PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وی بی و نیوک!

delta
April 12th, 2012, 13:45
سلام خدمت دوستان.یک مشکلی پیدا کردیم متاسفانه نه بچهه ای خودمون تو نیوک جواب میدند نه وی بی ها!! گفتم اینجا بین بروبچ خودمون بزارم ببینم شاید کسی بتونه کمک کنه..
سایت ما نیوک 8.2 هست و انجمنش وی بی !! دیتابیس هم جدا هست..تا پریروز مشکلی نداشت تا اینکه چند روز پیش بعد انتقال سرور آخرین ارسالیهای انجمن ما به هم ریخت.. وقتی به صفحه اول سایتمون برید میبینید که بلوک آخرین ارسالیها تعداد بازدید رو حساب نمیکنه و صفر میزنه!! اما بقیه موارد مثل پاسخ و نویسنده و.. درسته..به انجمن رفتم دیدم مال وی بی خودش تو انجمن درست میندازه اما بلوک آخرین ارسالیها خراب شده انگار.. از ادمین وی بی دیتابیس رو تعمیر زدم.. مال نیوک رو تعمیر زدم.. بهینه سازی ها و.. همه انجام شد اما درست نشد.. فایلهای نیوک بعضی هاشو عوض کردم.. مال بلوک رو دوباره دانلود کردم و ریختم..بازم درست نشد.. واقعا نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه.. کسی میتونه کمک کنه؟
اگر به صفحه اول سایت برید آخرین ارسالیهای انجمن رو ببینید میبنید که بازدید ها همه صفر زده!!
Deltafox For The Game - مرجع بزرگ دانلود بازی و نرم افزار (http://www.deltafoxy.com)

m-mehdipoor
April 12th, 2012, 14:04
از phpmyadmin هم یه بار ریپیر بدید، شاید به نتیجه رسیدید.

delta
April 12th, 2012, 14:17
از phpmyadmin هم یه بار ریپیر بدید، شاید به نتیجه رسیدید.

درست بشو نیست..

dicaprio_4244
August 26th, 2012, 19:27
مدیر نیوک هم سوال از نیوک داره؟؟؟ عجب!!!