! اخه سفته برای چی ؟!!

MOHAMMAD MOHSEN
April 13th, 2012, 11:46
اوووووووووووووووووووووووو وووووووو.....!!! چه خبره مگه میخوان چیکار کنند ای بابا با این حساب ملت بهتره که من 2 روزه اوکی کردم این دنگ و فنگ رو هم نداشت . سفته؟!! اخه سفته برای چی ؟!!

برای تضمین اینکه خدماتی رو که تو سایت زدین ارائه میدین! کاملا منطقی هست به نظر من!

saeed_m27
April 13th, 2012, 11:50
مشکل از ماژول یا اسکریپتتون هست! تا الان فقط یک مورد برای ما پیش اومده که تماس گرفتیم و بعد از اون با تغییر و اصلاح ماژول حل شده.

دوست عزیز بهتره تو همین انجمن تاپیک هایی که در مورد پیگیری تراکنش های نا موفق زدند و در مورد درگاه ملت صحبت شده رو بیشتر مطالعه بفرمایید!! ماژولبنده مشکل داره بقیه چی ؟!!

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

برای تضمین اینکه خدماتی رو که تو سایت زدین ارائه میدین! کاملا منطقی هست به نظر من!

عزیز میشه بفرمایید کجاش منطقی هستش خوب وقتی طرف میاد تو فرم مینویسه هاستینگ نمیتونه بعدا لوازم خانگی بزنه به جاش خوب!! و در ضمن این شرکت کاره انتقال وجه انجام میده نه بازرسی خرید و فروش اینترنتی!

P30Tools
April 13th, 2012, 11:57
دوست عزیز بهتره تو همین انجمن تاپیک هایی که در مورد پیگیری تراکنش های نا موفق زدند و در مورد درگاه ملت صحبت شده رو بیشتر مطالعه بفرمایید!! ماژولبنده مشکل داره بقیه چی ؟!!

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

عزیز میشه بفرمایید کجاش منطقی هستش خوب وقتی طرف میاد تو فرم مینویسه هاستینگ نمیتونه بعدا لوازم خانگی بزنه به جاش خوب!! و در ضمن این شرکت کاره انتقال وجه انجام میده نه بازرسی خرید و فروش اینترنتی!

60 - 70 درصد دوستان از ماژول ها نال شده و رایگان استفاده می کنند! پیشنهاد من ماژول فراسو هست.

loginvps.com
April 13th, 2012, 13:52
این ستل که گفتند یعنی چی ؟